NOVÝ EDITOR PORADNY

Od: Datum: 11.01.14 11:17 odpovědí: 12 změna: 11.01.14 19:28

Právě jsem povýšil verzi našeho editoru - podstatně. Snad to vyření nové problémy v aktualizovaném IE. Snažil jsem se, aby to bylo co nejvíce stejné. Snad se povedlo.

Prosím o ověření těch nekalostí, které byly v původní verzi *king*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 11.01.14 11:39

Dobrý den, tak, pouze ověřuji (ve Firefoxu a pod OS Linux) a zkusím i odkaz. Zdravím!

https://www.poradte.cz/pravidla/

doplněno 11.01.14 11:42:

Řekl bych, že je jiné (výraznější) písmo při psaní v editoru. Také již nemohu odkaz vložit kliknutím pravým myšítkem a vložit. Ale, jde vkládat přes tlačítko na liště. Nyní zkouším doplnění otázky.

doplněno 11.01.14 11:43:

Myslím, že to bude dobré.

Datum: 11.01.14 11:45

Díky funguje, jak má.

https://www.poradte.cz/vzkazy…32-nejdou-vkladat-odkazy.html

doplněno 11.01.14 11:48:

A jde i značně rychleji.

Datum: 11.01.14 11:46

Naprostá spokojenost *palec*

Děkuji za rychlou nápravu a přeji hezký den.

A pro kontrolu ještě ověřuji funkčnost vkládání odkazů: https://www.poradte.cz/vzkazy…/247-novy-editor-poradny.html

Od: oldbrowser
Datum: 11.01.14 12:03

Sakra, asi je na case upgradovat muj stary prohlizec :( Po zmene editoru se totiz smrsklo textove okno po prijatelny rozmer :( Pripadam si, jako kdyz pisu odezvu na dvouradkovem LCD displeji se 32 znaky na radek :(

V konfiguracnim souboru editoru je zapsan rozmer textoveho okna 730x250, takze chyba je jednoznacne u me :(

Datum: 11.01.14 12:08

to máte celé jakési podovně rozjeté, velký text na tlačítkách a v textových polích, taky místo editoru máte jen obyčejné textové pole. Co používáte za prohlížeč+verzi? :)

Datum: 11.01.14 12:13
Ackoliv je prohlizec uz relativne stary, problem je v tom, ze si nejak poskodil renderovani JavaScriptu. Ten opravdu nefunguje spravne. Povysil bych na nejakou novejsi verzi, ale to chce zmenu velkych systemovych knihoven a do toho se mi doted opravdu nechtelo :(
Datum: 11.01.14 12:08
Tak ne LCD displej s 2x32 znaku, ale dokonce jenom 2x24 *plac*
Datum: 11.01.14 12:23

po obědu ti to zkusím trochu opravit ;)

doplněno 11.01.14 12:41:

upraveno, můžeš prubnout.

Datum: 11.01.14 12:53

Jupiiiii! *tanec* *ua* *slunce* *palec* *houpy*

Vypada to jako pred zmenou. Klanim se. *dril* Usetri mi to spoustu prace. Diky *placni*

Datum: 11.01.14 18:50

Také jsem otestoval, zdá se, že je vše v pořádku. Jenom je mi záhadou, že při zkopírování textu z některých webů se současně vloží odkaz a z některých se nevloží:

Např. ze Seznam.cz se nevloží: Velvyslancova dcera Rana tvrdí, že nešlo o nešťastnou náhodu při manipulaci s trezorem v rezidenci, podle ní se stal obětí atentátu. Nálož prý někdo nastražil, jelikož bezpečnostní součástí trezoru nebyla.

Ale z Idnes.cz se odkaz vloží: Následující čtyři týdny by měly konečně přinést takové počasí, jaké je pro leden obvyklé. S nástupem příštího týdne se začne ochlazovat a teploty se posléze budou i přes den pohybovat pod nulou. Srážek by pak podle výhledu meteorologů mělo být v následujících týdnech jen lehce pod dlouhodobým průměrem.

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/dlouho…A140111_151522_zahranicni_ert

To je mi záhada, mělo by to fungovat vždy stejně.

Jinak adminovi velký dík, původní problémy se už nevyskytují !

Datum: 11.01.14 19:24
To je v pořádku, idnes to má ošetřené a seznam ne. To funkce dané stránky nikoliv poradte.cz ;)
Datum: 11.01.14 19:28

@admin Dík za vysvětlení ! Dávám *palec* .

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.