Zdravím a děkuji za Vᚠzájem o našeho Beňďu

Od: Datum: 13.12.16 13:12 odpovědí: 4 změna: 13.12.16 17:33

Navštívili jsme veterináře,dobře všechno dopadlo.Máme u něho už 12 let založenou kartu a léčí našeho pejska dlouho.Vyčistil pod ocáskem kapsu což nás trochu bolelo,ale to nebylo vlastně nic proti jiným trápením která si užil v minulosti.Rozdrcené žebro velkým psem,to jsme celé léto s ním seděli na verandě a byl chdáček ovinutý obinadlem.Také jsme docházeli na kapačky jeden měsíc...Vzali jsme si ho z útulku,kam byl už 2x vrácen, s tím,že prý tady dlouho nebude! Je tu s náma od svých smutných dvou let u ž 12 let a moc by nám scházel. Děkujem za účast na našem problému.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: benŽ
Datum: 13.12.16 14:38

Dobrý den, takže se zdá, že problém (a bolest) byl v ucpaných žlázkách u řitního otvoru. No, hlavně, že to nebylo nic závažnějšího. Benďa by mohl být Ben - a to je krásné jméno (i já měl Bena). Ještě přidám odkaz na otázku, které se to týká (nebylo nutné zakládat další). Zdravím!

https://www.poradte.cz/zvirat…a-ocasek-dolu-a-asi-trpi.html

Datum: 13.12.16 14:44

já bych se ráda dodala informaci pro méně zkušenějšíchovatele. Tento problém se nemusí projevit svěšením ocásku a dokonce ani tzv, sáňkováním. Můj pejsek nikdy nesáňkoval, proto jsem si myslela, že žlázky stačí vvyčist jednou ročně při očkování. Jednou jsem ráno našla pelíšek samou krev, samozřejmě co čert nechtěl v sobotu, letěli jsme na pohotovost a žlázka byla prasklá, pan doktor vyčistil ucpal, dal antibiotika a další kontrolu. Takže raději čistit častěji.

Datum: 13.12.16 16:28

Beneček, ten pejsek a jeho osud je velmi dojemný. S vámi vyhrál život. *pusa* Přeji vám všem, hodně zdraví a ještě několik společných let.

Datum: 13.12.16 17:33

Jestli jsem četla dobře, tak v zadané otázce 9.12. u odpovědí nikdo na ucpané žlázy nepřišel.

Tady vidíte, jak ošidné je ptát se na na dálku v laické poradně.

Hlavně že rádci poradili veterinu a Vy jste neotáleli.

A Vám pejsek udělá ještě moc radosti.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.