Kam a jak pohřbít morče?

Od: Datum: 02.04.14 19:04 odpovědí: 7 změna: 18.04.14 23:12

Zemřelo mi morčátko.
Jsem z toho dost smutná, ale co se dá dělat :/
Otázkou je, že bydlím v paneláku a nevím, co s ním. Přijde mi takové blbě hodit ho v krabici do kontejneru, ale nevím, co jinak s ním.
Kus od domu mám les, ale bojím se, jak hluboko bych musela kopat, aby ho psi nevyhrabali...
Nemáte nějaký tip nebo radu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 02.04.14 19:15

Do popelnice ne. Já bych ho někde venku zakopal. Jestli je ten les blízko a chodí tam hodně psů, tak myšáka klidně odvezte někam dál. Na kole se dá dojet dostatečně daleko. A jak hluboko? No, tipnul bych, že rýč hlíny nad ním bude stačit. Když tak asi do půlky té díry pak při zahrabávání položte větší (velký) kámen, to by mohlo případné vyhrabání dost ztížit. Pak tu hlínu na vrchu ušlapte a místo přiměřeně zamaskujte (maskování není proti psům, ale třeba proti lidem).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.04.14 19:24
To je mi líto. :(
Napadlo mě ho pohřbít před panelákem, jestli tam máte místo. Nebo jestli máte chatu se zahradou tak tam, ale záleží, jestli to máte daleko nebo ne. :/ Ještě mám nápad, že by ses mohla domluvit s kamarádkou, která bydlí poblíž a mají dům se zahradou, jestli by jsi ho nemohla pohřbít u nich na zahradě.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.04.14 20:21
http://m.poradte.cz/zvirata/6171-hrbitov-pro-zvirata.html
doplněno 02.04.14 20:23: Jeeezis ono už to tu je.. Ja si nevšimla..

Datum: 03.04.14 09:32

My máme pět hrobečků v lese osmáků degu.Dožily se vysokého věku a první dva mají dokonce rakvičku,tu jim udělala dcera žalem..Na hrobečky jsme daly velký placatý kameny,právě proto,aby to ńějaké zvíře nevyhrabalo.Dokonce tam mají i křížek se jmény.Vždycky když jdeme na houby,tak se stavíme u hrobečku a stále je neporušený.

Od: upsoustrast
Datum: 04.04.14 15:34
Co takhle zavolat pohřební službu pro zvířata? Už existují.

Od: sara111*
Datum: 18.04.14 23:12

Prvni morce jsem zakopala protoze by kdysi bylo 10 let ale pak uz jsme to vzdy zabalili do tricka a hodili do kontejneru...ja vim, ale pokazde nemas cas bezet s morcatkem do lesa nebo nekdo neco kopat a navic pokud ho neda hluboko hrozi ze ho nejaky pes uciti a vyhrabe...

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.