První chození s klukem vs strach

Od: Datum: 25.06.12 10:14 odpovědí: 7 změna: 25.06.12 12:47

Dobrý den mám takový problém že mám ještě takový malý strach ze vztahu s klukem. Vždycky když se mi někdo líbí a ten kluk zareaguje tak dostanu strach a stáhnu se :( Poradíte někdo jak to překonat?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.12 10:18

Jestli je ti 14, je to v pořádku a nech to tiše dozrávat, jestli 20, už by s tím chtělo něco dělat :-D

Možná to líbí - nelíbí bereš moc vážně; nešlo by je zkusit brát víc jako kamarády?

Od: ron*
Datum: 25.06.12 10:30

Dobrý den.

A kolik je ti let? V každém případě, máš-li z nějakého vztahu strach, tak tomu dej čas. Neuspěchej to. Začni s klukem nejdřív jen kamarádit a až ho poznáš lépe, určitě už strach mít nebudeš. A pokud z toho nevznikne žádný hlubší vztah, nevadí, budeš mít kamaráda a to se počítá.

Ohodnoceno: 2x

Od: sarusajus
Datum: 25.06.12 10:48

Je mi 15 :)

Datum: 25.06.12 10:39

Jak to dopadlo s tím rtuťovým teploměrem, resp. s tvojí dcerou?
doplněno 25.06.12 11:21: Je vidět, že jsi po matce...
Děláte stejné chyby v písemném projevu!
doplněno 25.06.12 11:22: Je vidět, že jsi po matce...
Děláte stejné chyby v písemném projevu!
Ohodnoceno: 2x

Od: sarusajus
Datum: 25.06.12 10:55

Jo a s tou dcerou ( tedy s mojí sestrou) to dopadlo dobře u doktora jsme byli. A tu otázku psala moje matka ona si totiž píše nějaké otázky přes moje jméno :D

Datum: 25.06.12 12:47

Zajímavé, matka tvrdila, že u doktora nebyla. Připadá mi, že nás zase někdo tahá za fusekli.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.