Koupe benzinoveho auta 4X4

Od: Datum: 14.09.13 16:24 odpovědí: 13 změna: 01.10.13 20:13

porade co koupit mam FABII TDi,kterou sem chtel dat na protiucet,ale bazary,dke bych si vybral pekny auto jsou na druhem konci republiky a neni v mojich silach to poresit,takze si fabku necham a chci koupit druhy auto musi mit pohon 4X4 a tazny zarizeni a protoze mam pristup k velice levnymu benzinu,tak neresim jestli to bdue zrat 8 nebo 12 litru samozrejme,ze hummer bych neuzivil,ale pokud mi neco bude zrat do do amx 18 ve meste zkousnu to,protoze s tim najezdim tak 2 tis km za rok

pozadavky rok vyroby 98 nahoru at to neni pohnile vykon od 90 kw nahoru trosku slusna vybava a hlavne spolehlivy auto co nema extremne drahy dily,takze nejaky pajero V6 radej ne nasel sem peknyho passat V5,ale dival sem se na dily a hruza cena okolo 60 tis max

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: james*
Datum: 14.09.13 17:23

Doporučuji Toyotu RAV4 2,0i manuál nebo automat - podle toho co Vám bude vyhovovat. Co může vadit je otevírání 5. dveří směrem k "chodníku" což je u nás nevýhoda, holt to bylo konstruováno primárně pro japonský trh. Jinak je to nezmar, nejede moc rychle, ale to Vám asi vadit nebude, spotřeba i s vozíkem v kombinaci do 11 litrů, pokud to nebudete moc štvát. Ještě je dobrá první generace Hondy CR-V, kde je vše velmi podobné Ravce, zaleží jaké auto Vám bude víc sedět. Oba modely jsou skoro stejně ceněné, což znamená, že mezi nimi nejsou skoro žádné rozdíly v kvalitě, to je nejdůležitější. Hlavně nebrat variátorovou převodovku!

Ohodnoceno: 0x

Od: stihl
Datum: 14.09.13 17:52

no ja bych raci spis osobaka kombi

Od: danecekdan*
Datum: 14.09.13 23:06

Co takhle něco od Subaru? Čtyřkolky dělají u všeho a naftu zavedli až někdy tučím v r. 2010. Díly jsou taky dražší, ale je to jedno ze tří nejspolehlivějších značek na světě...

Datum: 15.09.13 00:04

Subaru ani omylem to by musela byt extremni elstenka co mela veskery servis,protoze dily na to jsou nesehnatelne a drahe jako hovado to uz radej tu hondu,ktera bdue 100% spolehlivejsi. ja s eproad divam na koncern VW chci spis osobak s pohonem 4X4 to bude bohate stacit

Od: danecekdan*
Datum: 15.09.13 00:15

Jasně v poho, Vaše volba, nechci Vám do ničeho kecat;) Prostě "češi - koncern". Přeji šťastnou ruku;)

doplněno 15.09.13 00:24:

PS: měl jsem Imprezu a mám služebního Passata CC. Kdybych nezaložil rodinu a nenastaly morální výčitky manželky, Imprezy se nikdy nezbavím - spolehlivější auto jsem nezažil. Na druhou stranu zplaťbánbůh, že servis toho Passata platí zaměstnavatel...

Od: k2
Datum: 15.09.13 00:08

Vy nevite, co chcete, ale chcete za to dat cim dal tim mene penez...

https://www.poradte.cz/auto-m…ruhe-auto-pro-radost-4x4.html

Od: virus*
Datum: 15.09.13 11:41

Já mám velmi dobrou zkušenost s Hondou HR-V 4x4. Je to benzín a v terénu a v zimě nemá chybu. A ty řeči o cenách ND jsou blbost,např. již zmiňované destičky jsou za cca 400,- Kč a s ostatními díly je to samé v bledě modrém.Pokud máte zájem,o jedné v dobré ceně a samozřejmě i v celkovém dobrém stavu a vzhledu bych věděl.Takže at se Vám daří ve shánění a hlavně nedejte na rady lidí,kteří nevědí a přesto radí jako zasvěcení.

Datum: 15.09.13 12:28

Proc se nejaky uzivatel chce hadat s cloveke s branze? myslis si,ze tydne neprodavam dily na 20-30 ruznych aut? nejdenam se serviskama a a neresim ruzne problemy? vim jake auta maji nejlevnejsi a nejdostupnejsi dily a ktere se nejlip opravuji.

haldex od hondy? kde bych zhanel na vrakacu? u koncernu zavolam a mam do druheho dne todle by my stalo mesic

Od: virus*
Datum: 15.09.13 12:50

Nehádám se,já píšu s vlastní zkušenosti a jen pro zajímavost..kolik haldexů na Hondy jste prodali? Já jezdím s haldexem na Hondě 10 let..najeto ca 200000 km a žádný problém.Takže mne nějaké diskuse tzv. zkušených a znalých po internetu,kteří čerpají z vyčtených informací,nechávají v klidu.Ale přece jen si neodpustím poznámku..to haldex má jen Honda?..a poruchový je nejvíc právě u Hondy?..anebo ten úsudek o nespolehlivosti haldexu vychází jen z toho kolik haldexů se kazí u tzv. koncernů? (..a nebyl bych to já,kdybych si neodpustil poznámku..je dobře,že s dodavateli jednáte po telefonu,protože s takovým psaným projevem (myslím pravopis),který předvádíte zde na poradně,by se asi každý dodavatel oklepal odporem a přemýšlel by s kým to vlastně jedná .

Od: cutter1*
Datum: 01.10.13 19:43

Jestli máte ještě zájem prodávám golfa IV 1.8 20V 4x4 s tažným viz : http://auto.bazos.cz/inzerat/…m-GolfaIV-18-20V-4-motion.php

Od: fiatbrava
Datum: 01.10.13 19:58

primarn chci kombika. ma to auto ESP? vic informaci o servisu, rozvody,spojka a cena.

Od: cutter1*
Datum: 01.10.13 20:13

dyžtak mi napište na mail cutter1@centrum.cz nebudem to řešit zde

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.