Zkušenosti s lékem triticco

Od: Datum: 14.04.14 16:52 odpovědí: 9 změna: 28.04.14 16:16

Kdo má prosím zkušenosti s užíváním léku trittico ac 150?

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.14 17:32

Brala jsem ho dvakrát, ale bez většího efektu. U těchto léků je to velmi individuální záležitost.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.04.14 18:16

Já ho dostal místo stilnoxu na spaní.

Od: spani
Datum: 14.04.14 18:19

stilnox - hypnotikum, trittico - silné antidepresivum příbalový leták máte přečtený? http://www.psychoweb.cz/leky-…y-nezadouci-ucinky-davkovani/

Datum: 14.04.14 18:31

Stilnox,nebo Zolpinox je prý návykový,když už beru 2 na noc víc než rok.

Tohle TRITICO mi má navodit spánek.,to beru ještě ráno asentru.

Samý antidepresiva,, i když si myslím,že deprse nemám.

Bolí mě za krkem a v nohách,tyto problémy mám už asi 1/2 roku,chodím na neurologii.

Rehabilitace taky nepomohla.

Kapačky ambulantně mi vůbec nepomohly

Datum: 14.04.14 17:55

Brala jsem Tritico na spaní s nočními děsy. Začala jsem ho brát asi 3 roky po léčbě rakoviny. Lékařka mě upozornila, že to nebude fungovat hned, že se musí nastavit a udržet výše hladiny účinného prostředku, až tak za tři týdny, měsíc. Šílené sny se pomalu vytratily a já jsem ho přestala brát. Asi po necelých dvou letech.Tritico mi zachránilo zdravý rozum.Tritico není aspirín.

Od: rezinka2*
Datum: 14.04.14 19:13

Moje známá Trittico také bere na navození a udržení spánku. Musí ale dodržovat přesný čas, kdy si tabletku vezme, tj. ve 21.00 hodin a ve 22.00 hodin musí ulehnout, aby měl tento lék účinek. Pokud chodí člověk spávat ale nepravidelně, nemá užívání tohoto léku význam. Jelikož ale trpí fyzickou bolestí, ta ji stejně spánek narušuje.

Datum: 17.04.14 18:24

Dobrý den.Lék Trittico beru již několik let a jsem s ním spokojená.Já osobně žádné vedlejší účinky nepociťuji.Podle mého lékaře je tento lék šetrný.Jen jsem musela zvýšit z ac 150 na ac 300.

doplněno 17.04.14 18:38:

Teď jsem si přečetla ,že se tento lék musí brát pravidelně.Mě na to nikdo neupozornil,beru si ho asi hodinu před předpokládaným spánkem a je to v pohodě.

Datum: 18.04.14 07:18

ivanah, přesně takhle funguje placebo. "Víra tvá tě zachrání". Škoda, že jste se to dozvěděla. Mohla jste takto krásně usínat celý život. ;)

Datum: 28.04.14 16:16

Já jsem po něm dostal zácpu-je to v příbalovém letáku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.