Hádka v rodině o zahraniční zájezd

Od: Datum: 02.03.15 12:04 odpovědí: 50 změna: 19.03.15 21:46

Zdravím Vás,

potřebovala bych poradit, jak vyřešit tuto situaci.Můj přítel nechce nebo se bojí jezdit do islámských zemí.Mám v práci kamarádku a ta touží jet na zájezd do Líbie, protože se přes skype zamilovala do jednoho prý hezkého chlapa. Sama nikde necestovala, tak mne jako kamarádce nabídla, že bych mohla ji dělat doprovod, protože se neumí odbavit sama na letišti a je nezkušená v cestování.Řekla jsem to příteli a on po zhlédnutí zpráv na internetu, jak popravili v Tripolisu egypští křesťané na pobřeží Středozemního moře a ostatky naházeli do moře,tak se mu udělalo blbě a kategoricky odmítá jet semnou a s mojí kamarádkou, protože si myslí, že ten neznámý přítel z internetu může být nějaký radikální fanatik. Přemlouvala jsem ho a do arabsky-islámských zemí se mu nechce jet na poklidnou dovolenou.Moje kamarádka je na mne naštvaná, že můj přítel tento zájezd odmítá a bojí se. Můj přítel mi dal návrh, že změníme destinaci na Kanárské ostrovy poblíž Severní Afriky, která už kultůrně spadá pod evropskou kultůru Španělska a je tam bezpečno.Když moje kamarádka to řekla tomu libijskému příteli, že by mohl přijet za ní na Kanárské ostrovy, tak začal být agresivní,že on nikam jezdit nebude, sice ne kvůli financím, ale z náboženského důvodu a kvůli rodičům.Teď se dohaduji se svým přítelem a bojím se,aby mne kvůli tomu že ho nutím, tam kam nechce neopustil.On má rád vzájemnou dohodu, ne postavit ho před hotovou věc.

doplněno 02.03.15 13:36:

Co udělat takový kompromis. Když by se místo do Líbie, jelo s cestovkou na Djerbu-Tunisko a otamtuď je kousek státní hranice do Líbie.Tak by mohla říct moje kamarádka,aby ten libijec přijel autem z Tripolisu na Djerbu.Na googlu jsem koukala 299km.Pokuď ji tak miluje,tak by za ni mohl dorazit do hotelu. Tunisko asi nebude islámská nebezpečná země, protože CK.nabízejí všude hromadu zájezdů a kdyby tam něco bylo špatného, tak by zájezdy asi nepořádali. Jak vidíte z hlediska bezpečnosti tuto zemi, větší jistota než v Líbií? Do té Líbie to nabízí zájezd ruská cestovní agentůra s velkou slevou.

doplněno 02.03.15 20:33:

Snažím se mého přítele pochopit on mi rozmlouvá zájezd do islámského státu, ale moje kamarádka si nedá říct a je moc zamilovaná přes skype do muslima.Dneska se urazila a řekla mi, když ji nebudu dělat doprovod, že už nejsem její nejlepší kamarádka.Pojede za svým miláčkem sama,stínání hlav se nebojí a ani výstřelů ze samopalů,je prý na petardy ze Silvestra už zvyklá a dá si do uší vatu až něco uslyší. Její miláček je silný a zdatný muž co ji slíbil, že ji jako chlap ochrání před všemi lumpami těhle islámistů, že by ji ubránil.Láska přes skype až za hrob.

doplněno 03.03.15 07:20:

Kámoška zase na mne tlačí ať mého přítele překecám,aby jel do Líbie. Ten nápadník moji kámošky nechce se hnout z jeho země ani na krok, že by přijel na jiné místo. Poradila mi, že na mého chlapa bude platit, když se s ním pár dnů nebudu bavit, budu protivná, zlá, bezcitná a nedám mu milování, tak se většinou chlapi odměkčí a udělají, co chce žena, protože jsou na ženách závislí, ženská taktika...Nevím,jak to dopadne, jestli to vyhraju nebo ne?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 02.03.15 12:07
avatar

Takže máte raději svou kamarádku než svého přítele? Její nápad zajet si za islámem na vlastní oči chcete podpořit, protože se vám nelíbí letět na Kanárské ostrovy a opravdu si dovolenou užít?

Být na místě vašeho přítele, asi bych váhal, jestli jste ta pravá.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 02.03.15 12:19
avatar
Ne, já bych neřekla, že má svou kamarádku raději. To by jí totiž výlet za hezkým agresivním "přítelem" který je pod vlivem rodiny a náboženství, rozmluvila.
Kamarádka nemá rozum, tak ho mějte alespoň Vy.
doplněno 02.03.15 14:23:

Tak mám takový pocit, že si z nás tazatelka opravdu jen dělá dobrý den a náramně se baví našimi příspěvky. Nevěřím tomu, že by byl někdo tak naivní a hloupý. :(

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.03.15 12:32
avatar

Jet do techto mist ani ve snu.. Vase kamaradka nema rozum a presne jak uz tu bylo psano, tak ho mejte aspon vy.. Pravdu ma vas pritel a sdilim jeho obavy. Libie patri k tem islamskym zemim, kde ziji ty paka a vy tam chcete jet..

Ohodnoceno: 4x
 
Od: ben®
Datum: 02.03.15 12:40
avatar

Dobrý den, snad ani nemá význam něco radit. Tak se Vás pouze zeptám, která cestovka pořádá ten zájezd? Je v ceně i letenka zpět nebo se s návratem již nepočítá? Zdravím!

doplněno 02.03.15 13:41:

evab - Tunisko by mělo být pro turisty bezpečné, ale asi jenom v turistické oblasti. Na nějaký volný a bezpečný pohyb bych to neviděl ani tam. Máte zjištěno, zda je hranice pro toho pána propustná a může vůbec svobodně vycestovat? A s tou cestovkou jste to dorazila - ruská a se super slevou (zřejmě je v ceně i poprava).

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.03.15 12:50

Pokud máte ráda přítele zůstaňte s ním doma ,kašlete na nějakou dovolenou v takové zemi...taky bych tam nejela ani za nic - vůbec se příteli nedivím. A přítel Vaší kamarádky ji bude mít pěkně v hrsti ,protože ona bude muset dělat to -co on nakáže...tak to totiž vesměs v těchto zemích chodí...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.03.15 13:02
avatar

jen tak na okraj, MZV nedoporučuje cestovat do Lybie. To jen pro informaci. Dále do nedávna bylo ještě letiště v hlavním městě Lybie - tedy Tripolis zavřené (probíhaly zde boje).
Mimo to jsou v Lybii prováděny pogromy na koptské křesťany, a umírněné muslimy, přes bojovníky IS a dalších drobných odnoží různých bojových skupin.

Pokud tedy ominu co jsem výše napsal a vezmu v potaz formu jakou jste dotaz napsala, tak si myslím že si zde děláte jen legraci. A pokud Vaše kamarádka není schopná ani dojet na letiště v ČR kde by se mohla nechat odbavit, tak si říkám zda bylo legitimní ji vydávat vůbec OP. Pokud ji tedy není 15 let a Vám taktéž, když přemýšlíte nad něčím takovým, jak přemluvit přítele k tomu aby s Vámi jel do země ve které probíhá občanská válka a genocida.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.03.15 13:07
avatar

Dobrý den. A to všechno, co jste napsala, myslíte vážně, nebo se jedná o vtip? Protože tak naivní, jako vaše kamarádka, snad ani nikdo nemůže být. Přepokládám, že máte dostatek inteligence, a kamarádce výlet za líbyjským penfriend jste vymluvila. A jestli jste moc inteligence nepobrala, tak vám přeji hodně štěstí na výletě. Asi ho budete hodně potřebovat. Obě.

doplněno 02.03.15 17:27:

Mě by velmi zajímalo, když už otázku myslíte evidentně vážně, co je na tom fešném Libyjci tak krásného, že ho vaše kamarádka musí bezpodmínečně vidět. Co má ten Libyjec jiného než většina českých kluků? Což?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.03.15 13:08

Vy a vaše kamarádka budete jistě velice "chytré" dámy*smich* Bojíte se správně,aby vás přítel neopustil, jako jediný má rozum, tak buďte za něj ráda a buďte ráda, že vám může poradit.

Jen blázen by tam v dnešní době jel! Pokud nechcete tedy dopadnou jak Hanča a Tonča

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.03.15 13:20
avatar

Poslouchejte pritele, ma rozum za Vas obe. Letet na rande s agresivnim chlapem, ktereho nikdo nevidel do zeme, kde kdyz zmizite tak nemate sanci, je opravdu nesmysl.

Poradte kamaradce, at si da studenou sprchu a najde si nejakeho evropana.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: asd1
Datum: 02.03.15 13:23

Tvůj přítel má jako jediný rozum. "Hezký chlap z Libye" to je super partie :-D Hlavně fakt, že odmítá vycestovat = buď nemá prachy nebo vůbec nemůže za hranice země. Nejpravděpodobnější scénář je, že ten panáček loví jakoukoliv babu, oblbne jí, namaže med kolem huby, o...í jí, vezme si jí a má vyhráno - služka je doma pod zámkem a nazdar. Takhle si naběhlo už hodně holek a nechápu jak můžou být tak hloupé. Resp. chápu - myslí přirozením...

Jeď s přítelem na Kanáry a tvojí kamarádku pošli do háje ať si do Libye jede sama.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.03.15 13:27
avatar

jo takovych uz bylo a dokonce tam lamanou anglictinou natocili pekna videa z dovolene s kartickama nebo fotkama v ruce... muzi v oranzovem obleceni a zeny v cernych satcich...

pokud chcete na vychod jedte do saudske arabie

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 02.03.15 13:28
avatar

Jeďte si na své riziko kam chcete, a příttel ať vezme bandu kámošů a jede kam chce sám, nemusíte být přeci pořád spolu... Na blízký východ bych nejela ani za nic, ale snad si to užijete - a kamarádka muslimského přítele také..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: geg
Datum: 02.03.15 13:41

Vy jste vážně velmi ale velmi hloupá a vaše kamarádka ještě víc. Více se vámi zabývat nebudu, jste ztráta času.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.15 13:51

Co myslíte, že udělá? Samozřejmě nepřijede:-D

A kdyby blbost nadnášela, tak vy budete létat:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 02.03.15 14:18

Pokud si obě potrpíte na zajetí a znásilňování několikrát denně, tak s klidem jeďte. Poměrně nedávno dvě taky neodolaly a musely tam mermomocí jet a už je tam drží v zajetí tuším dva roky? Šťastnou cestu a nežádejte pak prosím náš stát, aby za vás zaplatil mnohamilionové výkupné.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.03.15 15:22
avatar

Pb, souhlas, po přečtení otázky první co mě napadlo, byla věta "blbá jak daleko vidí" Lidi jsou prostě nepoučitelní.

doplněno 02.03.15 17:32:

Už dřiv jsem byla upozorněná, že zpravodajci nespí ale velice rádi zjišťují nálady lidí na podobných diskuzích. Některé otázky zde mi příjdou přímo jako provokace.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.03.15 15:51
nema cenu se rozčilovat je to fake
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.15 16:09
avatar

Musíte být nesmírně bohaté, když vůbec jen uvažujete, že někam pojedete jen proto, abyste dělala kamarádce společnici. Skoro vám závidím, že takhle si můžete s myšlenkou jen pohrávat, aniž byste uvažovala o financích. ;) Kamarádka je zamilovaná do někoho, kdo třeba už má doma několik manželek? A v první řadě ji nechá obřezat a pak ji zavře do baráku, kde bude jen rodit děti? Myslíte svoji otázku úplně váženě? Kolik je vám let?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mustang
Datum: 02.03.15 16:21
Panebože vy a vaše kamarádka ste úplně vypatlaný a nebo si z nás děláte srandu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.15 16:42
avatar

Dnes po dlouhé době svítilo slunce,že?!

Přemýšlím zda jste toto myslela vážně.Pokud ano tak to jsem netušil že jsou mezi námi takové telata!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.15 16:54
avatar
Přemýšlím zda jste toto myslela vážně.Pokud ano tak to jsem netušil že jsou mezi námi takové telata!A pokud jsou, tak doporučuji JET CO NEJRYCHLEJI..a vzít i co nejvíc podobně postižených kamarádek.A udělalo by mi velkou radost, pokud by ta cesta byla jen jednosměrná.Udělejte to pro mne..prosím..
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.03.15 17:05
avatar

Jet samy zeny do toho statu mimo hotelove komplexy je fakt o drzku. Muzou vas unest atd... atd... neriskoval bych. Mam se rad. Je to jina mentalita. A z hezkeho chlapa se muze stat nocni mura ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.15 18:15
avatar

Vaše kamarádka je naivní holka, do těchto zemí naslepo za někým cizím by jel snad jen blázen.

Od Vás jako od "kamarádky" bych čekala, že jí za agresivním a cizím chlapem do podobné země nepustíte, že má aspoň jedna z Vás něco v hlavě. A pokud si to tuhle šílenost prosadíte příteli, který to jediný vidí racionálně, navzdory, tak se pak nesmíte divit následkům.

Ten Libijec je asi velmi zamilovaný a slušný normální kluk, to se hned pozná podle jeho chování.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: bruk600*
Datum: 02.03.15 19:39

Komu není rady, tomu není pomoci. Vzhledem k tomu, že máte asi stejný naturel (IQ) jako přítelkyně, tak by kluk udělal nejlíp, kdyby přestal být vaším přítelem. Z takových "telátek" jsou pak jateční kusy pro Džihádistu Johna.

https://www.google.cz/search?q=d%C5%BEih%C3%A1dista+john&espv=2&biw=1920&bih=979&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Jq70VJLwOo6AafKwgeAF&ved=0CDoQsAQ&dpr=1

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jezevec*
Datum: 02.03.15 20:19

Tohle musí být fake. Předpokládám, že někdo tak blbej, by nebyl schopen si sám zapnout PC...

Pokud ne, tak tvému příteli držím palce, aby stihl utéct včas...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.03.15 20:51
avatar

Růžo, co ti na tohle říkají ti tví křesťané?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.15 20:54
avatar

To je ta kamarádka, která tě nutí chodit do křesťanského sboru? Který Tě pak odsuzuje za nemoc? A teď máš v hlavě nasazenou další hloupost, viď? Tak už se konečně vzpamatuj a začni používat zdravý rozum!

Viz. Tvá vlákna:

https://www.poradte.cz/spolec…-mne-odsuzuji-za-nemoc.html#1

https://www.poradte.cz/spolec…sboru-lasku-ani-radost.html#1

https://www.poradte.cz/spolec…y-nuti-na-schromazdeni.html#1

doplněno 02.03.15 21:11:

No jo, potvrdila jsi mi, že tady je každé další slovo zbytečné...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: evab
Datum: 02.03.15 21:06

Kamarádka je věřící v boha a věří, že se ji nic stát nemůže.

Od: ben®
Datum: 02.03.15 21:10
avatar

Dobrý den, propánakrále, ženská - už nás nechte žít a dejte se raději k myslivcům. Zdravím!

P.S. Pokud má Vaše kamarádka tak ráda Boha, tak tím "zájezdem" docílí toho. že u něho bude dříve.

doplněno 02.03.15 21:29:

martinaa - děkuji, ale o to ani tak nejde. Snažím se (i zde) být velmi tolerantní, ale tato paní snad není vůbec použitelná v normálním životě. Pokud je Růža a Evab stejná osoba, tak to je síla (na kterou prostě už nemám argumenty).

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 02.03.15 21:23
avatar

Velmi trefná odpověď *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: evab
Datum: 02.03.15 21:35

Mám starší sestru Růženu a s ní se nebavím, je panbíčkářka a kamarádí se s mojí kámoškou, co mne za zádami drbou.

Od: fialka
Datum: 02.03.15 21:46

Na tohle lze říci jediné... komu není shůry dáno... nepoučitelné zaláskované hvězdy . Váš přítel má více rozumu než Vy obě dohromady.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: evab
Datum: 02.03.15 21:56

Vysvětlete mi prosím, proč cestovní kanceláře vypravují zájezdy do Islámských zemí jako je Maroko,Tunis,Egypt a nezáleží jim na zdraví a životě těch lidí? CK.nemusí poslouchat varování Ministerstva zahraničních věcí nejezdit do rizikových oblastí? Moje kamarádka se toho drží, co není zakazané, je vpořádku.

Od: ben®
Datum: 02.03.15 22:04
avatar

Dobrý den, pokud jde o naše cestovky, tak s MZV spolupracují, resp. hlídají si jejich doporučení.

Ruská cestovka to má "na háku". Navíc, nejde o to, zda je země muslimská, ale jestli je to místo pro turistiku bezpečné. Ty země, které jmenujete, jsou (částečně) bezpečné v oblastech, kam jsou dovážení turisté (snad je to taková uzavřená rekreační oblast, kde mohou být i ženy v plavkách, což by tam asi jinde nešlo). Snad by bylo nejlepší poslat na ten zájezd Vaši kamarádku a Růženku.

Zdravím!

doplněno 02.03.15 22:16:

evab - já Vás nechci urazit, ale Vaše sestra je zmatená a Vy ne? Ona je ma*or přes Boha a má v tom hokej. Vám nepřijde divná "láska" přes Skype a cesta do země, kam by nejel sám ani Rambo. Máte ještě nějaké podobné sourozence?

doplněno 02.03.15 22:47:

evab - tak, snad už to raději ukončíme. Nejsem žena, ale do postele doporučuji raději Itala.

Bohatý, opálený, rozesmátý a silně náruživý Ital - to přeci je ideál. Pozdravujte celou svou rodinu (a nepouštějte je k internetu nebo jen na poradnu).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: evab
Datum: 02.03.15 22:12

Moje sestra je tak zmatená, že nejdřív se jmenoval její bůh Nebeský otec a později ji někdo vysvělil, že ve správném překladu je to nějakej Alláh.

Od: evab
Datum: 02.03.15 22:31

Ano, mám 7 sourozenců, 3 bratry a 4 sestry. Sice mi příjde divná láska přes skype,ale kamarádka má názor, že čeští chlapi nestojí za nic v posteli a jsou studení jak čumáci. Arabové se smějí, umějí vtipkovat a českej chlap jen brečí, že má malou výplatu a hledá oporu v ženě. Arabové jsou stateční muži co nenaříkají, to tvrdí moje nej.kamarádka.

Datum: 02.03.15 22:45

Jen jeďte.. nejlépe společně a jestli máte opravdu ještě nějaké sourozence, vemte je všechny s sebou*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: evab
Datum: 19.03.15 09:22

Tak jsem to vyřešila tak, že nakonec do té rizikové zěmě, kde hrozí nebezpečí nejela.Ještě mne v rezervě napadlo

bezpečnější než Líbye Tunisko, ale přítel jakoby vytušil podvědomě, že tam také nemáme jezdit. A včera se stal

ten masakr přímo v Tunisu, jak zastřelili utočníci IS.22 nevinných turistů.Je to strašné co se děje.Ta moje kámoška

nechce o ničem takovém ani slyšet a paradox je ten, že je na skype s Tunisanem každý den a pochází přímo z

hlavního města Tunisu a žádné špatné zprávy nemá a dělá jako by se nic nestalo a pořád tam moji kámošku

zve a očárovává zamilovaností na dálku.

Od: jmlc®
Datum: 19.03.15 09:32
avatar

Jenom jestli si ta kamarádka uvědomí, že takových má ten "tenorista ze skajpu" z každé země 100 - když přijedou, on se bude mít dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 19.03.15 09:42
avatar

Dobrý den, ta Vaše kamarádka ani neví, zda je ten její idol z Libye nebo Tuniska? Nebo má jednoho v Libyi a dalšího v Tunisku? Myslím, že si z nás děláte legraci a baví Vás to. Zdravím!

P.S. To, o té legraci, je lepší varianta - ta horší je kolektivní blbost (Vaše i kamarádky).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.15 22:34
avatar

To se mi snad jenom zdá ... ! - že by adeptky na Darwinovu cenu?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.15 22:39
avatar

Jak píše Ben -

tam by ani Rambo nejel sám ,

a vy když pojedete tak velmi pochybuji že se ještě někdy vrátíte - tam je žena brána jako věc .

doplněno 02.03.15 22:44:

Tam ženu zastřelí jen za to , že si vyjde na ulici v červeném svetru .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.15 07:41
avatar

Víte, já kolikrát premyslim, jak mohou byt lidi tak hloupí, jak jste vy. A velmi me to irituje, jelikož nejhorší je vždycky srážka s blbcem. Tomu nevymluvite nic, tomu blbci. Mele si tu svoji pravdu jak na kafemlejnku. Jen se divim, ze už některý z četných moderátorů vezdejsich otázku neuzavřel. Pro koho jsou odpovedi radcu přínosné? Pro tazatelku asi sotva...Ta o radu nestojí, chce jen prudit a evidentně se velmi dobre baví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.15 09:59
avatar

- asi mne zabijete - ale já se na takových otázkách taky docela dobře bavím - škoda je uzavírat ! No jsem škodolibá, uznávám. Zdravím.

- ale, pokud jsou lidi opravdu tak blbý - tak je to docela hrůza, ne?!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 03.03.15 08:01
avatar

Dobrý den, tak jsem si přečetl to Vaše doplnění a mám dojem, že máte jarní prázdniny.

Vaše kámoška je už hotová ženská a zkušenější, tak zřejmě opakuje ročník, ne? Ten Váš přítel je srab - musíte mu vysvětlit, že správný muž má umřít v botách a lpět na pozemském životě je blbost (v tom Vám pomůže jistě ráda Růženka, neb o tom má přehled). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: asd1
Datum: 03.03.15 12:55

jj, taky si myslim. Nekrmte trolly...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.15 09:37
avatar

...je Vám dobře,když si děláte z lidí srandu-už ta věta-kamárádka si dá do uší vatu kdyby se tam střílelo...kolik Vám je ..odhaduji tak třináct...škoda slov...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kvetuse
Datum: 19.03.15 18:37

Je divné jet za někým, koho vůbec neznám. Tak naivní může být jedině nějaká 15 letá holka. Teď se hodně chlapů z islámských států snaží seznámit s našimi ženami, protože tam nemají dobrou ekonomickou situaci a chtějí se sem mermo moci dostat, třeba i tím, že "oblbnou" nějakou ženu a získají české občanství, v horším případě zde udělají další základnu Al-kájdy. Jejich výhodou je, že dost často jsou hodně pohlední a vědí, že Evropanky na ně letí a to je jen krůček k dosažení jejich vlastních plánů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 19.03.15 21:46

Tak stačilo mi přečíst si první tři věty a dál jsem nečetl. S politováním Vám musím oznámit, že máte za kamarádku s odpuštěním "Kur domácí", jet do Libie v současnosti je téměř sebevražda a zamilovat se přes Skype a ještě do Araba...no to snad radši ani "no comment"

Zkuste kámošce zkusmo zaklepat na hlavu, jestli tam náhodou nemá vzduchoprázdno. Váš přítel, jako jediný má ROZUM V HLAVĚ.

PS: Ovšem na 99% si myslím, že tazatelka svůj dotaz má jen jako srandičku, protože nevěřím, že by někdo byl tak strašně stupidní.

doplněno 19.03.15 21:58:

oprava Libye

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.