STRACH ze stínu

Od: Datum: 21.04.16 10:29 odpovědí: 9 změna: 25.04.16 20:04

Dobrý den, máme československého vlka a posledních 14 dni se bojí stěny v obýváku. Nic se mu tam nestalo, nebyl u ní potrestaný. Ze dne na den se vždy podívá na stěnu ke stropu a utíká. Nechce ani v tom obýváku být. Žádné pavučiny, fleky, nic tam není. Poradíte mi? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.16 10:47
avatar

Zdravím, zkuste najít v okolí odborníka na zóny, energie, jejich čistění, očištění bytů apod. Můžete to podle návodu zkusit i sami, není o až tak složité. Ono je docela možné, že pejsek tam vidí něco, co Vy nevidíte. Zvířata jsou o dost citlivější a často odmítají vstoupit na energeticky negativní místa nebo místa, kde prostě "něco" je.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 21.04.16 12:30
avatar

Přikláním se k názoru. vidím to spíše na ty negatovní zóny nebo energii, když je to jedno místo a jen v poslední době. Kdo ví co tam je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.04.16 12:22
avatar

jj, krávy nesnáší bzučení dřevěných elektrických sloupů.

Jestřábi se nedají používat na odchytávání holubů. Pusťte jestřába ve městě a on místo chytání holubů okamžitě zmizne, protože nesnáší zvuk aut.

Kočky neumějí předpovídat zemětřesení a neplaší se už předem. Jenom mnohem lépe a mnohem dříve slyší ty dunivé rány, které zemětřesení předchází.

Moje žena nesnáší zvuk pračky vzduchu, kterou si občas pouští soused. Přitom ten zvuk skoro není slyšet a jáho vůbec nevnímám.

Váš pes má taky mnohem lepší sluch než vy a možná slyší, že ve zdi něco rezonuje.

Nemáte někde poblíž nějakou dřevařskou nebo nábytkářskou dílnu s odsáváním prachu nebo souseda s pračkou vzduchu?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sabina
Datum: 21.04.16 17:22

Tak jsme se byly zeptat přímo v krámku carodejnice.cz na nějakou bylinku či radu proti negativním energiím, ačkoli jsme předtím zkusily dle návodu na internetu vykouřit negativní energii kadidlem šalvěje a vyčistit solí.

Bylo nám řečeno něco, co nás velmi překvapilo, ale i zarazilo.

Našeho Billa krmíme od přezubení již pouze masem. Mraženým masem z barf obchodu, různé kombinace ( drůbeží s droby, kuřecí s mrkví, hovězí vemeno, norský losos aj. ), vždy mícháme s těstovinami, nebo rýží, jí pravidleně 3x denně ( pokud mu maso chutná, nebo se v místnosti jíst nebojí. Klidně nám někdy nejí celý den, ale až večer sní vše najednou..) a právě paní z obchodu ( čarodějka ) nám nejen poradila sehnat pod Billův pelíšek rohožku s gumovým spodkem ( guma izoluje jeho pelíšek z vlivu našeho světa .. (? ) ) a přestat ho krmit masem.

Bill má prý strach, protože v době kdy přešel do puberty a začal dostávat pouze takové maso, které je všechno v dnešní době napíchané různými hormony - především RŮSTOVÝMI, Bill velmi rychle vyrostl ( uvědomily jsme si v ten moment, že je pravda, že se rychle vytáhl, což jsme považovaly za normální v období jeho růstu ) a pak nam i poradila dodávat PonyGel na klouby, protože při rychlém růstu jsou namáhány. Tudíž rychlým vývinem se "zalekl" a proto má takový problém. Což se nám teda moc nezdá..doporučila nám okamžitý zákaz masa, ale místo toho granule Orlando- lama maso z Lídlu, které jsou prý kvalitnější než "drahé" granule. (sama je prý chovatelka 3 psů- ovčák, corso...).

Děkuji za reakce

Datum: 21.04.16 19:31
avatar

Nejsem vůbec odborník ani na psy, ani na negativní energie, natož na růstové hormony z nichž se lze lekat ...

Ale znám spolehlivě případ, kdy pes německá doga, nanejvýš kultivovaný a kontaktní, odmítal při návštěvě vstoupit do jedné místnosti v měšťanském bytě. Ani sám, ani se svým doprovodem. Ostatní místnosti mu vůbec nevadily, ani se jinak nelišily (interiér apod). Opakovalo se to vždycky.

Přemluvit se nedal. Teprve následně jsme se dověděli, že v domě proběhly koncem 2. sv. války masakry civilních obyvatel ...

Co se odehrálo v oné místnosti pocítil asi ten pes - po 50 letech. Za tu dobu se tam vystřídalo několik nájemníků, uklízelo se tam a vícekrát malovalo.

Ponechávám bez komentáře, ale s pokorou, jak málo toho vlastně víme a cítíme - my lidé.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.04.16 19:08
avatar

Se zdí asi poradit neumím. Několikrát se stalo, že mě Dorka táhala z bytu ven. Vždycky večer nebo v noci. Bylo to velmi nepříjemné a já se i bála. Plyn vypnutý, elektřina také, ticho, nic se nedělo, ale psině se v bytě nelíbilo. Druhý den v normálu. Tak nevím. *sok*

Jak je to starý pes? Kolikrát denně krmíte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dylin
Datum: 22.04.16 19:36

Zkuste na stěnu v tom místě zavěsit kříž... jestli bude padat, tak to nebude granulema s hormonama.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: madoxfredy
Datum: 22.04.16 20:07

NĚCO tam máte. Tam, kde bydlíte. Je to starý dům? Kdo tam bydlel před Vámi a co se tam v minulosti stalo?

My jsme sedm let bydleli ve staré prvorepublikové vilce v centru města Litovle, kterou jsme si koupili na hypotéku po prodeji panelákového bytu. Ti, co tam bydleli před námi, říkali našemu synovi, že tam prý straší. Mě se tam v noci asi dvakrát zjevil duch nějakého muže, netušila jsem kdo by to mohl být, nikoho takového jsem neznala. Bylo to nahoře v ložnici, ten pokoj měl moc příjemné klima, vždycky jsem tam cítila moc kladné energie a v obou případech jsem byla sama doma. Ten duch měl jakoby jen horní polovina těla, spodní půlka těla se rozplývala v mlžném oparu. Přes hrudník měl něco jalo šerpu, jak mívají holky při volbách Miss. Neměla jsem strach, nechtěl mi ublížit, jen se přišel jakoby podívat a naznačoval, že se toho tam moc nezměnilo, že jsme s tím domem jako nic moc neudělali. Až mi jedna starousedlice řekla, že to mohl být Helsner, že její stará teta bydlela naproti v Sokolovně a že se z půdního okýnka té Sokolovny, dívala, jak ho, toho Helsnera za II. svět. války přesně z toho domu odtáhlo gestapo. Byl to starosta Sokola a tu naši vilku si on nechal postavit pro sebe a svoji rodinu. Zemřel v koncentračním táboře. My jsme tu vilku koupili od někoho úplně jiného a o tom, co se tam dřív stalo jsme vůbec nevěděli.

Jednou v noci jsem slyšela z půdy veliké rány, které neměly žádnou příčinu. Ráno jsem na tu půdu šla. Ta půda byla předtím mnohokrát uklizená, snad tisíckát jsme tam byli, běžně jsem tam za nepříznivého počasí sušívala prádlo. To, co jsem tam našla jsme nikdy předtím nemohli přehlédnout. Uprostřed půdy ležela pohlednice ze Sommecfcische, ulice Kl. Mofiedu. Odeslala ji nějaká žena v letech kolem II. svět války a byl tam adresát: Vážený pán pan J. Helsner, vrch. správce, Litovel.

A to je jediný doklad, který o existenci Starosty Sokola z Litovle Helsnera, který si nechal postavit naši vilku a zemřel v koncentráku mám.

Takže u Vás v domě taky něco máte. Snad to bude něco méně tragického. Třeba jenom nějaká geopatogenní zóna.

Pokud se Vám podaří přijít na to, co je příčinou toho, že Váš pejsek do té místnosti nechce, dejtte mi prosím vědět, co to bylo, třeba na madoxfredy@seznam.cz

Zdraví D.H. Litovelsko

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.04.16 20:04
avatar
Mám dojem, že odpověď na Vaši otázku zde už kdysi proběhla. https://www.poradte.cz/zvirat…pes-zira-na-stejne-misto.html
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.