Poruchy spánku vs Trittico vs sex

Od: Datum: 02.05.14 09:47 odpovědí: 4 změna: 02.05.14 10:36

Dobrý den Mám problémy se spánkem který trvá již delší dobu. Na posteli se převaluji a né pořádně usnout. Dříve jsem usnul a ráno mne obudil mobil do práce. Ted to tak není. Paní doktorka mi napsala tablety na spaní Trittico ac 150. Máte stím zkušenosti s těmito tabletami? Taky jsem pil čaj z medunky ale nezabírá mi. Nějaké recenze jsem četl o těchto tabletách a bylo psáno že negativně ovlivnují po stránce sexu? Jak to vše je? Je mi 59let .Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: knifethrower*
Datum: 02.05.14 10:04

S prášky bych nespěchal. Raději bych skoncoval se spolehlivými zabijáky spánku. Nesledovat před spaním nesmysly v TV, zejména drasťáky a TN na Nově, nepít nabuzovače (Cola, káva, čaj) a když se nedaří usnout, pořád nekontrolovat, kolik je hodin. Pokud se stále nedaří usnout, nešílet kvůli tomu a v klidu čekat. Paní doktorce je to jedno, pobírá procenta z předepsaných léků a klidně vám předepíše Cilest, pokud nebudete protestovat. Zkrátka, prášky až nakonec.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.05.14 10:08

https://www.poradte.cz/spolec…senosti-s-lekem-triticco.html anebo zadejte do modrého vyhledávacího okénka -trittico-. Tak se dostanete do archivu a ke spoustě informací. Mi trittico, které je vlastně antidepresivum, velmi pomohlo.

doplněno 02.05.14 16:06:

Tritico není prášek na spaní. Trittico je na uvolnění a zbavení se napětí. Není to rohypnol.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.05.14 10:15

na spaní můžete vyzkoušet přírodní tabletky na spaní + k tomu navíc čaj. Nejsilnější čaj je podle mě teekanne spánek a nervy (silná směs bylin) a k tomu Hypnox forte nebo Hypnox duomax. Čaj ani Hypnox neobsahují třezalku

Dejte si pozor na třezalku - nesmí se užívat dohromady s léky. Třezalka tuším též bývá v přípravcích na spaní, vybírejte bez třezalky

Hodně léků má vliv na sex -- to musíte vědět vy, zda se u vás tento negativní účinek objevil. Jinak osobní zkušenost nemám, určitě odpoví další

doplněno 02.05.14 10:28:

https://www.poradte.cz/spolecnost/29945-spanek-a-caj.html

Od: xyz
Datum: 02.05.14 10:36

zkuste se podívat, zda někde v okolí ( třeba v nějaké psychologické poradně ) není kurz autogenního tréninku, mě to při usínání velmi pomohlo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.