Rozloučení na této stránce

Od: Datum: 24.12.15 10:37 odpovědí: 56 změna: 15.01.16 10:59
avatar

Milí rádcové, návštěvníci, loučím se se všemi na těchto stránkách. Chtěla jsem všem popřát hezký Štědrý den (poprvé) - a sys strejc mi to "utnul" - prý tuto "otázku" nepokládám prvně. Vy snad mé přání vidíte několikrát?

Takže se loučím, a už na tyto stránky chodit nebudu. Chtěla jsem všem popřát, a dostala jsem ťafku. Jsem dost osamělá, Štědrý den je pro mne velká zátěž, a teď toto.

Takže všem přeji jen to dobré. Limoška


avatar
Upozornění od sys strejc 24. 12. 2015 10:40:52
Strejc neutnul, strejc přesunul do již založené diskuze. Nedostala ťafku, dostala vysvětlení vnitřní poštou s přáním hezkého dne. Tolik na vysvětlení. strejc®
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 24.12.15 10:40
avatar

Dobrý den, paní kolegyně, neblázněte. Vaše přání bylo jen přesunuto viz odkaz, protože tam jich je již více. Hlavu vzhůru a zdravím!

https://www.poradte.cz/vzkazy…nosti/1186-krasne-vanoce.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.15 10:44

Vše špatné je na něco dobré.Ťafka od sys.je nic.To se mu někdy vrátí.Hlavní je zdraví a pokuď nejde o život tak jde o hovno.

Klidné vánoční svátky. Škoda že tu chodit nebudeš.Bude ti ještě více smutno.Můžeš zase být veselá viz. vysvětlení od sys.stejc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.15 10:47

K vánocům patří i odpouštění. Povzneste se nad vším a zůstaňte. Hezké vánoce.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.01.16 13:57
avatar

Otče náš, jenž jsi na nebesích,
posvěť se jméno tvé.
Přijď království tvé.
Buď vůle tvá jako v nebi, tak i na zemi.
Chléb náš vezdejší dej nám dnes.
A odpusť nám naše viny,
jako i my odpouštíme našim viníkům.

A neuveď nás v pokušení,
ale zbav nás od zlého.
Amen.
Latinsky:
Pater noster, qui es in cælis,
sanctificétur nomen tuum;
advéniat regnum tuum;
fiat volúntas tua, sicut in cælo
et in terra.
Panem nostrum quotidiánum da nobis hódie;
et dimítte nobis débita nostra,
sicut et nos dimíttimus debitóribus nostris;
et ne nos indúcas in tentatiónem;
sed líbera nos a malo.
Amen.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.15 10:58
avatar

Limoškoí, moc ráda čtu vaše příspěky. Neodcházejte, zůstaňte! Kolik nedorozumnění a komunikačních šumů jste v životě zažila? Hodně a ještě více! Nejen teď, v tak emocionálně náročném čase, ale i do budoucna platí: Co mě nezabije, to mě posílí. Přežít! To je důležité. To je nejdůležitější! Nikdy se nenechejte znechuti jedním nebo dvěma lidmi! Zvláště pak, když to nebylo myšleno zle, s touhou ublížit. *hej*Držte se a Vánoce přežijte se zdravou dušičkou. Hodně štěstí přeje babka z Ostravy. Obrázek je jen pro vás

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 24.12.15 11:00
avatar

Paní limoško, neodcházejte,byla by to škoda :(.Také jsem tento týden dostala "sprduňk" od admina claymana,nic jsem si z toho nedělala.Před tím jsem tady skoro půl roku nebyla a přišel mi od syslů mejl, co prý se stalo, že sem už nechodím.Oni chlapci tak trochu někdy asi nemají náladu.Jinak jsem dnes také sama,dcera má svoji rodinku, a i když mě velice zvali, nechtěla jsem být babka vtěrka a chci , aby si byli na vánoce sami s malou vnučkou a já tam nerušila Navíc marodím se zádama, takže jsem ráda, když si chvilkama můžu záda natáhnout Mějte se hezky a vězte, nejste sama "sama"...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ria®
Datum: 24.12.15 11:10
avatar

Já už od tud odcházela tolikrát :))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.15 11:17
avatar

škoda, že došlo k nepochopení :) Ono, když hodně různých otázek s přáním je v tom zmatek, ale to se stane hned, přehlédnout, že někdo měl už stejný nápad je snadné.

Ovšem teď je to na hlavní stránce krásně vidět. :)

Krásné Vánoce všem!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.15 11:57
avatar

Při mé první "inkarnaci" tady jsem si dovolila napsat přání k Vánocům i do Nového roku současně a @strejc mi napsal, že ON píše přání k oběma těmto příležitostem ZVLÁŠŤ. Taky to zabolelo, takže chápu, ale tohle jsem ještě ustála. Z jiných důvodů jsem stejně pak na víc než dva roky odešla, ale stejně jsem se zas vrátila. Jeden @strejc není celá poradna. Letos už to budou mé 19. Vánoce singl, tak o tom něco vím...Zdraví patronka s kocourkem :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.15 12:22
avatar

limoska-

neblbněte - Vaše příspěvky jsou dost k věci a rozumné - bylo by škoda kdybyste odešla - a ještě kvůli takové hlouposti ! - a Vánoce si vůbec nepřipouštějte - je to jen den - ale komerce z něj udělala "monstrum" !

- Já už dlouho Vánoce neslavím - nevím vůbec, proč bych měla ! Jsem ateista, děti nemám, ani žádnou "tradiční " rodinu - s nikým si nedáváme žádné dárky - prostě běžný měsíc. Ani Silvestra už neslavím - ale je fakt, že nejsem "slavící" typ, tak to asi beru trochu jinak, nežli ostatní.

Ale - kde jinde byste si chtěla popovídat s lidmi než tady na Poradně - když vytrváte - uvidíte, že jsou tu i fajn lidi s běžnými starostmi a radostmi, kteří Vám rádi pomohou, budete-li potřebovat. A pokud budete mít pocit, že Vám někdo nějakou odpovědí třeba ublížil - nesmíte se dát - a musíte se naučit bránit ! A tady můžete docela dobře trénovat, lidi zde mohou "žvanit" o ledasčem, takže se můžete i něco dozvědět. Je to docela dobré "fórum" - i když se i tady lidi dovedou docela dobře navzájem naštvat. Ale to bychom se nemohli vůbec s nikým bavit, kdybychom si všechno měli brát moc k srdci. Takže - neutíkat ! - "strejc" by byl jistě ten první, koho by to mrzelo - víte, kolik už mně i jiným (zneuznaným) vymazali příspěvků? Tak hlavu vzhůru - ať ten Štědrý den dobře přežijete - a pište. Čulda.


doplněno 24.12.15 13:37:

- ale podle "nicku" - jste tu už dlouho - tak byste neměla být některými řekněme "zásahy" syslů nijak překvapena, natožpak až tak znechucena, že byste odešla - nebo jak myslíte rozloučení na "těchto stránkách"? - Na rozloučení je vždycky času dost. Pokud jsou kočky na Vašem přání - přeposlaném "strejcem" (ten nám to pěkně zamotal, že? ) - Vaše - tak jsou moc krásné , stejně jako přáníčko ! Hezký rok 2016 !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.15 13:17

LImosko, jsem zde krátce, neznám vaše příspěvky, ale stejně prosím neodcházejte. Po vánocích by vám to bylo líto ještě víc. I nepříjemná zkušenost je zkušenost a může vás posílit. A vánoce se líp přečkají právě zde při diskusi. Tak honem, vymyslete další téma, šup, šup.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.15 14:04

Dobrý den, zkuste být nad věcí a ignorujte toho pána. Mně kdysi taky ublížil, ale co, život jde dál. Hezký Štědrý den a šťastný Nový rok.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 24.12.15 14:06

Zdravím všechny, já to tady beru tak trochu jako virtuální rodinný klan v kterém to občas, jako v každé normální rodině zaskřípe, takže ségra neblbni a zůstaň!*pusa*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 24.12.15 14:56

Sestřičko Limoško, pokud nemáš jiný důvod, tak si klidně si odpočiň a až se ti zasteskne, tak se vrať. Podívej i kapce se zastesklo a i já, jako věrný psík, jsem se k této velké rodině navrátila.

Dam, dobrý nápad, navrhuji do konce roku podpořit naše členy touto virtuelní rodinou a oslovováním.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.15 15:03
Bratře a sestro...
Jak ve skautu
Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 24.12.15 15:10

Ježiši, to jsem zase šlápla vedle, aby to někomu nepřipomínalo sektu!*zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 24.12.15 15:30
avatar

Já to pochopila :) je to tu opravdu trochu jako rodina.. :) to je skvělý - a vůbec ne v jakémkoliv náboženském, či jiném smyslu - prostě se po těch pár týdnech, měsících, rocích lidi tak trochu poznají :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.15 15:36
avatar

ria-

- já to taky takhle chápu - alespoň právě proto sem chodím (ať si říká, kdo chce, co chce).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.15 15:07

Proč hned takové radikální řešení- vím, že ses unáhlila. Budiž ti odpuštěno, protože jsi rozbolavělá v tento den ...a zůstaň.

Ale prosit tě nikdo nebude, jestli že ses pevně rozhodla . Pokud se já rozhodnu odejít ani nemuknu a zmizím... hezké svátky a hlavně zdraví...a klid v duši.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.15 21:43

přátelé tak je po vánocích, dárky jsou rozdané,sníh žádný -aspon ho nemusíme odhazovat " ale určitě něco nasněží, aby nebyl ještě v březnu.Zrovna jsem se synem a dcerou vzpomínali kolik a kde všude jsme prožili vánoce a bilancovali jsme kde bylo líp a kde hůř.Těžko nesu že moje druhá dcera neslaví vánoce s námi , žije v usa.ještě že je ten skip a mohu být takto virtuálně s nimi. Byla jsem tam na vánoce několikrát, letos né.Ten život tak letí je mi z toho až úzko a říkám si co asi příští vánoce? Co se změní mimo toho že budeme o rok starší.No nechci se dostat do pesimistické nálady a raději včas končím. Dovolte at vám popřeji hezký nový rok , at se vám daří a přátelé taky tu lásku pro ty co ji mají málo ahoooooooj Korina

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.15 06:16
avatar

Korin, že vy jste si nepřečetla celou otázku a odpovědi: Občas to takhle vyvedeme všichni. :-D No ale, zase víte, že dcera je vpořídku, že je v myšlenkách s vámi a vy s ní. Máte pravdu, čas je nepředstavitelně rychlý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.15 08:06

ano máte oravdu, jiné loučení . A ono je to vlastně jedno , žádné loučení není dobré. mějte se hezky Kor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.15 11:00
avatar

Milá Limoško, kampak byste chodila? Je tu hodně lidí co by mi nechyběli ale vy k nim nepatříte. Přeji Vám aby příští rok byl plný radosti, zdraví a božího požehnání. L

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 31.12.15 11:33
avatar

Už je to týden, co se "limoška" neozvala ani neukázala. Zřejmě jí muselo být velice smutno, kdoví, co se jí honilo v hlavě. Přesto, že jsme jí zde napsali ať nikam nechodí, že její přáníčko bylo jen přesunuté, tak ani ťuk. Snad si neublížila, to by byla tragédie. Myslím, že by jí měl někdo ze syslů kontaktovat na mejla a zjistit, co se děje. Každý nemá zázemí a je opravdu sám a tak se těší alespoň z přítomnosti druhých tady. Není dobré, brát to na lehkou váhu. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.15 12:12
avatar
Opravdu se sem od toho vyhlášení 24.12. nepřihlásila.
Poslední přihlášení užvatele je vidět při kliknutí na nick vedle slova autor: vlevo v záhlaví otázky.
Můžete ji zkusit kontaktovat vnitřní poštou.
Její elektronickou adresu sysli neznají, jenom a pouze admin.
Přejme jí do dalších dní úsměv a radost ze života...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 31.12.15 12:33
avatar

Hejkale, díky za reakci, vidím, že máte zájem. Napsat do vnitřní počty jí můžu, jen nevím, zda se jí to v mejlu ukáže, jestli upozornění nezrušila. Nebyla to netykavka, proto mám o ni starost, nevíme, v jakém rozpoložení byla. Dnes je poslední den roku, opět se může někdo cítit sám a osamocen, takže raději zvesela. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.15 12:50
avatar

pt-

taky mne to napadlo .. každej není "gumovej" ..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: missdance
Datum: 31.12.15 15:03

Asi jí muselo být dost ublíženo...mně tu taky byly házeny klacky pod nohy (od sys) a reagovala jsem velmi podrážděně, a až po roce jsem se začala pomalu vracet. Před 3 dny to na mne zase jeden zkoušel (jako nějaký učitel na mládež). Jeho námitky jsem zcela vyvrátila - a myslíte, že se omluvil?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.15 17:29
avatar
Takže milá miss
Pokud máš na mysli poznámku ladina
https://m.poradte.cz/volna-di…-kdyz-vidi-zenu-plakat.html#6 kterou vložil jako obyčejný uživatel a ne jako sys, ( v tom je dost rozdíl) tak s tebou více rádců už tenkrát nesouhlasilo.
Ty sama dost divně odpovídáš na příspěvky jiných rádců a kritizuješ jejich názory. Mohu jmenovat třeba ve vlákně o tom pláči, kde se otíráš o H0nzu a ladina, také o babkuzov. Vyžaduješ od jiných odpovědi k věci a sama také kecáš o jiném.
V rozloučení limošky si stěžuješ, že to na tebe zkoušel sys. Nevidím v tom vlákně o pláči nic, čím bys mu cokoliv vyvrátila, ani něco, za co by se ti měl omluvit. Můžeš být konkrétní?
Bylo by vhodné, pokud nebudeš schopná doložit, čím tě Ladin (sys) svými "námitkami" poškodil, zamést si před vlastním prahem a omluvit se moderátorům-sys všeobecně.
Ještě ti na nádraží hoří vajgl...tak se říká nováčkům.
Jsi tady na poradně dva týdny, už všemu rozumíš. I práci syslů.
Pokud teda si tu byla před rokem, tak napiš, pod jakým nickem byly ty tvoje příspěvky, za které ti byly házeny klacky pod nohy. Skrývat se za anonymitu, plivat špínu, není problém. Postav se čelem, buď konkrétní.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.15 17:44
avatar

- upřímně - taky mi není moc jasné, proč se to "limošky" tak dotklo - sysel chtěl jenom sjednotit přání do jedné adresy - to se mi nezdálo zase nijak "zavrženíhodné" .

Příště by se měla taková "přáníčková" adresa založit včas - třeba i na začátku prosince, aby do ní mohli všichni podle chuti přispívat. To by snad šlo, ne? - Admine? Odzkoušet se to může hned na Velikonoce - ty taky každej slaví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.15 17:56
avatar
Musim souhlasit s Hejkalem. Prace sys je tezka. Nekdo to nese lehce nekdo tezce. Je to jako v zivote. Nekdo je klidas nekdo ne. Ladin a Clayman jsou impulzivni syslici, se kterymi take mivam stret nazoru, obcas do nich i verejne rypnu, ale musim si uvedomit, ze to co pisu je na velmi tenke hrane. Jednou to vidim nakloneno na hrane na mou stranu jindy jiz lehce za hranici pravidel. Kdyz si to uvedomim, a to vzdy, je mi jasne, ze dostanu za usi. Oba jmenovani tu hranu pripustnosti obcas popostrci. Ale kdyz leju olej do ohne musi mi byt jasne, ze muze chytit o neco drive.
.
Co plati pro mne plati pro kazdeho.
.
O Limosku bych se nebal. Vetsina se vrati. Jsem take prikladem. Dobrou radu potrebuje obcas kazdy.
.
Ja treba vim, ze poslednich X mesicu jsem podrazdeny a umim si to priznat. Ono v mem veku dodelavat skoly je zahul nejen pro zaslouzileho otce.
.
Priznaji si ostatni ze sysly zbytecne draždi?
.
Omluva od sys? No nevim. A je za co? Mozna do osobni posty, ale zaco? Sys se odpovida adminovi.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: missdance
Datum: 31.12.15 18:03

Hejkal, Ladin si pěkně rýpnul...potom se snažil to "odostřit", ale k věci - nic. Že prý mi jde o "potvrzení názoru" - jen se na to prosímtě podívej. Z mé otázky žádný názor nekouká...a to, že si Honza zatrolloval jsem přece vzala sportovně, a on mi to nebere za zlé, neboť jsem k němu byla jen zdvořilá "Plivat špínu" nehodlám a nedělám, a ty?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.15 18:42

Miss. Nechtěla jsem se přidávat do této debaty. Ale musím. Hejkal je báječnej člověk. Ty jsi rejsnil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.16 09:57
avatar

TOP syslové Kapkanaděje, Hejkálek a Láďin (snad se nikdo neurazí) a nezlobte se, stále vzpomínám na báječnou ženu jménem Lidka snad se má dobře na místě kde teď je. Na syslíky nám nesahejte!


doplněno 01.01.16 11:31:

Ano, spousta výborných lidiček a výborných rádců, za tu dobu už prostě vím, ¨na čí odpověď si počkám a můžu jí věřit, někdy už ani nezakládám dotaz a rádce co tomu rozumí, oslovím vnitřní poštou. Díky přátelé.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.16 10:59
avatar

Ano i já s láskou vzpomínám na báječnou Lidku. Chybí mi marenka® a taky ti dva doktoři cibuk®, to byl úžasný člověk a když zemřel, tak jeho vnuk dedajakub®. a jeho žena majdalena®, ale ti pobyli krátce. Jak se jmenoval ten druhý doktor? Měl na avataru dětskou hračku káču, s židovskými písmenky? To, co napsal, bylo vždy slovo lékaře.


doplněno 01.01.16 11:08:

Rio, ale já vzpomínám ty, kdo už tady nejsou. Některým, budiž země lehká. ;) Ivzez je úžasná a určitě ještě mnoho let bude.

A taky, vzpomínáte na kluka se jménem andromeda®? Stavěl hvězdářský dalekohled a občas se pro nějakou radu zastavil. Kdopak ví, kam ho život zavál a jak se mu daří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 09:30
avatar

S hračkou byl Dreydl nebo Drejdl. Vynikající rady měl také Imgify.

Ten sem chodil pár měsíců, ale nebyl registrovaný.

Chybí mi i Béňa, Krkovička, ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 11:26
avatar
Lmgify se podle mého jen prejmenoval a je tu stále.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 09:48

taky vzpomínám na marenku a její pejsky ... jakpak se jí daří

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.16 20:57
avatar

Mařence i s jejími mopsíky se daří dobře, jsme občas v kontaktu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 01.01.16 11:04
avatar

Doplnila bych Ivzez - ta je tady taky klenot..


doplněno 01.01.16 11:21:

Já si to nedočetla :) omlouvám se :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 09:53

sakryš, budu tu asi taky muset napsat rozloučení, abych poznala, jestli by na mě někdo vzpomínal *smich* Je to tak trochu takové, jako být na svém vlastním pohřbu a pozorovat truchlící *plac*. Je krásné, když ten kdosi je už tam někde nahoře *andel* a vidí, že TADY se na něj nezapomnělo *placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 10.01.16 14:34
avatar

:) Musím napsat všem, co si dělali starost o "Limošku", že se mně ozvala *klik* a už se cítí trochu lepší. Myslím, že se nám všem ulevilo, a že jí přejeme brzké uzdravení. *mala* Limoško, tak se brzy ukažte, a ať jste zase fit.*placni* - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.16 20:07

Ono by někdy nebylo od věci, kdyby se jistý správce choval trošku přívětivěji k přispívajícím. Pak by třeba oblíbení ze zdejšího fóra neodcházeli. taky jsem byl vyloučen...Vlastně za názor. hmm. Vše je o toleranci a přístupu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.16 20:21
avatar

Opravdu jste přesvědčeni o mé nepřívětivosti? Viz vyjádření k limoska® vnitřní poštou: Pozdrav byl přesunut do gratulací. Mrkněte se a nenechte si zkazit náladu. Hezký den! Nelze zakládat stále další diskuze na stejné téma, nikdo by se v tom za chvíli nevyznal...

Jsem opravdu takový kruťas nebo nejsou někteří zúčastnění zrovna v pohodě a hledají prostě hromosvod? *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.16 21:30
avatar
Z principu ten kdo dbá o pořádek nemůže být oblíben, ač to dělá s nejlepším svědomím.
doplněno 10.01.16 21:39: Budeme srovnávat který sys se pouští do jaké oblasti vytek? Vsadím se, že já jsem nejpřísnější a nejméně oblíbený. :-D
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.16 21:32

Z principu je zajímavé, že nikdo nemá problém třeba s Ládinem nebo s Kapičkou ;)*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 10.01.16 21:45
avatar

No to byste se dívila. I Kapka byla plísněna za svou aktivitu. A myslim, že i na Ladina jsem viděl nadávat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.16 20:49
avatar

"strejc" je mi docela sympatickej, protože zná zvířata (mimo jiné)


doplněno 10.01.16 23:11:

kapkanadeje-

- dobře jste to napsala - a musím se bohužel přiznat, že ani já jsem zrovna Vás v minulosti ne vždy dobře pochopila - ale snažím se polepšit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.16 22:21
avatar

Co se týče tohoto vlákna, jsem přesvědčená o tom, že došlo jen k nedorozumění mezi Strejcem a Limoškou. Strejc to vysvětlil, ale Limoška neměla zkrátka svůj den. Tak se jí to dotklo o hodně citivěji, než bychom třeba čekali. Ale je to rozumná a nekonfliktní žena dle mého soudu a věřím, že až na tom bude psychicky zase trošku lépe, vrátí se sem. A bude se na zásah Strejce dívat třeba jinak. Nechtěl ji nijak poškodit, vysvětlil jí to a já věřím, že i Limoška uzná, že Strejc v jejím případě neudělal nic, zač by měl být pranýřován. I mne zde chybí její příspěvky. A chyběly by mi i ty Strejcovy..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.16 06:43
avatar
Šamane,
To je takový problém jmenovat konkrétně toho "jistého správce", který by se měl chovat přívětivěji?
.
Každý zásah, upozornění, připomínku moderátora, sysla, admina či správce, také jiného uživatele (v životě také maminky, učitele, šéfa atd.) můžeme nést s nelibostí. Je to prostě proti nám... proto se nám to nelíbí. Někteří z nás se nedokáží zamyslet nad obsahem té výtky, příčinou, nad svým chováním, vyjadřováním, jiní naopak si z výtky vezmou ponaučení.
.
Byl si vyloučen... dobře, i to je možnost, jak udržet poradnu na úrovni. Nechceš nám ale namluvit, že to bylo z čista jasna, hned na poprvé.
Většinou omezení přístupu, vyloučení předchází několikero "nepřívětivých" upozornění od uživatelû, moderátorû, admina. Většinou také dojde k nápravě nebo vysvětlení problému.
.
Většinou. V tom zbytku máma dítěti naplácá na prdelku, nebo admin zaBANuje.
.
Souhlasím, vše je o toleranci a přístupu.
.
Pokud mají moderátoři zlepšit své chování, aby "oblíbení" neodcházeli, bylo by vhodné zlepšit chování všech, aby ti moderátoři nemuseli vûbec zasahovat. To uznáš. Potom nebude třeba ani vylučovat. A ani ohřívat starou polívčičku.
.
Takže příště zkus adresně! Co když jsem to zrovna já, kdo své chování má zlepšit.? Co když si myslím, že to nejsem já, ale někdo jiný?
Díky!
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 11.01.16 11:38
avatar

Hejkale, myslím si, že tady nejde o to, že sysel to zde hlídá, usměrňuje nebo smaže, ale že jde o to, jakým způsobem to udělá, jak se u toho písemně projeví. Vše se dá říct dvěma způsoby, pěkně a obráceně. Myslím si, že lidem zde, vadí u některých syslů, asi nejvíce u "strejce" ten chladný přístup (i když v tomto případě šlo zřejmě o nedorozumění). "culda", upřímně uznala, že jí upozornění sysla vedlo k zamyšlení a to by mělo být cílem sysla, aby si člověk uvědomil svou chybu. Jenže pokud do toho vloží své nesympatie nebo nějakou nadřezenost, pak se nelze divit, že sklidí nevoli, která se ovšem týká přístupu, ne samotné chyby. Pokud chci něco po druhých, tak to sám nemohu dělat.

To jsem si teď asi zadělala na nesympatie, co? - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 15:33
avatar

Limoška je v pořádku, já vás na chvíli opustím, mám zánět ramene, bolí jako čert a nepohnu rukou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: pt®
Datum: 12.01.16 17:10
avatar

Liduš, děkuji, také se mně ozvala. Přeji Vám ať je brzy po bolesti. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 17:43
avatar

Liduš, džte se! Nejen pohnout rukou, ale ani si lehnout nejde! Upřímnou soustrast! *plac*


doplněno 15.01.16 16:33:

Liduš, vydržte, už to půjde k lepšímu. *pusa*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.16 09:48
avatar

Holky, já myslela, že větší bolest než jsem znala už není, jsem po druhém obstřiku, už to bolí méně a dám ruku na klávesnici, ještě se stále neučešu a o spaní ani nemluvím. Nemůžu vstát s postele a jezdit na vozíku, ještě že mám manžela, budím ho i v noci. L

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 15.01.16 10:59
avatar

Liduš, musíte nechat ruku odpočinout. Také vím, co toje, měla jsem obstřiky ramene, kolena a zánět sedacího nervu, chodila jsem o holi asi dva roky. Naštěstí je to zažehnáno, ale když se ty bolesti ozvou znovu, také nevím, kam zalézt. Takže přeji, ať je bolest čím dál menší a snesitelná až zmizí. Držte se. *mala* - pt

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.