Hrnkový sad reloaded

Od: Datum: 16.07.14 11:46 odpovědí: 8 změna: 16.07.14 22:05

Před pár dny zde byla otázka ohledně významu slov skladby od Nadi Urbánkové. Resumé je poněkud nečekané...ani hrnky, ani trnky, nýbrž meruňky. Samotná paní Urbánková mně totiž odpověděla: text písničky zní "sadem meruňkovým " Zaposlouchejte se pořádně...*hej*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.07.14 12:55

Máte pravdu, slyším tam meruňky. Jen si myslím, že jste to měl doplnit do původního vlákna.

Datum: 16.07.14 16:01

Fakt, je to sadem meruňkovým :-D

Datum: 16.07.14 16:25

No tak jo, no. Máte pravdu, ale člověk musí teda hooodně dobře poslouchat.

Od: ben®
Datum: 16.07.14 18:36

Dobrý den, máme štěstí, že je paní Urbánková legendou žijící a i ochotnou. Jinak opravdu nevím, jestli bych tam meruňky hledal. A já měl takový hezký výklad toho textu (a zas nemám nic). Asi si tam nechám ty hrnky . Zdravím!

Datum: 16.07.14 18:45

Má pravdu, předsedo :-D Klobouk dolů a palec nahoru! *palec*

Datum: 16.07.14 18:48

A já zase slyšým "hruňkovým" .. ale to asi nic není :)

Od: pepr®
Datum: 16.07.14 22:00

Nejlepší je, že když člověk ví co tam opravdu je, resp. co má slyšet, tak si říká, že je to přece jasné a jak mohl slyšet hrnkovým, když tam nic takového není *smich*

Datum: 16.07.14 22:05

může za to magdon,půl repupliky zhypnotizoval svým termínem "hrnkovým"! no a já a asi i ostatní jsme to jasně slyšeli. teď jasně slyším "meruňkovým" a nechápu.krásná ukázka manipulace.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.