Tablety pro psa-Silvestr

Od: Datum: 27.12.12 12:55 odpovědí: 6 změna: 27.12.12 16:36

Zdravím, každý rok máme problém s naším psem, Jak slyší petardy tak se nezná, štěká a nepřestane.

Existují nějaké tabletky a na uspání nebo uklidnění psa? Je to bišonek ( je mu 6 let)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.12.12 13:00

Ano existují, stačí zajít k vetovi. Kdysi dal vet našemu psovi diazepan na uklidnění, no to byla prča jak z toho byl zblblý :D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.12.12 13:01

Náš jorkšír taky vždycky šílí když slyší petardy. Vím, že pár lidí dává svým psům na Silvestra sedativa, ale když jich dáte málo, pes blbne ještě víc a když hodně, celý druhý den bude jen ležet. Takže to řešíme tak, že mu dáme plyšovou boudu pod stůl, kde se cítí bezpečně a když se začne bát, jednoduše vleze k nám na klín nebo se prostě schová v boudě :D

Od: skye®
Datum: 27.12.12 13:27

Zde moje vlastní zkušenost z loňska:

https://www.poradte.cz/zvirat…tra-zkusenosti-na-priste.html

Datum: 27.12.12 13:46

Zdravím. Těch diskuzí na toto téma zde proběhlo již více. Ale mrkněte na tento článek, jsou tam i doporučení na vhodné léky pro mazlíčky. Mohlo by to pomoci v přehledu:

http://blog.zvireci-psycholog…a-nocni-mura-nasich-mazlicku/

doplněno 27.12.12 13:48:

..A rady jsou tam také užitečné.

Datum: 27.12.12 14:37

Stejně jako lidé, mají různé povahy i psi.

Měla jsem psa a fenu /jeho matku/. Pes by si o Silvestru klidně nechak odpálit rachejtli na ocase, bylo mu to jedno, fena měla z ohňostroje hrozné stresy. Není prostě každý stejný.

Hodně psům to dělá problémy. Známí dávali vlčákovi Rohypnol a když usnul, dotáhli ho do koupelny na deku a tam se prospal.

Protože mám pejsky moc ráda a vím, že to řadě z nich nedělá dobře, bylo by nejlépe tyto bouchadla vůbec neprodávat. Nový rok přišel pokaždé i bez nich, tak proč dělat rámus? Jenže se jedná o komerční záležitost, prodejcům zdraví psů na srdci neleží, hlavně, když si namastí kapsu.

Mohu s klidným srdcem říci, že jsem si nikdy žádnou rachejtli nekoupila a vzhledem ke svému věku a rozumu už asi ani nekoupím. Nový rok přijde i bez rámusu a je pokaždé o něco horší, než ten předchozí...Ať se bouchá, nebo nebouchá...Grrrrr*zed*

Ohodnoceno: 2x

Od: mathers322*
Datum: 27.12.12 16:36

My jsme loni sice taky dávali našemu bišonovi ale nepamatuju si jak se jmenovaly, chodil jak opilý jěště druhý den :D

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.