Je to jorkšírský teriér?

Od: Datum: 26.08.14 18:38 odpovědí: 11 změna: 29.08.14 15:31
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 26.08.14 18:41

Voříšek :)

doplněno 26.08.14 19:10:

To už jste ho stříhali? Příjde mi, že má takový stylový "rozcuch", na jorkšíráka ale opravdu nevypadá :) Známá měla po pidi rodičích pětikilového psa, ale pořád vypadal jako obří jorkšírek, mají takovou uhlazenější srst :) I tak je to fešák.

Ohodnoceno: 3x

Od: jorksir
Datum: 26.08.14 19:18

ostřihala jsem mu hlavu měl už strašně dlouhé chlupy a skoro neviděl jeho mamka byla biewer vážila 3kg a taťka byl klasickej a vážil 2,8kg

2 fotka-mama

3 fotka-tata

Od: jorksir
Datum: 26.08.14 18:54

je mu 8 měsíců a váží 2,4kg ve skutečnosti není tak veliký jak na fotce vypadá

Od: kutululu
Datum: 26.08.14 18:54

Teriér to nejspíš bude, ale jak Jork, tak možná i Fox, nějaký kříženec ;)

doplněno 26.08.14 18:58:

Je to zvláštní, tolik by měl vážit až tak v dospělosti a né jako štěně.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.08.14 19:26

Proč je odpověď důležitá? Milujete ho a on miluje vás. Na názvu nezáleží. ;) Hlavičku jste mu měla poprvé nechat ostříhat u odborníka. Ošklivě jste ji okudlala a přitom pejsek nevidí a má kozí bradku. A nožky taky nemá fajn. Zajděte k odborné střihačce a pak už budete vědět jak se to dělá. ;) Anebo poklikejte tady v archivu, jsou tam velmi podrobné rady na úpravu srsti.

doplněno 27.08.14 06:39:

Třeba zde. https://www.poradte.cz/zvirat…a/1502-strihani-jorksira.html

Ohodnoceno: 2x

Od: belisa
Datum: 26.08.14 20:52

V čumáčku mi trochu připomíná foxíka. Vypadá to na voříška ale je nádherný ! :)

Datum: 27.08.14 12:30

Je to voříšek a koukám maminka taky...

Datum: 27.08.14 18:11

Taky tam vidím Dášenku - foxteriéra.

Datum: 28.08.14 23:29

Na fotografii se nejedná v žádném případě o jorkšíra. Pokud zadavatel toužil/a po jorkovi, měl/a si kouipit čistokrevné štěně, tzn. štěně s dokladem o tom, že si pořizuje jorka, tedy štěně s PP (rodokmenem).

Zaplacením tohoto jakéhosi štěněte zadavatel jen podpořil množení bezpůvodových psů a případněi týrání zvířat chovem. Minimálně přispěl/a zadavatel/ka k pěknému nezdaněnému příjmu pro prodejce.

Jsem si totiž téměř jista, že kupní smlouvu na "jorka" a na zaplacenou cenu za štěně kupující nemá!

Ohodnoceno: 2x

Od: mon
Datum: 29.08.14 15:31

Je to voříšek, podobný jorkovi, ale jork to není.

Proč se tady hodně lidí ptá: Je to jork, je to čivava? Když chci snad to konkrétní plemeno, tak si koupim s PP a pak nemusím mít takovéto hloupé otázky. Když je mi to jedno, zajdu do útulku. Je tam plno psů, kteří si zaslouží domov, kde se jim dostane hodně lásky, jídla a pohlazení..

Ohodnoceno: 3x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.