Jak ochočit rozelu žlutobřichou

Od: Datum: 10.10.13 15:59 odpovědí: 2 změna: 10.10.13 17:20

Zdravím lidi hledám pomoc při ochočování mojí rozelky Nelly nejlépe kdyby se šlo s někým domluvit na schuzce aby mě zasvětil do ochočování mám jí doma v pokoji není ve volieře nebo aspon třeba po skypu děkuji předem za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fribble*
Datum: 10.10.13 16:42

Nedávno tu bylo totéž s andulkou https://www.poradte.cz/zvirata/5482-ochoceni-andulky.html , Trpělivost a zas trpělivost. Papoušci jsou společenští a pokud se jí budeš věnovat, jistě se to povede. Hlavně žádné prudké pohyby, nedávat ruku nad ní, ze začátku jen dotek na zobáčku a tvářičkách ... Hodně úspěchů a radosti.

Ohodnoceno: 0x

Od: davidnella
Datum: 10.10.13 17:20

já vím ale jde mi třeba o to že chci aby jse dala vzít do ruky a už jsem v jisté fázi ale nevim jak pokročit a jestli to dělám dobře hlavně mi jde o to že rozela je připrava na žaka kongo nebo aru araraunu tak právě bych chtěl být s někým v kontoktu kdo by mi pomohl jse připravovat atd... jinak děkuju za odpověď

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.