Nižší čísla otázek

Od: Datum: 03.11.12 09:57 odpovědí: 9 změna: 04.11.12 15:25

Občas teď zahlédnete, že nově založené otázky budou mít nižší pořadové číslo než starší. Nic se nelekejte, dojde jen k využití vynechaných pořadových čísel, které byly někdy dříve vymazány nebo přeskočeny při zjisťování dalšího čísla. :)

doplněno 03.11.12 09:58:

takhle "otázka" má číslo 12, správně by měla mít 16.800... 12 se mi líbí víc *smich*

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 03.11.12 13:41

Takže tohleto je "prastará" otázka č.1?:) https://www.poradte.cz/spolec…e-navlect-pasek.html#posledni

Datum: 03.11.12 13:51

super, co? :)
je to prvni otazka za rubriku Spolecnost, puvodni byla zrejme nekdy smazana nebo presunuta.
doplněno 03.11.12 13:53: az dojde k vyplneni vsech mezer, tak cislo otazky bude zaroven pocet otazek, zatim takhle sedi jen cisla prispevku, tam je rozdil zanedbatelny.
Od: okolojdouci
Datum: 03.11.12 22:47

Kdyz uz jsme u toho cisla prispevku, proc se nezobrazuje vsechno za "Predmet" v hlavicce prispevku jako odkaz na dany konkretni prispevek? Nebo to nefunguje jen u neprihlasenych uzivatelu?

Kdyz chce clovek odkazovat na konkretni prispevek do delsi diskuze, tak to nejde. Cislo prispevku se da zjistit jedine z odkaz v "Odpovedet", ale zase nevime URL, do ktereho ho dosadit. Ve zdrojovem kodu stranky by se muselo zmenit "a name=" z cisla prispevku na dane strance na jeho skutecne ID v databazi.

To same plati o otazkach. Je nejaky zpusob jak odkazovat na konkretni dotaz podle jeho ID? Kdyz se pouzije cele URL daneho dotazu, tak kdyz se ten dotaz pak prejmenuje, tak odkaz nefunguje. Neco jako [thread=12345]text_odkazu[/thread] z phpBB. V tomto pripade spise www.poradna.cz/vlakno.php?idkey=1234 a www.poradna.cz/prispevek.php?idkey=456789

Datum: 04.11.12 10:52

Stačí rozkliknout na seznam odpovědí a vybrat tu kýženou, hodí to na konkrétní odpověď a do URL vloží i ID příspěvku, podle kterého se roluje strana.

Samotná čísla příspěvků jsou výhodná v tom, že pokud má někdo rozepsanou odpověď a já mu mezitím otázku někam přesunu nebo přejmenuju, odpověď se bez problémů přiřadí a nevyskočí chybová hláška, ať to napíše ještě jednou.

Tento systém mi přijde téměř dokonalý, ačkoliv všechno má své slabší stránky.

doplněno 04.11.12 10:57:

ID v téhle otázce jsou nezvykle vysoká, v dalších nových otázkách jsou zcela v pořádku, tak asi jak jsem ladil skript něco jsem opomenul, ale nakonec vyřešil *smich*

Datum: 04.11.12 11:07

Aha, "Seznam odpovedi". To je pro me novinka, ktera dela alespon zpulky to, co potrebuji.

Co se tyka cisla prispevku, tak bych spise logicky cekal, ze ID prispevku je vazano na ID otazky (pokud se jedna na primou odpoved) nebo na ID jineho prispevku, na ktery reaguje. Pak je mu nejake presouvani a prejmenovani ukradene.

Je to ale pochopitelne jen muj nazor a muzu si to tak udelat na svem diskuznim webu, kdybych nejaky mel :D

Datum: 04.11.12 11:35

Nejak nesedi pocet odpovedi v k teto otazce. Titulni stranka hlasi 11, "Seznam odpovedi" 5, vsechny odpovedi + jejich editace = 5+2 = 7, .. proste hodne daleko od 11.
Datum: 04.11.12 11:55

To jste mi teda nasadil brouka do hlavy! Kde jsou nějaká, jakákoliv čísla otázek a odpovědí? Proč já žádná čísla nemohu najít, ikdyž se moc snažím. I brýle jsem si vyčistila *hi*

doplněno 04.11.12 12:10:

okolojdoucí, ahááá, už to vidím. Děkuji *pusa*

Datum: 04.11.12 12:01

Cislo otazek: podivej se do adresoveho radku sveho prohlizece a tak uvidis https://www.poradte.cz/vzkazy…ti/12-nizsi-cisla-otazek.html
Ta dvanactka je poradove cislo otazky (ocividne je to jedna z tech nove prirazenych, protoze pres par dny mely posledni nove zalozene otazky cisla kolem 23500.

Cisla odpovedi: najed mysi na "Odpoved" libovolneho prispevku a tam uvidis https://www.poradte.cz/odpoved.php?idkey=867095 . To znemana, ze ten prispevek je 850tisici na Poradte.cz

Datum: 04.11.12 15:25

Jak to, ze tato otazka mela mit cislo 16800, kdyz uz existuji otazky s cislem pres 23 800?

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.