Adblock Plus

Od: Datum: 16.12.15 16:42 odpovědí: 7 změna: 17.12.15 21:08

Dobrý den. Mám adblock Plus vypnutý a stále mě na některých otázkách v této poradně vyskočí hláška abych jej vypnul. Ani po kliknutí na odkaz že ho mám vypnutý, mě to nepustí dál a já nemohu číst otázky. Děkuji moc za radu.

Upozornění od sys clayman 17. 12. 2015 09:14:41
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 17.12.15 09:04

projeďte to čističem - ccleaner, antimalware, adwcleaner - odkazy zde ve vlákně https://www.poradte.cz/pocita…m-delat-s-touto-strankou.html

Jestli nepomůže, odinstalujte a znuvu nainstalujte adblock.

Ohodnoceno: 0x

Od: brachaadblock
Datum: 17.12.15 09:41
taky mi to delalo,staci kdyz znovu nactete stranku v adresnim radku je napravo kruh s sipkou na nej klikni a musite hned znovu dokud je tam krizek. pak se odpovedi krasne ukazou. chce to vychytat.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.12.15 12:52

Díky všem za rady. Vše jsem pročistil, projel proti všem sajrajtům, ale nic se nedělo. Jenom mě nenapadlo obnovit to načítání. Pak se mi druhý den ale položil PC, takže to bylo asi už nějaké nakoplé. Nyní vše O.K. Přeji všem hezké svátky *zima*a hlavně zdravíčko. *andel*

Datum: 17.12.15 19:31

aktualizoval jsem systém tak aby nová aktualizace adblocku nezblobila - pokud je na poradte.cz vypnutý ;)

Od: nox®
Datum: 17.12.15 20:47

Také jsem nad tím uvažoval, až poté jsem si všimnul, že se nacházím na slovenské verzi poradte.sk. Nebude to třeba tím?

Datum: 17.12.15 21:08

s nějakým zpožděním, ale je to tam stejné :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.