Jak upoutat pozornost

Od: Datum: 13.11.14 20:07 odpovědí: 6 změna: 16.11.14 06:34

Potřebuju, aby si mě jedna učitelka všimla! ( důvody jsou soukromé :) ..) Na jejích hodinách jsem dobrá, na to je zvyklá, tam si mě nevšimne. Chci, aby třeba o přestávce za mnou přišla a navázala rozhovor. Zkoušela jsem už i brečet, ale to mi ve škole nejde. Chci, aby ONA začala se mnou mluvit. Ale jak upoutat pozornost? Případně-jak se rozbrečet i když mám super náladu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.11.14 20:15
avatar

Nezlobte se ale nechápu to, vy jste student ona učitelka, z jakého důvodu by se měla s vámi bavit o přestávce? Přestávku má aby se mohla připravit na další hodinu, vypít si kafe a jít na wc. Asi jsem to s tim studentem přepískla, ty asi budeš žákyně 5 třídy ZŠ, že? Uč se a buď ráda, že ti škola jde.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kikus
Datum: 13.11.14 20:22

Chodím do 8. třídy. Nemyslela jsem jen přestávku, prostě kdykoli kdy bude mít minutu čas. Nutně to potřebuju. Ona se často s někým baví, když jde ze třídy do kabinetu. Ale nikdy si nevšimne mě! Při tom..ráda mě má. Alespoň trochu jo. Po těch pár letech už to na ní poznám.. Takže důvod se se mnou nebavit taky nemá.

Od: jumba
Datum: 14.11.14 10:47

Můj názor je ten, že učitelka již pochopila tvoje chování a chce se od Tebe distancovat. Ty si myslíš, že učitelka nevycítí Tvůj postoj k ní? Myslíš si, že jsi středobod? Nebo, že nemá právo mít minutku času pro sebe? Že ostaní musí ignorovat a věnovat pozornost jen Tobě? Pravděpodobně ji začínáš svým chováním obtěžovat. Stáhni se a nech ji volně dýchat ! Začni se chovat k učitelce jako ostatní a nevynucuj si pozornost za každou cenu. Na pokec si najdi kamarádku. Píšeš, že to nutně potřebuješ. Důvod?

doplněno 14.11.14 11:26:

Jen ještě doplním. V odkazu, co jsem četl, že si s mamkou nerozumíš.Tak se raději snaž, aby se váš vztah zlepšil. Abyste byly jako kamarádky, které můžeš všechno svěřit. A nehledala člověka, na kterého se přisaji jako pijavice.

Nebo se při hodinách učitelky přestan učit ! Nauč se brečet na povel ! Chod stále za ní ! Řekni ji narovinu, že si nepřeješ, aby se bavila s ostatními, ale věnovala svou pozornost jenom Tvé osobě. A to každou volnou chvilku. Čekej na ní před školou, doprovázej ji domů ! Navštěvuj ji doma ! Řekni jí, že chceš její číslo telefonu, abys ji mohla stále volat, jinak to nepřežiješ. A to budou brzy vánoční prázdniny. Tak něco musíš vymyslet, abys jí viděla každou chvilku. Nejlepší by bylo, kdyby si tě nastěhovala domů. Navrhni ji to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.14 20:21
avatar

Ano, Vy chcete! Ale ona je učitelka, nemá jenom Vás. Nevynucujte si její pozornost a nechovejte se, jako malé dítě! Mohla by na Vás zanevřít..Těch vláken okolo tohoto jste zde již založila dost a jak vidíte, pozornost a zájem si nelze vynutit. Ani slzama ne, to už zavání tak trošku i citovým vydíráním. Nechte paní učitelku v klidu dělat svoji práci a nechtějte být středem její pozornosti za každou cenu. Viz:

https://www.poradte.cz/skola/10147-co-mam-delat.html#1

https://www.poradte.cz/skola/…145-jak-se-zviditelnit.html#1

https://www.poradte.cz/volna-…-ucitelka-co-mam-delat.html#1

https://www.poradte.cz/skola/…mnou-je-je-to-normalni.html#1

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.11.14 22:58
avatar

Už jsem ti jednou odpověděla, aby ses vzpamatovala. Nebo chceš své oblíbené učitelce dělat problémy, které by mohly vést až ke ztrátě zaměstnání?

doplněno 13.11.14 23:05:

Opravuji: dvakrát (druhá odpověď). Milovat někoho znamená přát mu to nejlepší. Ne se snažit mu dělat problémy, nebo se snažit jej připravit o zaměstnání!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.11.14 06:34
avatar

Nechápu, proč házíš klacky pod nohy oblíbené učitelce. Proč má za Tebou chodit a navazovat rozhovor? Ona tě přece nepotřebuje. A pokud potřebuješ Ty ji /ze soukromých důvodů *ee*/, zajdi za ní sama. A přestaň hrát divadélko s násilným bulením.

O přestávce je ráda, že si od těch dacanů v jedné třídě kapku oddychne, sedne si, natáhne chvíli nohy, shltne jablko a maže zase do jiné třídy. Tak proč bys ji obírala o přestávku, aby se Ti věnovala? Přestávka je její, dojde si na záchod, trochu se nají, stejně, jako Ty. Přestaň být sobecká. Ty máš přestávku, ať ji má i ona.

Jak navázat hovor? Vnuk začal v září studovat SŠ daleko od domova. Brzy odhalili jeho vyjadřovací schopnosti. Už má za sebou několik akcí, které moderoval /aniž by se o to dral/. Naposledy dobročinný ples pro postižené děti. Zvládl to perfektně. S dcerou jsme se kácely, když nám líčil, jak tančil s profesorkami ze sboru. On, ušák z prváku. Ale chodil už do předtanečních a profesorky prý se cítily poctěné a chválily ho, že prý nic z těch předtanečních nezapomněl. Nejdřív jsem spínala ruce nad tou opovážlivostí, pak jsem se nakonec chechtala.

Jenom jednu chybu udělal - že neprovedl matikáře. Tam totiž ty jeho výsledky nejsou nic moc a třeba by mu to pomohlo! *haha* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.