Už nevim jak dál

Od: Datum: 09.08.13 23:28 odpovědí: 19 změna: 10.08.13 23:36

Dobrý den,

chci se zeptat jak mám postupovat v následující situaci.
Prodávám tablet na jednom internetovém bazaru a ozval se mi člověk ohledně koupě, že má zájem a tak jsem se domluvili já ho upozornil že zboží odešlu až po přijetí peněz na účet. Tak on mi tedy tvrdí že platbu provedl ale jeho banka neuvolní peníze dřív než já odešlu zásilko a nepošlu mu identifikační kod zásilky jelikož je to asi angličan a posílal to z anglické banky. Proto jsem mu napsal at platbu stornuje, jelikož porušil moje podmínky a on mi mi přeposlal email od FBI ve kterém se uvádí že mi fbi zablokuje účet. a odmítá zrušit platbu s tím že to nejde. jak sem mám dále zachovat děkuji za radu velmi mi to pomůže

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.08.13 23:29

angličan, fbi...*smich*nekomunikovat, neposílat.

Ohodnoceno: 0x

Od: ria®
Datum: 09.08.13 23:41

Ještě že jste nenaletěl a tablet neposlal.. *modla*

doplněno 09.08.13 23:42:

Napište mu, že na něj pošlete galagťany z krabí mlhoviny.:D

Datum: 09.08.13 23:48

A nepřijede tě Federální Balík Idiotů taky navštívit? Já fakt žasnu, že tohle ještě někdo může brát vážně. Zvlášť když má internet.

doplněno 10.08.13 00:03:

Neber si to tak, ale tenhle trik už je tak profláknutý ... Uvažuj selským rozumem: Kdo ze zahraničí by asi tak mohl mít zájem zrovna o tvůj tablet? To přece vůbec nemá logiku.

doplněno 10.08.13 00:04:

Ivzez, nepředbíhej.*smich*

doplněno 10.08.13 00:13:

Rio, já bych si ho vychutnal taky.

Od: cintloch*
Datum: 09.08.13 23:59
Vím ze asi vypadam jako idiot ale nikdy jsem se s Tím nesetkal
Datum: 10.08.13 00:02

Hoďte si to do vyhledávače, zjistíte, že jde o už dost profláknutý podvod.

doplněno 10.08.13 03:23:

Nemusíte, FBI to určitě řešit nebude.

Datum: 10.08.13 00:06
Takže to nemám vůbec brát vázne ani žen přeposlany email s kolonkou FBI ten člověk je velmi neodbytny
doplněno 10.08.13 00:08: A zapoměl jsem tam napsat ze to chtěl poslat tady v ČR nejaké osobe
Datum: 10.08.13 00:08

napište mu, že náhodou zrovna máte pracovní cestu do anglie a že mu ten tablet vezmete s sebou :D:D

doplněno 10.08.13 00:11:

Tak ani nemusíte do anglie, že to předáte tomuto člověku osobně, rychle vycouvá.. *smich*.

doplněno 10.08.13 00:12:

já bych si vyhrála*hi*

Od: mowla*
Datum: 10.08.13 00:11

Vůbec to neber vážně - pokud tě to nebaví, ani nereaguj...

doplněno 10.08.13 00:15:

Ria: Já si s jedním jednou taky docela vyhrál - ke konci už mi vyhrožoval nejen Interpolem, ale i CIA... *smich**smich* Možná bych ty maily ještě někde vyhrabal...

Datum: 10.08.13 00:23

To není možný, člověk opravdu degeneruje. Vizte odkaz uživatelky pt@.

Datum: 10.08.13 00:30
Aspon ze sem ze sebe udělal kretena ale děkuji za odpovědi, jste dobra komunita :) jo a nechce někdo koupit iPad mini? :D
Datum: 10.08.13 00:35

Jako takhle. Opravdu sis myslel, že se o tebe může byť okrajově zajímat FBI když prodáváš tablet přes inzerát? Pokud vyloučíme, že ten krám někdy v minulosti vlastnil pan Snowden?

doplněno 10.08.13 00:39:

To by měla být prostě elementární logika stejná, jako že víš, že v závislosti na otočení kohoutku poteče nebo nepoteče voda?!*zed*

Datum: 10.08.13 00:44
Jo vím sem kreten ale i tak dík
Datum: 10.08.13 00:49

se nic neděje, ještě, že jsi se zeptal :).. každej se někdy nachytá, sms soutěž, online ruleta, odkaz s virem.. atdatdatad : )

Datum: 10.08.13 00:51

Jasně, ten iPad pošli. Už jsem ti poslal peníze na účet, ale omylem jsem poslal o 5.000,- víc. Tak tu pětitisícovku přilož k tomu iPadu.

Ber to takhle, každý máme to svoje, nikdo nesleduje úplně všechno. Podvody přes internet jen kvetou, dneska už neplatí "co je psáno, to je dáno". Dneska už nemůžeš věřit pomalu ani vlastním očím a uším. O to víc to chce u toho přemýšlet. Ale třeba se pletu a mohl jsem být dávno milionářem, kdybych reagoval na všechny ty zprávy, že jsem vyhrál nebo někde v daleké cizině dědil.

Datum: 10.08.13 01:15
Není nad z ruky do ruky. Ale fakt moc díky kluci, kdyz budu moct tak taky rad někdy pomůžu

Datum: 10.08.13 08:44

Co dál,nic dál...;)

Na inzerát seti ozval jeden vychcánek,který skrze vaší komunikaci vycítil dobrý obchod jak tě jednoducho přesltít a dostat s tebe zadáč tablet.

Inzeruj tablet dál a stůj si za svými požadavky.Jiné nabídky,kteer ti prostě příjdou podívne ingnoruj.

Nic na tom není..;)

Datum: 10.08.13 20:58
Tak mi psal nejnovější zprávu ze v pondělí mám očekávat FBI :D
Datum: 10.08.13 21:02

napiš mu, že na návštěvu se už těšíš a u šálku kávy jim dáš přečíst veškerou vaši komunikaci *smich*

škoda, že mi ještě nikdo takový na inzerát neodpověděl, asi bych se tím vyloženě bavil, hádat se s takovým vychcánkem :)

Datum: 10.08.13 23:36

Buďte úplně v klidu. Napište mu, že návštěvu FBI bude očekávat hlavně Váš právní zástupce, kterému jste předal všechny podklady, dal mu plnou moc k vyřízení celé věci a Vy osobně, že nemáte na podobné "chytračinky" čas. Náklady Vašeho právníka, že budete chtít samozřejmě uhradit a půjsou jim k tíži. Že se nenecháte vydírat, ani si nenecháte vyhrožovat naprostým nesmyslem. Myslím si, že to na Vászkouší a snaží se Vás zhastrašovat. Nesmíte se dát. A nebojte se, snaží se jen podvodně vylákat z Vás vylákat to, oč jim jde. Držte se a vážně se nedejte, ať vyhrožují kým chtějí...Však ono je to přejde. Jen můj názor, Vám přeji brzké ukončení této "frašky"..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.