Nabídka možnosti hodnotit

Od: Datum: 27.07.12 22:03 odpovědí: 16 změna: 01.08.12 23:30

Proč se mi jako neregistrovanému vnucuje žlutý proužek s nabídkou na hodnocení odpovědí, když jako neregistrovaný hodnotit nemohu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zabu
Datum: 27.07.12 22:05

Aha, pardon, ono je to nějak závislé odkud jsem přihlášený(IP?). Tady z domova hodnotit mohu. Ráno z práce mi to nešlo. Ale přesto jsem tam ten žlutý proužek měl.

Od: krkovicka*
Datum: 27.07.12 22:16
Rubriky volná diskuze a vzkazy,přání,stížnosti nemohou hodnotit ani registrovaní;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 27.07.12 22:08

Hodnotit může i neregistrovaný - je-li autorem otázky...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 27.07.12 22:20
avatar

Jako neregistrovaný můžete hodnotit pouze odpovědi na svůj dotaz, musíte být ale přihlášený. A vzhledem k tomu, že (pokud se neregistrujete) může pod Vaším jednorázovým nickem vystupovat kdokoli, je načase popřemýšlet o registraci... ;)

ADMINE: tento proužek se vnucuje i rádcům, kteří způsob a princip hodnocení již dávno znají - nešlo by s tím něco udělat... ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 27.07.12 22:25
Ale jen u svého dotazu-otázky ne?V jiných případech se nic nevnucuje.Někdy se zasměji když u otázky starší než rok je aktivní tlačítko Nahlásit ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 27.07.12 22:47
avatar

Krkovičko, ano, jen pokud my položíme dotaz.

Ale věřte, stejně mne to otravuje, stejně občas odpovědi hodnotím až po delší době, když v praxi vyzkouším, která rada je opravdu funkční. Svůj příděl "bodíků" nerozhazuji jen tak, každý si ho musí zasloužit.

Mám zde na poradně více kamarádů, nicméně jeden je mi jaksi bližší. Ale před nedávnem jsem "virtuálně soutěžil" s jedním ze svých kolegů o příčku v TOP a tento kamarád se mi nabídl, že mi dá hodnocení, abych svého cíle dosáhl. Je to rozumný člověk, takže hravě pochopil mé vysvětlení, že by to pro mne nebylo žádné vítězství, ale myslel to dobře...

Naopak i já jeho v reakcích slovně podpořím, ale toho "bodíka" mu nedám, protože to pobavilo "jen" mne, nebo to pomohlo "jenom" mně.

Docela mne ale štve, že na slovenské poradně mně to pořád oznamuje, že existuje také česká... *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 27.07.12 22:59
Taky jsem už spoustu toho pochopila.Mě někdy stačí i podpora než technický postup.K otázkám se vracím a bodíky dodávám,jestli mám ještě zelenou hodnotit.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 27.07.12 23:22
avatar

Krkovičko, ohodnotit je možné cokoli, jakýkoliv nesmysl.

Já sám občas nahlašuji své hodnocené vtipné připomínky s tím, aby mi ty bodíky Admin smáznul - to je to vítězství na prd. Někdy si přečtu dotaz a odpovědi - pak už nebudu papouškovat, tak rozdám bodíky, abych (třeba anonymně) podpořil dobrý názor kolegy. Ale nerozdávám body podle toho, jestli je tady někdo můj virtuální nebo i osobní kamarád, to fakt ne.

A docela chápu své kolegyňky i kolegy, že je podobný způsob hodnocení "podle xichtu" velmi sejří a že jsou schopni či schopny kvůli tomu tuto poradnu opustit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlazy*
Datum: 28.07.12 10:26

hop: Plně souhlasím s tvými názory ohledně toho proužku s nabídkou hodnocení. Škoda, že zde nejde hodnotit. Ohodnotil bych asi všechny tvoje zdejší příspěvky. Je asi zcela zbytečné se ohledně toho obrácet na admina protože ten s tím určitě nic nehodlá dělat a asi si myslí, že je to tak zcela ideálně udělané. Diskutovalo se ohledně toho už na https://www.poradte.cz/vzkazy…ici-zluty-pasek-s-textem.html a jak to dopadlo si můžeš přečíst. Administrátor to záměrně nechal dojít až tak daleko, že se tam začalo neslušně urážet a pomlouvat za to, že jsem si vůbec dovolil slušně vyjádřit názor na ten proužek s nabídkou hodnocení. Kdo chce hodnotit tak to určitě udělá i bez toho proužku, ale kdo hodnotit nechce tak nějaký proužek ho k tomu stejně nedonuti. Ten proužek může hlavně způsobovat to, že někteří lidí možná hodnoti i příspěvky které by jinak asi vůbec neohodnotili.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepabb
Datum: 30.07.12 13:47

Ale před nedávnem jsem "virtuálně soutěžil" s jedním ze svých kolegů o příčku v TOP a tento kamarád se mi nabídl, že mi dá hodnocení, abych svého cíle dosáhl.
A k cemu to jako ma byt? Soutezite, nebo jsme porad na poradne?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.07.12 21:00
avatar

Prvotní záměr byl poděkování za dobrou radu. To, že se to u někoho zvrhne v soutěžení, je už každého věc. Jsou zde i tací, kterým jsou hodnocení i procenta fuk (mě jsou třeba procenta ukradná, za což jsem byla kritizována), a jiní jsou schopni žádat o ohodnocení vnitřní poštou...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 30.07.12 21:05
No fuuuj tak to by mě ani nenapadlo tohle žádat vnitřní poštou.Marti,pokud se tak děje,obtěžuje vás to,preposli to adminovi.A neboj praskac nebudeš.
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 31.07.12 20:06
avatar

Nee, není to můj případ, ale jeden rádce mi kdysi napsal, že toto zažil. Je to hnus, to souhlasím...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 31.07.12 21:17
avatar

Martino, i mně žádost o ohodnocení přišla, nevím už přesně, ale myslím že to bylo od Kosáka, který tady trošku rozvířil vody, někoho dost nadzvedl, ale mně přišel v rámci možností docela slušný, spíš jako zoufalec, který neví, kde a jak se realizovat... Ale neměl jsem s ním osobní problém, vždy byl přístupný rozumné debatě - ale pak si to stejně udělal po svém...

PRO VŠECHNY: Moje informace o tom, že mi můj místní kamarád chtěl pomoci tím, že by ohodnotil jakoukoli moji odpověď, aby mi pomohl k získání jednoho bodu, kterým bych byl v tu chvíli "nad" mým kolegou, jsem zde uvedl jako příklad toho, jak se to dělat NEMÁ a doufám, že se to dělat NEBUDE, což můj kamarád hravě pochopil, doufám, že to podobně chápou VŠICHNI kolegové! A ještě z druhé strany - to ohodnocení podle mne není špatná motivace! Rádce se kvůli jakémusi "vítězství" nad kolegou snaží dávat více DOBRÝCH rad, aby byl vícekrát ohodnocen! Nevím, co je na tom špatného, myslím, že právě "objektivně" a nezávisle ohodnocené rady jsou určitým měřítkem úspěšnosti rádce, a tuto poradnu právě tyto dobré rady posunují vpřed, nemluvě o tom že ji i živí...

Každou další veřejnou debatu na toto téma odmítám, rád vysvětlím mé názory osobně kolegům rádcům ve vnitřní poště, přeji hezký den, Hop...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 01.08.12 23:30

No a co, tak někdo vystoupí pod mým nickem. A co má bejt? Mě to neva. Já registraci na nic nepotřebuju.

Datum: 30.07.12 13:42
avatar

ta hláška se zobrazí tuším jen 3x za měsíc, aby upozornila na možnost hodnotit :)

doplněno 30.07.12 13:42:

a jen v autorově otázce, samozřejmě

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.