Uzavírání dotazů

Od: Datum: 27.08.12 14:46 odpovědí: 23 změna: 29.08.12 20:37

https://www.poradte.cz/vzkazy…/1766-hodnoceni-odpovedi.html Sakra admine, nepřijde ti blbé uzavírat otázky, kde ti jen někdo vytkne chybu? Administrátor by se měl starat o hladký chod webu a

Co si přejeme:

- Vaši spokojenost

(cituji z pravidel) a ne uzavírat otázky těm, kdo upozorňují na nedostatky. Taky mám svůj web a taky nemám rád, když se kvůli dočasné chybě (omylem se neodesílaly příspěvky) někdo hned vzteká, nadává na cenzuru atd., ale zamykat dotazy, které neporušily pravidla, jenom se mi nelíbí, to bych teda nikdy neudělal...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
administrátor uzavřel tuto otázku
je to marný, je to marný...
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 27.08.12 15:56

praivo: Nesouhlasím s Vámi. Tady uzavření odpovědi bylo nejlepší řešení.

Od: vlazy*
Datum: 28.08.12 10:48

praivo: Plně s tebou souhlasím. Připada mi to tak jako by zde na poradně admin zavedl cenzůru toho co mu není po chuti tím, že daný dotaz uzavře tak aby tam nemohl už nikdo napsat nic co si on nepřeje. Na jedne straně má na to právo protože je to jeho poradna a on rozhoduje o tom co zde bude a co ne. Je ale otázkou zda něco takového je zcela solídní vůči těm kterých zde na tuto poradnu nalákal.

Datum: 28.08.12 10:58

vlazy: Všechno má své meze a pokud chcete bojovat s větrnými mlýny, tak si přečtěte od Cervantese dílo Důmyslný rytíř don Quijote de la Mancha (snad jsem to napsal spárvně) a možná se z toho poučíte, že bojovat s větrnými mlýny nemá cenu...

Ono problém bude na jiné starně, než straně admina, protože Vaše omezenost až egoismus (takové to jájínkovství) přesahuje všecny rozumné meze. Sám vím o čem mluvím, když jsem Vám, vlazy, pomáhal s výběrem navigace do telefonu. Nakonec jsem ještě dostal od Vás sprďáka místo toho, abych se dočkal spokojenosti. A to se mi tu nikdy nestalo. Takže se adminovi ani nedivím.

P.S.: Nejste-li spokojen, tak si začněte hledat něco jiného.

Datum: 28.08.12 11:04

Mně to tady v poslední době hodně připomíná některé zákazníky v obchodě. Přijdou do krámu 4x denně a pokaždé hledají něco, co se jim nelíbí, co je špatně a kvůli čemu se mohou s kýmkoli pohádat. Já na to mám jedinou odpověď - když se mi někde nelíbí, tak tam nelezu.

Datum: 28.08.12 11:08

Jestlipak víte, proč je poradte.cz tak oblíbené? Proč má tolik registrovaných i neregistrovaných návštěvníků, tazatelů, rádců? Ne, nevíte? Protože díky adminovi a syslům si drží takovou úroveň, po mnoho let. Nesklouzává do šíleností, ze kterých se mi zvedá žaludek, jaké jsou na některých diskuzích. *hej*A já právě proto tady jsem. Kdyby se mi to nelíbilo, šla bych jinam. Proč to neuděláte také tak a jen naprosto zbytečně si zvyšujete tlak a adrenalin? *cert*

Datum: 28.08.12 14:03

bena: Ano všechno má své meze, ale ty by jsi to rád vztahoval na jiné, ale na sebe se odmítáš podívat. Nemáš mne zde na poradně v oblibě protože si dovolím občas slušně s tebou nesouhlasit a tak vyhledáváš každou sebemenší příležitost aby sis do mne nenávistně nezarýpal. Ty si to přece můžeš dovolit, protože adminovému oblíbeneci za to přece nic nemůže hrozit.
Pokud jde o tu navigaci na kterou narážíš tak se nediv, že jsem slušně zareagoval tak jak jsem tam zareagoval. Když jsi se mi snažil nabízet něco na co jsem se tam ani neptal a tuto mojí otázku jsi nasměroval tak aby jsi odradil případné jiné rádce věcně na ni odpovědět tak se nemůžeš divit, že tazatel z toho nebude nadšený. Navíc jsi tam záměrně vyvolal reakce některých proti mne.
babkazov: "Kdyby se mi to nelíbilo, šla bych jinam. Proč to neuděláte také tak a jen naprosto zbytečně si zvyšujete tlak a adrenalin?" Proč posíláš jiné aby šli jinám a nezamyslíš se nad tím zda by jsi jinam raději neměla odejít ty když se ti tu někdo příliš nelíbí? Já tě nikam jinam nemám v úmyslu posílat, ale tak už to bývá, že někteří rádi posílají jiné kteří jim nejsou příliš po chuti jinam než aby sami jinam odešli nebo se zamysleli nad příčinou problému.
Datum: 28.08.12 21:48

Nesouhlasím tu s několika lidmi, to je přirozená věc a je to všude. Já nejsem žádná vlezdoprdele a věřím, že nejsem adminův miláček. Takže se laskvě uklidněte, všude tady děláte dusno a schválně tu otázku, kde jsem Vám s tou navigací radil ukážu veřejně, nechť každý se podívá a posoudí. Já radím kvalitně a chtěl jsem popsat produkt, aby lidé věděli, co prostě čekat.

Zde je ten dotaz ohledně navigace: https://www.poradte.cz/elektr…terou-navigaci-do-mobilu.html

Problém je totiž u Vás nejen já jsem Vám naznačil, když se Vám nelíbí, nemusíte tu být. Vy tady jste proti všem a proti všemu. Opravdu, omlouvám se že to tu píšu veřejně, ale přijdete mi jako starý rozvedený zapšklý brécák.

Teď rýpete Vy do ostatních, konkrétně do babkazov. Tak laskavě zametejte před svým prahem nejdříve a pak teprve prezentujte svá moudra ostatním. Já do nikoho záměrně nerýpu a věřím, že i všichni slušní uživatelé tady.

Datum: 28.08.12 22:46

bena: "Nesouhlasím tu s několika lidmi, to je přirozená věc a je to všude." A právě proto ten nesouhlas vyjádřuješ tím, že vyhledáváš každou sebemenší příležitost aby jsi si do ních s radosti nezakopal formou neslušného pomlouvání, zesměšňování atp..

"Já radím kvalitně" Ono se mluví, že samochvála smrdí a určitě na tom kus pravdy bude.

"Problém je totiž u Vás nejen já jsem Vám naznačil, když se Vám nelíbí, nemusíte tu být." Tak to už bývá, že jen málo kdo je ochoten se podívat na sebe a problémy obvykle hledá u jiných. Když někomu někdo překáži např. proto, že občas poukáže na jeho nedostatky tak se ho snaží zbavit tím, že mu poradí aby odešel jinam místo toho aby se zamyslel zda by nebylo lepší aby jinam odešel on.

"Vy tady jste proti všem a proti všemu." Když některým hulvátům pochybi argumentace proti někomu, tak si je jednoduše vymysli. Útočit se přece musí všemi prostředky tj. např. i s použitím lží.

"Tak laskavě zametejte před svým prahem" A co ty, ty jsi si už ten bordel z před tvého prahu pozamétal?

"Já do nikoho záměrně nerýpu a věřím, že i všichni slušní uživatelé tady." Ti všichni slušní uživatele ne, ale ty k ním rozhodně nepatříš.

Datum: 28.08.12 23:06

1) Nikdy do nikoho nezačínám rýpat, pokud druhá strana začne útočit, neváhám útočit taky. Nenechám si nic líbit.

2) Soudím to na základě toho, že mě spousta lidí poděkovala a i mimo poradnu se na mě obrací s některými záležitostmi. "Zákazník, který se vrací a je spokojený, je garance kvality obchodníka."

3) K tomuto jsem se nejen já vyjadřoval několikrát - problém je na straně u Vás, pokud Vám to stále nedochází. Nevím, jak Vám to mám napsat, aby jste to pochopil. Maďarsky?

4) Budiž důkazem vaše věčné nesmyslné dohady a zbytečné útoky na admina a sysy, či dokonce na některé řadové uživatele.

5) Než někoho začnu moralizovat, tak si ověřím, zda-li je u mě čisto, nemusíte se bát. Dnes jsem i vytíral ;)

6) To je Váš názor, já s ním nesouhlasím. Ale nechť rozhodne někdo nestranný.

P.S.: Vím, že jste křesťan, sám se k tomu hrdě hlásíte, proč ne, ale chovejte se tak, prosím.

Datum: 28.08.12 23:22

bena: Dalo se čekat, že ti to nedá a s něčím proti mne ještě zde vylezeš. To už ale nemá význam detailně komentovat, protože s člověkem který má hlavu plnou nenávisti jakákoliv diskuze nedospěje k nějakému rozumnému závěru.

Datum: 28.08.12 23:28

Nemohu souhlasit, budiž důkazem drtivá většina dotazů, kde jsem pomáhal uživatelům řešit jejich problémy.

Navrhuju, hoďte na toho blázna síť. Dobrou noc.

Datum: 29.08.12 00:11

bena: Dalo se čekat, že se mnou nebudeš souhlasit a že budeš zarytě neustále potvrzovat, že ta tvoje samohvála asi skutečně smrdí. Musíš být asi dost hodně nervozní, že už ani neuvažuješ nad tím co zde píšeš a dožaduješ se aby na tebe hodili síť.

Od: anketa*
Datum: 28.08.12 23:23

ad sest treba anketa?

Datum: 29.08.12 07:50

ne, nebudu číst jak se stále hrabe v něčem, co je uzavřeno byť dočasně... není to schopen pochopit a neustále o koze, já o voze. Omlouvám se, ale reakce pod touhle otázkou se mi číst nechtějí.

doplněno 29.08.12 07:51:

a co jsem jen prolétnul avatary, tak je to otázka jen pro dva... tak co tu sakra vůbec píšu? :-D

Datum: 29.08.12 08:20

Co to trochu vyčistit? Lidi to stejně asi nezajímá, nač tu přechovávat tuny bezvýznamného textu? dík.
Datum: 29.08.12 10:31

jestli se chcete stále dohadovat, tak jděte na vnitřní poštu*zed*. Nezatahujte sem takovýhle hádky. Jsou k ničemu. Admine, ukonči to, prosím Tě. Nekažme si tuto poradnu žabomyšími válkami.

Datum: 29.08.12 10:34

Máte pravdu, já jsem několikrát navrhoval, že se o tom můžeme pobavit přes Vnitřní poštu, nikdy mi žádná zpráva ve Vnitřní poště nepřistála.

Vím, že toto je poradna, ne nějaká stěžovatelna a sám jsem žádal admina, ať to tady vyčistí, protože se to sem nehodí. Uvidíme.

Datum: 29.08.12 16:59

Kdybys byl slušný, tak bys to sem vůbec nepsal.
1) Nikdy do nikoho nezačínám rýpat, pokud druhá strana začne útočit, neváhám útočit taky. Nenechám si nic líbit. - Jasně, nejlepší obrana je útok, že?
protože Vaše omezenost až egoismus (takové to jájínkovství) přesahuje všecny rozumné meze. - Styď se! Útočíš tu na jiné v otázce, která se vůbec netýká vztahů mezi uživateli.
Já jsem profesionál - Ještě kdyby ses tak choval...
- Z5 - vkládat odpovědi, které se nevztahují k otázce nebo odvádí pozornost jinam,
A hned tvůj druhý příspěvek vůbec nesouvisí s tématem.

doplněno 29.08.12 17:02:
"4) Budiž důkazem vaše věčné nesmyslné dohady a zbytečné útoky na admina a sysy, či dokonce na některé řadové uživatele." - A co děláš ty? "Neváhám útočit taky" - A i když před tebou nikdo nic špatného nenapsal.
Datum: 29.08.12 17:26

Jak tu psala Babkazov, pokud se mi někde nelíbí a nesouhlasím s tím, tak tam nechodím. Ono si neustále na něco stěžovat umí každý, ale přijmout pravidla hry a nová omezení - to už ne. 99% to zde respektuji, neb jsou to pravomoce admina. A prezentace nápadů, vylepšení a to, že se mi něco nelíbí, se dá vyjádřit i slušně, ne urážením, napadáním a neustálým omíláním dvou tří vět.

Též jsem pro to, aby byla tato otázka opět uzavřena.

doplněno 29.08.12 18:42:

Protože když někam lezu, tak respektuji pravidla. A když jeden rozbroj skončí, zbytečně ho opět nekřísím. Zbytečně opět ženeš rádce proti sobě.

No a za druhé, protože sis vytáhl z kontextu to, co se ti hodí.

Datum: 29.08.12 18:20

A proč by se měl můj dotaz uzavírat jen proto, že se ostatní neumí vyjadřovat slušně?

Datum: 29.08.12 19:23

jdi už laskavě do pr... Kazíš pověst této poradny. Admine, skonči to! Vždyť když sem nakoukne někdo nový, tak musí rychle odsud vycouvat, protože dle toho tady výše si myslí, že tu je parta omezenců *zed*. Copak si necháš takhle kazit dobré jméno poradny?

Datum: 29.08.12 20:00

Tak hele: Já jsem se tu vždy choval slušně a dál budu. Jen jsem chtěl upozornit na trochu neseriózní chování admina. Že se ostatní neumí slušně chovat, za to já nemůžu.

Datum: 29.08.12 20:37

A zdá se ti tvůj příspěvek 16:59 slušný? Jak říkám, nezačínej štvát rádce proti sobě. Zcela jsi to vytrhl z kontextu.

A ty admine, to už prosím konečně uzavři. Tyhle věčné diskuze nemají smysl a je to pořád dokola.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.