Barandovske klenoty

Od: Datum: 15.04.17 11:55 odpovědí: 43 změna: 19.04.17 19:56

Dobry den vsem

Chtela bych se s vami podelit o zkusenosti s nakupem klenotu na tv barandov

Pozor na to

Objednala jsem si parkrat nejake sperky po shlednuti reklam a upoutavek na tv barandov,

S tim, ze budu mit par darku pro rodinu apod.

Bohuzel jsem zjistila, ze sperky jsou nejenom nekvalitne zpracovane a kaminky ze sperku vypadavaji, ale take mi bylo po do opravy dani ke klenotnikovi receno,

Ze je to nekvalitni bizuterie a ze materialy a vse co se sperku samotnych tyce je pouze reklamni trik na zakazniky a pouze i jen klamava reklama nabizejici pouhou bizuterii, ktera ma vypadat jako klasicky zlatem ci jinym darhym kovem zuslechteny sperk.

Sperky cernaji i pokud jsou uschovany a nenoseny

Ciza draha tv barandov bezte se bodnout pokud legitimne klamete normalni liodi

Podvodnici s posvecenim statu.

Usekat vam pazoury nejlepe cechem klenotniku.

Jarca ze steti


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 15.04.17 12:10
Vidíte, zrovna nedávno jsem si říkal, co za polodementa může využít takových neodolatelných nabídek.
Když to někdo na základě varování nekoupí, vyhodí stejně ty peníze jinde, třeba za zaručeně pravdivé věštby. Pokud v tom nemáte 200 tisíc, berte to jako školné za prevenci proti naivitě. Navíc, nedávno tu bylo o tomhle celé vlákno.
Chce to myslet.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: vilik
Datum: 15.04.17 12:13
Zdvojená odpověď. Prosím smazat. Dík
avatar
Upozornění od sys kapkanadeje 15. 04. 2017 12:15:07
Příspěvek byl omylem vložen 2x..
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.17 13:28
avatar

Dnes už je myslím mnoho lidí informováno. Na "Barandově" samozřejmě nic nekupovat. Šunt to je a hodně předražený. Ty jejich pohádky co u každého kousku vypráví jsou jenom chytákem na důvěřivé lidi. Opravdu tady byla nedávno předlouhá diskuze na toto téma. Většina lidí se shodla na jednom, nekupovat. Ale byla tam jedna která vehementně tvrdila, že jsou to úžasné šperky. Můj názor na tuto záležitost je po zkušenostech s odpověďmi některých takový, že nemá smysl snažit se někomu poradit. On si musí každý udělat svou zkušenost. Nakonec jsou to jeho peníze, ať si s nima dělá co chce. Já osobně se nachytat nechám, stačilo mi párkrát sledovat průběh programu :-D a bylo to. Je to tak průhledný podfuk, že na to může skočit omezené množství lidí. A třeba budou někteří z nich i spokojení, když v životě neviděli kvalitní bižuterii, tak se budou radovat. A když jim to zčerná, nebo vypadnou kamínky, nebo se to celé rozpadne, budou hledat chybu u sebe a je docela možné, že si tam nakoupí znova. *nevi*


doplněno 15.04.17 17:55:

Nachytat se samozřejmě nenechám, ne že nechám :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.17 15:34
avatar

To snad není možný.

Usekat podvodníkům pazoury? A co takhle si dát sama sobě pár přes hubu?

Nejhorší na tom všem není to, že vás někdo odrbal, ale to, že všichni lidi mají stejná práva.

A v jednom se mýlíte. TV Barrandov prodejem šuntu neklame normální lidi, ale retardované jedince bez vlastního úsudku a myšlení.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.04.17 16:21
avatar

Za blbost se platí. A někdy opravdu doslova.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.17 16:27

Když tady byla ta minulá diskuze, tak jsem napsala na Českou obchodní inspekci a ti mi odepsali, že nemohou nic dělat, pokud nebudou mít v ruce nějaké podklady. Takže to chce asi soudního znalce nebo co, na nějaké takové upozornění, jaké jsem jim poslala, není brán zřetel.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mnd®
Datum: 15.04.17 22:29

Jsem to nečetl všechno,ale jen hlupáček negramotnej bude nakupovat na těchto stanicích.Stejně jako madračky,masti,léky a jiné různé věci.Ještě si teda zahrajte karty nebo věštění a jiné různé srágory a hádání různých káčátek.Kolik Je Vám let,že věříte na to,že tady na těchto stránkách koupíte kvalitní výrobek?

A ten Váš češtin hned v úvodním příspěvku,tak deset/jedenáct let? Možná i pět nebo šest,protože náš vnuk a vnučka se vyjadřují a píší lépe jak Vy.Já jim teda nestačím jak jsou oni chytří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.17 00:39
avatar

Vito, úplně by stačilo vědět, co je klenot nebo šperk a který výrobek je urážkou i pro bižuterii. V TV se neprodávají šparky ani klenoty, nabízené výrobky nevyrobili ani neprodávají klenotníci.

Bude-li používat to, co má v hlavě, přijde velmi rychle na to, že není komu sekat ruce. A některým majitelům TV by neškodilo si zopakvat ZŠ...

[Klidně mne smažte, ale mne tyhle dotazy už vážně štvou. Nechápu, že si někdo dovolí zaměňovat různé věci a urážet klenotníky, kteří s tímto nemají nic společného.]

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mnd®
Datum: 16.04.17 00:59

NÉÉÉÉÉÉÉ NEMAZAT Já jsem větší držka a nezmar tohoto fóra*fn* .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 16.04.17 01:27

Dobrá rada pro všechny: podle mě stačí dodržovat základní pravidlo a to zní - nakupujte věci v místech, kde je jejich prodej běžný. T.j. klenoty třeba v klenotnictví. Bižuterii v obchodě s módními doplňky. Zeleninu v tržnici, maso u řezníka, auto v autosalonu (autobazaru). V televizi a v teleshopingu se nedá koupit naprosto nic. Pokud jste někdo někdy přes televizní shoping nakoupil více jak dvakrát, ani raději dále něčtěte, stejně nechápete. Stejně tak, kdo by snad koupil něco od podomního prodejce. Ale stejně to každý prodejce zkouší, jestli nechytí nějakého hejla nebo kořena. To máte jako ve skořápkách a pod. Vždy se někdo najde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.17 12:34

Bohužel se pletete.Oni zlatníci ve zlatnictvích okrádají naprosto stejně.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.04.17 20:46
avatar

Můžete nám dát odkaz alespoň na jedno zlatnictví, v němž zlatníci okrádají naprosto stejně? Tím míním zlatnictví, v němž by zlatníci prodávali stejný bezcenný šmejd jako v teleshopingu.

Zlato, stříbro, platina a drahé kameny stejně jako kvalitní práce zlatníků něco stojí. Někomu se to může zdát drahé, ale podle mne zákazník za vyšší cenu dostává odpovídající kvalitu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.17 10:28

Bondy centrum Mladá Boleslav-kamená prodejna zlatnictví.Mezi stříbrem jsou šperky měděné-stříbřené.Při koupi je na paragonu nápis Ag.Pakliže začne červenat a jdete reklamovat,prodejce tvrdí,že mu dáváte šperk jiný než vám prodal.

Kde se okrádá stejně?Všude tam kde existuje výkup zlata na protiúčet z nového špeku.Stačí umět počítat.Pak také záleží čemu kdo říká kvalita

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.17 12:32

Pakliže máte internet-jako že očividně máte...máte si nejprve přečíst obchodní podmínky firmy.Z těchto podmínek pozná i člověk s retardací o jaký druh "šperku" vlastně jde.Vše je tam napsáno.Proto je myslím i zbytečné se obracet na inspekci a jakkoliv si stěžovat.Vše je jen o hlouposti zákazníka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.17 19:12
avatar

Tohle jsem jen tak namátkou vybrala z mnoha stížností od lidí kteří jim na špek skočili a ten"šperk" opravdu koupili.

"Já jsem si objednala v jeden den dvě věci. U jedné byla černá perla poškozena a k perle to mělo velice daleko a u druhé věci byla to souprava bylo očko náramku menší než ta pacička, takže to nešlo zapnout. Okamžitě sem oboje vrátila.Několikrát jsem tam volala ani mne nepřepjili. Za jednu věc mi po měsíci vrátili peníze ale druhá věc je měsíc a půl nevyřízena. Myslím si, že věci předražené a problém je vůbec se nimi spojit.Proto nedoporučuji."


doplněno 16.04.17 19:16:

Nejhorší na tom je to, že většinou naletí lidé, kteří mají takzvaně "hluboko do kapsy" a uvěří že mohou výhodně koupit něco hezkého. :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.17 19:45
avatar

Dnes ráno jsem se ze zvědavosti dívala na kousek tohoto pořadu. V nabídce byla v tu chvíli velká sada - náhrdelník, náramek, náušnice a prsten. Ono se to na pohled (z dálky) tvářilo jako šperk nejméně pro anglickou královnu. A mě by zajímalo, kam se taková věc dá vzít. Proč si někdo koupí právě takto nápadnou ozdobu. Do práce jistě ne, ani do divadla. Nechci se nikoho dotknout, ale když už si to někdo kupujete, tak jaké pro to máte využití?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.17 20:16
avatar

Lidi,lidi,se vám divím,že na takové dotazy vůbec reagujete.Přece už ze způsobu,jakým je dotaz napsán(bez diakritiky,zřejmě z mobilu)vám musí být jasné,že dotaz napsal nějaký provokatér,který má radost z toho,jak na něj reagujete. Nebo je to někdo,mdlého rozumu?Vždyť kolik takových a podobných příkladů se tady už řešilo!A furt dokola! Takovým "tazatelům"patří snad jenom jedna odpověď: DOBŘE TI TAK,HLUPÁKU!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.04.17 12:02
avatar

Já se nedivím, že reagují, ale jak reagují. Včetně vás. Tolik urážek v jediném vlákně jen proto, že se někdo nechá zlákat reklamou. Tolik povyšování, opovržení. Je mi z toho špatně. Mona

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.04.17 12:43
avatar

Někomu je špatně z jídla nebo pití,někomu z kolotoče,jinému třeba z toho,když se dívá na televizi,každý jsme jiný.Já prostě nevěřím tomu,co píše pisatelka,protože,když někdo dokáže najít tuto poradnu a přijde se sem "vybrečet",tak pro něho nemůže být problém najít si třeba https://www.poradte.cz/spolec…46459-klenottv-barrandov.html ,přečíst si o praktikách šmejdů a zachovat se podle toho.Takže někomu může být špatně třeba z provokatérů,kteří založí otázku a potom dál nereagují a smějí se za bukem.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.04.17 19:16
avatar

Pravda. Nemocným lidem opovržení nepatří. Nemůžou za to, že jsou ducha mdlého, potřebují soucit a shovívavost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.17 19:35
avatar

Není třeba hromadně urážet. Kopat do toho, kdo už leží. Pokud by to bylo toto vlákno založeno pro zábavu, nejspíš by se jmenovalo: "Mám nosit tanga, nebo chodit naostro?" A ještě by bylo uměle oživováno či aktualizováno.

To nikdo nemá pocit, že vše se dá říci mnoha způsoby? To mám třeba říct mamině, když u ní najdu tři časopisy bulváru, že je úplně vypatlaná, když tohle čte? Asi těžko. Ne proto, že je to moje máma, ale prostě proto, že to mohou říct jinak. Kdybych každého, u koho pochybuji o zdravém rozumu urážela, brzy by nezbyl nikdo, s kým bych se mohla bavit... ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.04.17 19:43

Kdo z nás se v životě nikdy nespálil? Někdo koupí "zlato" z televize, jiný vrtačku, co nevrtá z nějakého "šopu", jiný si zase koupí zázračná semínka, ze kterých má vyrůst přeúžasná duhová růže *smich*. Ale krásné na tom je, jak rychle zapomeneme, jací my sami jsme blbci a pustíme se do komentování inteligence jiného. :-D Jak to je o tom másle na hlavě?:-P

Ohodnoceno: 1x
 
Od: rad
Datum: 18.04.17 13:44

Tak ja napriklad vim, proc si tu napadnou bizuterii kupovala kolegyne, ma totiz rada ordinerni sperky, kterymi se ovesuje a kdyby to melo byt prave zlato tak by na tak drahy spas musela mit ochranku. Nosi to denne do prace na recepci hotelu a je hodne napadna, cizinci si mysli, ze je same zlato a zvou ji na vecere, ona aspon nemusi rikat, jake zlate darky ji udelaji radost, rada se v tom produciruje dokud se to neosoupe a na pohled to vypada jako prave sperky *ee* , ziskane zlate darky ma v tresoru, aby je neztratila a prubezne je prodava :) . Kvetouci obchod s falesnymi Klenoty Barrandov ma v oblibe vicero takovych televiznich zakaznic, nejen hloupe naivky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.17 16:18
avatar

Ale to je přece úplně něco jiného,když si to někdo koupí z nějakáho důvodu,například čistě zištného,je to jeho věc.Až se to ošoupe,tak s tím šlahne do popelnice a koupí nový "šperk".A nechodí sem brečet a vyhrožovat usekáním pazourů! K d p !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.17 18:43
avatar

Rad, já teda nevím. Ale to co se prodává na tom Barrandově nikdo přece zaměnit za pravé šperky nemůže, jenom člověk, který nikdy pravý šperk neviděl. Takže velmi pochybuji, že cizinci si myslí že je samé zlato. Leda že by všichni pracovali u kolotoče. Takzvaní "světští". A dneska ani to ne, protože tito lidé už jsou dávno jiní než tomu bývalo před 40 lety. Tohle nemůže nikdo považovat za pravý šperk ani náhodou. Mám obavy, že ji zvou na věčeře z jiných důvodů...:-D A jestli jí obdarovávají dle jejího vkusu, tak bude mít v trezoru sbírku Barrandovských šmuků. A je opravdu naivní i ten, kdo si myslí něco jiného. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rad
Datum: 18.04.17 19:38

Suzymon, nevim jak na svetle pri blizsim zkoumani, ale dokonce ani arabsti sejkove nepoznaji v pritmi vinarny nebo baru zlate imitace, oni mivaji tluste retezy a prsteny z toho nejkvalitnejsiho zlata casto hrube opracovane a nemaji pro ne extra cenu, zlate sperky s drahokamy rozdavaji jako bezne darky, ale jemnejsi zpracovani a mamivy lesk ceske bizuterie na mladem telicku ma asi jejich obdiv :) V tom trezoru ma jen ryzi zlato, ona se vyzna !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.17 20:57
avatar

Chachacha,tak to by nevymyslel ani H.CH. Andersen*smich*.Jak kdysi říkal pan Jiří Sovák.Když už ze mě chcete dělat vola,aspoň dovolte,abych délku rohů si určoval sám!*houpy*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.17 21:24

Ryzí zlato na šperku?...to snad ne*smich*.Tlusté řetězy?...Jestli oni ti šejkové nebudou spíš Rumuni co mají za vinárnou zaparkovanou lochnesku.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: rad
Datum: 18.04.17 22:10

Verte-neverte, andersonka to neni, i kdyz bych sam taky pochyboval, kdybych to nevidel. Sice se o kolegyni vyjadruji ironicky, ale je to realita, šmuky ji slusi jako prave a kuvajtske zlato v trezoru je kvalitni. *smich*


doplněno 19.04.17 09:50:

Suzymon, uz se davno presvedcila o pravosti a kvalite, ale nikdy by je pry nenosila, ani dlouho neschovavala, ma rada jen tu jejich cenu, takze je vzdy co nejdriv proda, vetsinou ve starozitnostech, v Praze jdou temer obratem na odbyt, sberatele maji vzdy zajem :) Boji se zlodeju jako cert krize a doma by to mit nikdy nechtela, ale s bizuterii a prachama v bance ma klidne spani *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.17 10:25
avatar

Tak co?Má je v trezoru nebo je co nejdřív prodá?Nějak se do toho začínáš zamotávat.Přečti si to pozpátku: MACEK *smich*


doplněno 19.04.17 10:27:

Venku je dnes hnusně,ale tady se člověk aspoň pobaví*tuc*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rad
Datum: 19.04.17 11:14

Adetouk, to máš tak dlouhe vedeni normalne furt nebo schvalne? Co nechapeš? Prece napred v trezoru par dni a hned jak je na to cas nasleduje prodej ! Budeš asi jen nudne nechapavej rejpal z nudy *ee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.17 16:16
avatar

O délku mého vedení nemusíš mít starost:-D,radši si po sobě přečti,co píšeš a možná těm žvástům i uvěříš *frajer*. A vůbec...K M M P P.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rad
Datum: 19.04.17 17:00

Adetouk - zbytecne zarputile reagujes, nechapavost je jen tvuj problem, muj text je i ve strucnosti celkem srozumitelny, detaily te trapit nemusi, verit tomu te nikdo nenuti a dokonce ani cist to nemusis :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mnd®
Datum: 19.04.17 17:07

rad: akorát,že kuvajtské zlato je ropa.Asi má doma tanker nebo dost mokro a mazlavo.Nebo mazivo v tubě? A že zrovna Vám to ukázala.Být milencem/manželem téhle zlatokopky bych nechtěl .Stydíte se už teď,že se nezaregistrujete? Plačťte a přemýšlejte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rad
Datum: 19.04.17 17:25

Mnd - pro zeny je urcite zajimavejsi zlato nez ropa *smich* a zaregistrovanej jsem davno, jen obcas neprihlasenej. Tohle neni zrovna prikladny zivotni styl, ale jak uz jsem psal je to kolegyne a hotelovy trezor, ktery obsluhujeme oba. Vic uz to nebudu rozmazavat, je to jinak hodna holka, darovala mi nedavno jeden pánsky Klenot *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 19.04.17 18:26
To jste musel být po večeři fakt sladkej:-D
Ale bacha, to se stalo v jedné bance, když slečně při ukládání řekli, že bankovka je falešná. Okamžitě začala křičet, že byla znásilněná.)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mnd®
Datum: 19.04.17 18:30

rad: *palec* palec nahoru.Tak ať to jde takto dál v pracovní pohodě s hotelovou holkou ;) . Já mám teda trezor doma,ale musím ucpat díry - je v něm poslední dobou nějakej průvan *smich* .No jo - začal jsem zařizovat další byt a šumí to v tom trezoru jak v odpadu WC *ee* .Ale už jenom čtyři měsíce a potom se mi to zase zvedne.I manželka bude mít radost.


doplněno 19.04.17 18:41:

adetouk®

mnd: Třeba se bojí přihlásit pod svojím nickem,že by ho kolegyně mohla poznat *smich* a potom by mu někdo mohl rozbít hubu,za ty řeči,které o ní rozšiřuje *nevi*.

Hlavně ať nikdo z nich není sys. Oni to poznají *smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.17 18:34
avatar

mnd: Třeba se bojí přihlásit pod svojím nickem,že by ho kolegyně mohla poznat *smich* a potom by mu někdo mohl rozbít hubu,za ty řeči,které o ní rozšiřuje *nevi*.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: rad
Datum: 19.04.17 19:19

Kolegynka je nad tim povznesena, dokonce se rada chlubi, jak je sikovna, prisla pred rokem do Prahy chuda jako kostelni myška, ale brzo bude kupovat vlastni byt, je mlada a bez predsudku, zavazky k nikomu nema a zije si volne podle sveho, umi se dobre chranit, zije zkratka moderni dobou a svoboda je omamna *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.17 09:22
avatar

No, tak u nich se dá koupit i 8 karátové "zlato". A Arabové jsou podfukáři a vždycky byli. A všichni víme, že "není všechno zlato, co se třpytí". Poraďte té slečně, aby si ten poklad dala někým povolaným odhadnout a hlavně zjistit kolika karátové zlato vlastně má. A nemyslete si, že dneska ti arabští "šejci" jsou úplní pitomci a nevědí jak to u nás chodí. Nepodceňovat Araby přátelé, nepodceňovat. ;) jsou slušně řečeno daleko vyčůranější, než si myslíte. To oni se pak smějí do hrstě té naší dívce, která jim prodá své vlastní tělo za lesklý šmejd.

A řeknu Vám ještě něco. Žena, která má ráda pravé šperky a ví jak mají vypadat a vyzná se v tom, nikdy na sebe nenavěsí nějakou bižuterii. Nesnese to, protože to vadí jejímu citu ke šperkům. Mluvím ze zkušenosti, můžete mi věřit.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.04.17 19:45
avatar

Rad, nechci být rejpavka, ale do hotelového trezoru se nesmí vkládat soukromé věci. A pak, co to je za hotel, kde jsou jenom dva recepční? Teda Vy a ta přítelkyně? To musí být nějaký malý rodinný hotýlek a pochybuji, že by do něho zavítali šejci ze Saudské Arábie. A jestli pracujete ve velkém hotelu, tak do trezoru nemáte přístup jenom vy dva a hlavně se do něho v žádném případě nemohou ukládat osobní věci zaměstnanců. A i kdyby to možné bylo, tak by bylo zase divné to, že se kamarádka nebojí tam své šperky nechávat, když teda říkáte, že se strašně bojí krádeže a do hotelového trezoru mají přístup i jiní recepční. Nebo si ty šperky po své směně zase vezme domů? Nějak tomu nerozumím. Je to nějak zamotané...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rad
Datum: 19.04.17 19:56

Suzymon - chapu zvedavost, ale nemohu vic prozradit, jen snad ze je to jeden z nejvetsich hotelu v Praze a strida se nas na recepci samozrejme vic, s tim trezorem to jde, ale znaji to jen zasveceni, takze sorry :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.