Význam sdělení stránky

Od: Datum: 09.01.16 13:51 odpovědí: 12 změna: 01.02.16 20:17

Dobrý den, rád bych se zeptal (vědět to bude admin a sysová, asiú, co znamená hláška, která se mi teď v poslední době dvakrá objevila, viz obrázek?

Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.01.16 13:52

Zřejmě jste si někoho nadmíru oblíbil

Datum: 09.01.16 14:13

jinými slovy vaše hodnocení hraje u hodnoceného příliš velkou roli/podíl než tomu u ostatních.

doplněno 09.01.16 14:15:

je potřeba aby sbíral hodnocení i od ostatních, aby jeho kvality byly ověřeny skupinou, nikoli jedincem/jedinci.

Datum: 11.01.16 06:48

Skupina taky nemusí kvalitu ocenit a tak zbývá jedinec,kterému to je pak zakázáno.Blbě vymyšlené.

Datum: 11.01.16 10:17

Na tom, pravda, taky něco je, ale já bych to tak úkorně nebral. Holt žádný systém není dokonalý a tenhle je namířen hlavně proti "jánabráchismu", který zde, doufám, ale jen doufám), není, možná i díky tomuto předpisu. Vlastně především by měl odpověď ocenit tazatal a to je zohledněno dvěma body. Pokud tak neuřiní, může to být tím, že není registrován (coý je škoda), nebo tím, že je hulvát – s tím toho moc nenaděláme, anebo odpověď sice byla dobrá, ale na tazatele moc sloýitá a nepomohla mu. Ale i to je legitimní důvod.

Datum: 11.01.16 10:30

i neregistrovaný může udělit hodnocení 2x pokud to bude ze stejného PC, registrace není podmínkou.

Od: slon
Datum: 01.02.16 20:17

To asi ne, nikde nemám na co kliknout

Upozornění od sys hejkal 01. 02. 2016 20:28:04
1. Hodnotit odpovědi mohou jen registrovaní mimo Volnou diskuzi a Vzkazy.
2. Autor otázky nemusí být registrovaný, aby mohl hodnotit.
Datum: 09.01.16 14:45

Tak všem děkuji za vysvětlení. Ono to nemusí být tím, že jsem si rtoho dotyčného nadmíru oblíbil, ale třeba i tím, že si ho "oblíbilo" málo jiných, nechci to rozvádět, prostě tak. A protože jsem hodnotil vždy tak, jak jsem to cítil, budu v tom pokračovat nadále a pokud se mi ta hláška zase objeví, prostě ji vezmu na vědomí. Rozhodně proti idei, kterou nese, nic nemám, a teď, když jsem ji pochopil, jsem spokojen.

Od: mp
Datum: 11.01.16 11:55

Je fakt, že jsem snad nikdy nehodnotil, nevidím v tom nějaký přínos. Pokud umím odpovědět, tak se pokusím, aby to dalším možná pomohlo (asi jsem alturista). Hodnocení je stejně irelevantní. Podívejte se třeba na Novinky.cz (tam se jdu kouknout na diskusi, když se potřebuju naštvat)

Datum: 30.01.16 20:22

Mp,v novinkách to funguje trochu jinak a také si občas čtu, co všechno jsou schopni lidé napsat a jak na sebe zvláštně reagují. Tady je to spíše o tom, že když někoho ohodnotíte, tak z toho má ten dotyčný radost. Takovou obyčejnou, asi jako pochválené dítě ve škole, že dobře udělalo domácí úkol. Já teda ohodnotím pokaždé. Považuji to za vyjádření díku, protože mi dotyčný věnuje svůj čas a snaží se mi poradit. Přece i v běžném životě, když se na někoho obrátím s prosbou o pomoc a dotyčný mi vyhoví, tak přece poděkuji a ne že od něho odejdu a ani nehlesnu, jakoby to byla samozřejmost a jeho povinnost. Tak třeba vnímám to hodnocení tady já.Je to výraz poděkování. A druhý případ je ten, že se člověku třeba líbí odpověď toho druhého a napsal by to stejně. Důvodů k poděkování je v běžném životě dost. Ale uznávám, že dnes jsou lidé spíše nevšímaví a neuznalí...

Datum: 31.01.16 08:25
Moc pěkně napsané, Suzy!
Datum: 01.02.16 19:50

Děkuji Hejkale. Napsala jsem to proto, že mám dojem, že Mp tak nějak nepochopil smysl hodnocení vůbec. On není přihlášený, tak si to zřejmě vysvětloval nějak jinak. Zamrzelo mne, že napsal, že se považuje za altruistu a proto nepovažuje poděkování v podobě ohodnocení odpovědi za důležité a říká, že to je irelevantní. Pro mne to tak není a jsem přesvědčena, že to tak není pro spoustu daších lidí. Každý je rád, že je za něco pochválen.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.