MegaRapid nefunguje

Od: Datum: 27.05.15 16:34 odpovědí: 4 změna: 31.08.15 16:54

Megarapid už min. 14 vůbec nefunguje,nevíte někdo co se děje?Měl jsem tam přes 3000 Gb na stahování a asi 1200 Kč na účtu..Těšil jsem se jak se za to pěkně vožeru a asi budu lemtat vodu,no..*bum*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.05.15 20:58

Bude to asi konec,jako s tím jejich pokrem, odkazy se začínají množit, a třeba i tady.

doplněno 27.05.15 21:05:

Ten druhy odkaz nějak zabloudil. Snad tento bude v pořádku.

doplněno 27.05.15 21:15:

Tak to nějak nejde zkopírovat, ale už jsou v insolvenci.

Ohodnoceno: 5x

Od: zakintosh
Datum: 31.08.15 16:54

Bohužel se musím přidat k názoru ostatních.

Měl jsem předplaceno jak na share-rapid, tak na megarapid.

Jak říkáte téměř nevyčerpatelný kredit za data.

Nic méně je vidět, že vedení tohoto podniku nebo společnosti neumí počitat v čase s penězi.

Což je bohužel častý problém dnešnich zástupců firem.

Budu nucený se obrátit ke konkurenci.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.05.15 07:42

myslím, že vždycky když nestíhali platit, tak udělali akci na super výhodný kredit za pár kaček.

Koupil jsem nich kredit asi před 3lety v jedné takové akci a ještě pořád mi zbývalo něco kolem 100GB, byl takřka nevyčerpatelný.

Podle mě se na tom uvařili. Lidi měli spousty kreditu, nemuseli další kupovat, peníze pak už nepřicházely a ani super levný kredit nikdo nepotřeboval. taková "pyramida". :)

Ohodnoceno: 3x

Datum: 22.07.15 12:08

Ano jsou to podvodníci a kredity zřejmě od nich už nikdo nic neuvidí...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.