Pro sympatizanty imigrantů - vždy muslimové

Od: Datum: 27.11.15 19:45 odpovědí: 73 změna: 29.11.15 10:54

http://alianciazanedelu.sk/?p=7904

Jiří Kobza, bývalý diplomat, který roky působil v islámských zemích
Pro všechny humanistické, multikulturní, soucitné a pomáhající duše,
co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily "uprchlíkům":
Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci
a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany
považováno za pouhé splnění vaší povinnosti jako otroka svým pánům.
Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno (a interpretováno)
Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání
nadřazenosti muslimů ostatním lidem. Čím lépe a více jim sloužíte,
tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků
a (zejména) otrokyň.
Od malička je to takto učí. Po příchodu do Evropy se v jejich
očích toto učení potvrzuje. Tak už toho propána vy pitomci
nechte, dostanete nás všechny do maléru !
(Jiří Kobza, bývalý diplomat, který roky působil v islámských zemích)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.15 20:19
avatar

Byl jednou jeden Julius Streicher, ten psal do svého Stürmeru také takovéhle výblitky (tehdy pro změnu o Židech), ale nakonec to skončilo dobře - pověsili ho (ale předtím to dost let kvůli blbečkům, co s takovými hovadinami více čí méně souhlasili, nebo je jen trpně přijímali, zvlášť tady v Evropě bylo dost blbý);
ke zmíněnému dotyčnému patří dotat, že jde o člena Úsvitu, tím je myslím řečeno celkem vše; samozřejmě stojí za zamyšlení, jaká myšlenková žumpa se u nás může dostat mezi cca společenskou elitu, a dokonce oficielně zastupovat naši republiku, no, tím hůř to s námi dopadne...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.11.15 22:23

hafhaf:

každý kdo měl možnost se s muslimy setkat trochu blíže by se takto ostrého hodnocení jako máš ty určitě zdržel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.11.15 22:42
avatar

a každý, kdo se měl možnost setkat se vskutku chorobnými (ve smyslu sociální patologie - zde uvedený citát to dokumentuje velmi výmluvně) výlevy konvičkovců, úsvitářů a jim podobných, by se naopak minimálně takto ostrého hodnocení určitě zdržet neměl, pokud mu aspoň trochu záleží na tom, jak to tady má v příštích letech vypadat
(jinak pokusy o nějaké paušální hodnocení muslimů jsou pochopitelně naprosto nebetyčná blbost)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.11.15 23:54
avatar

Co zatím vidím, tak nemám důvod nevěřit takovému výkladu. Počet sebevrahů s výbušninou kolem pasu v řadách muslimů, řádově překračuje ty samé v řadách evropských občanů. Duševně úchylní nejsou. Tak velká statistická odchylka není ve společnosti možná. Takže je to ve výchově a v kultuře, která vychovu ovlivňuje. Tak o čem se bavíme? Svoje problémy řeší sebevraždou spousta lidí na světě, ale jen muslim, je řeší tak, že ssebou vezme na onen svět spoustu ostatních-nevinných lidí. Proč? Netvrdím, že mezi muslimy nejsou nějací umírnění, ale pokud jsou a jejich počet je významný, proč neobjasní, nezpřístupní korán nám obyčejným občanům? Protože není co? Protože by se ukázalo, že Konvička má pravdu? Jakou roli v tom hrají média?

A vaše neargumenty, kdy umíte jen nadávat ostatním lidem do "konvičkovců" apod. jsou k ničemu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 28.11.15 00:14

nikdo:

je celkem zajímavé, že humanisti, rádoby mírumilovní lidé zvaní sluníčkovci, jsou až nepřiměřeně agresivní ke každému kdo nezdílí stejný názor jako oni. Nejsem rasista, sjezdil jsem celý svět a nikdy jsem neměl žádný problém, ale tohle co se děje dobré není. Neměl bych problém jakýmkoliv způsobem pomoci člověku v nouzi, ale pokud se do Evropy hrnou hordy muslimů, tak jsem si řekl STOP. Valí se na nás velký průser, v tomhle množství to prostě Evropa neustojí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.11.15 23:21
avatar

To je zase bulls*it. Achjo...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.11.15 23:39

Ahoj. Bože můj. Zase jeden ignorant. Jak se říkalo. Radši bych měl 50 indiánů před sebou, než vás oba za sebou. Nějak ty sluníčkáře nemusím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 10:18
avatar

- nevidím jiného východiska pro obyčejného občana - nežli se ze svého strachu z islámu "vypovídávat" na diskuzích, nebo protestovat na demonstracích, nic jiného - při současné orientaci evropské (i světové) politiky - nemůže !

- v minulosti se islám mnohokrát snažil Evropu ovládnout - ale evropané - křesťané - kteří si svých hodnot, ať kulturních, či ekonomických vážili, proti nim vždy jednotně vystoupili se zbraní v ruce a vyhnali je. Dnes je naopak vítáme ! - co proti tomu v období "pseudohumanismu" dělat? - netuším.

Pro obhájce islámu - ti lidé jistě nejsou zlí - a ve svých zemích a ve svých podmínkách mají jistě velkou hodnotu a dovedou svou kulturu bez problémů akceptovat - ale přijdou-li mezi nás - kdy nutně dojde ke střetu dvou tak odlišných světů - se vždy postaví na "svou" stranu a proti nám - to je fakt, který je prostě daný jejich výchovou, kulturou a civilizací, ve které od věků žijí - a přes to "nejede vlak" !

Teoreticky a ideálně by mohlo sice dojít ke splynutí obou světů - ale patrně by se musel "vyvinout" nový, jakýsi "multikulturní" druh člověka - to je však za prvé otázka mnoha generací - a za druhé - člověk je od přírody nesnášenlivý a netolerantní dravec, sobec a rasista, takže taková idea je stejně nepředstavitelná, jako to pověstné soužití vlků s jehňátky (atp.)

A sebemírumilovnější humanistické snahy jsou stejně naivní, jako představy "komunistů" - že si budou někdy všichni lidé rovni, nebude bohatých ani chudých - a že v takovém světě budou lidé žít DOBROVOLNĚ !

Takže jsem se taky "vykecala" - vzhledem k tomu, že mám odpor k jakémukoliv náboženství, s islámem se už nemohu ztotožnit vůbec - aniž bych cítila čirou hrůzu - rovněž protestuju proti přílivu uprchlíků - navíc přece není normální, aby se na nás valili v zástupech jako kobylky - vypadá to jako některá z biblických katastrof ... - no můj názor k vloženému příspěvku. Zdravím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 10:32
avatar

Aby lidé pochopili,jaká je tu nová hrozba,stačí si vzpomenout na hitlerovské Německo.Samozřejmě Němci jako národ nebyli jiní,než my,ostatní.Ale stačil podnět v osobě Vůdce?!A co z toho vzniklo.Co proti tomu dělala Evropa?Váhala,váhala až dováhala.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 11:47

Milý Hafhaf. Začal jsi psát velice dobře. To Tvoje : Byl jednou jeden Julius Streicher... Naprostá pravda ! Jen já si potom myslela, že tu jeho ideologii přirovnáš k řádění "zmutovaných" islamistů. Tady to přirovnání opravdu sedí. IS postavil nás bezvěrce (páč kdo nejde s nimi, jde proti nim) na úroveň dobytka. A tak s námi budou jednat. Nerada se podobných debat účastním, protože nedokáži pochopit lidi, kteří KAFRAJÍ do něčeho o čem nic neví. Co nezažili na vlastní kůži.Byl jsi někdy v oblasti, kde převažují radikálové? Nemyslím tím nějakou dovolenou All inclusiv. Myslím tím oblasti, kde už mohli sundat masky nejen z tváře. Žil jsi někdy třeba ve Francii? V oblastech, kde převládají "nepřízpusobiví" islámisté? Projel sis v posledním roce třeba Calais? Ne? Máš dceru, nebo manželku? Ano? Tak ji vem do Calais, tam ji na parkovišti vysad a vrať se tam za 24 hodin. A potom nám sem opět napiš svůj příspěvek. Teda jestli budeš vůbec schopen napsat, jestli Tě nebudou léčit někde na psychiatrii. Ty a Tobě podobní by měli být zbaveni svéprávnosti.

Ju. Je to marné, je to marné, je to marné !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 11:58

https://www.facebook.com/ruhi…roman/videos/932198033541641/ - stojí za podívání. Žádné řezání hlav, žádné znásilňování. 9 minut, jak to vidí Poláci. Naprostý souhlas.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 11:58
avatar

Na to, aby někdo nepsal jen z neznalosti je potřeba znát Islám a jeho učení. Nejlépe od lidí, kteří vyšli z tohoto prostředí a dokáží porovnovát. Na Youtube je zatím dost viděí, která jsou přímo od takových lidí, kteří chtějí mluvit a říci pravdu. Jsou to většinou lidé vzdělaní, kteří měli možnost opustit své zázemí a poznat i druhou stranu a našli odvahu vše zveřejnit i za cenu riskování života. Je na každém, zda si tyto informace najde a poučí se z nich.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 12:02

pt. Korán sám o sobě není tak zlý. To samé Bible. Jen bohužel někteří si jeho (její) slova trošku překroutí k obrazu svému. Stačí se podívat, co se dělo ve jménu kříže. Zvěrstva. Jakákoliv ideologie svádí k tomu, že v jejím jménu se povede Svatá válka. Bohužel.


doplněno 28.11.15 12:09:

A neřešení tohoto obrovského problému vládami zúčastněných zemí je ten největší průser, k jakému může dojít. Dojde k tomu, že se budou radikalizovat různé skupiny i u nás. Ty však opět nebudou vedeni rozumem. Ty budou házet do jednoho pytle všechny přistěhovalce bez rozdílu. Nebudou koukat na to, že je to velice dobrý lékař, který tu žije dvacet let. Že to není žádný islámista. Prostě bude mít tu smůlu, že kdysi přišel ze Syrie. Mimochodem země velice dobrosrdečných a moudrých lidí. Pak to začne být špatné, velice špatné...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 12:07
avatar

Sebod, základní myšlenka Bible a Koránu je rozdílná, tak rozdílná, že se nikdy nesejdou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 12:14

pt. Ale není proč se scházet. Když už to tak je, měli bychom se naučit žít tak, že NĚKDE bude Korán, NĚKDE Bible. Žít a nechat žít. Bohužel země, kde vládl Korán, byly takovým strašným způsobem destabilizované, že došlo k průšvihu, k jakému došlo. Podívej se třeba na Japonsko. Na jejich postoj k jiným náboženstvím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 12:17
avatar

Sebod, máš pravdu, kde není shoda, není dobré sloučení, ale na to musí přijít ti, co mají zodpovědnost za taková rozhodnutí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ar
Datum: 28.11.15 17:28

Sebod a všimla sis, že lidé, kteří dnes podporují migraci a nejraději by nám je nastěhovali do baráku, to jsou stejní lidé, kteří podporovali různé humanitární bombardování, arabské jara,majdany atd.? Ze svého pocitu nadřazenosti chtějí určovat, kde bude jaká vláda, prezident atd. Pak mají ještě tu drzost ostatní, kteří s jejich názorem nesouhlasí přirovnávat k fašistům, rasistům a xenofobům? Přitom mají máslo na hlavě a v hlavě prázdno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 12:37
avatar

myšlenka sice rozdílná,ale spousty mrtvých(nevinných)na triku mají obě náboženství.Každá myšlenka nebo náboženství jak se začne brát radikálně,tak je průser.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 12:42
avatar

"lucie", na to se hodí odpověď, kterou napsal "nikdo" v jiném tématu:

"V jednom s Vámi zásadně nesouhlasím. Války a boje mezi náboženstvími, nikdy nebyly vyvolány samotnými věřícími, ale lidmi v pozadí, ať už ze "světských" nebo "církevních" kruhů, kteří těch rozporů uměli šikovně využít ve svůj prospěch. Nepohádá se křesťan s židem nebo arabem, protože je křesťan, ale protože mu někdo "šikovně" nastaví nohu, a ten křesťan upadne židovi do polívky, a při pádu kopne toho araba. Blbej příklad, vím, ale snad natolik čistej, aby šel zobecnit a pochopit. Obyčejní lidé nemají důvod válčit. Do toho okamžiku, než přijde "osel, co nás hlasitě osloví". Ale to už není o víře. Ale o tom, jestli "osla" chceme poslouchat."
Zdroj: https://www.poradte.cz/volna-…ice-verich-ci-nevericich.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 28.11.15 12:58

pt::

ono to tak jednoduché není, speciálně islám a myšlení islámistů je natolik rozdílné, že toho osla k nenávisti a k boji s ostatními nepotřebují. Mají natolik vymyté mozky a jejich představa o posmrtném životě je žene k boji proti každému bezvěrci.


doplněno 28.11.15 13:04:

ju:

na vytahování hlavy z análu už je pozdě, už je jich v evropě moc. Už nelze ničím dění nějak zvrátit, už nám nezbývá než čekat na konec naší evropské civilizace. Je to prostě přirozený proces, kterému sluníčkáři pomáhají a urychlují jej.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 28.11.15 12:55

Vážení pokud i německá tajná služba tvrdí že 80% migrantů jsou muži v plné síle a bývalí bojovníci IS tak je asi něco kur...a špatně, a někdo by si měl vytahnout hlavu z análního otvoru a rozumně se podívat na věc kam vedla tolerance muslimů ve francii, anglii a švédsku, vznikají enklávy vyloučených a řídících se hajzlů jejich právem šaríja, takže každý kdo chce a je ochoten se podílet na toleranci imigrantů tak mu nastěhujeme rodinu domů a pak za pár ůet nám řekne jak se s nim zžil, takže laskavě přestańte se chovat jako naše posráná vláda lézt těm hajzlům do prdele i s jejich kvotama, na tomto průseru je vidět co to vládne evropě za chamraď, za 50 let se nedovedli integrovat ani cigoši, každej druhej má invalidní důchod a stát je živí, proč by se zapojili a chodili někam bušit, takže až tady nějakej trouba bude zase kázat o pomoci migrantům dal bych mu hned s chutí přes držku, já je tady nechci. Jestli Merklovka potažmo německo, anglie, francie, holandsko, španělsko, portugalsko a ostatní kolonizátoři 400 let a více z kolonií tyly a udělali z nich svoje občany tak ať si je tam vezmou a vracejí jim to co ukradli jejich předkům...doprdele ja je tady nechci ajestli tenhle součaný kabinet, senát a kdovíjaký pablb bude dál prosazovat nějakou přiblblou pomoc imigrantům tak budou muset jít do prdele, jinak to nepůjde!


doplněno 28.11.15 16:28:

Vážení uvědomujete si do čeho nás naši mocní defacto tlačí - opravdu si myslí, že politiku EU směrem k imirantům která je proti rozumu už i němcům a většině evropy mohou prosazovat proti veřejnému mínění většiny občanů, pravdu o chování migrantů se k muslimským ženám, lidem v řecku a itálii, obchodníkům v německu, obslužnému personálu v táborech se ve veřejnoprávní cenzurované televizi a ostatních mediích nedovíte, protože se o ní nesmí mluvit na příkaz EU aby se nemedializovalo nevhodné chování mohamedánů. Opravdu nás chtějí donutit k veřejnému vystoupení a mlácení se na ulici s poblblými havloamerickodoprdeláři kteří svou zaslepenou humanitou tady budou podporovat přiblblé merkelovské kvoty EU o přerozdělování imigrantů mezi země které je nechtějí, vzpomeňte si na prezidentskou kampaň kdy se do krve naši soudruzi umělci a poblblá prohavlovská kolona stavěla za zvolení knížete, ten nahluchlý česky nemluvící degenerovaný šlechtic který se nevymrštil v mládí ani na adjunkta lesnictví a k majetkům přišel jen díky opilci na hradě, a zneužitím zákonů došel k vrácení majetků porušením benešových dekretů / což se v tomto státě povedlo jen Havlovi a jemu - jen na okraj jako schudlý levoboček z nemajetné větve schvarzenberků by si podle rakouského práva ani neškrtl, což dobře věděl tak tady lezl havlovi do pozadí/.

Nemíním vyzývat k násilí, ale číše už začíná přetékat a tenhle národ si nechává srát na hlavu jen do určité meze...jo někdy to trvá i přes 20 let, no a to jsme tedy asi v prd...i.

Datum: 28.11.15 12:56
avatar

- vlastně ani biologicky není možné - aby lidi, natož různá náboženství žila v míru a lásce - každá forma života se může udržet jenom na úkor života jiného - to je dáno, chcete-li samým "Bohem" - a vždycky tomu tak bylo - pokud život a lidstvo existuje - nemohu to vidět jinak !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 13:29

no, toto jsem sem již jednou psala. Nedokázali jsme si poradit s Romy. A to jsou proti většině běženců "inteligentní" jednotlivci. Podívejte se, jaké máme problemy s velkou většinou z nich. Prostě jsou JINÍ. Nebudu psát, že jsou horší nebo lepší než my. Jsou prostě JINÍ. No a většina běženců je NEBEZPEČNĚ JINÁ. To nejsou jednotlivci, nebo neorganizované skupunky. To je velice dobře připravená armáda. Armáda bez jakéhokoliv slitování. Oni s nikým vyjednávat nebudou. Laskavě si uvědomte, že jejich myšlení je naprosto zvrácené, Oni vyrůstali v něčem, o čem tady nemáte ani představu. To, jak jednají se svými dětmi je nepředstavitelně dobře vymyšlené a nepředstavitelně kruté. Bití a mučení vlastní matky je jen zlomek toho, čím ty "děti" při výchově procházejí.

Ano, je možné, že to, co se nyní děje, je přirozený běh. Prostě střídání civilizací. Je možné, že to tak prostě z jakýchsi přirozených zákonitostí Země musí být. My lidé, jsme tomu třeba jenom napomohli. Nevím. Každopádně jestli mohu cokoliv udělat, abych tuto situaci zvrátila, tak to udělám. Jestli zjistím, že je to zbytečné, tak milý JU, jsem na tom jako Ty. Ač nerada, odcházím... Je smutné, že naši rodinu nevyhnali z této země jiné ...ismy. Je smutné, že budu opouštět republiku proto, že ji zaprodali její vlastní lidé, Ale nechci, aby vnučka byla "manželkou" islamisty. Nechci, aby vnuci zabíjeli svoji vlastní rodinu...NECHCI.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 28.11.15 13:37

Bohužel, ale pár debilních ignorantů, bude dělat milosrdná gesta na úkor všech, teď čerstvě mě pobavil zdegenerovaný kníže. Jsem zhnusen, když se z obětí dělají vrazi, řekl Schwarzenberg / http://www.novinky.cz/domaci/…vrazi-rekl-schwarzenberg.html / místo aby držel hubu a stáhl se do ústraní a užíval si nakradené majetky na které mu pomohl dosáhnout jeho kamarád Havel , tak tady šíří svoje dementní stařecká rakušácká moudra v jejich TOP straně...jeden rakušák, jeden američan další smečka ksindlu -máme co jsme chtěli...

Datum: 28.11.15 13:52
avatar

ju -

- oni na tom musejí mít nějaký zájem a musí vědět "co jim to vynese" - rozhodně vidí do zákulisí více, nežli my, takže nás klidně obětují - jinak to není možné. Jinak - kam chcete utéct? - kam se ještě dnes dá utéct?


doplněno 28.11.15 14:21:

strakatý pes -

- no právě - jinak - nežli nějakým takovým "Kalergiho plánem" - ať už se to nazve jak chce - se to vysvětlit prostě nedá ! - a to se ještě lidé posmívají různým "konspiračním teoriím" - které se právě začínají naplňovat ! - prostě bude muset vzniknout nová rasa člověka - dnes a denně děkuju "pánubohu", že nemám děti ! a že už jsem stará, takže mi to už může být jedno.


doplněno 28.11.15 14:39:

- začíná mi to zde připomínat nějaké apokalyptické "fantasy" horory !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 28.11.15 14:03

samozřejmě že je to něčí zájem, ale úplně zbytečný protože to smete úplně všechny, na jednu stranu je to dobře, protože konečně skončí nesmyslná kapitalistická spotřební společnost, která jen vycucává naší matičku zem, lidstvo se vrátí o několik stovek let zpět.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 28.11.15 14:11

Culdo, to je rána na hřebíček!

Já už nad tím přemýšlím jak dloho, co tím sledují, komu ku prospěchu.

Již jsem zde psala, že se jedná o Kalergiho plán - požehnání genocidy Evropy. Chtějí zde mít za dvě tři generace afro-asijsko-euro nového člověka, který bude pro ně pracovat, a elita jej bude řídit.

Zvedaj se mě chlupy, když politici tvrdí, že je všude pořádek a nikde se nezvedla kriminalita. Bodejť by ne, když se nesmí žádné kriminální činy od uprchlíků registrovat, vše se šmahem smete se stolu. Když má živnostník ztrátu, díky nezaplacenému zboží, nebo rozbitého zařízení v prodejně, tak si majitel dojde na úřad a tam dostane kompenzaci. Ani policie nevyjíždí k nahlášeným událostem, ale rovnou postiženého odkáží, že si má dojít pro peníze za ztrátu na úřad.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 28.11.15 14:49

culdabulda:

to nejsou fantasy horory, to je bohužel realita...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 16:28

Vážení, také zírám kdo na přílivu muslimů má zájem a proboha proč. Wikipedie dá na mnoho otázek odpověď. Nedá ale odpověď jak z toho ven. Vzít vidle,cepy a sudlice a vyhnat sluníčkáře pryč - na to už asi nemáme.

Ukázka z Wiki:

Dr.phil. Richard Mikuláš hrabě Coudenhove-Kalergi (něm. Richard Nicolaus Graf Coudenhove-Kalergi) (16. listopadu 1894, Tokio - 27. července 1972 Schruns, Rakousko) byl rakouský šlechtic s československým občanstvím, spisovatel, politik a spoluzakladatel Panevropské unie, příslušník rodu Coudenhove.

Richard Mikuláš Coudenhove-Kalergi rozvinul vizionářskou "pan-evropskou" ideu, kterou se zabýval po celý svůj život. Svůj cíl, zřídit Paneuropu v mezinárodním měřítku, pojal v roce 1922, když mu bylo 28. Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.

Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost, nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.

Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.

V roce 1923, respektive 1924 Coudenhove-Kalergi zakládá Paneuropa-Union, nejstarší z hnutí pro Sjednocení Evropy, k němuž patřili mimo jiné i Albert Einstein, Thomas Mann, Aristide Briand, Otto von Habsburg či Konrad Adenauer. Tím se hrabě Coudenhove-Kalergi vlastně stal předchůdcem dnešní evropské myšlenky a evropské identity. Jednotná Evropa v chápání Kalergiho měla stát na křesťanských principech svobody, míru, blahobytu a kultury, jež jsou dodnes samozřejmou součástí základů evropské kultury. Spatřoval jednotnou Evropu v hospodářském, ale také kulturním a politickém ohledu jako protiváhu k USA, Rusku a Asii.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Richard_Mikul%C3%A1%C5%A1_Coudenhove-Kalergi

Jeho jménem jsou vyznamenány takové velké a významné politické osobnosti jako Merkelová nebo Van Rompuy!

A aby toho nebylo málo, neobdržel teprve před několika dny toto ocenění nikdo jiný než Jean-Claude Juncker. "Vyznamenáním" bylo doposud poctěno 19 osobností.

http://nassmer.blogspot.cz/20…nesena-evropska-myslenka.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 17:08
avatar

Dovolím si jenom takovou poznámku...to, čím jsou lidé z muslimských zemí hodně známí, je to, jak ochotně a s jakou úctou se starají o své hosty, ať už jsou jakéhokoliv náboženství nebo národnosti. Pohostinství je u nich takovou tradicí...(samozřejmě, opět to neplatí všeobecně)

P.S.: Neříkám tím nic víc než to, co jsem napsala.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 17:18
avatar

Klera, to máte pravdu. Pokud přijde někdo příchozí, třeba z jiné kultury, či náboženství, tak jej pohostí, dokonce mu i umyjí nohy, pokud se jedná o muže, ale viděla jste někdy, zda to samé udělají i ženě?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 17:51
avatar

Tak to nevím...asi by to bylo komplikovanější. Ale ne proto, že by k ženě nechovali úctu, ale protože by tím v jejich očích žena ztratila na cudnosti (váženosti...), kdyby sama vešla do domu k cizím mužům. Ale jinak vážně nevím, jak to funguje v reálu...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 17:54
avatar

Klera, nemyslela jsem takový "extrém", kdy jde samotná žena do domu mužů. Klidně může jít o pár (muže a ženu). Vidíte, nevíte, jak to funguje, ale myslím si, že určitě ne tak, jako je zvykem u nás.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 17:58
avatar

No, u nás hlavně vůbec není obvyklé dát nocleh cizímu člověku, co zazvoní u dveří...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 18:54
avatar

Klera, hlavně u nás není obvyklé zazvonit cizímu člověku u dvěří s tím, aby nám poskytl nocleh. Ale možná se dočkáte zvonění a pak si poskytujte nocleh, jak chcete. Nakonec nikdo Vám v tom nebrání už nyní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 18:57
avatar

To není...kde je příčina a kde následek je záhada...:-D Já bych asi nocleh neposkytla, ze strachu, maximálně tak v altánku na zahradě. Ale jídlo a pití bych tomu člověku nabídla...to jo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 19:03
avatar

Klera, tak vidíte, strach by Vám nedovolil. A z čeho tedy máte strach? Obhajujete něco, z čeho máte strach? To si protiřečíte. Já si myslím, že se ve Vás pere, čemu věříte a čemu ne, jen dáváte přednost tomu, co slyšet chcete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 19:21
avatar

Ale co obhajuju? Nikde nic neobhajuju...asi narážíte na uprchlickou krizi. Já už jsem celkem alergická na to, jak mi tu pořád někdo něco vkládá do úst. Proto jsem tam na začátku psala ten dodatek. Já netuším, jak řešit uprchlickou krizi...nejsem Einstein. Doteď jsem tady na poradně nenapsala ani jedinkrát, že bysme měli všechny přijmout, že to nebude problém...jenom píšu fakta. Kolik uprchlických krizí jsme zvládli, kolik lidí jsme už nárazově přijmuli, že máme pracovní místa, že systém přijímání a ověřování (deportování...) uprchlíků v EU je na tragický úrovni atd., to je všechno...ale tyhle řeči už byly tolikrát omílaný, že to nemá cenu opakovat a už mě to celkem unavuje. Teď momentálně mě jenom dostala ta kravina, který se týká tahle diskuze...proto ten můj příspěvek.


doplněno 28.11.15 19:28:

Tady většina lidí žije v určitý představě, že když někdo nevěří všemu, co si nějakej pisálek napíše na svůj blog a je to namířený proti muslimům, tak by hned chtěl přijímat všechny uprchlíky, myslí si, že všichni lidi jsou zlatíčka, obzvlášť muslimové a chodí v hipísáckym oblečení. Takhle to prostě není, ok? *bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 28.11.15 17:29

klera:

to máš vyčtené z internetu, nebo píšeš z vlastní zkušenosti na 100% to máš vyčtené, tak prosím tě mlč...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 17:57
avatar

:D A co vy? Vyčtené z internetu to nemám...ale baví mě chodit na přednášky lidí, co cestují po světě a poslouchat jejich zkušenosti s lidmi, koukat na normální fotografie z běžnýho života bez snahy šokovat...takže odtud.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 17:12
avatar

Jediné, co k tomu mohu říct, je věc, kterou žádný bůh, ani aláh nezmění : ANÁL AGBAR

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 17:57

klera. přišla jsi někdy do cikánské rodiny kdesi v cikánské vesnici na Slovensku? Jestliže jsi tam přišla jako někdo, z koho měli osadníci nějaký užitek, tak sis tam připadala jako paša. Rozdali by se. Jestliže bys byla muž, tak by Ti nabídli i svoji dceru. O čem to svědčí? Že byli dobrosrdeční a celkem neškodní? Nikoliv. Pouze že byli vychcaní !

no a budeme pokračovat, jenom pojedeme trošku dál než jenom na Slovensko. Kdepak jsi byla? Ne s cestovkou, ale sama či pracovně. Mluvím o oblastech s radikálním islámem. Nikde, že? Tak prosím Tě, drž ústa... Děkuji. S příchodem běženců, tak jak se to děje nyní, může souhlasit pouze velice nevzdělaný člověk, nebo sadista (masochista) nebo pedofil. Dva posledně jmenovaní z toho důvodu, že zvrhlosti, které ho rajcují, nebudou postaveny mimo zákon tak, jak tomu je v civilizované zemi. Takže jestliže patříš mezi tyto lidi, chápu Tvůj postoj k této situaci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 18:00
avatar

Sebod, slepému nelze vysvětlit, jak vypadají barvy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 18:02
avatar

Heh...vůbec nevíte, o čem mluvíte.

To P.S. tam bylo hlavně kvůli těm třem posledním řádkům. Takže no comment.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 18:30

klera. Hlavně že Vy víte, o čem mluvíte. Nojo, já jsem zapomněla. Vy chodíte na ty besedy, že jo?*zed*


doplněno 28.11.15 18:33:

jeďte do Calais. Je to pár hodin jízdy autem a ocitnete si v jiném světě. Už jsem to tady doporučila Hafhaf. Tak jeďte spolu, ať si běženci užijí. Potom si popovidáme.


doplněno 28.11.15 18:44:

jeďte do Calais. Je to pár hodin jízdy autem a ocitnete si v jiném světě. Už jsem to tady doporučila Hafhaf. Tak jeďte spolu, ať si běženci užijí. Potom si popovidáme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 18:50
avatar

Hmm, že bych něco přehlídla a z Calais se stal muslimský stát?


doplněno 28.11.15 18:52:

Jestli je to tak, píšu ještě o tom, že to neplatí všeobecně. ;) Heh

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 19:29

Klera. Nevím, jestli jsi fakt tak hloupá. Už se začíná oficiálně přiznávat, že 80% běženců jsou osoby nebezpečné. Takže si to laskavě spočítej. Pustíme sem 20 potřebných spolu s 80ti gaunery...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 28.11.15 19:08

Problém je v muslimech, jsou neintegrovatelní. V Evropě je rovnost pohlaví, do zaměstnání musí jak muž, tak žena, aby si udrželi normální životní standard a vychovali jedno dítětě. Kdo to nedělá, zůstává chudým, závislým na dávkách a radikalizuje se. Toto by měli sluníčkáři vysvětlovat migrantům, i když je to marné, je to marné, je to marné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 19:14
avatar

Já ty "sluníčkové" a další optimisty obdivuju.Žijí v tak krásném svém světě...*ee*Znám jak žijí cikáni ,když jich je většina v bytovém domě a taky jaký standart mají Vietnamci a můžu s klidným svědomím říct,že hlavu bych tam nesložila.Průměrný uprchlík je se svými návyky na tom podobně.Pamatuji si jednu větu z historie Syrie"...Od dob výbojů Alexandra Velikého byla v Sýrii řeckými osadníky zakládána četná prosperující města. Způsob života jejich činorodých obyvatel ostře kontrastoval s netečností domorodých mas venkovanů..."celkem to odpovídá i dnešní realitě.Většina z nich jsou neteční domorodci a budou kontrastovat s činorodými Evropany.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 19:30

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 19:36
avatar

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 19:47

Tak jistěže nebudete na mě reagovat. protože byste musela přiznat, že mluvíte o něčem o čem nemáte ani ponětí. Já bych si například nedovolila tady jít do rubriky třeba domácnost- elektrospotřebiče a kafrat tam odborníkům do oprav. Jenom z toho titulu, že jsem z dálky viděla zásuvku na elektriku. Ale já zapomněla, Vy chodíte na ty besedy, že *smich*. Můžu se zeptat? Jakou máte OSOBNÍ zkušenost s běženci, či zemí, ze které pochází? Děkuji za odpověď.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 19:55
avatar

Klera, tak to teda zase prrr *stop*, Sebod není žádná hloupá. Až dokážeš a naučíš se v životě to co ona, pak mluv. Opravdu s tvým vyjadřováním ukazuješ, že rozumu moc nemáš. Víš, babička vždycky říkala: "Kdo rozumu nemá, jako by zdraví neměl"...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 20:01

pt. Děkuji. Víš, je mi fakt smutno, když vidím, jak se někteří lidé k tomuto tematu staví. Hrozně smutno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 20:03
avatar

Dobře, omlouvám se, snadno ztrácim trpělivost...ona se ale taky nevyjádřila moc slušně, že. To že je (možná) starší než já, neznamená, že na to má právo. Mimochodem, jestli jeden úlet značí "moje vyjadřování", tak je to hodně smutný.


doplněno 28.11.15 20:10:

Mě ale tak vytáčí, že mě nepochopila...ale už nemám sílu to vysvětlovat. Ještě víc mě vytáčí, jak snadno většina lidí uvěří hoaxům a něčemu, co si může kdokoliv napsat kamkoliv, víc, než ověřitelným faktům. A že vlastně většina ani o ty fakta nestojí. A když už je zná, tak si je interpretuje podle svýho...No nic. Tyhle diskuze nejsou stavěný na moje nervy, fakt že ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 20:12
avatar

Klera, učte se trpělivosti a sebeovládání, když chcete vynášet soudy. Sebod pomohla velkému počtu lidí, kteří se ocitli na okraji bídy. Je to vzdělaná ženská, která dokáže poradit z praxe. Na ni fakt ještě nemáte. Mimo to, má opravdu více životních zkušeností. A vy nejste pupek světa, abyste se hned urazila, ale chybami se člověk učí. Doufám, že to vezmete opravdu jako ponaučení do budoucna. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 20:21
avatar

Mě je fuk komu pomáhá. Tak jistě, že jsem se urazila, když mi napíše ať držim hubu. Většině vzdělaných ženských, co znám já, bych nemusela stokrát vysvětlovat, o čem vůbec píšu. Já si nemyslím, že na ní mám. Vždyť ji neznám. Mimochodem, vy mě taky neznáte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.11.15 20:34
avatar

Klera, myslela jsem si, že jste se nad sebou zamyslela. Ty vzdělané ženské, co znáte, by jistě stokrát pochopily, co Sebod píše a možná by Vám také řekly, abyste už nemlela tu svou písničku dokola. Možná je Vám fuk, co Sebod dělá, komu pomáhá, no abyste její radu, třeba ještě nepotřebovala. Ale chápu, že vaše projevy jsou důsledkem vašeho mládí a nezkušenosti. Jedno přísloví říká, že "bláznovství je přivázáno k srdci mladého člověka". Každý mladý v něčem chybuje, každý v něčem jiném a někdo takový zůstane celý život. Myslím, že jste se už zklidnila, a že už budete schopna podívat se na věci i z druhé strany. Moc bych vám to přála. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 20:03
avatar

klera -

-patrně to myslíte dobře a jistě jste hodná a vstřícná - ale působíte na mne velice naivně a bezbranně - a vadí mi, že nadáváte lidem, kteří tak naivní nejsou - a svoji řekněme "nedůvěru" mají podloženou zkušenostmi a schopností taky trochu přemýšlet a ne, jen tupě opakovat, co jim "nakecají" zkorumpovaní politici, kteří takové lidi, jako jste Vy, sice s nadšením využijí, ale je jim úplně, ale úplně jedno, co s nimi pak bude.

- ale - je fakt, že to tak bylo v historii vždycky, a vždycky to "odnesli" nejen ti hodní, ale bohužel i ti, kteří od počátku věděli, do čeho se řítí...


doplněno 28.11.15 20:15:

klera -

- ještě bych dodala - nezbývá, nežli, abychom si všichni ponechali svoje názory, ale vsadím se, že i Vy jistě k nějaké té osobní zkušenosti časem dospějete - a pak si možná na tyto diskuze vzpomenete. Ne, že bych Vám to přála - ale myslím, že se negativním dopadům této apokalyptické migrace nevyhneme nikdo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 20:14
avatar

Já politiky neposlouchám...já napsala, to, co jsem napsala jenom proto, že napsala ať držim hubu. Jsem milá na lidi, co jsou milý na mě. A to, že je hloupá, jsem napsala proto, že furt omílala něco, co vůbec nesouviselo s tím, o čem jsem psala. Totiž o tradici v muslimských zemích. :D O to mi šlo. A psala jsem to jako reakci na téma diskuze. Achjo. Končim.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 20:41

Klera. Jsi asi opravdu mladá. Co je to tradice v muslimských zemích? Nebo jinak se tě zeptám. O které tradici mluvíš? O které muslimské zemi? Víš, jaký je obrovský rozdíl mezi jednotlivými zeměmi? Propastný. Představ si, že tam jsou země, kde sice je mohoženství, ale muž se může oženit až poté, kdy svoji ženu a její děti zabezpečí. To znamené, že ji zabezpečí natolik, že ona má čas sama na sebe a své děti, ty chodí do školky (školky, ne školy), zatímco ona se může vzdělávat. žena má svá práva, dokonce možná větší jak muž i když to na první pohled není vidět. Znásilnění v takové zemi je pomalu hrdelní zločin. Lidé jsou tu opravdu upřimní, srdeční, pohostinní... No a hned vedle máš také muslimskou zemi, kde žena a děti jsou NIC. Neumíš si ani představit, jak to v takové rodině chodí. Znásilnění? Nejsou. To totiž nikdo neřeší. Nenávist k jiné kultuře a náboženství je pro nás nepochopitelná. Tam život opravdu nemá cenu. A víš co je nejhorší, že ani jejich vlastní smrt není nic smutného. Naopak.

Takže promiň, nevěděla jsem o jakých tradicích to vlastně hovoříš.

Píšeš o hoaxech apod. Víš, že já se na ně nemůžu koukat? Zažila jsem v životě víc, než bych chtěla, takže jsou věci, které někde na netu opravdu vidět nepotřebuji. Proto si můžu dovolit v takovýchto debatách promlouvat. Zažila jsem to, milá zlatá...

Jinak se podívej na film Slzy slunce. Pominu zápletku, "hrdiny" atd... Podívej se na chování domorodců. To je skutečnost ! jestli to chceš mít tady (islamisté jsou stejní), tak pak je vítej s otevřenou náručí.

Jo a k tomu, že jsem Ti napsala, ať držíš ústa. Reagovala jsem na Tvoji poznámku, že Calais přeci není muslimské území, nebo jak jsi to napsala. Bylas tam někdy, prosím Tě? Ne? Tak se zdrž poznámek. To, co občas vidíš v televizi, je jen velice slabý odvar toho, co se tam děje. Já tam, holčičko, řešila běžence poprvé již před cca 15ti lety. A byla to už tenkrát hrůza. Tak asi tak... Přeber si to ve své hlavě jak chceš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 23:24
avatar
Já, madam, jsem mluvila o muslimských zemích...a vy jste mi přehodila Calais...proto jsem sarkasticky nadhodila to, jestli to náhodou je muslimská země. Už v prvním příspěvku jsem napsala, že nechci zevšeobecňovat. To by vám mohlo stačit k tomu, abyste si odpustila ten výklad o muslimských zemích, kde to chodí jinak. Nepsala jsem absolutně nic o uprchlících a ještě jsem to v dalších příspěvcích vysvětlovala, jaký na to (ne)mám pohled. To, že jste zažila něco strašného je mi líto, jenže to neznamená, že máte třeba na islám objektivní pohled. Vy zrovna třeba islám a islamisty rozlišujete, ale většina lidí, podle toho co čtu, ne. A to je to, co mi vadí. Zatímco já si islám/Korán nechám vysvětlit od muslimky, jim stačí jeden příspěvek od nějakého manipulátora na internetu. Takže asi tak. Teď aspoň blíž chápu váš postoj a vy snad i ten můj.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 28.11.15 19:41

oporučuji pomatencům článek : http://www.novinky.cz/domaci/…lnu-vyuzivaji-dzihadiste.html

A každý blb co začne mluvit o integraci migrantů a jejich podpoře by měl na veřejnosti hned beztrestně dostat přes držku...a humanitarní organizace co tady ty hejly podporují - povině na roční stáž do uprchlických rodin do Belgie, bez možnosti návratu - tam ať pomáhají,podobně ten pyskatej američan taky do Belgie, nebo na rok do Chánova bez vycházek...

Datum: 28.11.15 19:48

ju. To je marný, to je marný, to je marný...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 19:55

Ju. Chápeš to? Migranta viděli leda tak v televizi (tak jasně že jen to, co bylo schváleno mocnými). Nezvednou zadeček, aby se jeli do těch oblastí, kde to už vře, podívat (nemají to už tak daleko), ale dál budou hlásat lásku k bližnímu. Já jsem se vždycky divila, že naši předci dopustili, aby Hitler a jeho fanatici, zpustošili půl Evropy. Vždycky jsem to měla našim předchůdcům za zlé. A hle. Je tady stokrát horší nepřítel, jak byl fašismuz a ti sluníčkáři ho vítají kytičkou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ar
Datum: 28.11.15 19:51
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 19:57

are. Jaké znásilnění? Chtěla to? Chtěla. Já bych je všechny naložila a odvezla mezi běžence. Ať slouží do roztrhání těla své myšlence.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ar
Datum: 28.11.15 20:26

" Já bych je všechny naložila a odvezla mezi běžence" To já ne, já bych všechny ekonomické běžence vrátil a ty vysluněné magory poslal k nim. Tam pak můžou založit muli-kulti. Ovšem netuším jakou by měli sluníčkáří dlouhou životnost, tam u nich.*hi*

Nechal bych tady jen migranty, kterým jde o život. Blbcům,kteří chtěli a chtějí někoho někde humánitárně bombardovat a přinášet "demokracii" na lafetách kanónů,zabavit majetek a dát zemím, které jsou díky tomu totálně destabilizovány, jako válečné raparace a odškodnění z statísíce a miliony mrtvých. A klidně bych je tam nechal i odvézt na obnovu infrastruktury, domů atd co se tam vybombardovalo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kubaa
Datum: 29.11.15 07:10
Nejsem sympatizant imigrantu, ale snazim se brat vsechno objektivne... nenapadlo vas, ze ti muslimove jsou jak evropsti krestane? Pro vetsinu krestanu, ktere znam, vira v zivote uz takovou vyraznou roli nehraje (jak tomu byvalo driv u vericich), krestanske tradice a pravidla dodrzuji tak zpoloviny nebo je neznaji a celou Bibli casto ani necetli (maximalne jednou dvakrat v zivote).
Chci tim rict, ze se mi nelibi, jak na vsechny pristehovalce nahlizite - jako kdyby se cely den modlili, cetli Koran a brousili si na nas noze a ani vas nenapadne premyslet nad tim, ze to maji nekteri s virou stejne jak my (resp. krestane, ja ne).
doplněno 29.11.15 07:16: Jinak jen v Africe a na Blizkem vychode je mozna i pres pul miliardy lidi, kteri ziji v chudobe a ohrozeni a meli by duvod k imigraci (do Evropy). To je presne ten duvod, proc jsem proti imigraci. Tolik jich rozhodne nemuzeme prijmout a cim vic jich budeme prijimat ted, tim vic budou chtit lidi v chudych zemich k nam imigrovat a to nesmime dopustit.
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 29.11.15 07:28
avatar

Něco se jim rozhodně povedlo...už i Makedonie staví plot.Takže myšlenka sjednocené Evropy je v čudu a máme tady opět ploty s ostnatým drátem a "rozkouskovanou"Evropu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kubaa
Datum: 29.11.15 07:51
Nejhorsi je, ze az tenhle problem s imigrantama jeste vygraduje, kazdy bude chtit branit svou zem, hodnoty a kulturu, coz je uz jen jeden krucek k tomu, aby se nasel nekdo, kdo zfanatizuje davy a toho vyuzije ku vlastnimu prospechu. Tim se akorat vratime k hitlerovskemu Nemecku. A jak to u kazde diktatury byva, jeji moc se dotkne nejen cizincu, ale i domaciho obyvatelstva. Kazda diktatura nakonec jednou skonci a po ni si svet bude o nas myslet uplne to stejne, co si my dnes myslime o Nemcich za druhe svetove valky.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 29.11.15 09:26

Ty kubo, o bombardování v jugošce a se zasazoval ten rezatej Havel když v kongresu lezl zespod američanům do análu, a ty libozvučný kecy o imigrantech jsou sice pěkný, ale kur..a proč si je nevemou uctívači proroka v saudské arabii a na středním východě dávají jim prachy aby šli k nám, nasrat - vojenské letadla EU - fligři musejí nalítat hodiny tak je valit fofrem nazpět a šupem , jsou to vaši souvěrci tak si je vemte...je mi v podstatě jedno jak se vypořádáme s imigranty, ale ať je to rychle a důsledně.../ němci se s tím asi už dlouho patlat nebudou...a začnou je odsunovat z dohledu...

Datum: 29.11.15 10:54

Kubo a copak si myslí už nyní bývalé koloniální země o Evropě? A domníváš se snad, že rozlišují Česko a Německo? Nikoliv. V tomto ohledu jsme pro ně jedno území.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.