Vůbec nevím jestli je to moje dítě nebo jeho!

Od: Datum: 29.05.15 18:43 odpovědí: 14 změna: 14.06.15 20:42

Tak jsem se o mojí bývalé přítelkyňi dozvěděl hodně věcí přede mnou měla hodně kluků a ne jenom jednoho, lhala mi. Lhala mi taky s tím novým klukem v telefonu říkala, že s ním nic neměla, jenže jsem se dozvěděl, že hned ten první den s ním měla sex. A já hlupák jí dal 4 000 Kč na potrat. Nechráněný sex jsem s ní měl 12 března, kdy jsem to do ní pustil, to se u mě na posteli půl hodiny držela za hlavu, podotýkám, že ten sex trval jenom 13 vteřin, ale kdyby mi ho tam nedala, tak se to nestane, pokoušela se o to už několikrát, jenže předtím jsem jí odhodil bokem. Toho 12 března byla hodně nadržená. Jenže 8. dubna se už zřejmě vyspala s tím novým klukem taky s ním měla sex, co když mu to dělala taky a taky se do ní udělal, no? V telefonu mi tvrdila, že je ve druhém měsíci těhotenství. Mě bude 27 let, já jí říkal pravdu, byla to moje první holka, mohlo mě hned napadnout, že jich měla víc, víte jí je 33 let a já věřil takovým blbým pohádkám. Když jsem jí předal ty prachy, tak v práci se na všechny usmívala jak sluníčko a byla veselá, říkal mi to kamarád. Neviděl jsem žádné potvrzení od lékaře, ona je na mě od té doby co se to stalo naštvaná, prostě moc se mnou nekomunikuje. Jenže já opravdu nevím čí je to dítě. Nevodí nás i mého kamaráda za nos? Kamarád mi pomáhá, ten už s tím má nějaké zkušenosti. Slyšel jsem, že šance na početí dítěte při 13 vteřinovém sexu je fakt minimální, jenže já toho do ní pustil hodně. A hned jsem to ukončil, chtěla pokračovat, ale ukončil jsem to. Ona z toho viní sice mě, ale když ležela na mě, tak jsem se jí ještě ptal, že jestli bere nějaké přášky a nemůže otěhotnět, řekla, že bychom to museli dělat hodinu. Já ji ještě prosil ať to nedělá a přesto to udělala, dala mi ho tam bez ochrany a teď z toho viní mě. Ano chci to vyřešit, chci to mít z krku. Nejsem náhodou oběť rafinovaný ženský? Připadá mi to tak. Za 3 měsíce jsem za ní už utratil 4 500 Kč, vím mohlo by to být horší, jenže co se týká peněz jsem velice obezřetný a opatrný. Co když ty peníze už utratila a celé si to vymyslela? Ale slyšel jsem, že kvůli mě brečela, že jsem jí pokazil život. Vinu na tom nenesu já, ale mi oba, proto to chci vyřešit, dokud je čas.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.15 18:51
avatar

Vy jste snad vůbec nečetl, co Vám radili místní rozumní lidi u Vaší předchozí otázky.

https://www.poradte.cz/volna-…la-pritelkyne-je-tehotna.html

Tak co chcete řešit? Komu není rady, tomu není pomoci...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pepr®
Datum: 29.05.15 19:03
avatar

"...podotýkám, že ten sex trval jenom 13 vteřin..." "...když ležela na mě, tak jsem se jí ještě ptal, že jestli bere nějaké přášky a nemůže otěhotnět, řekla, že bychom to museli dělat hodinu."

Vám je fakt 27let? *sok*

"Nejsem náhodou oběť rafinovaný ženský?"

No samozřejmě, že jo.

Jenže podle vašich odpovědí jí to ani moc práce nedalo. Jak píše @inzinyrka "Komu není rady..."

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.05.15 19:06
avatar

Slyšel jsem, že šance na početí dítěte při 13 vteřinovém sexu je fakt minimální, jenže já toho do ní pustil hodně. Jestli ve tvým věku nevíš,že nezáleží ani tak na tom jak dlouho to děláš, ale jak to ukončíš, tak se ani nedivím, že tě nějaká chytračka utáhne na vařený nudli, a tahá z tebe peníze. A jestliže si píšeš o rady,které stejně neposloucháš,přesně tak jak píše inzinyrka,vypij kalich hořkosti až do dna. A měl bys asi šetřit, myslím, že tohle nejsou poslední peníze které jsi věnoval na "charitu".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viktttorka
Datum: 29.05.15 19:14

sex 13 vt.? tím bych se nechlubila,to není sex to je pokus o sex:-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.15 19:16
avatar

To se snad nedá nazvat ani sexem, ale inseminací

Ohodnoceno: 3x
 
Od: mate59
Datum: 29.05.15 19:23
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.15 19:27
avatar

To je jen 6 vteřin, tak to bude jen za 2000,-

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.15 19:27
avatar

Netuším, co vlastně chcete slyšet. Jestli byla nebo nebyla těhotná tady nikdo neví. A případně s kým už vůbec ne. Mimochodem, oplodnění absolutně nezávisí na délce soulože. K tomu může dojít kdykoliv, když se sperma dostane do partnerky a na to stačí i pár vteřin. A nesvádějte vinu jen na ní, vždycky k tomu musí být dva (nepočítám znásilnění). Ujasněte si, co k ní cítíte. Že přepočítáváte vztah na peníze napovídá spíš tomu, že jí máte jen na ten sex. Láska je o něčem jiném. Tak, nebo tak je především na Vás, abyste se dokázal ovládnout. Takže jste "vinen" stejně, jako ona a měl byste být připraven nést případné následky. V tom případě ale Váš dotaz už nechápu vůbec.

doplněno 29.05.15 19:41:

Vám se zdá investice 3500 za 3 měsíce do partnerky moc *sok*? To toho ve svém věku o životě teda moc nevíte :-D .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.15 19:34
avatar

JJ pořipúojuji se k ostatním a jen doplňuji-na otěhitnění mnohdy může stačit i ona kapka lásky a první zásun!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.05.15 23:24
avatar

Blbost. Ježíš byl v lůně Panny Marie počat jen mocí Ducha Svatého.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.15 20:45
avatar

Zakládáte již několikáté vlákno, které se točí kolem tohoto problému. Na mne nepůsobíte, jako dospělý 27. letý muž, nýbrž jako 15ti letý puberťák, nezodpovědný a naivní k tomu. Píšete, že co se týká peněz, jste velice obezřetný a opatrný. To tedy rozhodně nejste. Vůbec nevíte, zda je v jiném stavu a zda Vy jste se na tom skutečně podílel a už jí dáváte peníze na potrat? Nejdříve si ověřte, je-li pravda to, co tvrdí a teprve pak hledejte řešení. Nechovejte se jako naivní trouba a nesponzorujte jí nic, pokud nemáte jistotu, že to má s Vámi něco společného.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.05.15 00:39
avatar

Tipuji, že se tu někdo výrazně mladší,

než se nám snaží nakukat,dobře baví.

Bylo už ti aspoň 7?

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 30.05.15 05:33
avatar

Nehněvejte se, ale co vlastně chcete slyšet? Jste veliký trouba, který si nevzal poučení z minulé otázky. Mlel jste si pořád svou, že ona ta rádodajka skotačila pouze a jen s Vámi /ó, jaká to čest*ee*/ a ten nový ji mohl držet jenom za ruku.

Bylo nás víc, kdo jsme tvrdili, že je to žena náruživá a veselá v rozkroku, podle toho, co jste o ní psal. A s tím novým partnerem by držela celibát? Chachá!

Ve svém věku nemáte ani žádné znalosti o sexu. Styk se nepočítá na vteřiny, ať to trvalo 1 vteřinu, 5, nebo půl hodiny, samozřejmě, že k tomu dojít mohlo. Slečna asi věděla už dopředu, co dělá, chtěla ulovit hejla, který by následně klopil peníze, což se jí povedlo. A jestli si ona myslí, že se "to musí dělat hodinu", aby z toho bylo těhotenství, je blbá jak necky. Nebo spíš vychytralá. A takoví lidé skotačí! Proboha! *ee*

Je možné, že si udržovala toho druhého i při Vás. Proto Vás svedla k sexu bez ochrany, aby neplatil on, ale Vy. Když čtu ta Vaše moudra, mohu poradit následující: Zaplatil jste, co chtěla, nic už nezkoumejte a pak upalujte pryč. Protože Vám nemá cenu stejně něco sáhodlouze vysvětlovat. V minulé otázce do Vás lidi hučeli jako do piliňáků a Vy jste si vedl svou. A ukázalo se, že jste jen naletěl.

Kdoví, jak to všechno bylo. Možná byla těhotná s Vámi, možná s ním, možná s oběma *smich*, možná s nikým. Hlavně se už nenechte dál vydírat, kdyby zase přišla s nějakým požadavkem, pošlete ji rychle do pryč. Asi vidí, že ve Vás má snadnou oběť? Proč asi, co myslíte? ;)Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pepe1222
Datum: 02.06.15 20:10

Utratit s přítelkyní 4500,- za tři měsíce má být nějaká suma? Ta moje mě stála každý měsíc 15000, protože to bylo potřeba, tamto bylo potřeba až nakonec jsem si řekl, že už stačilo. Nic netrvá věčně, že. Na internetu byl takový článek, kde se psalo o tom, že ženy vyžadují od mužů pomoc, převážně finanční, v opačném případě to dle článku nefunguje. Muži jsou galantní když platí, když chtějí to samé od žen, jsou prý sobci. A pak se v tom vyznejte...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.