1x

Admin opravuje pravopis v příspěvku - stížnost

Od: Datum: 27.11.13 14:12 odpovědí: 22 změna: 29.11.13 11:43

Přeji hezký den. Všimla jsem si, že některé moje (i druhých) mizí, že se opravují pravopisné chyby v textu dotazu. Dotaz (škola-testy) s mnoha hrubkami je opravený a příspěvky smazány. Ještě bych pochopila to smazání příspěvků které nebyly podle pravidel k tématu ale proč opravovat text dotazu, každý si snad udělá o tazateli, podle jeho vyjadřování, svůj obrázek a nepošle přece člověka s tisícem hrubek ve třech větách na střední školu. Ano i já dělám spousty chyb, píši rychleji než myslím a obvykle to odkliknu a pak teprve vidím, opravovat nelze. Byla bych pro aby se smazaly body ale příspěvek který není nijak vůlgární ale poukazuje na spoustu gramatických chyb bych nechala a už vůbec bych neopravovala text dotazu. Je to můj názor, svaté právo admina je mazat co chce. Omlouvám se ale zrovna u tohoto příspěvku mě to docela naštvalo.

administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 27.11.13 14:20

Hezký denMě též!

Od: ben®
Datum: 27.11.13 14:28

Dobrý den, myslím, že kdo si prošel totalitním režimem, tak slovu cenzura rozumí jinak, resp.

asi by ho v této souvislosti nepoužil. A za opravu (korekci) názvů otázek jsem rád, protože někdy je to hrůza, že se někdo splete ve dvou slovech. Kdo má vztah k češtině, tak by snad i zaplakal. Zdravím!

Datum: 27.11.13 14:44

Věříte v testy v PPP? | Poradna Poradte.cz
Ahoj, dělal jsem test v ppp o volbě studia na SŠ . Skládal se ze 2 části jedn byl zájmoví a druhý psychycky. Ten psych. my višel , že jsem nadprůměrný v matice a ...

www.poradte.cz

www.poradte.cz/skola/9002-verite-v-testy-v-ppp.html
zkráceno Googlem - 11/2013

Bene jde o tento dotaz. Ten hoch by chtěl být programátor nebo snad ekonom a já si nedovedu dost dobře představit, že mu doporučim SŠ nebo že mi udělá webové stránky.
Od: hupcuk
Datum: 27.11.13 15:35

Nevím co je to cenzura za totality byť jsem v nížil 40 roku Zato vím co je to svoboda a demokraciee v dnešní době.Nedovedu si představit,že bych před svím šefem prosazoval levici jestli bych se udržel v práci.A mých rokách to už raději pravice to jsou ti nejlepší nějak to doklepat do duchodu.A pak pomsta bude sladká.

Upozornění od sys hejkal 27. 11. 2013 15:52:34
Jak Váš příspěvek souvisí s předmětem otázky, teda opravou pravopisných chyb?
I za dnešní svobody a demokracie platí pravidla této poradny...
http://m.poradte.cz/faq/#1
Od: hupcuk
Datum: 27.11.13 17:17

Je to odpověď pro pana BEN Ten první do toho zapletl politiku Bohužel pravice je pravice tam se nediskutuje.

Datum: 27.11.13 14:53

Já osobně jsem za umazávání ráda.. Víte jak je otravné, když mě zaujme pět otázek, na které bych chtěla znát odpověď, já je rozkliknu a prvních pět příspěvků upozorňuje na pravopis? Až možná šestý odpoví na otázku tazatele, ale tam mnohdy ani nedojdu, nechce se mi číst všechny ty příspěvky, které se tématu netýkají.
Navíc když budete vyhledávat odpovědi na otázku ve vyhledávači, tak díky překlepům můžete minout radu, která by zrovna pro Vás byla hodnotná..
Datum: 27.11.13 14:56

A ze stále ti stejní se chlubí svým pravopisem před samotnou odpovědí. Jsou tak nabubreli? Jsou tak pyšní na svoje znalosti? Osobně to nechápu a nebýt těchto nebylo by nutné pravopis vůbec řešit. Takhle bohužel.
Ti co křičí ze se jim to nelíbí jsou sami toho příčinou. Třeba se nad tím zamyslí, ale nevěřím tomu. Ze je to i v pravidlech to jim nevadí...
Od: ria®
Datum: 27.11.13 15:05

Na jednom serveru to mají tak, že po vložení příspěvku běží asi dvouhodinový limit, do kdy je možné příspěvek opravit. Pak se příspěvek definitivně uzavře a už se editovat nemůže.

Tady bych to taky uvítala- když po odeslání příspěvku čtu, co jsem tam zase nasekala chyb, tak mi to nedá a musím se opravit do "doplnit odpověd".. :/

Datum: 27.11.13 15:05

Jsem s otázkou za jedno.

Tolik mazání a podobných věcí zde dříve nebylo...

To upozroňování na pravopis by zde mělo mít hodnost BANu...

Pokud je odpověd a také upozornění tak to beru, ale pokud je to cca 3-5 upozornění s dost velkým čas odstupem tak jednoduše BAN... nikdo není bezchybný a lidé zde často dotaz i odpověd tlučou na telefonech kde chyba často projde i skrze kontrolu...

Datum: 27.11.13 15:17

Dobrá, beru to a neopovažte se my napsat že mám ve svym tekstu nějakou chibu.

doplněno 27.11.13 15:18:

Mimochodem, já si na nic nestěžovala.

Datum: 27.11.13 15:21

Dobrí děn, aňo, takhle sé musy umjet psat - hezki a cšeški. A chlafně bes chib. Zdravým Fás!

Od: sara111*
Datum: 29.11.13 00:42

y íá umým pysad pjeknje cyeski :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hahaha lolol kkkkkkkkk

Datum: 27.11.13 16:04

Celkem vítám opravování předmětu otázky. Občas se objeví dotazy nadepsané: Mám problém, Těžká situace. Vítám doplnění, že jde o problém třeba s pěstováním nějaké kytky, že jde o těžkou situaci finanční nebo studijní...

Ale pravopisné chyby v samotné otázce už bych neopravovala. Jednak se tím tazatel i trochu představuje, jednak chyby prostě patří k dnešní době. Ano, je jich čím dál víc a jsou čím dál závažnější, ale prostě to tak je. Netvrdím, že je nejmladší generace hloupá. Určitě umí něco jiného.

A myslím si, že jazykovědci a sociologové najdou v internetových textech mnoho zajímavého ke zkoumání o tom, jak se jazyk vyvíjí. I jak trpí.

Datum: 27.11.13 17:32

Na většinu vebech si svoje chyby opravím.Škoda že to tady nejde.

Datum: 27.11.13 17:42

Četla jsem tento dotaz v "původním znění" a ano, jsem jednou z těch, kterým to nedalo a museli reagovat. Souhlasím s názorem, že každý udělá chybu a zde nejde odstranit :(. Podle mého, ale chybovost tazatele přímo souvisela s dotazem - rozhodování o střední škole. A proto si myslím, že v tomto případě mělo vše zůstat tak, jak bylo.
Datum: 27.11.13 18:01

To bychom museli vědět, že nepřijdou další dva, co budou řešit pravopis a celou otázku tím shodí do koše.
Od: axus®
Datum: 27.11.13 18:00

Lidus.

Ta chybejici inperpunkce Tvuj text take necini nejprehlednejsim.

Mozna by stalo za to pozadat admina, aby text opravil a doplnil. Bylo by to pak mnohem snaze citelne.

Od: zabu
Datum: 28.11.13 21:44

Lidičky, vaše nesnášenlivost, tentokrát k lidem, co neovládají pravopis, je obdivuhodná. Ne každý má nadání psát bezchybně. Ne každý umí formulovat správně a srozumitelně. Ne každý má v okamžiku psaní otázky srovnané myšlenky, a proto potřebuje poradit.
Měli by jste si ujasnit: "Je to tu poradna, nebo pravopisný koutek?"

Od: sara111*
Datum: 29.11.13 00:37

vy asi nechapete ze nekdo se proste bavi tim ze dela chyby :D lidi moje zlaty, jsou dulezitejsi veci na svete nez je mekke nebo tvrde y...ale casem na to prijdete, tedy pokud uz vam neni 80, tak je uz pozde :D

doplněno 29.11.13 00:38:

souhlasim...je tu PORADNA neni tu cesky kontrolni urad pro pravopis :D

doplněno 29.11.13 00:40:

a co ten chlapec resil? vypada to, ze mu vysel test z matiky a ma vysoke IQ na logicke mysleni, bohuzel mu asi cestina nejde...kazdemu nemuze jit proste vsechno...ze? :)

Datum: 29.11.13 11:43

Milá - milý "sara 111" Já už dokonce i chápu, že se někdo baví tím, že ráno chce umřít, večer vařit guláš a zítra nakupovat dárky na Vánoce, další je ráno muž homosexuál a ejhle už večer je z něj žena lezba. Chápu, že každý dělá chyby, dělám jich spoustu i já ale co je moc je moc, pokud rodnou řeč někdo przní úmyslně měl by se nad sebou zamyslet. Nemám na mysli ironické a zcela úmyslné chyby v tomto vláknu.

Už se k tomu nechci vracet, pravidla pravopisu přestávám respektovat a řešit.

Datum: 29.11.13 11:07

Dobrí děn, aňo, takhle sé musy umjet psat - hezki a cšeški. A chlafně bes chib. Zdravým Fás! No takhle tady asi nikdo npíše,snad začínajicí cizinec Proč to hrát do extremu?. Pravopis to tu je vděčné téma opakující se už mnohokrát asi si někdo potřebuje ulevit. Pro admina,, hupcuk" je muj bratr.

Datum: 29.11.13 11:43

Dobrý den, myslím, že já nemám extrémní názory, ale snad jsem jen "postižen" určitým smyslem pro humor nebo nadhled, který nemusí vyhovovat každému. To uznávám. Můj příspěvek byla reakce na ten předchozí a měl to být pokus o humor, ale nechtěl jsem tím nikoho urazit. Snad to i někomu přišlo vtipné. Jinak máte možnost ten příspěvek nahlásit, aby byl eventuálně odstraněn. Nemám nic proti tomu, zvláště, když jeho hodnota je nulová. A pozdravujte pana bratra, který se zde zavázal, že až bude v důchodu, tak nám všem chystá nějakou pomstu (patrně tu sladkou). Myslím, že pomsta je vždy extrémní řešení a to není můj styl. Zdravím!

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.