Jack Russel Terier

Od: Datum: 01.04.15 11:42 odpovědí: 8 změna: 02.04.15 09:19

Zdravím, měla bych takovou otázku,zda Jack Russel Terier může být i venku v kotci nebo ho všichni máte čistě jen doma. Děkuji za info a přeji hezký den.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.15 13:40

Záleží na tom, kolik hodin by v tom kotci měl být. Je to velice temperamentní a společenský pes, který je k neutahání. Takže jestliže by měl trávit v kotci většinu svého času, tak si jej radši ani nepořizujte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.15 13:56

Spíše to je myšleno tak,že bude celý den lítat po zahradě a podobně a zda i přes noc vydrží venku... zavřený určo né, max. jak by jsme někam jeli, kde s náma nemůže!

Datum: 01.04.15 13:59
avatar

Já si myslím, že Jack Russel je vyloženě domácí pes. Má krátkou srst a nemůžete ho nechat v kotci, když budou nízké teploty. Chudák tam umrze.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.15 15:22

Já teda nevím, ale nepřijde mi vhodný nechávat jacka v noci venku. V létě možná ano ale v zimě určitě ne, vždyť má krátkou srts!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.15 15:31
avatar

No JRT celý den sám venku na zahradě? Tak to vám bude stále štěkat. Řekla bych, že tento typ hafana potřebuje hodně zabavit a ne jen, aby sám čučel přes plot. Bude se vám tam nudit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.04.15 07:50

Nikdo nenapsal,že bude na té zahradě sám :-D A měli jsme ohaře,taky krátkosrstého a ten byl venku v pohodě při mínus 20, domů prostě nechtěl. Se ptám na zkušenosti chovatelů, víme jaký je JRT živý atd, ten ohař taky neležel ;) Jen chceme menší rasu a proto se ptám, zda může být celoročně venku nebo ne!

Datum: 02.04.15 08:08
avatar

Už se to tu řešilo:

https://www.poradte.cz/zvirat…k-russel-terier-do-boudy.html

Pokud mu pořídíte zateplenou boudu a venku ho budete zvykat od teplého období, tak může být celoročně venku.

Nicméně, tak jako rádci předemnou, pochybuji, že si uvědomujete, do čeho s JRT vlastně jdete.. to se s ohařem nedá srovnat..nejde jen o ten temperament, jde i o tvrdohlavost a svéráznost. Kamarádky přítel s JRT denně chodí běhat několik km, absolvují dlouhé procházky a psa se ještě nikdy nepodařilo unavit. I tak je schopný po takové vycházce, přerýt z nudy zahradu.. Jen vypuštění na zahradu pro takového psa nestačí, je jedno jestli tam bude sám.

Být Vámi, tak to ještě zvážím.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 02.04.15 09:19

JRT jsme měli. Je to fakt divoch. Ale jestli už máš větší děti, se kterými může venku blbnout, tak je to pes super. Utahá Ti aspoň děti *smich*. Je to prostě pes, který většinou nepotřebuje mít svůj "polední odpočinek". K maličkým dětem se moc nehodí. Ne že by byl na ně zlý. Ale když ho chytne amok a začnelítat po bytě, tak mu nevadí žádná překážka. Takže po ležícím dítěti přeběhne, stojící povalí na zem. My jsme si toho JRT pořídili, když vnučce byl jeden rok. Soužití s ním ji zocelilo na celý život. *smich*. Pes si mohl vybrat, kde chce být - jestli venku nebo v domě. Na zahradě měl dost kulturního vyžití v podobě koček (nikdy žádnou nezakousl) a různých hlodavců (ty zakousával). Je divoký, na druhou stranu je i hodně mazlivý a svoji lásku dává najevo velice vehementně. My jsme ho milovali *pusa*

Coklit Ti již odpověděla, zda může být i v zimě venku.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.