Konec dnešní doby?

Od: Datum: 21.11.15 17:10 odpovědí: 41 změna: 24.11.15 13:20

Dobrý den, žádám o stručný odhad, ne pouze větu "je to v prdeli", dnešní situace. Vím k čemu to vše spěje, vím že příští volby vyhraje muslimská strana, protože náš všechny přeroste muslimské obyvatelsvo. Vím ze do 3 let zahyneme, nebo budeme na velkém pokraji zahynutí. Ale prosím Vás o stručný odhad, kam dnešní sitauce spěje a jak je popříapdě vyřeší. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.11.15 17:20
No když to víš,kam to spěje,proč se ptáš?
doplněno 21.11.15 17:25: V koránu je desatero?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 17:34

No ptám se, jestli mají ostatní stejný názor

Datum: 21.11.15 17:23
avatar

Ještě přidám otázku, jak se může stát, že část muslimů zradikalizuje tak, že nedodržuje ani základ svého náboženství - Desatero (nezabiješ)?


doplněno 21.11.15 17:26:

Myslela jsem si, že desatero převzalo z judaismu jak křesťanství tak islám.


doplněno 21.11.15 17:27:

To jsme se ve škole učili na religionistice.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jamal
Datum: 21.11.15 17:57

Je to asi tak: humanisti a jiní požadují pomoc nekonečnému zástupu uprchlíků, kteří si sem přišli pro to, co chtějí, aniž by měli snahu převzít naše zvyky. Postupem času se začne jejich potřeba zvyšovat až dojdou k rozhodnutí, že je třeba vyhubit nevěřící psy. Tak je to učí korán a tak to také dělají.

Tady je malá ukázka:

http://ntv.livejournal.com/414928.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 18:38
avatar

Trochu optimismu by neškodilo. Do tří let zahyneme? Ježkovy oči, to už abych začala uklízet aby tu po mě nezbyl bordel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 19:04

jo já už si uklízím bohužel

Od: strakatypes
Datum: 22.11.15 17:53

Proč jste připokakaný?

Trochu hrdosti na svoji vlast a svůj život. Otevřete nejen oči, ale i ústa! Nebojte se. Když se nebudeme bát všichni, nebo většina //80 procent?//, tak to nemůže dopadnout špatně. Nezalezeme do kouta. Vyjdeme do ulic, řekneme svůj názor. Plno lidí, politiků, spisovatelů, lidí znalých a žijících v cizích zemích dokáže říci pravý stav věcí.

Když stahujete kalhoty a brod je daleko. Sice je to řízené, islamizace Evropy, ale nesmíme se bát. Ne všechny země dopadnou špatně. My, jako národ povětšinou ateistů //40 procent//, bychom byly pronásledováni a dopadli bychom moc špatně. To přece pro naše děti a vnuky nechceme. Matky a babičky bojujme, nenechme si vzít naši zem a náš život, naše rodiny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 19:08
avatar

liduš - a není to jedno? - my už si s tím "bordelem" dělat starosti nebudeme muset a muslimům rozhodně nějaký bordel nevadí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 21.11.15 18:57

Jste bůh, když to víte jak to dopadne, tak proč ten dotaz? Takže očekávejte věci příští. Bůh, Jehova ... vám buď milostiv a studujte korán!.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 19:04

nejsem bůh, jenom jsem inteligentní a z dnešní situace si jasný závěr vyvodí každý inteligentní člověk

Od: buss
Datum: 21.11.15 19:13

za sebe, za sebe...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 19:33
avatar

buss -

nějak jsme si tu "svobodu" představovali asi jinak, ne? - on vždycky ukáže až čas, jak to s těmi ideály vlastně je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 21.11.15 19:43

Se divím, že lidstvo už dávno nespáchalo hromadnou sebevraždu. Příležitostí už bylo, několik konců světa, vyhlazovací války, morové epidemie a hladomory. Nechci situaci vůbec zlehčovat, sám mám strach, ale myslím, že byste si mohl připustit trochu optimismu, protože naděje prý umírá poslední.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 19:50

Co vás vede k přesvědčení, že jste inteligentní?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 20:03
avatar

To už tak bývá, že blbci nevědí, že jsou blbci. Ale tak snad bude jako většina pro okolí neškodný.

Hm, jestli tu prolézá admin, mám otázku. Asi není nijak možné konkrétní otázku pro sebe skrýt, aby se mi ty nejtupější už dál na úvodní stránce nezobrazovaly, kdybych jim v tom nějak zabránil? A pokud ne, dalo by se o něčem takovém do budoucna uvažovat? Podle mě by to bylo nedocenitelné a velmi to zpestřilo zdejší pobyt.


doplněno 21.11.15 20:28:

Tupost otázky je subjektivní, proto taky by logicky tento mechanismus fungoval pro každého zvlášť. Jasně, dá se doufat, že by ho nebylo potřeba používat tak často. Ale pokud by se dalo obávat, že by narostlo množství uložených dat na serveru, tak ono by pomohlo i jen dočasné skrytí takové otázky, třeba jen na týden. Pak už by ji snad zapomněl čas. Ono jen si pamatovat nějakých pár čísel ignorovaných otázek by asi nebyl takový problém ani co do místa.

*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 20:09
avatar

co Vás vede k přesvědčení, že poznáte "tupou" otázku?


doplněno 21.11.15 20:12:

navíc - v tomto případě se zase nelze tak divit, že se naše děti a vnuci právem ptají - jaký jsme jim to připravili život a budoucnost? - nic více, nežli se "tupě" ptát, zatím nemohou !


doplněno 21.11.15 20:18:

ra252 -

- no - pokud je "vědomostmi nepostižený" - 12-letý člověk, tak se to ještě dá tolerovat - horší je, pokud tento stav přetrvává ..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 20:14

No, otázka odpovídá filozofovi asi tak dvanáctiletému, nižádnými vědomostmi nepoškozenému, který si před týdnem pustil televizi ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.15 17:20
avatar

Stačí na hlavní stránce odškrtnout okénko před rubrikou

volná diskuze, v níž se podobné otázky (většinou) objevují.

V běžných rubrikách podobné otázky nepotkávám...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.15 10:49
avatar

Asi to je nejzazší možnost, i když samozřejmě to je poněkud extrémnější řešení, protože i ve volné diskuzi se objevují nějaké zajímavé věci, ale je to pravda, podobné blbosti jsou taky hlavně tam.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 20:07

Něco se děje?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 21:07

Já bych to viděl takto .Až se Evropa naplní pozvanými hosty a hosti budou platit vraždami a prosazováním svých zvyklostí,až bude i Evropa mít nedostatek jídla a pití ,potom se zvedne vlna odporu proti přistěhovalcům ,ale i těm, co je tu chtěli mít. Problém bude všechno z Evropy dostat domů.Určitě se to potom neobejde bez lidské krve a bude jí víc než když se nám sem pomalu nastrkávají.Humanita,proč nejsme slušní vůči naší mámě ,jejíš děti nemají na podobné věci ,jako děti bohatých-ty děti za to nemohou ,že tahle doba udělala mezi lidmi takovou propast.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 21:44

...ne před čárkou nebo tečkou, ale po ní nechejte mezeru.

Snad jsem touto přátelskou radou neporušil žádné pravidlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.15 08:13

Díky, hawara, jsem samouk a když se zapálím pro věc zapomenu řešit pravopis. Pokud se ale naplní ty nejčernější scénáře, bude takovéhle čárkování stejně nanic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.15 09:06
avatar

- je zajímavé, že ačkoliv to není hrubka - přesto mezery před čárkou "zaujmou" - asi z estetického hlediska? - jinak je to samozřejmě prkotina a mám dojem, že "mečík" toto opomenutí ve svých příspěvcích zatím neudělal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.15 17:27
avatar

I typografické chyby ztěžují čtení...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 22:38
avatar

Stručnej odhad, vnuci se nás budou ptát, jak jsme to mohli dopustit. Proč jsme proti tomu něco nedělali? A naše odpověď bude, že jsme o tom diskutovali a dávali plusy a mínusy na novinkách.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.15 11:00

Něco proti tomu dělat - znamená postavit se zemi, jejíž vojenské výdaje jsou větší, než u zbytku světa dohromady.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.15 17:18
avatar

To je pravda. Osobně bych si přál aby se Češi semkli, a vdorovali tomu přívalu navzdory všem. Vím že tenkrát byla jiná doba, ale jako národ jsme před šesti sty lety dokázaly vzdorovat celému tehdejšímu světu po několik desetiletí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.15 17:25

Ovšem ani ne tak jako národ, spíš jako náboženští fanatici. Talibán středověku ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.15 17:55
avatar

Tak tomu musim dát- *palec* Taky mezi tím nevidím moc rozdíly...teda až na dostupný prostředky, taktiku boje...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 21.11.15 23:31
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 23:50
avatar

pt-

pavlínko - je to tak - jenomže lidi byli "svi*ně" odjakživa (jak vidíš - už za dob biblických) , jenom jim chyběla ta vyspělá technika - teď ji už bohužel mají...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 22.11.15 10:36
avatar

culdo, byli lidé zlí i dobří, každý se může rozhodnout svobodně, jak bude konat. Jenže někteří (možná většina) konají hodně špatně, je to lidské ego, lidská pýcha, žádná mravnost. I zákonná norma je minimum morálky a co je pod tím, je již nezákonné. Místo, aby lidem dělalo potěšení konat dobré věci, radují se ze zlého, když mohou ublížit, třeba jen slovem. Každý by musel začít u sebe a hlavně chtít. Tak to vidím já.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 23:51

Souhlasím, ale : https://www.poradte.cz/volna-…/19245-islam-a-muslimove.html

obzvláště druhý příspěvek ti není nakloněn.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.15 10:52

Já za sebe přispěju tak, že ve volbách zvolím tzv. extremisty. Ti už si s tím pak nějak poradí. Naprosto netuším, proč by v Evropě měly vyrůstat mešity. Vás to nějak obohatí? Mně ne a všude jinde na světě je v různých džunglích místa dost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 22.11.15 11:14
avatar

Může to být deset let, co jsem četla - když nevyhrajeme přes zbraně, vyhrajeme dělohama našich žen - prostě jich je víc..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepa*
Datum: 23.11.15 10:15

EU dělá vše možné a nemožné, jen aby se nějak zneviditelnily její špatné kroky.

Velmi si přejí omezení střelných zbraní pro běžné občany : kdo se sám hodlá bránit je nebezpečný. Je divné, že teroristi mají všechny možné zbraně a kdykoliv se jim zlíbí, kohokoliv zastřelí.. Co na to občan?

Velmi si přejí, aby běžný občan měl co nejméně možností platit hotovými penězi. Ideální možnost pro stát jak zatnout každému kritikovi tipec.

Vláda je skupina lidí, které mikdo nevládne. Rozhodnou tedy o umístění převlečených vrahů kamkoliv a občané nemají sebemenší možnost se nějak bránit. Pouze poslouchat rady, jak je dobré přijmout nepřízpusobivou menšinu, časem většinu, mezi sebe a nelpět na svých prioritách.

Ano, je to konec dnešní doby pod taktovkou EU.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 23.11.15 22:23
avatar

Nezahyneme. Islám sem zatáhl něco jako divoký západ. Vláda nám, obyčejným občanům, bude muset dovolit nosit zbraň tak, jako ji nosili chlapi na divokém západě v 19. století. My si tu válku nevymysleli, islám, nám ji vnutil. Kdyby v té Paříži každý (druhý-třetí) chlap měl u pasu bouchačku, tak by mrtvých bylo mnohem méně. Stejně tak třeba v tom Uherském Brodě. Kdyby se každý terorista musel bát, že když vytáhne bouchačku, že má proti sobě ozbrojeného a vycvičeného protivníka, ochotného mu okamžitě prohnat hlavou kulku, tak by se poměr sil okamžitě změnil. Zatím prohráváme. A budeme prohrávat dál, dokud z vás vlády budou dělat pitomce, neschopné nosit a obsluhovat zbraň. Budeme si muset prosadit právo chránit vlastní svobodu. Protože pokud to samé budeme chtít po vládě, tak to půjde jen přes omezení našich svobod.


doplněno 25.11.15 00:19:

Radší umřu s pistolí v ruce, v boji s teroristou, než v leže na zemi, s rukama za hlavou. S tou pistolí mám naději, že to přežiju. Bez ní žádnou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.15 22:33

Kdyby v Paříži měl každý druhý chlap u pasu bouchačku, tak z toho klubu tahají mrtvoly ještě dnes.

Mimochodem - v USA se každý den postřílí asi tolik lidí jako v té Paříži při tom masakru ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.15 11:25
avatar

Každá generace os počátku věků si myslela, že přichází zlom přes který už se civilizace nepřekulí. Ať už to bylo ukřižování Krusta, vpády Turků, Švédů, vynález kola, elektřiny aj. Vždy to nějak jede dál. Nebojím se toho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.15 13:20
avatar

ringo -

- ale vždy přece byl konec "dnešní" doby - ta "zítřejší" už byla jiná - otázkou vždycky je - jaká? - ale myslím, že jednou tu novou dobu lidstvo nepřežije, protože lidi jsou bezcitní dravci a mají furt dokonalejší zbraně !

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.