Učitelka-co mám dělat?

Od: Datum: 13.05.14 21:01 odpovědí: 9 změna: 14.05.14 02:14

...Máme ve škole jednu učitelku, kterou mám ráda. Není to tak dávno, co jsem se jí i svěřovala. Ona je hrozně fajn. Pořád se na mě usmívala, hladila mě... Jenže... já už jí pak jen viděla na chodbě a měla jsem potřebu s ní mluvit. Nechtěla jsem jí otravovat a tak jsem se rozhodla to vyřešit. Řekla jsem to naší třídní. ( Což vůbec nechápu! Já nesnáším třídní!.. ) Dneska jsem jí říkala, že už je to všechno v pohodě a přemlouvala jsem jí, aby to nikomu neříkala.. Nakonec jsme udělali dohodu, že ona to nikomu neřekne ale já za ní přijdu, když se něco bude dít. ...Ale... sice to už je lepší.. Já za tou učitelkou už nechodím. Ale ten vztah k ní mám pořád stejný. Mám jí raději než ostatní učitelé...Prostě k ní cítím to, co se běžně holkám v tomhle věku stává. Teď se to sice trochu začalo řešit. Před třídní nemůžu za ní líst... a já ani nechci! Chci se od ní "odpoutat"... a to by teď asi i šlo... Jenže... ta učitelka, co jí mám ráda se na mě poslední dobou vůbec neusmívá. Což není moc normální.. vždycky dřív jsem jí potkala a ona se hned culila. A teď?... Můžu být ráda když na mě mluví normálně!... Najednou cítím, že bych chtěla, aby to z poloviny bylo jak dřív. Aby, když se uvidíme, se hned na mě smála. Aby mě zase chválila a hladila!...
Na jednu stranu se chci odpoutat, na druhou chci aby si mě všímala... já už nevím fakt! :( Pořád na ní musím myslet... chová se ke mě jinak... jenže já už nevím, co chci a co ne!... :( Nechci o ní přijít hlavně! Chci aby mě měla pořád ráda!... Ale bojím se, že jako dřív to už nebude... :( ... Já netuším, co mám dělat! :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.05.14 21:07

Z toho si nic nedělej,žádná holka neví co chce :D

doplněno 13.05.14 21:07:

A navíc je trochu divný aby tě učitelka hladila atd. ne?

Od: holka7744
Datum: 13.05.14 21:13

Ona hladí žáky normálně... něco ti jde zkonrolovat a pohladí tě po rameni... Nebo když s ní mluvíš tak taky... u ní to je normální...

Datum: 13.05.14 21:14

Zdravím, zvykni si na dvě věci.

1. učitel není od toho, aby se na tebe usmíval a pochleboval ti, ale aby tě učil a naučil.

2. některé vztahy holt nikdy nebudou stejné jako dřív, ne každý se na tebe bude pořád usmívat a hladit tě. eš snad miminko, které pořád potřebuje chválit a hladit? Vzpamatuj se. Houby víš, co má za osobní problémy a co si myslí, prostě to ber jako hotovou věc a nedolejzej.

Datum: 13.05.14 22:00

"Když se bude něco dít" a "teď se to začlo řešit"?

Řekla jsi třídní, že máš tuhle učitelku moc ráda, nebo že se ta učitelka na tebe pořád směje a hladí tě? Ve druhém případě je možné, že to už mezi sebou řešily..

Datum: 13.05.14 22:26

Řekla jsem jí, že jí mám ráda a že se nedokážu ovládat, když jí vidím a mám potřebu s ní mluvit...

Od: blbost
Datum: 13.05.14 22:40

a nebo to ta učitelka dělá schválně, že tě vyslechne a pak je na tebe milá, aby se pak měla o čem bavit s ostatníma učitelkama v kabinetě nebo na poradě :D takových už jsem zažila! To bylo samé ťuťu ňuňu a za rohem seš ta nejhorší. Učitelka by byla pro mě na posledním místě pokud bych potřebovala vyřešit problém. A ty nemáš ve třídě kamarádky? Aby jsi se bavila s něma? Jinak moc nechápu jak se nemužeš udržet s ní nepromluvit? Trochu zvláštní

Datum: 13.05.14 23:20

Kamarádky..?... Mám ve třídě jednu.. ale Nevím jestli se dá říct, že je to kamarádka. Poslední dobou se se mnou nebaví. A když se jí s něčím svěřím, tak to akorát vykecá dalším holkám a jsem jí ukradená!...

Datum: 14.05.14 00:27
Učitelka je jednou pro vždy učitelka. Není to Tvoje kamarádka,ani by to tak být nemohlo. Představ si,že každý žák kamarádí s každým učitelem. To by pak nebyla škola školou přeci. Možná,že se jí zdá,že Tě protěžuje nebo jí to řekl někdo z ostatních učitelů. Každopádně si najdi jinou kamarádku,pokud máš ve třídě jen jednu,je to málo a musíš hledat dál!
Datum: 14.05.14 02:14

Co máš dělat? Začít přemýšlet (používat rozum) a "srovnat se"!

Učitelka hladící děti je dost na pováženou, to by rozhodně dělat neměla. Učitelé se dětí nemají bezdůvodně dotýkat a už vůbec ne je hladit! Dopomoc nebo záchrana při TV je pochopitelně něco jiného.

Třídní učitelka si určitě nenechala pro sebe, co´s jí svěřila. Možná, že bys měla být spíše ráda, že ti to "nedávají vyžrat".

Myslím, že si paní učitelka uvědomila, že ses na ni nezdravě upnula a proto se zřejmě snaží o nápravu pokřiveného vztahu.

Najdi si ke komunikaci někoho mezi svými vrstevníky.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.