Strašidelná místa

Od: Datum: 11.10.15 22:12 odpovědí: 6 změna: 12.10.15 09:53

Dobrý večer,chtěl bych vás poprosit o nějaké místa kde straší,něco s duchama a tak...nějaké dobré tipy na výlet,čím strašidelnější tím líp a ideálně ve Středočeském kraji.
Děkuji a přeji krásný večer. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.10.15 22:13

Hrad Houska

Datum: 11.10.15 23:04
Mohu potvrdit a doporučit. Správný pan kastelán, který vede i prohlídky a dokáže být hodně věrohodný, takže pro dětičky super. Jinak Houska by měl být bránou do pekla a kousek dál na dohled z Housky je Bezděz. Tam je udajne zase brána do nebes. A je to suprovní výšlap po hradní cestě. PS. První je Bezděz a pak Houska. Ps2 nevím jak vypadá ten Bezděz v telefonu mi to neukázalo celý obrázek při výběru.
Datum: 11.10.15 23:25

Poslanecká sněmovna :D

Třeba Kokořín a okolí nebo se inspirujte ČT seriálem:

http://www.ceskatelevize.cz/i…ch-hradu-znamych-i-neznamych/

O pár takových místech jsem tam slyšel, ale musíte si to projet celé

Od: ninkaxyz
Datum: 11.10.15 23:38

Profláklými místy jsou např. noutonický a bohnický hřbitov, velhartický hřbitov ( ale ten je v okr. Klatovy myslím ), les Bor, údolí Plakánek, všelicos se povídá o Jevanech, hájenka Výšinka, statek Pohádka... docela děsivé místo je i Stránská skála v Brně... někdy se vyplatí zajet někam i mimo Středočeský kraj

Datum: 12.10.15 09:53

A co třeba Posraná skalka? Místo s tímto názvem vážně existuje a představa jeho návštěvy, za předpokladu, že název nelže, mi přijde dost strašidelná. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.