Moje bývalá přítelkyně je těhotná!

Od: Datum: 24.05.15 16:07 odpovědí: 23 změna: 14.06.15 20:42

Je to bohužel tak, ráno jsem s ní o tom mluvil, je ve druhém měsíci těhotenství. Nechráněný sex jsem s ní měl v polovině března, takže to by tomu tak odpovídalo. A jsme domluvení, že jí dám 4 000 Kč na potrat, víte ona říkala, že ty papíry od doktora má doma na Slovensku, jenže já je ani neviděl. Já jí věřím, přece lepší než kdybych platil celý život na dítě ne?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.05.15 16:19

Po přečtení https://www.poradte.cz/spolec…-pritelkyne-mam-strach.html#1 soudím, že jste v opravdu nedobré situaci. *zed*

Tady už je každá rada drahá... Hodně štěstí!

Datum: 24.05.15 16:22

No, možná je to habaďůra a žádné těhotenství neexistuje. Ale budiž Vám to celoživotním ponaučením. Pokud se z celé věci vyvléknete za 4.000 a budete schopen se poučit, je to poměrně nízká cena.

Datum: 24.05.15 16:25

Ve vaší situaci bych trval na tom, že s ní k tomu doktorovi půjdu, budete tak mít jistotu, že to na Vás nehraje.

Od: mate59
Datum: 24.05.15 16:28

kupte v lékarně těhotenský test,hned budete vědět,že to jenom hraje.Ještě ušetříte a poučíte se do budoucna.

Od: moula*
Datum: 24.05.15 16:32

Dejte jí rači 8 000Kč ať si to nechá udělat dvakrát abyste měl jistotu ! A než budete zas něco podnikat, tak to sem napište, ať vás usměrníme !

Od: fffff
Datum: 24.05.15 17:53
Datum: 24.05.15 18:31

Protože nejste sezdaní a ona má poměr již s jiným partnerem, může být těhotná s ním. Jestli jste silný v kramflecích, nechte to tak, jak je a řekněte jí, že požádáte o test otcovství. Vypadá to, že potřebuje peníze a Vy jste takový hejl, který bude platit. Nechal jste se zastrašit už tím, že jste se omlouval a je vidět, že se bojíte, když okolo ubytovny chodí partička a provokuje. Oni sondovali, zjišťovali co a jak a pokud máte nějaký příjem, tak počítejte, že bude chtít další peníze, oni si důvod najdou.

Datum: 24.05.15 18:45

Pohanka: Ne, těhotná je se mnou, tam stím partnerem nic neměla sama mi to říkala. A já to chci vyřešit hned.

Od: mate59
Datum: 24.05.15 18:47

To bych jí tak věřil.Udělejte si ten test.

Datum: 24.05.15 18:52

Ale no tak, takové pohádky jim přece nebudete věřit, že spolu oni dva nic neměli. Oni si to nechají až po svatbě a budou se držet zatím jenom za ruce. Ženská, která Vám šahá v hospodě mezi nohy. Je to prohnaná ženská.

Máte děti? Co kdybyste řekl, že to dítě chcete? Třeba již žádné nepřijde. Také tu je možnost, že ji proplatíte ten zákrok dodatečně, až po výplatě.

Ale myslím, že Vy jste ochoten platit i bez důkazů. Hlavně aby to tím skončilo.

Datum: 24.05.15 18:54
At si udělá těhotenský test a ukáže ti ho.
Datum: 25.05.15 15:36

Bych trvala na tom, ze s ni k tomu doktorovi pujdu ve vasi situaci. Nebo kup v lekarne test a hned budes vedet ;)

Datum: 25.05.15 16:11

Nezlobte se za má slova, ale vykutálené děvče ve Vás cítí jelimánka, který by se mohl nechat oškubat. Viz vaše slova v minulém příspěvku: HRÁLA TO NA MĚ A VYUŽÍVALA MĚ...

No a najednou je těhotná. Jak můžete vědět, 1/ že je to pravda a 2/ že je to s Vámi?Píšete, že byla práskaná, chtěla dobíjet kredity, chtěla cigarety...Pokud byla u lékaře, papíry by měla mít u sebe a ne kdesi na Slovensku. A´t Vám řekne adresu lékaře, zajděte tam či zavolejte, abyste měl jistotu, jak to je doopravdy.

Nevěřila bych jí ani pozdravení. Vy jste spolu chodili 2 měsíce a bez zábran s vámi vesele skotačila. Teď podle jejích slov se zamilovala do jiného, s ním ovšem nic nemá. *ee* O tom silně pochybuji, psal jste, že náruživá byla až až. A s tím novým asi jenom chodí sypat ptáčkům. Holka prostě ví, že jí všechno spolknete i s navijákem. Tak si vesele vymýšlí. Sám dobře víte, že to na Vás hrála. Kde máte důkaz, že to nehraje i nadále? NIKDE!

A Vy jí sloužíte za takového "oslíčka otřes se!". Chtěla bych důkaz o jejím těhotenství, dřív ani korunu. Nakonec, pokud to pravda je, a peníze jí dáte, buďte rád, že jste se jí zbavil. Někdy to stojí daleko víc.

Ovšem, kdoví, jestli slečna nyní vesele neinkasuje po čtyřech tisících i od dalších možných amantů. Chytrá je na to zřejmě dost.

A když Vás škrábne cirkulárka, také nemůžete vědět, který že zub to právě byl. ;) Jaga.

Testu od ní bych nevěřila. Může si hnějak sehnat od nějaké těhotné kamarádky, přijde za Vámi ze záchoda - podívej se! Chtěla bych mluvit pouze s jejím doktorem, jinému bych nevěřila. Ani testu, může ho zfalšovat. Za 4 tisíce jí to stojí.

Datum: 25.05.15 17:01

Potřebuje prachy tak to na tebe hraje. Můj názor. Takhle se daj přece snadno získat peníze. Dej ji ty peníze na smlouvu u notáře, přeci je to hodně peněz. Bude muset doložit zaplacený zákrok od doktora, pokud ho nedoloží zaplatí ti peníze zpět i s pokutou. Nenech se oje*at.

Od: uska®
Datum: 25.05.15 18:21

Jedinnou jistotu budeš mít, že navrhneš ex, že s ní půjdeš potrat zaplatit. Peníze do ruky nedávej. Ať je těhotná s tebou nebo s jiným je fuk, když zaplatíš potrat a slečna na něj půjde, máš to do budoucna vyřešeno.

Datum: 26.05.15 14:39

At si udělá těhotenský test a nevěř ji

Od: kklaban
Datum: 26.05.15 15:04

hmmm. pěkné. Vy ani ona zřejmě nemáte rozum, sexujete jako o závod, nedáváte si pozor a pak se divíte"Jééé ona je těhotná?"

A chudák dítě to odnese potratem. Gratuluji vám.

Jinak je možnost, že to na tebe jen hraje, chtěl bych vidět papíry od gynekologa, kde je potvrzeno s aktuálním datumem, že je opravdu v tom.

Datum: 26.05.15 16:50

Příteli, jestli je tohle konečná cena a do smrti o ní neuslyšíš, buď rád, že sis užil za 4 litry a navíc jsi se poučil. Konec konců, lepší kurva, ( lehká žena ) by tě na tyhle prachy vyšla taky, ale chybělo by tam to poučení, pokud bys nezamotal hlavu našemu zdravotnictví nějakou venerickou záležitostí...;)

Od: standa1122
Datum: 02.06.15 16:19

Tak jak to dopadlo?

Od: kvetuse
Datum: 02.06.15 20:50

Nejvíce mě zaráží, že dospělý chlap je zaskočen těhotenstvím své partnerky nebo náhodné známosti. Dnes všichni chlápkové spoléhají, že žena bere antikoncepci - ale i ta může selhat. Měla jsem spolužáka, který už od svých patnácti let vedl velmi bohatý sexuální život, hodně střídal slečny. Ale byl natolik inteligentní a zodpovědný, že si vždycky obstaral ochranu a nespoléhal na svou partnerku a v tomto trendu pokračoval až do čtyřicítky než se usadil. Sám říkal, že měl ponaučení od své matky, která musela podstoupit interupci, po které už dítě mít nemohla. Interupce je pro každou ženu velmi psychicky náročná, nehledě na možné zdravotní následky či komplikace. Prostě nebyl sobec a myslel dopředu.

Od: pepe1222
Datum: 02.06.15 21:12

A proč si myslíte, že ta přítelkyně je těhotná? Podle všeho z něj udělala vola a obrala jen o prachy. To je holá skutečnost.

Od: zaskoceny
Datum: 02.06.15 21:22

Také jsem byl zaskočený. Bývalá mi při našem prvním milování řekla, že s kondomem to nechce a že bere antikoncepci. Byl jsem do ní blázen a neměl důvod jí nevěřit, ale od ní to byl jen chladný kalkul, takže neházet všechny do jednoho pytle!

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.