Nahravani filmu z tv na ex, hdd

Od: Datum: 02.05.13 20:25 odpovědí: 4 změna: 03.05.13 06:24

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Mám doma televizi, která umí nahravat na externi hardisk / flash disk, ale potřebuje si to před tím nějak přeformatovat. Tak jsem ho nechal přeformatovat, nahraje mi to z Tv všechno, i to tam přehraju, ale po připojeni do PC mi to ten externi hdd nechce najit. Tak bych chtěl poradit, jak to z toho externího hdd dostanu do PC, popřipadě jak ho přeformatuju zpatky abych ho mohl použivat k PC. Předem dik za odpověd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.13 20:38

TV disk naformátuje na svůj nahrávací standard - nejde pustit v pořítači je ochrana proti šíření nelegálních kopiíí :( Co chcete nahrávat, když všechno se téměř co dávají v TV dá najít na Internetu www.uloz.to www.bezvadata.cz www.czshare.cz ...

nebo na fórech

Ohodnoceno: 0x

Od: annder
Datum: 03.05.13 06:24

No to vim, ale taky vim, že to prostě nějak jde, bo to tak děla ne par lidi, tak jsem spiš čekal navod, nebo spiš nazev programu v kterem to rozjedu. Ale stejně dik za odpověd :)

Od: ben®
Datum: 02.05.13 20:40

Dobrý den, zkuste si projít starší příspěvky na toto téma. Je tam snad vše vysvětleno. Zdravím!

https://www.poradte.cz/elektr…s-s-rekorderem-jaky-disk.html https://www.poradte.cz/elektr…onika/10526-externi-disk.html

Od: lujs®
Datum: 02.05.13 20:40

Řeším stejný problém. Kvůli tomu sem si ještě HDD disk nekoupil.

V prodejně mi bylo řečeno že (bohužel) to tak je u všech TV.

HDD disk se musí před použitím v televizi, v té samé televizi nejdřív zformátovat a pak jde teprve použít.

Při použití v PC se musí po použití v TV zase v kompu nejdřív zformátovat a pak jde zase použít v komjůtru.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.