Když budu sedět u PC a jíst brambůrky?

Od: Datum: 06.11.16 17:17 odpovědí: 13 změna: 07.11.16 20:04

Ahoj, když budu sedět u PC a jíst k tomu balíček brambůrků, zešpekatím z toho? Popřípadě za jak dlouho.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.16 17:22

Dobrý den. K zešpekatění máte tímto způsobem života nášlápnuto, a to dokonce rychlým tempem, nehledě na to, že brambůrky jsou i velmi slané. Tudíž nezdravé pro ledviny, srdce. Ale pokud vyvážíte sezení u PC dostatečným pohybem, tak snad se těch špeků uchráníte.

Datum: 06.11.16 17:27

Příliš mnoho proměnných k přesné odpovědi. M.

Datum: 06.11.16 17:30

Zdravím,

ano, stanete se bečkou sádla, raz dva. *palec* Nemáte-li pravidelný pohyb a zdravou životosprávu, tak se za chvíli budete "valit" a nevyjdete ani schody.

btw. Mluvím z vlastní zkušenosti, nechápu, jak jsem se takhle mohla málem prožrat k imobilitě. Díky bohu jsem včas prozřela, radikálně zhubla a změnila životní styl. *modla*

Od: vmbv
Datum: 06.11.16 17:53
Pokud to bude jediná náplň vašeho dne, tak samozřejmě.
Od: mp
Datum: 06.11.16 17:56

Já Vám odpovím protiodpovědí. Když budu od rána do večera sportovat, studovat a dělat jen správné věci, budu mít postavu jako baletka? Ne. Je to jen otázka psychiky. Prostě normální a chytrý člověk nepřemýšlí o tom, co by měl dělat, ale dělá to co mu dává instinkt. Pokud ho má zdravý, tak je to dobře.

Datum: 06.11.16 18:13

Zcela jistě. Za jak dlouho? Přijde na to, jak dlouho budete vysedávat a kolik toho do sebe nacpete.

Datum: 06.11.16 18:26

podle toho, jak zálibně se ptáte, to vypadá, jako byste se chtěl "prožrat" do nějaké guinessovy knihy !

Datum: 06.11.16 19:33

Nevím, zda jde o téhož tazatele, ale možná ano: https://www.poradte.cz/volna-…jidelnicek-na-tloustnuti.html

Datum: 06.11.16 19:08

Bacha, podle nejnovějších průzkumů se nadměrná konzumace brambůrků negativně projevuje na činnosti mozku. A to mnohem dříve, než člověk začne špekatět. Začne to tím, že ho napadají otázky, na které by měl znát odpověď, ale jaksi mu to nedá a stejně se zeptá.

Datum: 07.11.16 00:12
Datum: 06.11.16 19:31

Nebojte, já už řadu let jím pravidelně denně až 2 pytlíky brambůrek, u počítače sedím cca 4 - 5 hodiny denně a žádné zvláštní špeky, neúměrné věku, nemám (182 cm/86 kg). Ovšem za poslední rok se mi zvýšil cholesterol lehce nad povolený limit :(, takže se to chystám omezit do doby, než se mi zase sníží. Jen si marně lámu hlavu, čím po tu dobu brambůrky nahradím *nevi*.

Od: balzerka
Datum: 06.11.16 23:58

Spíš si pokazíte žlučník / tukem/ a přetížíte ledviny /solí/ . A k přibylým kilogramům přibude časem zvýšený krevní tlak a žlučníkové kameny. K tomu ze sezení ohnutá záda a uvolněné břišní svaly, slabé nohy a ubohý hrudníček. Co se přibírání týká, záleží také na tom, jaké máte spalování , jak to máte v genech - viz rodiče a spíš prarodiče. Jsou lidi, co se cpou a nic a jiní si dají o knedlík víc, a už to pocítí na váze.

Datum: 07.11.16 20:04

Napadlo mne přesně to samé jako Ildiku. Také si myslím, že to je stejný tazatel. Takže zabiju dvě mouchy jednou ranou. Ano, když budeš pojídat hranolky u Pc, tak zešpekatíš velice snadno. Tudíž není třeba přepočítávat cokoliv. Výsledek se dostaví rychle.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.