Zamknuté dveře - jak otevřít FABKU

Od: Datum: 25.06.14 20:45 odpovědí: 10 změna: 19.07.14 23:08

Dobrý den,

v domě ve sklepě mám obyčejnou FABKU - zámek. Ztratil jsem klíče, již pár dní je hledám a nenašel.

Chtěl bych se zeptat, jak mohu oetvřít dveře? Fabku mohu zničit, ale ne dveře. Kdysi jsem FABKU přímo zlomil a dveře otevřel, jde však o to, že dveře jsou zamčené. Jak je otevřít doma?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.14 20:58

Jde to dobře odvrtat,vypadají stavítka a pak už šroubovákem otočit-odevřít.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.06.14 20:59

asi jo, prostě provrtat pořádnám vrtákem

Ohodnoceno: 0x

Od: kim®
Datum: 06.07.14 22:57

To můžu potvrdit, odvrtal jsem dva zámky, v obou byl zalomený klíč. Nevím jestli je to lepší velkým vrtákem, ale já to zkusil asi pětkou. Vnitřek FABky se rozlomil vypadaly stavítka a šroubovákem stačilo otočit.

Od: pepik46
Datum: 25.06.14 21:35

Dobrý večer koukněte na toto

něco podobného se mě také stalo a podle videa jsem si vyrobil podobné nástroje jakou jsou ve videu nejlepší je na výrobu použít slabý svařecí drat k aoutogenu nebo nějáký jiny ale musí být dostatečně tvrdý. Hodně štestí

Datum: 26.06.14 08:43
Sundat kryt, odvrtat šroub, který drží fabku, do plechu v místě kde je zobacek fabky vyvrtat díru, fabku vytáhnout...

Od: buss®
Datum: 06.07.14 23:12

Když je zamknuto?

Od: kaolin*
Datum: 02.07.14 17:58

zavolat zámečníka je nejjednodušší než "dodrbat" zámek fabku i dveře,pakliže si netroufáte.Jestliže to zkusíte tak příště už budete jistě zkušenější

Od: pcmani*
Datum: 19.07.14 23:08

kancelářskou sponkou to jde taky tak

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.