Megarapid je asi zrušený, nebo ne?

Od: Datum: 22.05.11 07:54 odpovědí: 14 změna: 06.09.15 15:27

Mám na Megarapid.eu resp Megarapid.cz credit a když jsem chtěl tuto službu využít, tak jsem zjistil, že již nefunguje, resp. je zde zpráva, že služba má nějaký up-grade, ale moc tomuto nevěřím.Myslíte, že se mám se svým kreditem již rozloučit, nebo již existuje nějaká alternativa?Pokud ano, kde resp.kde najdu můj kredit z Megarapid.eu?Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: re®
Datum: 22.05.11 11:45

Jo, to už nejde dlouhou dobu. Dříve to šlo jenže když to začli předělávat tak šlo stahovat jen z rapidsahre a share-rapid.cz a teď už to nejde vůbec. Ptal jsem se jich kdy to opraví - neodpověděli. A ani mi na účet nepřipsali 10 slíbených euro.

doplněno 22.05.11 11:53:

Rušit to nebudou.

Od: nadrazacek
Datum: 25.07.11 14:26

Zdravím všechny,

mám asi podobný problém. Megarapid zřejmě zrušený je, ale pořád se tam dá zaplatit kredit. Nikdo s váma nekomunikuje, protože vědí, že jde o malé částky za které je policie stíhat nebude. Pokud by nás ale podvedených bylo víc, pak už je to jiná. Proto všichni, kdo jste v poslední době platili na Megarapidu a částka vám nebyla připsána napište a uvidíme kolik nás bude. Pak už se dá něco podniknout.

Od: re®
Datum: 25.07.11 17:14

Když jde platit tak zrušený nebude. Ale je to od nich hnusný, už to nejde jak dlouho? A to jdem si ctěl ten kredit koupit taky. *zed*

Datum: 26.07.11 01:18

http://www.megarapid.cz/

Megarapid opět funguje, což jsem rád, protože jsem tam měl dost kreditu, takže hurá zpět.

doplněno 22.07.15 12:03:

Takže opět nefunguje a ani se nikdo neobtěžuje odpovídat na e-mail, takže opět Policie České republiky bude mít práci...Lidé tam mají uloženy peníze v podobě kreditů, a nikdo je nechce jen tak darovat, že?

Datum: 23.05.15 12:21

a opět nefunguje :( https://www.facebook.com/MegaRapid.cz/timeline
20 květen v 23:14
Na odstranění nefunkčnosti webu usilovně pracujeme

Nové informace zde: https://www.poradte.cz/pocita…4908-megarapid-nefunguje.html

Datum: 23.05.15 12:50

Jakmile to sprovozní, tak se pokusím vyčerpat celý limit který tam mám a končím snima.

Datum: 22.07.15 12:05

Ano to asi udělám také, jakmile se objeví funkční webová stránka, jestli kdy vůbec...

Datum: 24.05.15 15:54

dobrý den, taky jsem překvapený, že megarapid nejde.ještě minulý týden to bylo ok. psal jsem email na info megarapid. odpověděli, že se omlouvají a že na opravě se pracuje. uvidíme jak to dopadne-mám tam dost velký kredit. to jistě i jiní, snad o kredit nepříjdema bude to fungovat.

Od: hadzi
Datum: 31.05.15 13:54

S tě ma penězi se můžeme rozloučit.Jsme totiž v CZ a tady je normalní a národní sport okrádat lidi.Čau ky

Datum: 15.07.15 17:17

dobrý den, okradli nás , člověk se musí držet, aby nebyl sprostý. já tam měl 2000gb, a je to fuč. hlavně , že lidi zblbli,a nakradli si. pochybuji, že by se něco oživilo,zatím jsem nic neslyšel-zdraví zdenda.

Od: sushenka
Datum: 01.06.15 19:21

cooo? dyt megarapid je už dávno zrušený, to spadlo pod rapidshare.

Datum: 22.07.15 12:11

Rapidshare již je také fuč, takže co dál? Nebo se mýlím? Pokud tedy hypoteticky funguje mohl bych dostat weblink? Díky...

Od: benny
Datum: 05.09.15 23:24

Rapidshare už je oficiálně zrušen

Datum: 06.09.15 15:27

megarapid je s ním konec, nikdo se neozval!

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.