Klenottv. Barrandov

Od: Datum: 06.03.17 08:04 odpovědí: 2 změna: 06.03.17 08:51
Dobrý den. Někdy narazím v televizi na pořad Klenotv a chvilku se zadívám a jsem vždy totálně v šoku. Podle mě jeden velký podvod. Vkládám dva odkazy. První hodinky pořizovací cena na Aliexpressu cca 80,- Kč, druhé cca 180,-Kč. U KLENOTTV cena docela přijatelná, ale nejhorší jsou podle mne lži, které se týkají počáteční ceny a také pravosti šperků. např. náhrdelník který je osazen pravou perlou apod. Druhé uvedené hodinky (druhý odkaz) nabízejí za cca 700,- Kč, ale uvádějí počáteční cenu cca 7000,-Kč. Totální nesmysl. Měl by to nekdo prověřit https://www.aliexpress.com/it…thday-gift-to/32685855253.htm https://www.aliexpress.com/item/2016-New-Hot-sell-Women-Bracelet-Watches-Fashion-Lady-Gift-Rose-Gold-Rhinestone-designer-Top-Luxury/32718478149.html?Mějte se a ať nenaletíte
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.17 08:33
avatar

Odpovídat na tuhle otázku začíná být únavné. Nechce se mi stále dokola psát to samé. Když si napíšete "klenot tv" do zdejšího vyhledávače (modré okénko vpravo nahoře), dostanete řadu odkazů na otázku se stejným problémem (přímo zde na "poraďte cz").

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.03.17 08:51

Podívejte se jim na stránky a v obchodních podmínkách najdete toto...Pamatujte, že počáteční cena v jakékoliv TV hře je pouze cena, kterou jsme zvolili k zahájení TV hry a nemusí nevyhnutně představovat objektivní trhovou hodnotu, doporučovanou maloobchodní cenu nebo jinou běžně používanou nebo akceptovanou prodejní cenu za daný předmět / dané předměty. Uvedené ceny se řídí našimi všeobecnými podmínkami prodeje.

Co se týká těch perel.Oni říkají že jde o perlu "kultivovanou"(přírodní avšak vytvořená za pomocí člověka)

Pravost šperků?Jakou pravost?Já tam nikdy nic o pravosti neslyšel(krom tedy zlacení).Co čekáte že se doveze z Indie do Maďarska a pak k nám.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.