Jak správně navléct pásek?

Od: Datum: 03.11.12 11:08 odpovědí: 5 změna: 03.11.12 13:28

Jak se správně nosí pásek v gatích ve společnosti? Konec zastrčený vpravo nebo vlevo?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.11.12 11:15

Před zapnutím máš ten dírkovaný konec v pravé ruce, takže po prostrčení přeskou kouká vlevo. Snad jsem to řekl správně. Mám doma jeden pásek s nápisem, který se nedá dát obráceně, tak ho můžu používat jako etalon :)

Ohodnoceno: 5x

Datum: 03.11.12 11:27

Přesně.Přezka je vlevo a volný konec s dírkami v pravo!Myslím ale že pro ženy je to opačně nebo se pletu?

Jinak ti z nás co byli na vojně by si to mohli pamatovat z vojensých opasků ("základácký s přezkou a hvězdou nešel dát jinak a totéž třeba "dohoda"ať již bílá v regulovčické spr nebo jak to měli VZPs hnědou).

Datum: 03.11.12 13:28

Ano, protože mají opačně i kalhoty. Před zapnutím je přezka tam, co dírka, a konec tam, co knoflík. Pak se obojí zašoupne stejným směrem :D

Ohodnoceno: 2x

Od: luke237
Datum: 03.11.12 11:27

Myslim, ze to mas spravne. Nemaji to zeny opacne?

Od: lujs®
Datum: 03.11.12 13:08

Sem pravák přesto si dávám (víc mi to vyhovuje) opasek obráceně.*smich*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.