Jak jí to mám říct?

Od: Datum: 05.06.12 14:55 odpovědí: 21 změna: 04.07.12 15:22

Zdravím všechny, kteří si otevřeli tuto otázku.

Potřebuji Vaší radu. Je holka, kterou miluju. Je moc hezká, ale to je vedlejší. Chtěl jsem jí dlouho říct, že ji mám rád, ale stále jsem nevěděl jak. Pak jsem jí to prostě napsal mailem. Ona se mě další den zeptala jestli je to pravda a já jí řekl , že ano. Ona pak nic. Chovala se zcela normálně, jako dřív.

Chtěl bych s ní chodit, ale nevím, jak začít. Napadlo mě: Doprovodit ji ze školy domů a cestou se jí zeptat, jestli někoho má. Jestli řekne, že jo, smůla...

Ale jestli řekne, že ne, zeptám se jí, jestli by nechtěla se mnou. Co říkáte? Je to dobrý? Pak ji třeba pozvuna zmrzlinu a podobně...

Potřebuji od Vás radu. Posuťte prosím, jestli je to dobrý nápad.

Děkuji moc.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.12 14:59

No já bych se jí neptala, jestli někoho má. Když jí to bude trapné, že nikoho nemá, tak vám stejně řekne, že ano. Normálně ji cestou ze školy doprovoďte a pozvěte jí na zmrzlinu. A po zmrzlině se jí zeptejte, jestli se můžete ještě někdy vidět.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.06.12 17:36

Přesně tak. Nevyzvídat, přidat se k ní cestou ze školy, snad nechodí v davu dalších 5 uječených kamarádek, a popovídat si s ní. Pozvat ji klidně na tu zmrzku, nebo na colu, pak jí říct, že Ti s ní bylo hezky a jestli si zase někdy budete moci udělat takové pěkné odpoledne.

Ten začátek se mi moc nelíbil - psát dívce mailem, že ji mám rád je asi tak stejné jako lízat zmrzlinu přes igelitový pytlík. Od toho je přece pusa a slovní zásoba. Vyznání potěší každou dívku, to mi věř! Ale když už se stalo, teď je na Tobě, abys ten vztah rozvíjel.

Nemají její a Tví rodiče pejsky? Bylo by to fajn, chodili byste je společně venčit. Nevypadalo by to nijak nuceně, přitom byste byli spolu, měli na sebe dost času, než by se chlupáči vyběhali. *placni* Jaga.

Od: neptun*
Datum: 05.06.12 17:44

Já vím, psát mailem, to nebyl dobrý nápad, ale říct jí to osobně, to se mi moc nechtělo. Bál jsem se, že se třeba ztrapním.

Díky za radu. Bohužel, psi nemáme:( Škoda...

Od: askmenow*
Datum: 05.06.12 20:16

Ahoj, mě připadá, že na to jdete z úplně obráceného konce, než by mi jako dívce bylo komfortní.

Taky jsem se už setkala s tím, že mi chlapec jen tak řekl, že mě miluje. Zaprvé mě to vyděsilo a zadruhé jsem mu to nevěřila. Proč nevěřila? Jednoduše proto, že mi připadá, že aby něco takového bylo opravdové a uvěřitelné, musejí se lidé mnohem mnohem mnohem více znát.

To samé, když se mě někdo zeptá, jetsli bych s ním chtěla chodit. Brrrr. Většinou mě to dost vyděsí. Moje dobré vztahy začaly tak, že se nikdo na nikoho nemusel ptát, prože...

... nejdřív jsme se spolu bavili...

... pak jsme spolu párkrát (někdy i hodněkrát) zašli ven, na kafe, zmrzlinu, procházku, do divadla...

... během našich setkání jsme si povídali, takže jsme se POZNALI a také jsme zjistili, že ten druhý nikoho nemá...

... časem jsme spolu trávili čím dál tím více času, chytli se za ruce, políbili...

... po čase bylo oboum jasné, že spolu chodíme.

... po dlouuuuuuhém chození jsem teprve schopná brát nějaké "miluji tě" vážně".

Datum: 16.06.12 10:20

Asi máš pravdu...

Od: uf
Datum: 18.06.12 20:22

Askmenov má pravdu... Pozvi jí na tu zmrzlinu A určitě se omluv že jsi jí psal mailem a neřekl jí to přímo.

Od: alena2
Datum: 27.06.12 14:08

Nevěříte lásku na první pohled, ale ta je!

Od: buss®
Datum: 16.06.12 10:31

Jestli s někým chodí je to její věc. Krása je subjektivní, každý bychom se na ni dívali jinak.
Co je to mít rád, když ji vůůůbec neznáš? Líbí se ti. Jak mohu mít rád zboží za výlohou?
Prostě ji někam pozvi, nějaká akce, výlet..., zjIstit co ji zajímá.
Majlem je zbabělé, nedivil bych, kdyŽ nereaguje. Co s takovým v životě?

Od: hop®
Datum: 16.06.12 10:34

Askmenow odpověděla velmi dobře! *palec*

Jinak vztahy, které vznikají díky internetu u toho internetu většinou také zůstávají.

Zkuste postupně navázat osobní vztah...

Datum: 19.06.12 13:14

My se spolu známe už dlouho. Chodíme do stené školy a do stejné třídy. Vždycky jsme byli nejlepší kamarádi. Pak jsem si začal postupně uvědomovat, co k ní vlastně cítím a pak mi to došlo, že jí vlastně miluju. Chtěl jsem jí to už dlouho říct, ale nemohl jsem najít nikdy tu správnou chvíli, tak jsem jí to prostě napsal mailem. To byla asi ta nejhorší věc, co jsem kdy mohl v životě udělat.:(

Datum: 21.06.12 07:08

Chtěl bych ji ňák sbalit, jenže nevím jak. Poraďte...

Datum: 26.06.12 20:00

No tak... Prosím... Poraďte...

Myslíte, že u ní má ještě šanci?

Datum: 26.06.12 20:37

Však už ti rádcové přece poradili. Nebuď srab a pozvi ji na zmrzlinu, pak se omluv, žes jí psal maila, protože ses bál odmítnutí. Nic víc poradit nejde, buď tvé pozvání přijme, nebo odmítne. To už my neovlivníme.

Datum: 27.06.12 12:50

Víte, co se mi dnes stalo: Stáli jsme na obědě ve frontě a čirou náhodou přímo přede mnou stála ta holka, kterou miluju(nejmenuju ji, říkám jenom holka) se svýma kámoškama a zeptala se jich: "Chtěli byste s ním chodit?" a ukázala na mě. Všechny holky řekli: "Já ne. Ten je hnusnej, že jo holky."

A pak řekla: "Tak s nim budeš chodit ty, Míšo?" A Míša: "Tak jo." A ta holka: "Vážně?" A Míša: "Ne." A ta holka: "Dobrej vtip, Míšo."

Jak byste na to reagovali vy? Mně připadá, že mě asi nesnáší a bojí se mi to říct a tak jenom předstírá, že se se mnou kamarádí. Mám k tomu svých pár důvodů...

Tak co myslíte? Nesnáší mě?

Datum: 27.06.12 13:00

Neptune, zapomeňte na ni. Je vidět, že o Vás nestojí a navíc takovéto chování Vás musí ponižovat. Baví se na Váš účet a to není ani dobrá kamarádka, natož děvče na chození. Být na Vašem místě, tímto by mi "vypadla z oka" a přehlížela bych jí, jako lán pole. Neusilujte o ní, nezaslouží si to. Nesnáší Vás a ještě si z Vás dělá legraci. Holt city se nadají vynutit, ale nechat se ponižovat, to snad nemá zapotřebí nikdo...Jen můj názor, Vám přeji brzské vystřízlivění.

doplněno 27.06.12 14:10:

Neptun, cituji: ...a zeptala se jich: "Chtěli byste s ním chodit?" a ukázala na mě. A teď píšete, že Vám řekla, že se bavily o někom jiném. Lže Vám a smutné je, že jí to věříte. Celé toto vlákno je o tom, že se Vám rádci snaží poradit, co máte dělat. Ale Vám není pomoci. Žádná rada pro Vás nebude přijatelná, pokud neuslyšíte, že je do Vám blázen a bla..bla...Odmítáte se smířit s tím, že o Vás zájem nemá a zesměšňuje Vás. Ještě se jí snažíte omlouvat, i když musíte vědět, že k Vám není upřímná. Nevím, proč se chcete za každou cenu vnucovat tomu, kdo o Vás evidentně nestojí. Smiřte se s tím a nedělejte vůbec nic. Je to lepší, než ze sebe dělat někomu "šaška" za každou cenu. Řešíte dokola pořád něco, co řešení, ani budoucnost nemá.

Datum: 27.06.12 13:17

Jsou to husy,nic si z toho nedelej.Nezapomen se jim taky vysmat,treba prohodit áááá..krasomily,Jinak ta tvoje vysnena,no,zkus pokud mozno nezapomenout,rozhodne se nenech ponizovat.To vis stado si smlslo,ale ve skutecnosti maji sami co delat,aby o ne nekdo stal,na takove chovani dojedou.Ty nebud sam,snaz se byt s kamarady,bavit se,at se nestavas obeti .

Datum: 27.06.12 13:57

Ale když jsem si teď s ní o tom promluvil, tak řekla , že si povídali o někom jinym, že jsem jim asi špatně rozumněl, že jsem jinak jako prima kámoš a taky mi řekla, že mluvili o Edovi(to je můj spolužák) a tak yse mi svěřila, kdo se jí líbí a řekla, že já a Ondra(to je tak yspolužák) a že prej už s ním chodila, ale že se rozešli, protože byl blbej. Tak co mám teď podle Vás dělat?

Od: alena2
Datum: 27.06.12 14:17

Já ti povím co udělat, vůbec si jí potvory nevšímej. Před holkama z tebe udělala totálního blba, a pak zase, že to nebylo o tobě ale o jinym. Je jí pro tebe škoda, i když by s tebou někam šla, všechno by druhý den věděly holky a celá třída a vysmívaly by se ti. Jsi vůl jestli do toho půjdeš,budeš brečet. To všem holkám vykvákala, že jí miluješ a jaký je o ní zájem a oni se ti vysmály. Tak by se ti vysmívaly i potom.

Datum: 27.06.12 20:19

neptune,tak jako tak jsou to drbny namysleny.Kdo vi jak to bylo,ale asi zprima nekomu rici ńic neumeji,jen pomlouvat.Jeste se zeptam,kolik je ti let?Kdyz bude mit zajem zbali te sama,ani nebudes vedet jak.

Datum: 27.06.12 14:46

Neptune, napíšu to na plnou pusu. Je to kráva, jiné označení nemohu najít. (admine, pardon)

Ignoruj ji, zapomneň a vůbec se nijak nesnaž k ní přiblížit. Pěkně tě ztrapnila, je to dost ubohé, ale holky se v partě rády předvádějí. Kdysž se s tebou zase bude chtít bavit, tak jí klidně oznam, že s falešnými lidmi, co se zmůžou jen na to, aby ztrapnili druhého, se nebavíš ani nekamarádíš, a dál si jí nevšímej.

Máš nějakou cenu, snad nechceš holku, co se ti otevřeně vysmívá. Vem rozum do hrsti:)

doplněno 27.06.12 14:47:

A nevěř tomu, že to bylo o někom jiném, to je jasná lež.

Je falešná a podrazácká, pozor na ni, být tebou se s ní prostě vůbec nebavím...

Datum: 04.07.12 15:22

Ale já si myslím, že si opravdu povídali o někom jiném...

Já jí věřím...

Vy myslíte, že bych jí neměl věřit?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.