Výpočet předčasného duchodu

Od: Datum: 24.04.14 06:11 odpovědí: 3 změna: 24.04.14 18:28

Dobrý den. Do listopadu 2014,mám jen příjem pouze z uřadu práce. Žiji sám. V srpnu 2015 mám možnost jít dle předpisu do předčasného duchodu. Chybí pouze prosinec dávky život minima bydlení atd. Paní z OSSZ mi řekla že v lednu již mi vypočítá částku předčasného duchodu. Zbytek měsícu v příštím roce do srpna se již udajně nepočítají. Mužu žadat o výpočet? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.04.14 12:49

Na možnost předčasného důchodu od srpna 2015 tu máte více dotazů. Proč nenavazujete na ně, aby měli odpovídající pohromadě všechny informace? A proč nereagujete na naše odpovědi?

Nemohl byste sem prosím doplnit odkazy na předešlé dotazy (ať to nemusím hledat)?

------- Žádat o výpočet můžete, ale nemá to smysl, dokud nebudou známy koeficienty přepočtu výdělků pro příští rok (koncem letošního nebo začátkem příštího roku). Do té doby Vám lze vypočíst výši důchodu pro odchod v r. 2014.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.04.14 18:28

Děkuju za odkazy. Nainstalovala jsem si nejnovější Firefox, ale "blbnul" mi, tak jsem se vrátila ke starší verzi. Jenže v novější jsem si už stihla něco přenastavit, takže mi teď nefunguje vše, jak by mělo, např. vyhledávání mi hlásí, že mám zapnout javascript, přestože jej tu už zapnutý mám...

Zřejmě budu muset Firefox úplně odinstalovat a nově nainstalovat tu starší verzi. Ale pak toho nastavování ...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.