Nové vylepšení poradny

Od: Datum: 16.08.12 20:49 odpovědí: 36 změna: 19.08.12 20:18
avatar

Ahoj Admine. V posledních několika dnech jsem si všimla, že nemohu odpovědět do otázky, která je třeba několik týdnů, i více, stará. Ale třeba se k ní ráda vrátím, nebo vidím, že jsou na ni další rekce, tak si to přečtu, a může se stát, že mám i další nápad, protože reakce ostích lidí, posunulo otázku zase o kousek výše. Jenomže já už nemohohu reagovat a přispět, protože se mi ukáže, že jsem na danou otázku odpověděla už třikrát. Nějak tomu nerozumím, dříve to tak nebylo. Díky za odpověď, Suzy.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.12 21:07
avatar

Uz se to resilo ale to tema nemohu nalezt.

doplněno 16.08.12 21:12:

https://www.poradte.cz/vzkazy…-odpovedi-v-jedne-otazce.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.08.12 21:24
avatar

Ahoj fatalwir, a díky. Nějak m to ušlo. Asi to bude tím, že se zase tak moc "nevykecávám". V každém případě děkuji za fundovanou odpověď. Přišlo mi to divné. Ale z toho, co jsem si přečetla, mám celkem jasno. Zítra ještě prostuduji podrobněji. Ještě jednou děkuji. S.

doplněno 16.08.12 21:41:

A ještě doplním, proč se někdy vracím ke starým otázkám. Protože hledám něco, co by mne mohlo zajímat a nic nenacházím. Ale najednou vidím , že vyskočila stará otázka, na kterou zase někdo jiný odpověděl, a tím ji uvedl do "provozu", tak se na ni kouknu a přečtu si, co kdo mezi tím, co já už myslela na něco jiného, odpověděl, a tím mne to vrátí zpátky a chtěla jsem zareagovat na nový názor, nebo otázku k otázce. No, a objevilo se, že už k tomu já, nemám co dodat, neboť jsem se vyjádřila předtím. Nevím, diskutovat o srávnosti tohoto systému nebudu, není to moje funkce. Jen jsem byla překvapena, tak jsem se zeptala. Odpověď nyní znám.

doplněno 16.08.12 22:16:

Tak jsem neodolala a něco jsem si už z Tvého odkazu přečetla. Z hrůzou jsem si však uvědomila, že jsem zrovna já úplně v háji, při mém příštím problému, pro který naprosto nutně potřebuji pomoc od svých známých rádců. Jsem ženská a dělám koniny s kotlem a tak dál. Je to v zimě a tudíž hodně problematické. Obracím se na rádce, a jelikož jsem technického chápání pomalého, tak potřebuji víc, než pouhé tři odpovědi. Jak já si letošní zimu bez rádců poradím, to si vůbec nedovedu představit. Najednou jsem dostala strach. A já se na poradnu tak spoléhala, a všude se chlubila, že když budu mít problém, tam mi "kluci" z poradny pomůžou. Jenomže teď už se musím připravit na to, že i kdyby chtěli, tak nemohou. Leda tak vnitřní poštou. Jsem z toho dost smutná.

Od: krkovicka*
Datum: 16.08.12 22:19
Při založení dotazu se maximum třikrát a dost nevztahuje.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.08.12 09:24
avatar

Já ale nemyslela na své odpovědi.. V případě osobního založení dotazu, přece neodpovídám sama sobě, ale čekám na rady. Omezení se vztahuje na odpovídající, a na to jsem se ptala. Jednalo se mi o to, že třeba zrovna v mém případě potřebuji i deset odpovědí od jednoho rádce, než se mi podaří problém vyřešit. Tak proto mne zarazilo, že každý může odpovědět pouze třikrát. Ale už jsem to asi pochopila. Ono se dá skutečně doplnit jednu ze tří uvedených odpovědí a pokračovat tak v radách, dokavad se problém nevyřeší.

Od: krkovicka*
Datum: 18.08.12 06:33
Tak jestli jde o tohle,tak není od věci pokračovat jiným způsobem než přes poradnu(email,vnitřní pošta,icq,tel,skype...)*zed*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlazy*
Datum: 18.08.12 10:21

krkovicka: To sice určitým řešením může být ale není to příliš dobré řešení. Proč pokračovat v tom co začalo zde na poradně jinými náhradními způsoby? Ty porady můžou být užitečné i pro jiné lidi a tak proč v nich nepokračovat veřejně zde na poradně?

Připadá mi to podobně tak jako kdyby se zavedl zákon, že každý nemocný komu nestačí pouhé 3 návštěvy u lékaře už nemá nárok na další léčbu v jeho ordinaci a někdo mu radil, že není od věci pokračovat v léčbě domů u toho lékaře, radit se s ním přes telefon, e-mail, icq atp.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 18.08.12 13:49
To je sice hezké,ale když budu řešit elektroniku a budu se ptát pokaždé proč má toto tady a tamto tenhle a tamto. tak už je to chat,diskuze...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlazy*
Datum: 18.08.12 14:22

krkovicka: V tom podle tebe "chat,diskuze" nevidím nic špatného když se některá otázka takto rozvine a vede k řešení nějakého problému. Podle toho jak si prohlížím některé otázky tak u některých je třeba i několik doplňujících dotazu než se z tazatele vytáhne všechny potřebné informace nebo o co mu vlastně jde.
Často zde vidím i to, že rádcové se snaží tazateli v něčem pomoct, ale tazatel se ani neobtěžuje na to reagovat tím, že by reagoval na jejích doplňující dotazy nebo napsal zda mu to nebo ono pomohlo.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 18.08.12 15:13
To ano,stim souhlasím.Zvlášť se zpětnou vazbou.Kolikrát jsem se i drze zeptala jak to dopadlo a ani za slovíčko jsem jim nestála.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.12 17:50
avatar

Vlazy Vám odpověděl velice dobře. nebudu přece vnitřní poštou diskutovat se všemi rádci, o Vašich dalších návrzích nemluvě. Já si tady nechatuji, na to jsou jiné stránky, já Jsem jdu s problémem, a prosím o rady. Nepotřebuji nic skrývat a hlavně, na něco důležitého jste zapoměla. Může se stát, že budou mít i další lidé obdobný problém, tudíž se mohou chytit dané otázky a využít veřejných rad.Mně se toto stalo už několikrát a všimla jsem si, že nejsem sama. Já nevím na jaké otázky odpovídáte Vy, ale kdybyste mi v něčem pomohla, určitě bych poděkovala. Mám to ve zvyku.

doplněno 18.08.12 17:54:

A ještě dodám, Toho smajlíka jste si mohla nechat pro sebe a neposílat ho mně. Také jsem Vám žádného neposlala.

Od: krkovicka*
Datum: 18.08.12 22:17
No,ono hodně z mnoha používají dořešení problémů hlavně tyto služby.Všimla jsem si otázky a problémů s kotlem.Ok.beru to.Dopadlo to doufám dobře-pro vás dobre.Neberte si to ovšem tak že jste v háji kvůli nejakymu omezení,když budu používat skype nebo web kameru,problém se vyřeší skoro tak rychle jako by omezení ani doplnění neexistovalo.Mě byla například nabídnuta i osobní pomoc.Ta skutečná.Vždy se najde řešení.Toho smajlika vám klidně pošlu jiného,když se Vás to tak dotklo- *houpy*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlazy*
Datum: 16.08.12 23:18

suzymon: Tak jsi dalším člověkem kterému to omezování počtu příspěvků vadí a který se kvůli tomu zde i ozval. Admin bude asi hodně naštvaný z toho, že se zde opět diskutuje o něčem co mu není příliš po chuti. Nedávno záměrně uzavřel podobnou diskuzi na kterou je zde odkaz aby se tam na toto téma nediskutovalo a netrvalo dlouho a někdo jiný opět toto téma zde na poradně vytáhnul. Musíme to ale bohužel brát tak jak to je tj., že na této poradně jsou porady omezovány a ne každému je tak dovolené dostatečně radit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.08.12 09:32
avatar

Vlazy, mně ta Tvoje otázka na toto téma, naneštěstí unikla. Ale už jsem to četla a kdybych to věděla, tak bych vlastně tu samou otázku nezaložila. V té diskuzi je vlastně řečeno vše. Zatím jsem to v praxi neměla možnost vyzkoušet, tak nevím, ale pokud se dá odpovídat tím, že jednoduše místo další odpovědi klikneš na "doplnit" a můžeš radit dál, tak by to snad neměl být žádný problém. ,

Od: vlazy*
Datum: 17.08.12 14:13

Ono se asi neni čemu divit, že to někomu unikne. Ne každý čte a sleduje úplně všechno co se zde na poradně píše. Když někdo o tom nesmyslným omezení počtu odpovědi neví a setká se s tím poprvé tak ho nemusí vždy napadnout, že by se to tu už mohlo probírat a založí tak na to téma novou otázku.

V té diskuzi kterou jsem založil já a i v dřívější na toto téma se toho ohledně toho napsalo docela dost. Z toho co se k tomu vyjádřil admin vypadá, že s tím nehodla vůbec nic dělat, protože podle něho je to tak naprosto ideálně udělané a bez toho omezení by táto poradna byla k ničemu.

To doplňování odpovědi prozatím omezované není, ale nevidím v tom příliš dobré řešeni. Je to vlastně obcházení toho omezeni které zde admin zavedl. Navíc se tím doplňováním ty odpovědi znepřehledňují. Vždy je lepší a přehlédnější odpovědět pod to na co se odpovídá a ne někde výše jako doplnění otázky. To ale admin asi nebere v úvahu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.12 14:28
avatar

"Tak jsi dalším člověkem kterému to omezování počtu příspěvků vadí a který se kvůli tomu zde i ozval." - A já jsem další.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.08.12 01:14
avatar

Já osobně jsem za to rád, vždy mě k smrti vyděsí meil s 2 měsíce starým dotazem plný dalších věcí...

Pokud je co do smyslu tak lze odpověd doplnit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 17.08.12 08:29

Já bych tu měl jeden přínosný nápad pro mobilní verzi - tlačítko nahlásit. V mobilní verzi není a občas je potřeba něco nahlásit, co je opravdu za hranou pravidel.

hangar: Nemusíte si nechávat posílat emailem hlášení, že někdo napsal do dotazu odpověď.

avatar
Upozornění od sys hejkal 17. 08. 2012 09:39:07
Proto je mobilní verze okleštěná, aby nebyla náročná jako normální...
Není problém při potřebě nahlášení vypnout mobilní verzi, tak často většina uživatelů nenahlašuje. Teda kromě těch skalních hlasatelů...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 17.08.12 14:29

Nějak jsem si všiml, že pro spoustu žadatelů se jeden musí 3x zeptat co vlastně chce a pak již není chuť na odpověď, respektive to ani nejde.

A doplňovat o odpověď původní vlastní dotaz, tak trochu nezájem. Takže nevím co je to za přínos.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 18.08.12 15:44
avatar

Tohle omezení počtu odpovědí a (Adminem preferované) nepřehledné doplňování má ještě jeden aspekt.

Doplnění sice omezeno není (zatím), ale v jedné odpovědi a jejích doplněních je povolen POUZE JEDEN obrázek. Pokud tedy chceme tazateli ukázat čtyři fotografie nebo náčrtky řešení, je většina rádců v řiti.

A pracně montovat čtyři fotografie do jednoho obrázku v nějakém grafickém programu, to někteří rádci ani neumí, a ti co to umí se na to asi vykašlou...

doplněno 18.08.12 20:22:

Vadí mi to již delší dobu, už jsem zde o tom i psal...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.12 17:58
avatar

Možnost více obrázků bych taky občas uvítal. Ono ostatně smontování čtyř obrázků do jednoho taky nemusí být vždy ideální řešení ano pro toho, kdo to dělá dnes a denně (rozlišení).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlazy*
Datum: 18.08.12 20:05

hop: S těmi obrázkami je to dobrá připomínka.

doplněno 19.08.12 08:48:

Ještě mne napadlo, že je zde na poradně ještě další omezení v tom, že zde nejde vložit html kod. Nedávno jsem na to narazil když jsem chtěl v odpovědi na otázku uvést html kod. Po vložení odpovědi se ale tento kod nesmyslně zkrátil a změnil na nesmyslný odkaz. Chápu, že admin tím asi chce omezit to aby zde náhodou někdo nevložil nějaký záměrně škodlivý kod např. s virem. U některých odpovědi by ale mohlo být vhodné tazateli napsat příklad html kodu a tak je škoda, že to zde nejde. Myslím, že by se to mohlo nějak vyřešít. V mnoha jiných diskuzích a fórech např. phpBB to jde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 18.08.12 20:23

Souhlasím, osobně nějak líný nejsem to spojovat, ale najednou většinou můžu spojit jen 4 obrázky a někdy ani to ne, protože by to pak nebylo čitelné (obrázky se automaticky pak zmenšují).

Ideální by bylo povolit i nahrávání textových souborů s příponou .txt - poradna by pak nemusela být zaplavována horami textů, kterým rozumí opravdu jen hrstka lidí, narážím tím na program RSIT, Hijackthis nebo Combofix, které se používají na zavirované počítače, první jmenovaný lze použít i k uklizení počítače, když tam je čurbes.

A když ne víc textových souborů, tak aspoň jeden, vždyť to má miniaturní velikost, většinou menší, než obrázek.

Nechci lézt adminovi do zadku, ale pokud by byla možnost podpořit poradnu přes premium SMS, klidně bych to udělal, klidně bych nějakou SMSku za 30Kč občas odeslal.

doplněno 18.08.12 20:47:

ladine, GIFy opravdu ne - nejsou třeba a na nějaký píčovinky tady nebude nikdo zvědavý, tohle je seriózní poradna, ne nějaké zábavné fórum. Teď si vemte třeba mobilní verzi - někdo má starší telefon, který nemá tolik paměti a tak rychlý procesor a aby mu to někde se sekalo nebo něco takového, to by nebylo vhodné.

doplněno 19.08.12 11:48:

Když lidem napíšete, ať ukládají v JPG/PNG tak to většinou je v pořádku.Konverze do BMP by byla zbytečně složitá.

Nakonec to tam je i psané, že je podporován pouze JPG, PNG a GIF (nepohyblivý). Možná by se tam mělo zvýraznit, že BMP není podporován, ale to je asi tak vše.

PPS - tak prezentace, to opravdu sem nepatří, to ať si lidé posílají jinak.

hope - texťáky jsou strašně dobrá věc, když jsem Vám tenkrát přes Hijackthis nebo RSIT nějak odstraňoval nějkaýho viráka či co to bylo, tak by se to hodilo. Ale příloha v interní poště by nebyla od věci. Samozřejmě zase jen obrázek a texťák. Víc ne.

A za SMSku nadstandardní služby, to mi připadá jako poplatky v nemocnici... ;) Ne, to asi ne...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 18.08.12 20:48
avatar

Béňo, s tou finanční podporou bych i souhlasil, ale asi bych za to chtěl nějaké "nadstandardní služby", třeba zrovna více obrázků v jedné reakci (bez doplňků), případně možnost přes Kontakt posílat i přílohy a pár dalších maličkostí...

Ovšem, nejde asi o peníze ani o lezení do zadku, Adminovi jde především o to, aby poradna fungovala podle jeho představ.

doplněno 18.08.12 20:50:

Za textové soubory ve veřejném fóru se příliš nepřimlouvám, ale uvítal bych možnost přílohy v interní poště...

doplněno 18.08.12 20:58:

Ve Vtipech ve Volné by gify nebo třeba pps asi nevadily, ale jde trochu asi i o prostor na serveru...

doplněno 19.08.12 12:38:

Béňo, vím, že .txt je dobrá věc, ale nějak nechápu jak si svůj návrh představujete. Pokud by to fungovalo jako obrázek, tak by se texťák rovnou zobrazil a opět by bylo téma nepřehledné, moc by nám to nepomohlo. Pokud by to byl odkaz, musel by někam odkazovat, tedy na nějaké úložiště a toto funguje už teď. Proto bych spíš preferoval přílohu v poště, pak by nebyl problém soubor poslat. Tyto přílohy by se mohly mazat dejme tomu po týdnu, aby zbytečně nezabíraly místo, není problém případně po domluvě rádců soubor poslat znovu. Jejich formát bych neomezoval, zrovna před týdnem zde jedna tazatelka chtěla vložit obrázek a nepodařilo se jí to, měla ho vložený v .doc, posílala mi ho na mail a já pak upravil a zveřejnil...

Vím, že jsme seriózní poradna, ale zártoveň jsme už i určitá komunita lidí, někdy se známe i více než jen viruálně odsud. A když už zde máme téma Vtipy a jiná zábava, proč třeba v této rubrice nepovolit třeba pohyblivé gify či prezentace? Asi by nebyl problém je (z "prostorových důvodů") automaticky třeba po týdnu mazat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlazy*
Datum: 19.08.12 12:38

bena: Ta příloha v interní poště by mohla být dobrá a v některých případech i užitečná, ale myslím si že to se dá jednoduše řešit e-mailem který používá snad asi každý a který může být pro tyto věci mnohem lepší než nějaká interní pošta.

Taky nejsem pro zpoplatňování zde na poradně čehokoliv nebo podmíňování toho nějakým finančním příspěvkem, např. ve formě SMSky. Nevadilo by mi ale zveřejnění čísla účtu na který by bylo možné nepovinně přispět jakoukoliv zcela dobrovolnou a ničím nepodmíněnou částkou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 19.08.12 12:43
avatar

Vlazy, e-mail používá asi každý, souhlasím. Ovšem ne každý je ochoten jej zde zveřejnit třeba proto, že tazatel je neregistrovaný, někdo se bojí jej uvést i registrovanému kolegovi. Naprosto se tomu nedivím, v dnešním světě spamů. Sám mám více mailových adres, jednu POUZE pro tuto poradnu, tu se nebojím zde zveřejnit, ovšem svůj mail pro komunikaci s úřady bych zde neuvedl. A jsou lidé, kteří mají jednu mailovku a tu si chrání...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlazy*
Datum: 19.08.12 14:41

hop: Já bych e-mail jen tak jednoduše neodsuzoval. Je to velmi dobrá věc a rozhodně mnohem lepší než nějaká interní pošta. E-mailem se dá oproti interní pošty zaslat téměř všechno a není to ani příliš omezované. Nevidím proto důvod proč vymýšlet a programovat něco co jde bez problémů a v mnoha případech i lépe řešit jinak a asi nikdy nebude tak dokonalé jako e-mail. S tím zveřejněním e-mailové adresy je už věc jiná a částečně máš pravdu. E-mailovou adresu se ale nemusí uvádět přímo v příspěvku k otázce ale prostřednictvím interní pošty pouze tomu s kým se chce prostřednictvím e-mailu komunikovat. Pokud je tazatel neregistrovaný tak v tomto případě mu interní pošta nepomůže, protože k ní nemá přístup a pokud chce s někým komunikovat neveřejně tak mu nějak musí sdělit kontakt na něho (např. e-mail). Jinak to asi nejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 19.08.12 14:49
avatar

Pokud je tazatel neregistrovaný, může se zaregistrovat a získat přístup k vnitřní poště. Ovšem tazatel, který je evidentně zaregistrován jen kvůli (zatím) jednomu dotazu je přibližně stejně důvěryhodný, jako tazatel neregistrovaný, myslím tedy z hlediska zneužití poskytnutého osobního mailu...

I v případě že neregistrovaný tazatel sdělí svůj mail veřejně, může být riziko mu ze svého osobního mailu psát...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlazy*
Datum: 19.08.12 15:16

hop: Pokud je zde někdo neregistrovaný tak má k tomu asi nějaký důvod proč se nezaregistroval. Zaregistrovat se může asi každý, ale ne každý se registrovat z nějakých důvodů chce. To riziko je asi vždy bez ohledu zda ho někdo zděli veřejně nebo neveřejně a tak kdo se bojí toho rizika tak bohužel nemůže s nikým komunikovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 19.08.12 14:47

vlazy: Vy asi zase neumíte číst nebo jste zase nechápavá, jako třeba tenkrát s těmi Událostmi a dalšími otázkami, jak takhle občas vidím... Prosím, nikde jsem nepsal, aby se některé funkce zpoplatňovaly či co jste tu psala...

hope, já tu email uveřejňuji ale ne neco.neco@poskytovatel.cz, ve formátu neco (tečka) neco (zavináč) poskytovatel (tečka) cz. Email mám na Seznamu, zatím žádný spam, všechny nevyžádané emaily totiž končí ve spam koši (popravdě ono jich chodí strašně málo těch spamů, musím zaklepat). Takže toto je jako takové řešení... takhle si totiž musím žádat ty logy v texťáku, které se jinde většinou dají do dotazu nahrát rovnou.

doplněno 19.08.12 18:04:

Jsme lidi, nejsme stroje. S Vámi moc nekomunikuji, denně tu poznávám nové a nové uživatele, nemám takovou paměť

Mě přišlo, jako kdyby jste reagoval na mě. Omlouvám se za zmatek, ale vím, že tu zmatků jste udělal víc...

doplněno 19.08.12 18:17:


hope, úplně stejně jako obrázky. Obrázky se zde přece taky ukládají, takhle by se ukládaly i ty texťáky. Dole by se zašktlo přiložit Textový soubor a stejně jako obrázek se to nahrálo.


Doc je náročný na místo, povolil bych jen .txt nebo .log, což jsou vyloženě znaky bez jakéhokoliv formátování. A zařizovat nějaký automazání, to by bylo náročný. A nějaký Gify nebo prezentačky - to by to tu jen blikalo, bylo zasrané všelijakýma píčovinama, užitek žádný.

doplněno 19.08.12 21:47:

Vlazy: Já nevím, jste snad jediný, který mi nerozumí. Psal jsem, že ty SMSky za nadstandardní služby by mě přišly jako v nemocnici, což odmítám. Když čtu Vaše odpovědi, všechno tak rozebíráte a nezapomenu na ty staré Události, kdy jste tam začal plést staré socialistické Televizní noviny.Opravdu, tady bude problém jinde. Ve finále se nedivím, že máte tak malé procento dobrých odpovědí a trošku chápu admina, proč chce takové "řečníky" omezovat.

Vlazy, Vy jste buď nějaký advokát nebo podobné profese s nemocí z povolání nebo jste prostě nechápavý, opravdu jinak nevím, nemám slov... Denně komunikuji s několika lidmi tady na poradna, v 99% případů není problém.

Ale co, já nemíním takové detaily dál řešit, na světě je mnoho jiných důležitějších problémů, které je potřeba řešit. Nechtěl bych ztrácet čas řešením takových zbytečností.

dzordz: Ano, vždyť to by se dalo ošetřit limitem velikosti souboru, a to třeba do 10 nebo 15kB. Nebo zavést jen tag CODE, kam by se prostě mohl vkládat obsah souboru, jak je to na jiných fórech, založených například na Simple Machines Forum...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlazy*
Datum: 19.08.12 15:37

bena: Myslím, že jsem zde na poradně už dost dlouho a napsal jsem už zde dost příspěvků na to aby jsi mohl vědět, že nejsem žena.
Já zase vidím, že číst asi neumíš ty nebo jsi málo chápavý. Já jsem také nikde nepsal o tobě, že chceš aby se některé funkce zpoplatňovaly. Reagoval jsem pouze na "A za SMSku nadstandardní služby, to mi připadá jako poplatky v nemocnici... Ne, to asi ne...". Nerozpoutávej zde zbytečně dohady o něčem co není pravda.
doplněno 19.08.12 20:06:
bena: Tak vidím, že tu paměť máš asi opravdu mizernou když si ani nepamatuješ co jsi zde psal před 3 hodinami. Tu citaci kterou jsem uvedl v uvozovkách je totíž z tvého příspěvku a proto je to i reakce na tebe. Připadá mi to tak trochu jako by ti asi šlo hlavně o rýpnuti si do mne a možná i vím proč, ale nechci to zde blíže rozvádět. Připadá mi také jako by jsi dnes vypil trochu více alkoholu když se ani neumíš slušně vyjádřovat ("zasrané všelijakýma píčovinama").
doplněno 20.08.12 01:36:
bena: Je vidět, že si asi oba nerozumíme. Mám ale dojem, že ty se na mne díváš tak trochu se zaujatosti protože mne zde asi nemáš kvůli mým názorům příliš v oblibě. Ani se nedivím, že by jsi mne rád nějak omezil nebo možná úplně odtud vyhnal tak jak to nenápadně naznačuješ.
Pokud se jedná o to procento dobrých odpovědi tak při takovém systému hodnocení s omezováním ohodnocení se ani není čemu divit, že někteří mají těch hodnocení méně. Také to asi záleží jak hodně a jak dlouho je zde na poradně někdo aktívní. Já na této poradně nejsem kvůli tomu hodnoceni a ani se nesnažím za každou cenu těch ohodnocení nasbírat co nejvíce. Tobě ale asi ani tak nejde o ty procenta ohodnocených mých odpovědi, ale spíšed o to aby jsi vytáhnul něco proti mne.
Pokud nemíníš něco se mnou řešit a považuješ to za zbytečnosti tak je to tvoje věc a já tě rozhodně k tomu nenutím.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.08.12 20:18
avatar

Beno, nemohlo by se to vkládat jako soubor, kdyby se to vkládalo jako soubor, tak tam procpete cokoli, jen si to pak lidi po stažení přejmenujou.

Muselo by to být z nějakého editačního políčka, s tím, že by se to neobjevilo přímo v odpovědi, ale jako "s přílohou" a odkaz na text.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 18.08.12 20:40
avatar

Zatím nemůžu říct, že bych to omezení nějak pocítil, ale fakt je ten, že je diskuze nepřehlednější. Co se týká obrázků, tak mi sice jejich sloučení nedělá problém, ale fakt je ten, že to zdržuje. Navíc bych se přimlouval za GIFy - poradna by mohla být veselejší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.12 21:44
avatar

Kdyz uz GIF tak bych dal i moznost BMP. Mnoho lidi uz se zde pokouselo nahrat jejich screenshot s problemem (ktery ovsem ulozili jako BMP) a pak tu desetkrat doplnuji dotaz ale obrazek porad nikde a a pak ho daji na nejake jine uloziste.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.12 22:11
avatar

Vzhledem k tvůrči schopnosti admina je jasné že povolit BMP by byla kapacitní sebevražda...

GIFy a podobné šaškárny na diskuzích odmítla relativně mnohem méně stará/vyspělá generace na lidecz fórech...rozumní :)

A pro bena: Jsem rád o dění v rámci dotazu ale většinou to po pár dnech utichne a je klid a člověk se věnuje novým věcem, nejhorší bylo jak se začali po dvou měsících dva pod lidi otázkou "hádat" ...

doplněno 19.08.12 15:11:

S tím convertem pravda ale to zase vyžaduje nějaký ten výpočetní výkon...ale je to jednoduché a azačátečníkům by to určitě pomohlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.08.12 11:00
avatar

Ja to s BMP myslel ze po nahrani by si to server prekonvertoval do JPG. Presne tak to maji na Facebooku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlazy*
Datum: 18.08.12 22:57

My všichni kterým to omezování počtu odpovědi vadí bychom asi měli brát v úvahu, že z pohledu admina to až tak omezující není protože "Nakonec to omezeni zase neni pro tolik lidi, denne omezi 2-4, tragicke to neni. Nakonec 2 odpovedi plus napr jedno doplneni je az az.", "Vykaslete se vsichni na zbrkle emoce a delejte si carky, kolikrat vas to omezilo. Nejvic tady zbroji ti, co jich to jeste ani nedotklo a uz ted vedi, ze je to nesmysl" a podle něho toto "pravidlo se osvěčilo".
Citace admina jsem použíl z jiných otázek.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.