Kamarádka se řeže!

Od: Datum: 01.11.13 19:26 odpovědí: 8 změna: 02.11.13 09:15
Dobry den,nasla jsem si na stredni kamaradku a ta se mi sverila ze se reze.Ze to pry dela kvuli tomu,aby lide co ji ublizuji videli ze ji to boli a ze se ji vzdycky hrozne ulevi.Vim,ze to v zivote nikdy lehke nemela,ale nechapu proc zvolila zrovna tohle.Kdyz mi to rekla nevedela jsem co rict a jak reagovat.Prevedla jsem rec jinam,ale je to ted mezi nami takove divne.Prosim poradte jak ji pomoct
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.13 19:31

Případ pro Hcocholouška *cteni*

Datum: 01.11.13 19:39

Nemůžeš jí sama pomoci. Jediné, co pro ni můžeš udělat, je oznámit to ve škole nebo jejím rodičům. Ona je nemocná a sama se léčit nepůjde.

Datum: 01.11.13 19:40

*palec*

Datum: 01.11.13 19:43

Tři krátké věty a tolik pravdy

*palec*
Od: rnk*
Datum: 01.11.13 22:06

Znám holku, kterou z toho psychiatři vyléčili. Řekni to výchovnému poradci na škole, pokud chodíte na stejnou.

Datum: 01.11.13 23:53

Znáš-li její rodiče nebo někoho z její rodiny, řekni to jim. Pokud ne, obrať se na třídní učitelku nebo na školního psychologa.

Počítej s tím, že ti to kamarádka bude mít zkraje za zlé, bude to pravděpodobně považovat za zradu. Po skončení léčby (většinou ale už v jejím průběhu) pochopí, že jsi jí jinak pomoci nemohla.

Ale podle mne to za trochu nepříjemností stojí!

Dáš nám vědět, pro co ses rozhodla, případně, jak to dopadlo?

Od: meneznas
Datum: 02.11.13 09:15

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.