Co to je sex-apeal?

Od: Datum: 15.06.13 10:06 odpovědí: 7 změna: 16.06.13 10:03

Když jsem odpovídala : https://www.poradte.cz/spolec…ci-radsi-50-kg-vyhubliny.html použila jsem slovo sexepíl, tedy správně by mělo být sex-apeal, vím. Ve slovnících je napsáno, že je to sexuální přitažlivost. Myslíte si, že jsem ten slovní obrat použila správně?*hej*Pokuste se specifikovat, co je sexuální přitažlivost. Co vás pošimrá, co vám navodí hříšné myšlenky. A možná ani ne hříšné, jen se vám někdo nebo některá líbí a přitom víte, že není krásná. Ale přesto je skvělá/ý, skvostná/ý. :D Co vám vloudí jiskru do oka?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 15.06.13 10:14

Těžko říct, neumím definovat "parametry" člověka, který mne přitahuje.

Asi je to částečně vzhled (možná i chování), částečně nálada která z něj vyzařuje, a zbytek je to nedefinovatelné, díky čemuž se každému "líbí" někdo jiný...

Datum: 15.06.13 10:43

Babčo, lehčí otázku bys neměla? To slovo jsi použila správně, ale už strašně dlouho jsem ho neslyšel. Asi proto, že získat tuto vlastnost není tak snadné, jako obarvit si vlasy, udělat plastiku nebo koupit nové šaty. U někoho je to vrozené, někdo k tomu dojde změnou myšlení a životními zkušenostmi. Jsou to lidé, v jejichž přítomnosti je ti dobře a nezáleží na pohlaví. Stačí je třeba potkat, vědět, že jsou nablízku nebo si jenom uvědomit, že jsou. Hned máš lepší náladu. S tím sexem to většinou nic společného nemá.

Od: mowla*
Datum: 15.06.13 14:15

Vždycky se mi líbily holky veselé - ´zářivé´.

A pokud jde o "hříšné myšlenky" - su ´dolňák´, takže mé oko libě spočine pěkně tvarovaném zadečku...

Datum: 15.06.13 19:07

Je to souhra malých detailů,které tvoří krásný celek.

Datum: 16.06.13 07:40

Znám pár žen, za kterými se chlapi mohou zbláznit a ty zas až tak krásné nejsou. A v detailech už vůbec. :) Vlastně nejen žen. Takový Belmondo! Depardieu! Ááááách! A ani jeden detail na nich není nic moc. ;) Čím to je?

doplněno 16.06.13 10:29:

Nene, o kráse to právě vůbec není. Konkrétně ti dva mužští, Belmondo a Depardieu, na fotkách jsou prostě dva škaredí chlapi. Ale když se začnou pohybovat, gestikulovat, mluvit, mají mimiku, tak je to o úplně něčem jiném a ženská vzdychne! Áááách! Ať je jí 20 nebo 60 let.:D

doplněno 16.06.13 10:30:

Jo a vnitřní krása?! Jsou to dva pacholci! *smich*

Datum: 16.06.13 08:52

Že by vnitřní krása?

doplněno 16.06.13 13:36:

jsou,ale takové typy u žen bodují...;)

Datum: 16.06.13 10:03

haha. Dobrý dotaz.

No ale jinak máte pravdu a slovo jste použila správně.

Ona ta sex-přitažlivost samozřejmě není jen o vzhledu. Jsem znal jednu, co nebyla od pohledu žádná žádná hvězda. Jen se dokázala bavit, měla ráda kluky a uměla jim to dát najevo. Taková žena má vždycky sex-appeal, ať je jaká chce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.