Megarapid je asi zrušený, nebo ne?

Od: ® odpovědí: 15 změna:
avatar donecek

Mám na Megarapid.eu resp Megarapid.cz credit a když jsem chtěl tuto službu využít, tak jsem zjistil, že již nefunguje, resp. je zde zpráva, že služba má nějaký up-grade, ale moc tomuto nevěřím.Myslíte, že se mám se svým kreditem již rozloučit, nebo již existuje nějaká alternativa?Pokud ano, kde resp.kde najdu můj kredit z Megarapid.eu?Děkuji.

15 odpovědí na otázku

 

 


0x

Jo, to už nejde dlouhou dobu. Dříve to šlo jenže když to začli předělávat tak šlo stahovat jen z rapidsahre a share-rapid.cz a teď už to nejde vůbec. Ptal jsem se jich kdy to opraví - neodpověděli. A ani mi na účet nepřipsali 10 slíbených euro.

doplněno 22.05.11 11:53:

Rušit to nebudou.

Zdravím všechny,

mám asi podobný problém. Megarapid zřejmě zrušený je, ale pořád se tam dá zaplatit kredit. Nikdo s váma nekomunikuje, protože vědí, že jde o malé částky za které je policie stíhat nebude. Pokud by nás ale podvedených bylo víc, pak už je to jiná. Proto všichni, kdo jste v poslední době platili na Megarapidu a částka vám nebyla připsána napište a uvidíme kolik nás bude. Pak už se dá něco podniknout.

Když jde platit tak zrušený nebude. Ale je to od nich hnusný, už to nejde jak dlouho? A to jdem si ctěl ten kredit koupit taky. *zed*


megarapid.cz/...

Megarapid opět funguje, což jsem rád, protože jsem tam měl dost kreditu, takže hurá zpět.


doplněno 22.07.15 12:03:

Takže opět nefunguje a ani se nikdo neobtěžuje odpovídat na e-mail, takže opět Policie České republiky bude mít práci...Lidé tam mají uloženy peníze v podobě kreditů, a nikdo je nechce jen tak darovat, že?

 


0x
avatar clayman

a opět nefunguje :( facebook.com/...
20 květen v 23:14
Na odstranění nefunkčnosti webu usilovně pracujeme


Nové informace zde: poradte.cz/...

Jakmile to sprovozní, tak se pokusím vyčerpat celý limit který tam mám a končím snima.


Ano to asi udělám také, jakmile se objeví funkční webová stránka, jestli kdy vůbec...

 


0x

dobrý den, taky jsem překvapený, že megarapid nejde.ještě minulý týden to bylo ok. psal jsem email na info megarapid. odpověděli, že se omlouvají a že na opravě se pracuje. uvidíme jak to dopadne-mám tam dost velký kredit. to jistě i jiní, snad o kredit nepříjdema bude to fungovat.

S tě ma penězi se můžeme rozloučit.Jsme totiž v CZ a tady je normalní a národní sport okrádat lidi.Čau ky

dobrý den, okradli nás , člověk se musí držet, aby nebyl sprostý. já tam měl 2000gb, a je to fuč. hlavně , že lidi zblbli,a nakradli si. pochybuji, že by se něco oživilo,zatím jsem nic neslyšel-zdraví zdenda.

cooo? dyt megarapid je už dávno zrušený, to spadlo pod rapidshare.

 


0x

megarapid je s ním konec, nikdo se neozval!


Chtěl bych říci všem co měli kredity na Megarapid a všech jeho sesterských webech, že jste o své kredity nepřišli...

Já jsem čistě náhodou zavítal na tyto weby a přihlásil se stejně jako na Megarapid a hurá mé kredity jsou tam a o nic jsem nepřišel...

Takže radím zkuste se přihlásit na tyto weby se stejnými přihlašovacími hesly jako jste měli u Megarapid: webshare.cz/... nebo

file-share.top/...

A dejte sem vědět Vaše zkušenosti, zda jsem měl pravdu apod.

Díky

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]