Nejdou vkládat odkazy

Od: Datum: 10.01.14 15:10 odpovědí: 12 změna: 11.01.14 11:22

Dobrý den. Nejdou mi do odpovědí na poraďte vkládat odkazy na stránky. Také při psaní vynechávají písmena.Také pouze na poraďte. Čím to může být. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.01.14 15:17

https://www.poradte.cz/vzkazy…32-nejdou-vkladat-odkazy.html

Dobrý den, mě funguje vše, nemůže to být klávesnicí?

Datum: 10.01.14 15:29

Všude jinde to funguje, pouze zde ne. Takže klávesnici bych vyloučil.

Od: luke237
Datum: 10.01.14 15:28
Vse mi funguje bez problemu.
Od: ben®
Datum: 10.01.14 15:31

Dobrý den, také nemám žádný problém s psaním ani vkládáním odkazů. Zkuste si vyčistit mezipaměť a cookies Vašeho prohlížeče - třeba to pomůže. Zdravím!

Datum: 10.01.14 15:33

Měl jsem stejný problém se vkládáním CTRL+V. Používal jsem IE, s přechodem na Chrome problém zmizel.

Datum: 10.01.14 15:40

Přidávám se s mojí zkušeností. Mám nebo jsem měla úplně stejné problémy jako Pckop. Používám IE, ale teď jsem zkusila Operu a je fakt, že to funguje bez problémů *palec*

Datum: 10.01.14 15:42

Mám WIN7, IE. Vyčištění nepomohlo. Není to záležitost dneška. (Ne)dělá to asi měsíc.

Datum: 10.01.14 15:51

Taky mám WIN7 a používám IE - zřejmě to s tím bude nějak souviset. Snad nám někdo poradí, co s tím.

Datum: 10.01.14 17:04

Mám Chrome a přesto jsou s vkládáním odkazů problémy. Odkaz bývá občas po vložení nefunkční, není na to spoleh. Pozoruji to od té doby, co sys upravil kopírování textů z různých webu tak, že se současně k textu připojí i webová adresa. Takže pro jistotu, že bude můj odkaz funčkní, tak jej napřed z webu zkopíruji do Notepadu a tam jej naberu a zkopíruji do Poradny. Je to šílené, ale spolehlivé. Bohužel. Dále nejsem spokojen s tím, že když píši delší odpověď, pak se mrknu na náhled, vrátím se to opravit a třeba omylem sáhnu na směrovou šipku vlevo, tak se mi celá odpověd naprosto ztratí. Když začnu psát tuto odpověď znovu vidím ji jednou, ale dám náhled a tam je dvakrát ! A také s dvakrát vloží ! Musím pak použít Ccleaner a odpověď napsat celou znovu. To se mi teda vůbec nezamlouvá.

doplněno 10.01.14 17:07:

Mám WXP Professional.

Od: naoko
Datum: 10.01.14 17:33

Přesně tohle už mám delší dobu. Ale pouze jen tady. Jinde to všechno funguje.

Datum: 10.01.14 17:36

Ano, také se mi to děje pouze na Poradně.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.