Pro účastníky akce lendak

Od: Datum: 02.01.14 21:39 odpovědí: 5 změna: 03.01.14 08:29

Vážení kolegové, myslím, že patřím mezi ty ochotnější rádce, podobně jako většina z vás, kteří jste se zúčastnili poradenské služby tazatelce s nickem "lendak", ale už i mně došla trpělivost.

Určité žabomyší války mazi námi jsou běžné, jsme lidé a každý máme jiné názory, zkušenosti i třeba pracovní a technologické postupy. Ale věřím, že se všichni snažíme radit dobře, s čistým svědomím. A pak přijde jeden (a pak druhý) dotaz na zdánlivě jednoduchý problém a vznikne z toho sáhodlouhá debata, ve které začínají přibývat negativní emoce. Začínám mít dojem, že tazatelka se tím docela baví.

Já jsem už rozhodnutý s reakcemi v těchto dvou tématech skončit a snad toto předsevzetí v zájmu svého psychického zdraví dodržím, vždyť už ten problém řešíme od loňského roku !

Už jsem pochopil, že tazatelka shání meloucháře, který by jí udělal nějakou práci, nejlépe jak to lze, zadarmo, a se zárukou, ale já to fakt nebudu...

Omlouvám se za to, že jsem založil možná nesmyslné vlákno, ale jsem docela vytočený, je jen na vás, jestli o tom budete přemýšlet podobně jako já nebo jinak, přeji hezký den...

doplněno 03.01.14 01:18:

Ještě upřesním, jde o tuto trilogii (zatím)

https://www.poradte.cz/domacn…vy-poter-jak-ho-namichat.html (uzavřeno)
https://www.poradte.cz/domacn…bokou-diru-v-cihlove-zdi.html
https://www.poradte.cz/domacn…5-stuk-ktery-je-nejlepsi.html (pokračuje a asi ještě bude pokračovat...)

P.S. o uzavření prvního vlákna jsem požádal Admina já, protože podle mne žádná další rozumná řešení už padnout nemohla, akorát jsme se začali hádat mezi sebou a tazatelka z toho evidentně měla a má už jen jen legraci...
... to jen aby "nevznikla nějaká mejlka", kdože je toho příčinou...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.14 22:02

No tak sem se podíval na toho lendáka a buď je to úplný(á) tr.. nebo provokatér(ka) Tady pomůže jenom ignorace

Admine nemaž mě

Od: axus®
Datum: 02.01.14 23:30

Precetl jsem si nejprve jednu kratsi diskusi o zadelani diry ve zdi u podlahy a pak tu megadlouhou o vhodnem provedeni podlahy.

Popravde nevidim duvod, proc byla uzavrena a vysvetleni, ze kdo neprecte nepochopi, jsem nepochopil.

Je jasne, ze lendak o tom vi kulovi, dokola si mele svoje a cele se to nikam neposunuje, takze pochopim i to, ze radcum dojde trpelivost. Ale zadny jiny prohresek, kvuli kteremu by se mela diskuse odsoudit a uzavrit sem tam nenasel.

Ani o zabomysich valkach bych v tomto pripade nemluvil. Jsou tu daleko silnejsi diskuse, ktere jsou ale take stale v jakychsi mezich. Zde to vidim pouze na rozdilne zkusenosti a postupy, takze z toho vznikl gulas.

Laik se pak v tom nevyzna a tedy si mele stale svoje a pta se furt dokola, pac ceka na stejnou otazku jinou odpoved.

Nic vyjmecneho, nad cim se pozastavovat a rozhodne nic, kvuli cemu otazku uzamykat - hlavne s prihlednutim k pravidlum poradny, podle kterych by se melo predpokladam postupovat, coz ale nekteri sys obcas nerespektuji.

-

Nebo jsem minul jeste jinou vyzivnejsi diskusi, kvuli ktere si se tak vytocil?

doplněno 02.01.14 23:36:

Popravde si myslim, ze to neni chyba ani tak lendak, jako radcu.

Presne dle porekadla - tisic lidi, tisic nazoru. Myslim, ze ani jeden z radcu tam nepodporil a treba dale rozvedl postup jineho, naopak kazdy uvedl svuj, ktery se s jinym treba i vylucoval. Co si pak z toho ma laik vybrat?

Ale to je obecny problem takovychtp diskusi.

Od: hop®
Datum: 03.01.14 01:03

@axus, sorry, ale nebudu preferovat postup kolegy, když ho nemám ověřený a nevěřím mu. A na nesmyslný a nelogický postup tazatelky, která si zvolí "fialovou malbu ve sklepě" a podle ní vybere "firmu na výkopové práce" jsem také upozorňoval, nejednou...

... nejsem si v tomto případě vědom své chyby...

Od: andrea1*
Datum: 03.01.14 00:54

Ze zvědavosti jsem se podívala co se to tady vlastně děje, co "hopa" vytočilo. A nestačím se divit. Musím říci, že obdivuji trpělivost rádců. Tázající se asi baví na jejich účet anebo patří do kategorie "hluspicihátů". To je můj dojem. V obou případech je pak každá rada marná.

Datum: 03.01.14 08:29

OK, pokud je rada marna, tak nebudu ve vlakne uz nadale diskutovat a rozhodne se nebudu kvuli tomu nejak vztekat.

Zavreni tematu taky nechapu. Moudrejsi odstoupi a urcite mi nedela problem z takoveho dotazu odejit a uz se tam nevracet. At si diskutuji ostatni.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.