Co se to děje s přesměrováním otázek?

Od: Datum: 18.08.13 14:33 odpovědí: 2 změna: 18.08.13 15:41
avatar

Párkrát se mi stalo, že jsem se snažil otevřít nějakou otázku, kterou jsem už dříve viděl (a nebo taky ještě ani neviděl) a skončil jsem úplně jinde. Nějak jsem tomu moc nevěnoval pozornost.

Teď jsem se chtěl vrátit k jednomu dotazu, vyhrabal ho v historii prohlížeče, odkaz na něj byl https://www.poradte.cz/volna-diskuze/3738-kde-dat-vedet-o-projektu.html

Po otevření však dostanu 301 moved permanently a přesměrování semka: https://www.poradte.cz/spolec…t/25645-uz-nevim-jak-dal.html

Existuje ten původní dotaz někde? Nebo byl smazaný? Jak se to liší od dotazů, které skutečně neexistují (https://www.poradte.cz/spolecnost/123456-asd.html) a vyhodí "otázka nebyla nalezena"?

(Jinak na googlu ta původní otázka stále je vyhledatelná podle svého obsahu, akorát díky přesměrování google zobrazuje výtah textu, který patří už k té "nové". Takže to je úplně irelevantní výsledek.)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.13 14:43
avatar

neexistují a pokud je tam nějaké směrování pak stejné číslo diskuze již bylo nedávno přesunuto a proto tě to posílá jinam popř vznikla nová stejného čísla... v tom případě se změní jen název.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.13 15:41
avatar

Nojo, ale proč to taky nevede na ten nápis, že otázka neexistuje? Takhle by ji třeba někdo hledal hledal dál a nenašel :)

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.