Jak jí řict že jí miluju?

Od: Datum: 18.11.12 23:45 odpovědí: 10 změna: 08.01.13 21:52

Mam takovej problem :) mam rád holku a strašně jsem do ní zabouchlej a nevim jak ji to říct že jí miluju ale nevim jak zareaguje když už jsem jí to jednou řejl

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nij
Datum: 18.11.12 23:52

Prostě jí to normálně řekni. Pokud má taky zájem, bude určitě ráda, pokud ne, tak alespoň víš hned na čem jsi. U vás chlapů to je těžký...když se vám nějaká ženská líbí tak jen čumíte a čekáte, že ona si všimne a hned jí všechno dojde a chopí se iniciativy..

Ohodnoceno: 0x

Od: mowla*
Datum: 19.11.12 00:09

U nás - chlapů, je to jednoduchý - to vy, holky, se vykrucujete že jóóó a že nééé a já névííím...

*smich**haha*

Od: askmenow*
Datum: 18.11.12 23:56

A kdy jsi jí to už řekl? A jak reagovala?

Znáte se dobře?

Od: mowla*
Datum: 19.11.12 00:17

..."strašně jsem do ní zabouchlej "... - tak se napřed trochu vzpamatuj, propláchni ofinu studenou vodou a vydýchej se... Pak si - a klidně i nahlas, prober, jestli je opravdu tak úchvatná, když už ti jednou dala - košem...

No - a pokud zhodnotíš, že ano, pozvi ji na něco neobvyklého - lov hmyzu pro pavouka, zásobování krmelce v blízkém lese balíkem sena, jedno brigádnické odpoledne pro místní charitu, sběr sípků na čaj - hlavně ne obligátní dortík, panák či kino, z těch se holkám v určitém věku musí dělat zle už od poslechu...

*smich*

Datum: 19.11.12 08:51

To je zde velmi často kladená otázka. Co třeba jít na věc takto?

Dobře víš, že se mi líbíš a že Tě mám rád. Ale já doposud nevím, jaký názor na to máš Ty, zda se Ti také líbím a zda bys mi mohla city opětovat. Mohla bys mi v tom udělat jasno? Abych věděl, jestli se mám snažit získat Tě, nebo ne. Nerad bych tě nějak obtěžoval, ale na druhou stranu to nechci vzdát, aniž bych věděl, jak to vidíš Ty. Nezašla bys se mnou někam, abychom si mohli o nás dvou v klidu promluvit a vyjasnit si, jak to s námi je? Říkal jsem si, že za zeptání nic nedám, tak co na to říkáš Ty? Dáš mi košem?;)

Jinak doporučuji nahlédnou do diskuzí na toto téma. např:

https://www.poradte.cz/spolec…dnu-holku-jak-ji-to-rict.html

https://www.poradte.cz/spolec…jak-rict-holce-miluji-te.html

https://www.poradte.cz/spolec…17547-jak-ji-to-mam-rict.html

A mnoho dalších...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.11.12 12:57

Miluji tě nad pivo.

Miluji tě tak, že bych byl raději s tebou, než na fotbale.

Miluji tě a myslím na tebe i když hraju mariáš. Hlavně tehdy, když jsou kule trumf.

Drahá, má láska k vám je tak velká, že bych kvůli vám možná i chlastat přestal.

atd.

Jestli je tvá vyvolená inteligentní, pak nadsázku pochopí. Jestli se namíchne a půjde pryč, pak nelituj.

Od: ilove
Datum: 20.11.12 00:13

Pravě že se sní znam asi rok,podkávam se sní ve škole někdy du po chodbě a ona tam zrovna stojí tak du kni a začnu si sní povídat ale věčinou mluvim jen já,proto že nic jinak neříká :( ,jínak se sní vídam skoro každý pátky proto že se na ní chodim dívat když chodí trenovat tancování,občas si kemě sedne a mluvíme spolu někdy se jí zeptam jestli nechce někam jít a ona řekne že ano ale moc to pak nevíde,mam prostě problem jí někam dostat :/,tak už nevim co dělat abych jí dokázal že jí miluju :/

Od: askmenow*
Datum: 20.11.12 00:35

No, pokud jsi jí už řekl, že jí miluješ (pokud jsme to špatně nepochopila) a pokud s tebou nakonec nikdy nikam nejde, pouvažuj, zda náhodou není problém v tom, že ona o tebe nestojí. A pak je úplně jedno, jestli ty jí miluješ, nebo ne.

A navíc, jsi si jistý, že je to láska? Že z ní nejsi jen poblázněný?

Datum: 21.11.12 23:39

Jestli jsi jí už jednou řekl, co k ní cítíš, a stále máš problém ji někam vytáhnout, nemá o tebe zájem.

Je nesmysl pokoušet se dokazovat lásku člověku, který o tebe nemá zájem.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.01.13 21:52

Jednou jsem to taky skusil, ali po ctyrletem kamaradstvi ,pripadal jsem si jako blbec ona se mi smala,to bylo naposled

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.