Potřebuji otočit penize...?

Od: Datum: 08.09.16 15:36 odpovědí: 14 změna: 09.09.16 08:48

Chtěl bych slyšet vaše názory, otočit či investovat dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.16 15:41

Bezpečná investice je sand jen do bytu. Akcie, investiční fon dy, to vše je sázka do loterie.

Datum: 08.09.16 15:42

Rozhodně otáčet...jinak hrozí penězům plíseň.

Datum: 08.09.16 15:57

Plíseň nehrozí, bankovky jsou konzervovány formaldehydem.

Datum: 08.09.16 16:06

Magdon, když ne plíseň, tak je rozkoušou myši. Já jsem pro točení peněz .

Datum: 08.09.16 16:25

Mezi OTOČIT a ROZTOČIT je velmi tenká hranice, pokud máte dobrý plán, ať vydělávají. Pokud ne, budete vydělávat vy ;)

Datum: 08.09.16 17:03

tam,kde žiji, výraz otočit znamená ukrást...pokud se ptáte,jak přijít k penězům,krádeží anebo investováním,doporučuji druhou možnost

Datum: 08.09.16 18:07

Otočit peníze může sice znamenat ukrást, ale v tomhle případě jde jasně o jiný význam (ta krádež mě teda vůbec nenapadla, i když tenhle výraz znám). Říká se, že "peníze se musí točit" ve smyslu, že nemají někde ležet, že je potřeba je investovat, aby se vrátily jako větší peníze. Tazatelův dotaz je trochu nesmyslný, protože oba významy (otočit peníze a investovat) znamenají v tomhle případě totéž.

Od: ben®
Datum: 08.09.16 18:49

Dobrý den, svým způsobem je to obdivuhodné, že se zde dokážete (v podstatě na stejnou věc) ptát trvale, opakovaně a dlouhodobě. Skoro se zdá, že ani žádné peníze nemáte, ale baví Vás ta představa ten milion mít a jak ho investovat. Kolik otázek jste na toto téma již zde vložil (ať to nemusím vyhledávat)? Máte dojem, že Vám někdo poradí ještě něco nového? Proč to děláte? Je to Vaše zábava nebo skutečně jste při penězích a jen Vám "inteligence" nedovolí je dobře použít? Zdravím!

doplněno 09.09.16 06:26:

achci - ty Vaše opakující se otázky (porušující pravidla poradny) se nedají snad ani přehlédnout.

Ovšem, jsem rád za Váš závazek do budoucna, že už je zde pokládat nebudete - myslím, že tím uděláte radost všem rádcům na poradně.

Datum: 08.09.16 20:45

Dobry vecer, ano pravda ,mega uz nemám, mam Oneco více, jsem rada ze jste tak pozorný , dekuji vám hezky vecer

Od: holuf
Datum: 09.09.16 00:22

a čeho tím otočením docílíš?

Datum: 09.09.16 07:52

Taky se daj roztočit

Datum: 09.09.16 08:33

Také jsem si všimla stále se opakující otázky na jedno téma. A také mi to přijde hodně divné, zrovna jako Benovi. Přijde mi to srovnatelné s lidmi, kteří se neustále vytahují jaké sexuální praktiky ovládají a jací jsou v tomto "oboru" borci a nakonec se ukáže, že jim sex vlastně hodně chybí, tak o tom alespoň vypráví. Tady to bude zřejmě obdobné...

Od: ben®
Datum: 09.09.16 08:39

Dobrý den, jo, tomu se říká "duševní onanování" . Zdravím!

doplněno 09.09.16 08:58:

hejkal - jsem skoro přesvědčen, že těch otázek bylo více (a něco již admin smazal).

Datum: 09.09.16 08:48

je pravda, že tazatelka vkládá stejné či podobné dotazy.

na první ale přišlo málo odpovědí (3) https://www.poradte.cz/spolec…27-mam-hotovost-co-dal.html#1 ---mimo mísu,

na druhý více, až 49. https://www.poradte.cz/spolec…-milion-korun-co-s-tim.html#1

Zřejmě si nevybrala...

Špatně radíme... kritizujeme, srandujeme...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.