1xMigranti, docela průšvih

Od: Datum: 17.06.15 08:13 odpovědí: 209 změna: 12.01.16 21:34
avatar

Dobrý den, tak stále přemýšlím nad dnešním světem, respektive nad Evropským problémem, což jsou uprchlíci. Dneska Sobotka řekl, že to může položit evropský sociální systém, což je pravda asi. Co s těma uprchlíkama? Osobně bych jim potápěl lodě, jakmile by se přiblížili k evropské pevnině, protože oni se tu samozřejmě nezačlení a jen budou sát a sát sociální systémy, budou bloudit Evropou a budou z toho jen problémy, to je asi všem jasné. Evropa na solidaritu dost tvrdě dojede.

Na druhou stranu je mi strašně líto těch dětí, které neví, co se děje, proč se to tak děje, kam jdou a kde jsou a proč tam jdou. Těch dětí je mi opravdu líto. Sám mám dvě malé děti a pokouším se vžít do jejich situace. Příklad. V Česku válka, násilí mezi komunitami. Já s dětma a manželkou pluji kdesi na lodi na Africký kontinent a někdo by chtěl potápět naši loď, jen ať táhnem někam...

Perou se ve mě dva pocity, jeden radikální jeden solidární, teď ke kterému se přiklonit? Sám nevím. Jak jste na tom vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.06.15 08:20
avatar

Ať se bojím sebevíc, v životě by mě nenapadlo potápět lodě s lidmi. A taky by mě nenapadlo použít výrazy jako .ať táhne někam. Bojím se, jasně že se bojím, ale můžu se chovat kapku lidsky! *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 17.06.15 09:31

Bohužel pokud se teď zachováme lidsky, tak naše vnuky utlučou klackama, a to bez přehánění. Tohle je přirozený výběr se vším všudy. Nesmíme je vůbec do Evropy pustit. V Africe jich je miliarda, pokud teď přijmeme pár desítek tisíc tak příští rok jich bude million. Jediná rozumná možnost je expedovat je zpátky do Afriky i za cenu že to odnesou i rodiny které tu opravdu chtějí pracovat a děti. Problém se musí vyřešit v Africe. Pokud přijedou tak je naložit na loď a vysadit na Africkém břehu. A ty co tu dělají bordel nenechávat, policie musí zjednat pořádek a ne jen postávat kolem. Pokud dělaj bordel např. kameny po kamionech tak pochytat a vyhostit, neuposlechnutí rozkazu = střílet. Když vidim jak přelejzaj plot na hranicích a policie jen kouká a nechá je přelézt - nechápu. Místo toho aby jim nařídili slézt z plotu, pokud nesleze tak sestřelit. A hlavně musí platit děláš bordel, porušuješ zákon = zamítnutá žádost o ozyl.

Pokud azyl, tak posuzovat na Africkém břehu nebo na ostrově stejně jako to dělá Austrálie. Je to tvrdé, ale cokoliv jiného je sebevražda...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 09:33
avatar

Nevím jak to vnímáte vy babkazov,ale teď jezdím často do Poruby,vystoupím na Svinově z vlaku a teď jak opravili mosty,tak se ani nebojím dojít k tramvajím.Potom tramvají do Poruby.Pokaždé vidím ty romské skupinky,staré cikánky co odhazují vajgly metr přede mnou,neumí pořádně česky,ječí a tlačí kočárky s další generací a celkem mám z nich strach i v dopoledních hodinách.Poruba je taková"lepší"čtvrť a i tak se tam opravdu necítím,díky těmto lidem co jen posedávají po ulicích,plivou,ječí,nepracují,odhazují odpadky a vajgly...proto se přílivu dalších podobných bojím.Ta šance,že se nebudou chtít přispůsobit je veliká.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 17.06.15 11:00

V Praze a okolí je taky spoustu romské menšiny. Rodí a dělají děti. Raději bych jim přispívala na antikoncepci, aby děti neměli. Na Černém mostě je jich jak mraků. Proto asi Černý most se to jmenuje. A koukají na nás bílí tak, že nás určitě milují, že? Ale oni dělat nemusí. Musí se jen rozmnožovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 11:09
avatar

Lucie, mohu mít jakékoliv zkušenosti, ale cokoliv jde říct a napsat kapku kultivovaně, diplomaticky. Přece si mohu o čekoliv myslet cokoliv, ale žijeme v civilizované době a hrubosti nejsou zapotřebí. Stejně nic nezmění!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: plechymore*
Datum: 29.06.15 16:05

Strkáním hlavy do písku, poslušně čekat, až nás vyhodí z vlastního baráku a být rád, že nás jenom vyhodí a nechají odejít živí, to už bude pozdě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 08:02

Tak já bydlím v Porubě a cigána jsem neviděla několik let,,jedině naše bezdomovce...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 09:38
avatar

Tak to by mě zajímalo kde bydlíš. Leninova, dnešní Hlavní třída je v létě tak černá, že si někdy připadám jako v Přívoze. A to se tam cikáni nikdy nijak nepotulovali, vždy byli na Dělnické.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 17.06.15 08:27
avatar

Dobrý den, názorů je už poměrně hodně zde. Zdravím!

https://www.poradte.cz/volna-…resit-uprchliky-z-afriky.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 08:40
avatar

Já tam žádné "ženy a děti" nevidím. Jen samý hrdlořezy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.06.15 09:29
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.15 16:09

Ale jsou tam i děti..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vmichal
Datum: 04.07.15 06:55

Přesně tak. Utíkají samí chlapi a chtějí nán ukázat jak se správně podle jejich Zákonu Šaria řezají lidem hlavy! Tenhle jejich zákon je za posledních 20 let povyšován nad korán. Nevím jestli se Evropa ubrání tomuhle návalu, protože bilí lidé si odjakživa (díky své toleranci) nechali kálet na hlavu! Žil jsem delší dobu v cizině a vím že s bilými se tahle chamraď absolutně nespolčuje. Jediná obrana je: odvézt zpátky a o azylu se nebavit. Howgh, domluvil jsem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 17.06.15 08:51

Dobrý den. Mladí muži v nejlepším věku sem hlavně plují. To nepřináší nic dobrého. Za chvíli se bude člověk bát jít ven za tmy nebo se projít do lesa - aby ho nepřepadli a neznásilnili. Stačí se kouknout na youtube na videa, co vyvádějí v Itáli, ve Francii. Jde z nich strach. Kdo je tady může chtít a proč? Akorát budou přepadávat, rabovat, vše ničit, co se tady vybudovalo - památky a znásilňovat ženy. A nebudou chtít dělat. Mají jiné hygienické návyky a zvyklosti. Nevíme, jaké mají nemoci. Měli by jít do států s jim podobnou kulturou a mentalitou a ne se přiživovat tady. Nestačí, že tady máme jiné příživníky, co nedělali a nikdy dělat nebudou? A my na ně budeme dělat?

doplněno 17.06.15 09:30:

Překvapil mě názor Cyrila Svobody v neděli v pořadu Stalo se... On je tady chce. A pak odletí pryč, až bude nejhůř a nebude sám z politiků. A to byl mámin nejoblíbenější politik před 20 lety a více.

doplněno 17.06.15 09:37:

Opravdu jsme Titanic. A ti bohatí odletí a nechají nás v tom.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 09:11
avatar

To je právě ono. Kdyby šlo pouze o ty dospělé jedince, tak bych je vůbec nepouštěl z lodí na pevninu a šmahem posílal zpátky, ale v nějakých případech migruje třeba opravdu jen rodina s dětmi, která už prostě nesnesla situaci ve své zemi. Je strašně těžké toto posoudit a rozlišit. Je mi naprosto jasné, že oni dělat nebudou. Poroste kriminalita apod.

Datum: 17.06.15 09:22
avatar

Ve mě převládá ten radikální,už jen z historie víme,že ty"primitivnější "kultury zničily ty vyspělejší.Pročetla a shlédla jsem teď tolik debat,že převládá ten strach.Určitě nejsem pro potápění lodí,ale pro vracení zpět.Afrika je obrovský kontinent a neválčí se všude,proč tedy nezůstanou tam?proč třeba mladí,silní muži raději emigrují než aby bránili svou zem?Pokud jsou to vzdělaní jedinci a mají Evropě co nabídnout,proč se raději nesnaží pomoci svému kontinentu?...to je tolik otázek,že solidární přístup je v pozadí.Přece jenom kolik solidarity máme s romy a výsledek po tolika letech žádný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 09:39
avatar

Přesně tak. Naprosto souhlasím. Jenže současná evropská, humanitní politika je natolik naivní a solidární, že si sem nacpe veškerou verbež a té se nikdy nezbaví. Přijedou dva, do pěti let se rozmnoží jak houby po dešti, ty houby se opět rozmnoží a pak se opravdu budeme bát vyjít z domu ven a nebo říci svůj názor. Evropská politika, ta pravdoláskařská a humanitární je sice pěkná, ale naprosto utopická a zcestná a kontraproduktivní. Problém je v tom, že politické špičky v evropě než se na něčem shodnou, tak tady budeme mluvit arabsky.

Evropskou unii nám byl čert dlužnej..na ty uprchlíky by mělo být obecné referendum, jestli je lidi chtěj nebo ne. Jenže tady nerozhoduje lid, pouze elita.

Od: plechymore*
Datum: 29.06.15 16:12

Souhlasím, měli bychom z EU vystoupit, stejně se za její peníze dělají kraviny nepotřebné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 09:40

jsou dvě radikální možnosti který bych volil já bud zpátky dráty se psy nebo ty lodě potápět už na startu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 09:46

hranice,dráty,psy

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 09:59

Když se ta loď s uprchlíky někde uprostřed moře převrhne,proč zachránci tahají ty lidi do Evropy? To mi hlava nebere.Mohli by je přece odvézt zpět.Afrika je velká a pokud se válčí v jejich zemi,mohou se uchýlit do sousední.

To nejsou váleční běženci,ale ekonomičtí.Využívají situace a táhnou tam,kam by se normálně nikdy nemohli dostat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.06.15 10:37
avatar

ujendys-

- vidíte, jak to bylo za komoušů jednoduché ! - asi se nám ta "svoboda" nějak vymyká z rukou - přesně toho jsem se bála, když ostatní kolem cinkali ! - a to jsem jen hloupá "ovečka".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janplinto*
Datum: 17.06.15 09:57

V ČR se neplavců příliš obávat nemusíme. Zkušenosti ze Slovenska ukazují krajní neochotu barevných imigrantů usadit se v zemi s nízkými sociálními dávkami. Spíše se obávám přílivu Ukrajinců, kteří využijí "válečného" stavu (hlavně ve Lvově a Haliči), vstřícného přístupu ČR vůči loutkové ukrajinské vládě a vyrazí k nám v počtu hojnějším než hojném...v Praze bylo po revoluci v 89 úkáček vždycky neúrekom, ale v posledních pár letech je situace doslova dramatická. Připadám si jako v Oděse.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: markmahler
Datum: 17.06.15 10:06

Člověče, co to melete, jak to myslíte, potápět lodě? Někdo to tady interpretuje jako "plné" lodě. Ty lodě je možné teoreticky potápět, jistěže prázdné ať už u břehů evropských nebo u afrických - to jistě. Problém s uprchlíky je vážný a dnes nikdo moc pořádně neví co s tím. Rozhodně si nemyslím, že situace aktuálně dosahuje tolik apokalyptických rozměrů, že by to položilo tak bohatý a vyspělý kout světa, jako je Evropa. To je nesmysl. To, že se věc musí řešit - o to se nikdo nehádá ale je třeba to řešit bez předsudku a s rozmyslem - ale také důsledně. Na druhé straně Evropa vymírá, takže určitá migrační vlna je nevyhnutelná a užitečná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 10:08

Zajímalo by mě,kolik procent uprchlíků z té migrační vlny jde do Evropy proto,že chtějí pracovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: markmahler
Datum: 17.06.15 10:18

No, já myslím, že tihle lidé ze Sýrie a Afriky, umějí pracovat., už jen z toho důvodu, že sociální síť v těhle zemích je prakticky nulová = pod heslem pracuj nebo umři. Na evropský sociální systém se ale snadno navykne.. tohle už je na zákonodárcích aby se statusem uprchlíka řádně pracovati uměli...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 10:23
avatar

A viděl jsi je někdy při práci?Asi ne viď.. ono stačí se koukat např. na arabské zedníky to je slast teda. zdi křivý, pomalá práce, odfláknutá, neustále přestávky...hrůza. Já koukal na zedníky na dovolené v tunisku a musel jsem se smát. A tahle nemakačenka se budou kvartýrovat do Evropy...Bůh s námi

Od: odpoved*
Datum: 17.06.15 14:50

Vaše slova:

"No, já myslím, že tihle lidé ze Sýrie a Afriky, umějí pracovat., už jen z toho důvodu, že sociální síť v těhle zemích je prakticky nulová"...

opravdu? ...koukněte na tohle:


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 10:20
avatar

0,5% nebo je to moc?

Od: nikc®
Datum: 17.06.15 10:22

V čem bude migrační vlna užitečná? Co nám dají? Už teď se perou v Řecku a v Rakousku o jídlo. Myslíte, že to bude lepší? Ne, naopak. Aktuálně nedosahuje, ale vypadá to, že bude dosahovat rozměrů, když to nikdo nezastaví. Hranice uzavřít nechce naše vláda. Taky bych je uzavřela. Vy se nebojíte, že Vám budou třeba znásilňovat ženu případně dceru?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 10:25
avatar

Ne pán je zřejmě pravdoláskař a humanista a utopista tak se nebojí. Teda do doby než mu přičmoudlíci zabouchají u vrat

Od: markmahler
Datum: 17.06.15 10:29

Ti lidé, co sem přijíždějí a mají na to, zaplatit pašerákům za přepravu (asi umějí dobře postavit zeď, jinak ty peníze nemají..), nejsou žádní neandrtálci. Maji ipody, vzdělání, intelekt i status člověka. O dceru a ženu - i syna se bojím, podobně jako se bojím, že jim někdo něco udělá tady v čr - ani tu nemáme zemi bez vyšinutců. Strach mi ale nedává právo, chovat se, jako hovado.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 17.06.15 10:52

Vy jste zřejmě neviděl video na youtube, jak se chovají v jižní Itálii, všechno ničí, rabují, lezou lidem do bytů a znásilňují a jak v Calais, naskakují a přepadávají kamioňáky. Mají právo se takto chovat? Kdo jim ho dal? To má být chování inteligentních a vzdělaných lidí, kteří se umí chovat? Přišli do Evropy a všechno, co lidé budovali léta, zničí. Nemají k Evropě vztah. A to mají být chudáci, co utíkají před válkou?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 16:08
avatar

Nesmíte brát své poznatky jen z videa na youtube. Tři týdny zpět jsem strávil několik dní v jížní Itálii ve dvou velkých městěch a nic takového, co popisujete, jsem tam neviděl. Krom toho, to lezení do bytu dělají i Italové a je to tam dlouho.

Jinak samozřejmě na straně uprchlíku nejsem, ale je třeba na to se dívat trochu objektivně. Oni media tu nenávist teď dost vytvářejí, protože se to lépe prodává.

doplněno 19.06.15 01:21: suzymon: Tak to se omlouvám, evidentně víte lépe, kde jsem byl, než já sám. Ono je vždycky objektivnější věřit nějakému videu z youtube než tam být přímo.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 20:07
avatar

Gismo, byl jste tam několik dní a na místech kde jste neměl možnost vidět realitu. To samé mohli říkat náhodní návštěvníci Československa, v dobách komunistické totality.

"Já tam byl několik dní, a všechno je tam v pohodě... Vždyť je těm lidem dobře."

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 20:52
avatar

No, pardon - a nebylo nám snad za komančéros dobře? Mě teda jo, já byl spokojenej, žádnejma klíčema jsem nikdy necinkal. Pohraničníci hlídali hranice a byl klid.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jentak
Datum: 19.06.15 13:53

Snad to tam chvíli vydrží, než to smažou.

http://zpravy.idnes.cz/report…ium=richtext&utm_content=top6

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 19.06.15 21:30

gismo, já četla zas v jiné diskusi, že tam jedna slečna v Itálii byla a hrůza tam.

doplněno 20.06.15 12:05:

jentak - vypadají ti běženci na fotkách opravdu mírumilovně a nevinně, že? Máme se na co těšit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 19:56
avatar

Nick, napřed jsem vůbec na tuto debatu nechtěla reagovat a jen si čtu co jiní píší. Ale jednak mne vyburcovalo co jsem dnes viděla na vlastní oči ve zprávách, (nebudu říkat odkud) a navíc, já s vaším příspěvkem naprosto souhlasím. A vůbec není nutné, aby se lidé chodili informovat na You Tube. Stačí mít oči a uši, normálně otevřené. Je to pohroma bez přehánění. Jediné, čeho se my Češi, prozatím nemusíme obávat, je to, že by ti utečenci chtěli sem, k nám. Většina z nich ani neví, že existujeme. To, co se do Evropy valí, je nevzdělaná a zběsilá chátra. Jsou velice nebezpeční, protože je jim všechno jedno. Nemají co ztratit a budou plundrovat, znásilňovat a ničit. Zatím se řítí do Francie, Belgie, Anglie a Německa. Ale až se doslechnou, že existuje i nějaké ČR a bohatá Praha, máme je tady. A nejenom tady. Zavalí celou Evropu, pokud se někdo nerozhodne v Evropské Unii k radikálnímu kroku. Tady je k smíchu si myslet, že se tato chátra bude snažit pracovat. Kdyby chtěli pracovat, můžou to dělat u nich doma. Nechtějí pracovat, chtějí jenom brát a je jim úplně jedno kde. Budou vraždit, protože na to jsou zvyklí a mají to v genech. Vraždí se u nich mezi sebou, celá desetiletí. Vraždí své vlastní sousedy a děti. Copak to nikdo neví?

Už nevím, kdo to tady psal, že je hrozné říkat, že by možná bylo lepší ty lodě potápět i s těmi utečenci. Já říkám, že to hrozné není. A vůbec se za svůj názor nestydím. A doufám, že někdo z těch, kteří tu moc mají, sebere odvahu a přestane se schovávat za nějakou humanitu, která je v tomto případě absolutně bezmocná a bezzubá. Ti lidé, co se sem valí nemají o humanitě ani páru. Ti rozumí jenom vytasené mačetě.

Tak se s Vámi loučím, víc se k této otázce vyjadřovat nebudu. Nemá to smysl, stejně tady nic nevymyslíme. Co se děje, mi jedno není a obchází mne hrůza. Ti, co mi budou spílat a obviňovat z nelidskosti, si na mne možná jednou vzpomenou. A ti, co se mnou v duchu souhlasí, stejně nic nezmůžou, zrovna tak, jako já. Ale neudržela jsem se a také jsem vyslovila svůj názor. Nakonec to nebude trvat dlouho a budeme postaveni před hotovou věc. Ať tak či onak...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 19.06.15 21:12

Ahoj Suzymon. Není to úplně k tématu, ale taky ne úplně mimo téma. Dneska se mi stalo, že mě v Praze, kousek od Národní tř. zastavil nějaký chlápek kolem 35 let a vypadal normálně slušně. Myslela jsem, že se mě zeptá na cestu. Mluvil slovensky a chtěl po mě stravenku na 2 rohlíky. A ještě mi řekl, že není žádný somrák. Řekla jsem mu, že stravenku nemám a šla jsem pryč a on byl najednou agresívní a něco slovensky na mě pokřikoval. Naštěstí mu nebylo rozumět. Šel z něj nakonec strach. Přitom na první dojem vypadal slušně. Měla jsem jen koblihu v ruce, proto si asi myslel, že mu něco dám. Nic jinýho jsem ani neměla s sebou. A teď si vemte, že sem vezmeme ty černochy, budou chodit po skupinkách, budou mít hlad a nejen jídlo budou chtít. Zbytek si domyslíme. Zatím je vidím chodit v Praze po jednom, dvou. Jsem zvědavá, jak to bude dál.

doplněno 19.06.15 21:25:

Z toho plyne poučení pro příště, nejíst v Praze na ulici. To je ta svoboda, kterou jsme si vycinkali v 89 klíčemi?

Koukala jsem na pár videí o těch imigrantech. Je jich hodně, ale kdybych koukala na všechny, tak se ani nevyspím... Je to hrozivé.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.15 09:05

Já nevím co pořád máte s tím cinkáním...Už jsem na to alergická.. kdopak-by věděl že to takhle skončí!Nevím,ale myslím si,že se tedy cinkalo hlavně ,aby se mohlo ven do světa. Hlad tady nebyl,všichni měli práci ..lékařská péče zdarma,,,a jistota ta je nade vše..Teď jsme rozprodáni a rozkradení tohle určitě nikdo nechtěl...vytunelování a pod... a zadlužení..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 24.06.15 09:47

zvinac:

Opravdu si myslíte, že většina lidí cinkala kvůli dostání se do světa?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.15 16:13

Ne všichni to dá rozum,,ale lidi štvalo,že nemohou ven,krom některých států..Já se měla dobře,,Nemusím mít markety s přeplněnými regály /také s plesnivými potravinami/Nikdo hlady neumřel..a nebydlel pod mostem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 24.06.15 11:06

zavinac - máte pravdu, kdo věděl, že to dopadne tak, jak to dopadlo. Ale někteří jsou v dnešní době spokojení... Protože můžou vyjet na dovolenou za hranice bez problémů. Ale má to i druhou stranu mince. Po pravdě, já cinkala doma, protože to dělala máma, tak jsem si taky zacinkala. Byla jsem dítě. V diskusích to čtu od lidí, že jsme si to vycinkali, tu svobodu. Někdo umí vidět dopředu - vizionáři, predikce. Ale většina lidí asi ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.15 23:32
avatar

No, řekněte Suzymon, o co jste lepší než ti údajní násilníci, kdybyste podporovala jejich hromadné zabíjení? O co?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.06.15 07:54
avatar

Klera, pletete si pojmy s dojmy. Tudíž útok s obranou. Takže já určitě lepší jsem. Nejsem to já, která by se chystám zaútočit, já se chystám k obraně. Abyste jednou nebyla ráda, že bude někdo podobný mně poblíž, až budete Vy ohrožována třeba u vchodu Vašeho domu. Kdyby tam stál někdo podobný Vám, tak by jenom řekl, že to je potřebný člověk, tak abyste se nevzpěčovala a vydala mu svou peněženku po dobrém. Anebo by rovnou rychle někam zalezl, aby se do toho nemusel montovat a neodnesl si to také. To jsou ti, kteří vyznávají pravidlo, "co tě nepálí, nehas". Já k nim nikdy nepatřila a patřit nebudu. Za svým názorem si stojím, protože vím, o čem mluvím. Vy zatím nevíte nic, nikdy jste se s podobnými lidmi tváří v tvář nesetkala. Až tuto zkušenost uděláte, pak uvidíme, jak se zachováte Vy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.06.15 11:47
avatar

No tak to se mýlíte...kdybych se měla bát vyjít na ulici, tak první co udělám je, že si pořídím zbrojní průkaz a koupím si pistoli...nějaké zkušenosti už mám, tak by to neměl být problém. A taky bych si osvěžila základy sebeobrany. Bránila bych se a ne že ne. Jenom nechápu, jak se to vylučuje s mými názory...A preventivní potápění lodí rozhodně není obrana- ona totiž nelegální imigrace se nerovná násilnému útoku. A kde máte teda ty hordy útočících cizinců? Myslíte tím ty lidi, co se poflakují po plážích, shromažďují se u policejních stanic nebo si staví stany v Calais?

Jestli těmi podobnými lidmi myslíte černochy a třeba ve Francii, tak s těmi jsem se tváří v tvář setkala. Sice tam nejspíš byli o pár let dýl než ti, co přijíždějí teď, ale stejně nevím, jaký zásadní rozdíl by mezi nimi měl být...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: odpoved*
Datum: 17.06.15 14:45

řešit tam, kde problém vznikl:


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 09:35
avatar

Děkuji, toto video jednoduše a názorně ukazuje, jaký je skutečný stav. Poměr velmi a velmi chudých oproti bohatším. Ten nepoměr je tak velký, že se nelze spravedlivě rozdělit, ale jediná v současné době nastavená budoucnost je, že zchudnou všichni. Toto video by měli vidět povinně všichni pracovníci na Úřadě vlády ČR a v EU.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: plechymore*
Datum: 29.06.15 16:16

Máš názory, že by jeden blil, tak se do Afriky nastěhuj a převychovávej.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 10:29
avatar

Zkrátka nad lidmi je potřeba mít neustále bič a klacek, jakmile se povolí je průser. A u těhlech přičmoudlejch to platí desetinásob.

Je to stejné jako u zvířat ať chcete nebo nechcete. Doma máme, respektive otec 50 krav a 20 býků. Když jsou v ohradě, kde je elektrický ohradník, je vše v pořádku, jakmile se třeba omylem zapomene pustit do ohradníku proud, tak zvíře to zjistí, ohradu protrhne a za ním všichni ostatní a to máte vidět ten binec potom. Dostanou svobodu, utečou a vlsatně sami neví, co pak mají bez pravidel dělat. A stejné je to s lidma a s těma barevnejma obzvlášť, co si budeme povídat.,

Od: nikc®
Datum: 17.06.15 10:41

Souhlasím.

doplněno 17.06.15 11:09:

Proto jsme měli na hranicích ostnaté dráty, aby k nám nikdo nelez. Zároveň ale aby i my jsme nevylejzali. Od letoška už vylejzat nebudu, slibuju. A může se to zadrátovat a hlídat vlčáky a pohraniční stráží.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strait
Datum: 17.06.15 10:51

Buď je vzít a začít něco dělat, nebo je nevzít a začít něco dělat, ale když nebudeme nic dělat, tak to asi dobře nedopadne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 12:21

Ať si je Amík natáhne k sobě, když to tam tak hezky "zdemokratizoval". také jsem žádné ženy a děti nevyděl, jen neandrtálce co se neumění chovat!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 17:44
avatar

Danys, vrať se, odkud jsi přišel, tady na primitivní bláboly plné hrubek nejsme zvyklí !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 13:50
avatar

Dusledne ty lode potapet, ty co se sem uz dostali vypravit zase zpatky a kdyz se jim nebude chtit, nacpat je do kontejneru a hodit do more. Bez slitovani, pokud se nevzdaji svych zvyku, nemuzou byt v Evrope!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 13:58

Za budování ismu Moskva nařídila, za budování dalšího ismu Brusel nařídil, někteří čecháčkové to velice potřebují a velká část šlechty dává přílivu pracantů, kteří jsou vybaveni různou drahou technologií, značkovým oblečením a i měďáky zelenou. Jsme pravděpodobně bohatý stát, máme vyřešeny všechny problémy tak můžem přijímat. Až se skutky naplní čecháčkové možná budou vzpomínat na spory Romové, staří, mladí, jako procházku růžovým sadem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: odpoved*
Datum: 17.06.15 14:57

většina lidí je mírumilovná a přesto bylo tolik miliónů lidí zabito:


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 09:45
avatar

Za Vaše odkazy děkuji. B.G. ví, o čem mluví. A řekla to opravdu slušnou formou. Takoví lidé kdyby byli i u nás a hlavně na politické scéně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: muhamadali
Datum: 18.06.15 15:19

Když si tu paní poslechnete, jak odpovídá, jak se všude vraždilo a většina lidí byla irelevantní. Potom závěr z toho ale může být také takový, že lidé jsou prasata kdekoli a bez ohledu na náboženství(viz historie křesťanství, fašisté...) a záleží, kdo nad ovcemi právě drží pastýřskou hůl a podle toho se následně ovce chovají. Ona mluví v podstatě o nás všech. To není jenom o muslimech. Říká v podstatě to, že až v těchto konfliktních zemích bude nastolen pořádek, pokud jsme u islámu, tak třeba podobný tomu, co je dnes v Turecku, potom se věc výrazně zlepší. Co ale dělá EU? Hosti uprchlíky. Je to řešení?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 20:14

Když Kaddáfí platil Sarkozymu kampaň, říkal - když mi nepomůžete, Evropa zčerná ...

Kaddáfího jsme zabili, celou severní Afriku rozvrátili a teď se divíme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 18.06.15 10:04

Co s pocity? Ale jak se vymezit k vládě, která nám to rozhodne? Držet hubu k tomu co zde bude a neozvat se, akce? Zorganizujete něco?

doplněno 19.06.15 11:26:

Takže nic, ať to udělá někdo jiný. Z demonstrací si vláda může dělat prču. Co si myslí (mysleli) politici o "ulici"?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 10:14
avatar

Asi nezorganizuji, ale velice rád se přidám, pokud nějaká akce bude. Tohle se totiž Týká a bude týkat opravdu VŠECH! Takže zapojovat se do různých protimigračních akcí by se měli povinně všichni občane EVROPY. Osobně se domnívám, že pokud se nějak zásadně tato situace nezlepší, mám na mysli islamizaci Evropy (a jako že se nezlepší), tak bude další, v pořadí 10. křižácká výprava...

Od: nikc®
Datum: 18.06.15 12:39

Já se divím, že v Praze na Václaváku není kvůli tomu nějaká demonstrace. Nebo v jiných městech. Vždyť jde do tuhýho. Jde nám doslova o krk. A nejen o to. Určitě bych se přidala.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ou
Datum: 18.06.15 13:54

Dobrý den, když jsem si pustil toto video , tak začínám mít strach o svojí rodinu čeho jsou schopni tito migranti. My, obyčejní lidé si ochranku proti migrantům v případě nebezpečí např. přepadení, apod. nemůžeme dovolit na to nemáme. Moje děti už začínají mit strach aby se vůbec vrátili domů živý a zdraví protože jezdit do školy metrem, to není pro 12 ctileté dítě nic bezpečného. Hezký den.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 13:41
avatar

Tak já se teda taky ještě přidám...docela mě baví ty výkřiky mnohých, po diskuzích na různých serverech, že imigranti jsou spodina, rozvrátí to naši kulturu, většinou se to zvrhne ve spílání EU a pak dojde na rozebírání "řešení". Takže, nejde mi teď o ty rasistické řeči...jistě- strach z neznámého je přirozená věc, jenže by lidi u toho mohli taky nepřestat logicky přemýšlet...Co se tedy děje- nespokojení obyvatelé afrických zemí a zemí Blízkého východu se stěhují do většího bezpečí a za lepším životem, prosperitou. Většinou už za svými příbuznými, známými, kterým už se podařilo sem dostat. Myšlenka vůbec řešit a nějakým způsobem vyřešit (v dohledné době...) situaci v těch konkrétních zemích je celkem naivní a utopická...Další řešení- potápění lodí. Chtěla bych vidět ty hrdiny, co sledují lidi, jak jim umírají před očima...Navíc je docela absurdní o tom vůbec přemýšlet...z hlediska práva, naší kultury, prostě...ne. Dále- posílání lodí zpět...no jak si to představujete- chcete zrekvírovat loď, spoutat všechny migranty (protože jim se to samozřejmě líbit nebude), takže bude na každou loď zřejmě potřeba ozbrojené komando. No a teď- příslušníci cizí armády zřejmě nemůžou jen tak přistát v cizí zemi...No, i kdyby se tahle absurdita dala nějakým způsobem uskutečnit, tak k čemu by to pomohlo? Můžou se sem dostat (a i už dostávají) hezky po souši nebo to budou prostě zkoušet tak dlouho, až se jim to jednou podaří. A věřím, že když už si dali takovou práci, aby opustili svoje rodiny, rodnou zem a zaplatí takový pálky, aby se sem dostali, jen tak to nevzdají. Ti uprchlíci, ať už se vám to líbí nebo ne, tady jsou a budou se sem dál dostávat. Svět se zmenšuje díky snadné komunikaci, stále lépe dostupným informacím a možností se dopravit za relativně krátkou dobu kamkoliv. Mohli bysme se oplotit, odříznout od Evropy a nikoho sem nepouštět...je tohle snad to nejlepší řešení? Opravdu si to myslíte? Můj názor je ten, že bysme se v první řadě měli soustředit na to, jak ty lidi zařadit do naší společnosti, aby tady nenastal ten problém, kterého se lidi bojí- nepřízpůsobí se. Mě se to taky nelíbí, taky bych nejradši potkávala jenom známé, lidi, o kterých vím, co si myslet, kterým rozumím, mají stejné zvyky jako já...jenže vím, že to není realistické a nezbývá mi nic jiného, než přijmout ten fakt.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 18:37

Máte pocit, že se podařilo zařadit do společnosti cikány? Co takhle Francie, kde potomci imigrantů dnes rabují, zapalují auta a nikdo si stím neví rady. Tedˇ se sem hrnou hordy dalších se stejnou kulturou a mentalitou, které se v drtivé většině opět nepodaří nikam zařadit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 19:29
avatar

Klera, až se jednou setkáte s takovým utečencem tváří v tvář, vzpomenete si na tuto diskuzi. A já Vám ručím za to, že svůj názor změníte velice rychle. Tady se odehrávaly dlouhé diskuze co dělat, když se někde u domu usadí bezdomovec, Čech, jen si ty diskuze přečtěte. Jak všichni tady sborem radili zavolat policii a uzavřít přístup ke vchodu do domu, zničit jeho kutloch a tak dál a dál. A teď si představte, že se sem valí vlna OPRAVDOVÝCH bezdomovců, kteří se ovšem nespokojí s lahví vína v plastu a nějakým pelechem pod schody u domu. Kvůli tomu tu cetsu nevážili. Oni budou chtít to, co máte Vy. A když jim to nedáte po dobrém, vezmou si to po zlém. Náš bezdomovec se opije a někde pod schody bude chrnět. Tenhle vám podřízne krk. Je to divoká chátra, která je zvyklá jen na násilí. A velice se pletete, když si myslíte, že ti, co se sem nyní valí, tady mají své přátele, nebo dokonce rodiny. Kdyby měli, nemuseli by to dělat tímto způsobem. Do Francie a i jinam, se legálně dostávali už dávno a po dlouhá léta.

Tohle není to samé, tito lidé jsou úplně jiná sorta. A já jen doufám, že k tomu opravdu vlády zaujmou radikální stanovisko. Ale než se tak stane, tak už jich tady spousta bude. Obávám se, že tohle nedopadne vůbec dobře.

doplněno 19.06.15 19:39:

Sice jsem se už nechtěla vyjadřovat, ale zaráží mne naivita mnohých z nás. To sice svědčí o tom, že jako národ jsme vstřícní lidé, ale v tomto případě, není žádná vstřícnost na místě. Je to jako kdybyste z lítosti chtěla vpustit smečku divokých vyhladovělých vlků do ovčína a myslela si, že když jim dáte nažrat, že je převychováte na psy. Jen si představte, jak by to dopadlo...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 21:56
avatar

Někteří by si měli udělat výlet do nějakého romského gheta nebo si aspoň projít nějakou ubytovnou.Viděli by jak jsou jiné menšiny v Evropě přispůsobivé.Potom by změnili názor a zjistili že sice jsme všichni lidé,ale úplně jiných životních hodnot a zvyklostí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.15 23:19
avatar

Imigranti se sem valí už pár desítek let...jaký je mezi těmi předešlými a těmi současnými rozdíl? Kromě toho, že je jich víc...

Já jsem se ale o tématu rasismu atd. původně vůbec nechtěla bavit. Mě šlo o to, že tyhle postoje a hysterické výkřiky po internetu nebo nedej bože podporování populistů nemá vůbec žádný smysl...čeho tím kdo docílí? Zaprvé se do ČR nikdo nehrne, zadruhé těch směšných tisíc uprchlíků ročně zdravě uvažující člověk nebude vůbec řešit...a nakonec- kdyby dala Evropa do financování protiimigračních opatření ještě o něco víc, tak ji to zruinuje mnohem dřív než doživotní renta pro všechny imigranty dohromady. Do Evropy se lidi budou dostávat, ať už se to někomu líbí nebo ne...a to, že je to jenom zlomek toho, jaké imigrantské vlně čelí zbytek světa, je prostě fakt...A jak to budeme řešit? Budeme tu sedět a podporovat se v tom, jak je to strašný a jak musíme potápět lodě? To bych se radši stala muslimkou a viděla za barákem mešitu než se hlásit ke "kultuře", která bere za normální zbavovat se nechtěných lidí tím, že je zabíjí. Nechápu jakou výhru by to přineslo. Co že to je za hodnoty, které se lidé snaží bránit? Já vím, že ti imigranti mají jinou kulturu atd. Ale ta opravdu nespočívá v ničení, znásilňování a vraždění...být to pravda, většina Itálie a Řecka už by ležela v ruinách.

Myslím, že těch naivních lidí, jak je označujete, tady moc nebude...Vidím to na internetu, na diskuzích, ve svém okolí. Stačilo se doma zmínit, že mám za kamaráda Turka a málem mi byl zakázán :D Vy je třeba nerozlišujete podle barvy pleti, ale prostě je berete jako uzavřenou skupinu se svými zvyky, kulturou...proč ale podporovat jejich izolovanost tím, že se na ně, jako jednotlivce (protože tohle přesně tyhle postoje vyvolávají) budeme dívat skrz prsty?

Jinak mě docela pobavilo několik komentářů u článku, kde se psalo, že policisté zadrželi nelegální imigranty...lidé tam psali- "Tak konečně vládla aspoň trochu obrátila." Jako by to bylo něco převratného, že policie zadržuje ty, kdo porušují zákon...nebo se snaží tomu porušování zabraňovat. Lidé mají zřejmě představu, že se plánuje s otevřenou náručí přijímat všechny běžence a nechat je nekontrolovatelně pobíhat po ulicích, znásilňovat, krást a policie tomu bude zpoza rohu tleskat a ta zlá EU nás bude přesvědčovat o tom, jak je to správné východisko...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: odpoved*
Datum: 24.06.15 12:36

Vaše slova, Klera:

"To bych se radši stala muslimkou a viděla za barákem mešitu než se hlásit ke "kultuře", která bere za normální zbavovat se nechtěných lidí tím, že je zabíjí."

EVROPA ZEMŘELA V KONCENTRAČNÍCH TÁBORECH - http://www.kzamysleni.estranky.cz/clanky/evropa-zemrela-v-koncentracnich-taborech.html

ISLÁM V EVROPĚ ANEB JAK BÝT SNADNOU OBĚTÍ - http://www.kzamysleni.estranky.cz/clanky/islam-v-evrope-aneb-jak-byt-snadnou-obeti.html

ISLAMIZACE BRITÁNIE - http://www.kzamysleni.estranky.cz/clanky/islamizace-britanie.html

ISLAMIZACE EVROPY -


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.15 21:46
avatar

Nojo...mě je jasný, že nejspíš budou existovat jedinci, kteří v těhle kecech vidí klíč k tomu, co si myslet o miliardě a půl jiných lidí, z nichž ani jednoho nepotkali...

"Tato rasa vyhazovala do povětří naše vlaky, zvrátila naše krásná španělská města do třetího světa, která se nyní topí ve špíně a kriminalitě. Tito lidé se uzavírají v bytech, které dostávají zdarma od vlády a plánují vraždu a zničení jejich naivních hostitelů."

Haha...dám vám ukázku. Tato rasa vyvraždila 6 milionů Židů během pouhých 8 let, nepárala se ani s dalšími jim odlišnými, kteří se znelíbili jejich zvrácenému myšlení. Neunikli romové, homosexuálové a jinak politicky smýšlející lidé. Rozvrátila do té doby mírumilovný svět v jedno obrovské krveprolití...Pěkné, že? Mohla bych pokračovat dál...ale stejně to nemá smysl. Nejvtipnější je, že sám autor o tom zezačátku píše a pak najednou obrátí a staví nás mezi osvícené, lepší než ti hrozní muslimové, co nám přinesli "hloupost a nevědomost, náboženský extremismus a nedostatek tolerance" *smich* Komu tohle nepřijde tak absurdní až je to k smíchu, tak buď nemá smysl pro humor nebo mu chybí jeden hodně důležitý orgán...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: odpoved*
Datum: 25.06.15 11:47

ono se říká: "podle sebe, soudím tebe"

a toto jsou Vaše slova:

...nebo mu chybí jeden hodně důležitý orgán...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.15 20:17
avatar

Zkusil jste se nad tim textem aspoň trochu kriticky zamyslet? Nejspíš ne...(jo...odpověď podle sebe soudím tebe jsem zvážila...stejně to risknu :-D)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 01:50
avatar

Klero, každý má právo na svůj názor, i kdyby byl sebeblbější. O své pravdě a přesvědčení nás nejlépe přesvědčíte, až si někoho z migrantů přichýlíte na svá ňadra u sebe doma. Stačí na 3 měsíce. Pak si můžem znovu popovídat, když Vám není divné, že zde má tolik lidí opačný názor než Vy. Nebo Vy jediná to vidíte správně a všichni ostatní jsou zaslepení?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: skvelamamca*
Datum: 19.06.15 13:44

Nevítám tady ty imigratny, a doufám, že se to nějak vyřeší...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: odpoved*
Datum: 19.06.15 17:27

běženci...:


Ohodnoceno: 0x
 
Od: odpoved*
Datum: 19.06.15 17:37

Země se netočí. Slunce obíhá okolo Země.


Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 19.06.15 18:23

Dovolil bych si uměleckou vsuvku, ve které je ale v podstatě vyjádřen i můj názor, který se obecně týká Evropy a jejího osudu. Lépe bych to nevyjádřil. Je to stručné a jasné, reflektující minulost a z toho vyplývající pravděpodobnou budoucnost.

https://waa.ai/vxUQ

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 1111
Datum: 19.06.15 18:26
Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonymkat
Datum: 19.06.15 18:58

Takže,dobrý den.Nejlepší co by mohlo na tomto světě být by byl mír.Není to však možné :/ .Ale je nějaký rozdíl mezi těma lidma z Afriky a mezi Evropany .Jo a nebo ne? Já myslím že ne,akorát to že mají jinou barvu pleti a co?jsou to přece taky jenom lidi.A lidi by si mezi sebou měli pomáhat.Problém je že někdo může být terorista.Ale mělo by se to stejně řešit.Jsou to lidi v nouzi a dneska jich spoustu zemře a zítra by mohli být ještě živý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 19:02
avatar

- romové jsou ale taky jenom lidi - a zkuste se jich třeba zde, nebo jinde zastat ! Je fakt, že asi nejsou v nouzi, ale stejně ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 19:42
avatar

Lidé to jsou, ale mají naprosto jinou kulturu. Barva pleti v tom nehraje žádnou roli. Ale asi to nepochopíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: weilly
Datum: 19.06.15 22:10

Vrba roste vedle smrku, ten vedle brizy, ta vedle modrinu a zadny z tech stromu nebreci, ze ten je jiny nez ten druhy, ze ten ma takove listy a ze ten je vysii a naopak...

Prestanme brecet a litovat se, postavme se zivotu a problemum jake jsou, prestanme se litovat a urazet jine, sundejme ty masky a hlavne se prestanme bat. To mysleni, ktere nam je podsouvano neni nase, je nam implantovano! Neni se totiz ceho bat. Migranty nepovazuji za zadny prusvih. Strach tady siri media a jiste skupiny, kterym se to naramne hodi.. Jaka spina se skryva za tim, ze momentalne masiruji evropany strachem pred migrantama? Argument, proc nas ocipovat? Premysleli jste o tom nekdy?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 22:18
avatar

Bříza, smrk a modřín mohou být vedle sebe, jelikož se navzájem neznásilňují, nevraždí, nekradou...

Od: weilly
Datum: 19.06.15 22:44

Bříza, smrk a modřín si navzajem neubiraji prostor, muzou na stejne planete stejne dychat a zit. Ten prapodivny tvor "pan tvorstva - clovek" toto neumi..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.06.15 13:11
avatar

Bohužel, neumí to souhlasím

Od: petr02
Datum: 19.06.15 23:04

Jak můžete na život rostlin koukat očima člověka? Kdyby se člověk množil pomocí semínek unášejících větrem, tak by taky neznásilňoval, nevraždil a neokrádal. I mezi rostlinami ale probíhá boj, jenom na zcela jiné úrovni. Je to boj o živiny, o místo v lese, větší a silnější strom vytlačí ten menší a slabší.
Často zmiňuji, že život žije jen díky tomu, že pojídá jinej život, rád to říkám i veganům. Neživou sférou přírody se živit nelze. Strom potřebuje živiny ze zemřelých rostlin a zvířat, tedy z bývalého života, člověk pojídá též mrtvej život. Rostliny sice nekvičí když je uříznete, ale taky žijí a reagují na svět. Píšu to schválně, každej si musí uvědomit, že život ve vesmíru není v podstatě nic krásného, je to drsný život a platí to pro mikrosvět, stejně tak ve světě bylin, stromů i ve světě na úrovni hmyzu i primátů.
Ano, musíme zamknout vnější hranice Evropy, není zde místo pro afričany a asiaty. Oni maj své vlastní kontinenty, tam je jejich místo, tam se musí odehrávat jejich boj. Boj o vodu, o jídlo, o život. Je mi jich líto, ale buď my nebo oni, na planetě se schyluje k velkým průserům a lajci to zatím nevidí, nicméně čekaj nás dost krušné chvíle. Lidé budou umírat, tomu nezabráníme. My můžeme jen přispět k míru, ale nezajistíme ho, můžeme afričanům pomoci, ale musí zůstat tam. A nejsem zlej, kdybych byl zlej, tak bych řekl pojďme je vyvraždit do jednoho, budeme pak mít klid a dostatek všeho, ale to přece neříkám. Přitom by bylo docela snadné je vyvraždit. Ale je to samozřejmě nesmysl. Stejně tak je ale nesmysl, aby se Afrika přestěhovala do Evropy. V Egyptě každý rok přibývá milión lidí, přitom je to prakticky poušť, kde se špatně pěstuje jídlo, kde je nedostatek vody. Přesto každý rok je zde o milión lidí více. Co s tím?
Nejsem sluníčkář, nejsem xenofob, jsem realista a především jsem člověk = zajímá mne především mé bezpečí a bezpečí mé rodiny. Bezpečí by měl zajistit stát a v menší míře i Evropa. Afrika do toho už ale nepatří, ta mi žádné bezpečí nezajišťuje, spíše je to v podstatě rival Evropy, jejíž jsem součástí a která mi zajišťuje bezpečí. Máme tedy uzavřenej kruh. Na Olympiádě jsou ty kruhy barevně odlišené, jsou spojené, ale nedotýkají se, nepřekrývají se a tak by to mělo zůstat. Nechci Afriku v Evropě a ani Evropu v Africe. Chci spolupracující Evropu s Afrikou. Ta spolupráce ale neexistuje a spíše naopak, Evropa se podílí na destabilizaci Afriky, nicméně nejen Evropa. Zde je ten největší problém, který se ale neřeší a ani řešit nebude.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 22:26
avatar

weilly

- to je ušlechtilá myšlenka a myslím, že by všichni byli rádi, kdyby byla reálná.

Ale nikdy v historii lidstva to takto nefungovalo - a dnes je technickej pokrok na takové výši, že se lidstvu možná podaří splnit si svůj odvěký "sen" - navzájem se vymlátit ! Lidi jako živočišný druh tedy ráda nemám, ať jsou jakékoliv barvy !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: weilly
Datum: 19.06.15 22:37

culdabulda1

Jo jo, patologicko sebedestruktivni proces lidstva je jiz v behu a je hrozne tezke si v te nasi malosti si priznat, ze jako lide jsme totalne selhali. Uzasne, ba az komicke, jak se clovek dokazal "povysit" na vrchol evoluce a na "pany tvorstva". A nemame vubec nic, cim by jsme toto "sebepovyseni" podepreli ... Ehmmmm

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 22:40

weilly. S těmi stromy, které rostou spokojeně vedle sebe, jste střelil hodně moc mimo. Jsou stromy, které utlačí vše živé v jeho okolí. Jsou stromy, kterým vůbec nesvědčí přítomnost jiných stromů apod.

K těm migrantům. Vy jste s nimi byl v osobním kontaktu, že píšete, že není se čeho bát? Já jsem s nimi měla co do činění. Ten, kdo se jich zastává je naprostý blázen. To, co vidíte v televizi, je jen zlomek toho, čeho jsou schopni. Jestli nezačneme před nimi CELOU Evropu bránit, tak nás naše děti a vnuci jednou budou muset proklet. I když... Ona ta hrůza nastane daleko dříve.

doplněno 19.06.15 22:47:

Vám všem, kteří se jejich zastáváte, vřele doporučuji výlet někam mezi ně. A prosím, kupte si jen jízdenku tam. Zpátky ji už potřebovat nebudete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: weilly
Datum: 19.06.15 22:50

sebod:

Ja televizi nemam, nesleduji ten hnus a nesdilim nazory ktere jsou nam podsouvany. Zil a pracoval jsem mezi arabama a muslimama a nikdy nebyl mezi nama problem. Takze mne nikdo tady nenakuka, ze jsou to nejaci "podlide" ci "zle" bytosti. Problem je jinde, jenom to chce se rozhlednout, zakusit a zjistit si sam jaka je skutecnost. Holt, zkusenost je nesdelitelna ;)

Jizdenku? haha, Nechtel bych zit v tom "kriminale" ve kterem zijete ... *stop*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 23:07

weilly.Já jsem poznala Senegal a jeho lidi. S těmi, když jste hovořil nebo když jste viděl to, co se v okolních zemích dělo, tak jen zaslepenec může hovořit o tom, že jsou to mírumilovní lidé. Moc dobře vím, jak skončili všechny možné humanitární projekty v těchto zemích. Tito lidé nechtějí být převychováni, nechtějí jít do jiné země a tam pracovat, aby se měli lépe. Kdo tvrdí opak, je lhář nebo člověk, který nežije skutečností ale svými ideály.

Ano, také bych mohla hovořit o tom, že když jsem kdysi studovala vysokou školu, tak s Araby tam nebyl jediný problém. Naopak. Byli přátelští, pohostinný, když jsme neměli peníze, tak "tzatáhli" celý večírek atd... Ale sem jdou naprosto jiní lidé.

Byl jste v Calais? Já ano, Problém s běženci jsem tam řešila před více jak deseti lety. To nejsem chudáci, to jsou lidé, kteří se neštítí ničeho.

Ano, zkušenost je nesdělitelná. To máte naprostou pravdu. Jen se modlím za to, aby jsme si těmi zkušenostmi za chvilku neprocházeli.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: willey
Datum: 19.06.15 23:37

sebod:

kdo vi ... Senegal a tuto cast sveta neznam... Znam Libyi, Egypt, Tunis a Saudskou. Tam bylo naprosto uzasne a spominam jen v dobrem. To je asi o tom, v jake spolecnosti se clovek pohybuje. Takze nelze hodnotiti a je i mozna i zbytecne polemizovat o tom. Vase nazory beru, jsou take ze zkusenosti a nepochybuji o tom, ze jste si asi uzila sve ... Ehmmmm

Netvrdim, ze mam pravdu a ani nikdy tvrdit nebudu.. Je to vse o uhlu pohledu :D

Dobrou tedy

Ohodnoceno: 0x
 
Od: loco
Datum: 20.06.15 13:37

Willey,

raději se místo Vašich "mouder" naučte pořádně češtinu.

S pozdravem, Loco!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.06.15 08:54
avatar

Sebod, já s Vámi naprosto a ve všem souhlasím. Vy, jak je vidět, alespoň víte o čem je řeč. Ale když si tady čtu, co dokáží napsat jiní, jako třeba ten člověk, co srovnává lidi se stromy, tak tomu bych fakticky přála, aby se právě on s podobným uprchlíkem setkal velice brzy. On by mu spadl hřebínek velice rychle. Proto jsem se do téhle debaty nechtěla pouštět. Věděla jsem předem, že se tady budou vyjadřovat také lidé bez zažitých zkušeností a ti budou tvrdit, že se v podstatě vůbec nic neděje a máme být hodní a otevřít vrata dokořán...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.06.15 08:31
avatar

Srovnávat vedle sebe rostoucí stromy s lidmi, je prapodivné. Je vidět, že jste nevystrčil paty ze svého bydliště a sledujete pouze televizní noviny. Jinak byste nemohl napsat to, co jste napsal. Nemáte očividně vůbec žádný přehled o ničem. Pro Vaši informaci je Francie, Anglie Německo a tak dál, také v Evropě. Pokud si myslíte, že do ní patříme jenom my, tak se mýlíte. Ve výše jmenovaných zemích nikdo nikoho nemasíruje v médiích, tam se s tím ti lidé potýkají ve skutečnosti a už dlouhou řadu let. Mám pocit, že jste strčil hlavu do písku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strojar*
Datum: 19.06.15 22:55

Otázka to je jistě velice zajímavá. Já jsem razantně proti přijímání uprchílků už jen z toho důvodu, že se tím nic nevyřeší. Stačí se podívat ve Francii, jaký mají obrovský problém s přistěhovalci. To, že to jsou z 90 procent uprchlíci ekonomičtí snad ani nemá cenu zdůrazňovat. Další otázkou je, co by zde takový uprchlík dělal? S nejvyšší pravděpodobností by žil na sociálních dávkách. Nemáme ani na to, abychom zajistil svůj český stát natož cizince.

Samozřejmě je to celé zapříčiněno nesmyslnou politikou USA, která zbořila fungující systémy v zemích jako je Líbye, Sýrie atd. kde svrhla diktátory a prosazuje tam rádoby demokracii na kterou nejsou tamní lidé vůbec zvyklý. Vše samozřejmě s postranním úmyslém získat co nejvíce nerostného bohatství.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: weilly
Datum: 19.06.15 22:58

strojar:

Zajimavy pohled na vec .. a jo, dobry postreh pane *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strojar*
Datum: 19.06.15 23:02

Další věcí je to, že u nás ani ti uprchlíci zůstat nechtějí. Jsme pro ně přestupní stanicí do Německa, Anglie a zemí s vyšším HDP. Jak říkám, nepomůžeme jim tím, že je zde příjmeme. To bychom jich museli přijímat miliony a ne tisíce. Osobně se domnívám, že pokud to takto půjde dál tak je to začátek konce Evropy tak jak to známe. Připadá mi, že lidé nedomýšlí co vše to mlže do budoucna znamenat.

Osobně jsme tedy i pro zrušení schengenského prostoru, který dal pouze prostor pro černý obchod s drogami, prostitituci z východních zemí atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 22:58
avatar

strojar - a všechno zavinil Gorbačov !

doplněno 19.06.15 23:06:

- tenkrát jsme byli nad situací v SSSR všichni velmi nadšeni, ale myslím, že právě rozpad sovětského bloku umožnil USA jejich rozpínavou politiku. Pokud se mýlím, tak sorry, nejsem politik, jenom obyčejná ovečka - a z jakéhokoliv fundovaného a rozumného vysvětlení se ráda poučím.

doplněno 19.06.15 23:26:

- ono asi platí, že když se, laicky řečeno, poruší rovnováha - systém se sesype.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: weilly
Datum: 19.06.15 23:00

Culdabulda1

Proc Gorbacov? hahaha *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strojar*
Datum: 19.06.15 23:03

To by mě také zajímalo :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gregy
Datum: 20.06.15 21:38

protože blondýna *klik*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strojar*
Datum: 19.06.15 23:10

Tak za rozpínavost může především slabá politika EU, která podle mě hraje ve světě až čtvrté housle za Asií, USA a JA. Je to smutné, ale je to tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: willey
Datum: 19.06.15 23:16

culdabulda1

A joooo .. cinkali jsme s klicema, to jo. Nenapadlo nas vtedy, co a jak se vyvine... Taky jsme byli taky pekne zmanipulovani a podporili jsme to. Ehmmmm

A rusko? Nepodcenoval bych je. Rusove nikdy nebyli hlupaci, maji neuveritelny potencial... Takze "oprasit" rustinu zas nevidim jako zly napad .. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strojar*
Datum: 19.06.15 23:22

Tak ja sám se rusky učím. Je to rozhodně užitečnější jazyk neš francoužština nebo španělština. Rusko mělo, má a vždy bude mít velký potenciál. Je jen otázkou času kdy světu dojde, že sankce jsou nesmysl. Snad jednou EU přestane skákat tak jak USA píská.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: willey
Datum: 19.06.15 23:27

strojar:

*palec**hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr®
Datum: 19.06.15 23:09

Jediné řešení je sem vůbec nepouštět. Začnou se blížit ke břehům evropské unie, tak je vyzvat, ať se vrátí. Jestliže tak neučiní, tak varovné výstřelly a pak bez milosti potopit. Zní to sice možná drsně, ale toto už je boj kdo z koho. Jestli je sem všechny pustíme, tak je s náma konec. A takové kecy o pomoci a integraci mě pěkně se--u. Jak dlouho řešíme romskou otázku? A toto je úplně jiná kultura, dle mého názoru vůbec neslučitelná s tou naší. Je to opravdu VELKÝ problém a jestli tomu neuděláme přítrž tak evropané budou těma afričanama umláceny klacky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strojar*
Datum: 19.06.15 23:14

V zásadě s Vámi souhlasím. Ikdyž podle mě už jsme svlj boj jako Evropa prohráli svými sociálními systémy, imigrační politikou atd. Další věcí je, že země, které nás mají de facto přes uprchlíky chránit je Itálie a Řecko. Prvně jmenovaná země nedokázala ve 2. sv válce porazit skoro ani Habeš a Řecko..? Jejich problémy hovoří sami za sebe. Takže spoléhat se na ně je velice ošemetné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: willey
Datum: 19.06.15 23:26

Uzasne sledovat, jak ma kazdy hned rychle a spolehlive reseni.. Proc tedy neco neudelame a jenom tady placame pate pres devate z pohodli "nasich teplych" obyvaku pred svyma PC *klik*

Jsme na to moc pohodlni a pokud se nic nestane, ty nase zadnice nezvedneme . . . hahaha *smich*

Takze nebrecme !

Preji vsem tady dobrou noc a bavme se... Zivot je kurv.a kratky ... ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr®
Datum: 19.06.15 23:33

Nějaký nápad co dělat? Rád se nechám inspirovat. Poraďte

Ohodnoceno: 0x
 
Od: willey
Datum: 19.06.15 23:44

Neporadim... ja taky nevim.. ;)

G. I. Gurdžijev pise: "Nemuzeme delat nic"

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 20.06.15 01:01

Kritik bez názoru, plovoucí na všeobecné vlně bez vlastního názoru, ale má čas napsat a kritizovat jiné, bezpáteřní debil a idiot který nemá ani mikro vlastní úsudek. Budete -li chtít omluvu, tak pouze v veřejně. Těším se

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.06.15 14:35

*modla* nic jiného nám nezbívá

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stopuprchlikum
Datum: 20.06.15 21:55

Já nesoucítím, chci žít ve společnosti bez nich. Soucit ničemu nepomůže. Měli by je otáčet už na moři, pokud by neuposlechli, poslat ke dnu, nezachraňovat. To ostatní tu už padlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 21.06.15 12:17

7.7. má být demonstrace v Praze. Kdo chce přijít, přijďte! Psal to někdo na Novinkách v diskusi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.15 13:05

nick. Tady, a nejen tady, je většina proti. Ale přijet na demonstraci? Hmm, ale víš, já zrovna něco mám. A já to mám zase daleko. A přeci se prd stane, když tam zrovna já nepojedu... Takže se tam sejde jen pár lidí, kteří nejen mluví, ale i konají.

Jako mladší, jsem se divila tomu, že když přišel Hitler k moci, že se lidé tomu nepostavili. Že nebránili hned od začátku své země. Že se nechali manipulovat tak, jak mocní chtěli...Nojo, no. Nijak jsme se neponaučili. Zase čekáme, že to NĚKDO vyřeší za nás. Když dobře, tak o tom nebudeme moc mluvit. Když špatně, budeme remcat a kritizovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.15 13:42
avatar

sebod -

máte naprostou pravdu - ale, co by se stalo, kdyby na demonstraci přijeli všichni? - a obávám se, že kdyby přišel nový Hitler, tak by se asi k moci znovu dostal, zvláště, když se ve světě nakupilo tolik problémů a zřejmě je jediným řešením jenom to radikální - nedovedu si bohužel představit, jak by se to dalo vyřešit jinak...

doplněno 21.06.15 13:53:

- Země je prostě přelidněná a taky už dost zdevastovaná - takže se lidstvo musí zase trochu zredukovat, nebo prostě rovnou zaniknout.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 21.06.15 16:38

sebod A nebo tady nebudeme místo toho remcání a kritizování... Pořád je lepší se aspoň snažit něco změnit než nedělat nic a sedět doma u počítače. A pak litovat, že jsme se nesnažili. V 89 taky lidi cinkali klíčema a demonstrovali a bylo to k něčemu. I když toho dneska řada lidí lituje. Jak víte, že tam přijde jen pár lidí?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.15 18:39
avatar

Nikc, když něco zorganizujete vy, když jste tak chytrá, dejte vědět, já přijedu i s kamarádkami a celou rodinou, normálně Hujerovi. A vy se nám můžete postavit do čela. Ale neříkejte, ať někdo něco udělá. Udělejte to vy!

doplněno 21.06.15 19:10:

Nikc, není potřeba se durdit a urážet už vůbec ne. Něco jste napsala, tak si za tím stůjte, obhajte to! Nehádejte se, diskutujte!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 21.06.15 18:44

Já psala, kdo chce, může tam jít. Neumíte asi číst a je to 7.7. Vy mi neříkejte, co mám dělat já, buďte tak laskavá! Navážet se do druhých, to vám jde, co? Už sem psát nebudu. Akorát se to otočí proti mě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.15 18:59
avatar

nikc - to pramení z toho, že jsou lidi tak trochu bezradní, jak se mají zachovat - a dost bezmocní. Nevím, jestli jsou demonstrace co platné, i když úmysl je jistě dobrý - a hodně lidí to takto cítí. A navíc - kdo ví, co se stane do 7.7. ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 21.06.15 19:04

culdobuldo, já nikomu nenutím, co má dělat. Ať si každý dělá, co chce. A nemyslím si, že jsem jediná, kdo tady dělá chytrýho... Že řeknu svůj názor neznamená, že dělám chytrou.

doplněno 21.06.15 19:05:

Jinak souhlasím s tím, co jste napsala nad tím. S tím Hitlerem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.15 21:21

Něco se děje?

Po světě běhá 60 milionů úprchlíků. Kolik jich dorazilo do Evropy? Myslím té "naší vyspělé".

Do Ruska podporovaného sankcemi jich dorazil milion a jaksi je zvládli i v ruské zimě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.15 21:23

Však na Slovensku už se něco děje,,,,,to je dobře. ale tady? NIC,

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kvetuse
Datum: 22.06.15 19:30

Těžko se mohou integrovat, je to naprosto odlišná mentalita, náboženství atd. Úplně stačí, jak se tady integrovali např.Chorvati, kteří co je znám, tak jsou jednou nohou v kriminále. To samé jsou Vietnamci, neberou sice dávky, ale zase krátí daně, neplatí za prodavače sociální pojištění a z vlastní zkušenosti vím, že nechtějí ani platit náhradu za dovolenou - prostě mají vlastní pravidla a zákony. A např. časopis Blesk psal příklad integrace, kdy Václavák ovládá 7 mafií - Rumuni, Albánci, Čečenci, Bulhaři, Rusáci, Asiati a černoši. Pořád zde postávají a živí se prodejem drog či lákají do veřejných domů. Takže cizince raději NE - máme svůj vlastní bordel a proč to ještě zhoršovat. A pokud si chcete přečíst, co se děje v Británii ohledně islámských přištěhovalců, tak doporučuji si vyhledat http:/rogozov.bigbloger.lidovky.cz/c/43827/Vsedni-den-s-islamem-aneb-vanoce-letos-povolili.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.15 13:54
avatar

Květuše, máte zajímavé informace... ale měla byste také vědět, že migrace lidí existuje, co svět světem stojí. Takže navrhněte něco rozumného, jak migarci zabránit, jinak vám asi nezbyde, než se z tohoto světa odstěhovat do jiného ;).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 29.06.15 16:16

Květuše, vidím, že jste asi na dávkách, a rozčiluje Vás, že není více poplatníků, kteří by se na Vás složili. Chudáci Chorvaté a Vietnamci. A Češi taky kradou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik
Datum: 24.06.15 14:05

Ač je to tvrdý mám názor jasný,je to buď oni nebo my. Tohle je válka dvou kontinentů a ve válce vždycky umíají i děti,to se prostě nedá nic dělat

Nejsem proto aby se potápěli lodě plné lidí,ale nesmí se jim dovolit odplout od břehů afriky nebo asie,na všechny pozemní spojnice dát ostnatý drát a kulometné zákopy(něco jako nová železná opona,tentokrát však s cílem ne rozdělit ale chránit) a stávající nepřizpůsobivé vyhostit zpátky.

V neposlední řadě taky musí američani přestat se šířením své demokracie a rozeštvávat to tam..a když už si to nadrobili,tak to taky vyřešit,všechny extrémisty bez milosti převálcovat v pozemní operaci(přežít nesmí nikdo,ani jejich děti,protože ty už jsou od mala tak sfanatizované že by se v dospělosti chovali stejně)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.15 15:57
avatar

Konečně někdo, teprve dnes, řekl, že je potřeba pomoci místům, odkud lidé utíkají. Konečně! To je jediná možnost, jak lidi udržet, aby neutíkali. Vím, snadné to určitě nebude, ale pořád lepší, než hlídat hranice a potápět lodě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: odpoved*
Datum: 24.06.15 17:27

už je to i v tom videu s kuličkama, že se má pomáhat na místě, koukněte na to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.15 18:42
avatar

Ke všem těm reakcím, jen jeden odkaz, aby bylo jasno. Nic není náhoda. Nic se neděje jen tak, samo od sebe. Informace o těchto webových stránkách zazněla i na jednání parlamentu. Že se o tom naše média nezmínila? To by bylo spíš do jiného dotazu, a to o manipulacích médií.

w2eu.info

Ti znalejší, vědí že 2 se překládá jako "to" a cely odkaz je jinotaj pro "World to europe". Záměr? Náhoda? Věřte si každý čemu chcete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.15 14:49
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 29.06.15 15:00

Jako nejsem Evropský vládce, ale kdybych byl, tak bych se asi poradil s USA, Ruskem, Čínou, Austrálií, jak to dělají, že nemají takové problémy.

doplněno 29.06.15 15:08:

A mohu odpovědět? Asi jsme moc velcí dobráci. Všude jinde se žije asi hůř, a ještě si to brání. Asi na to taky (Evropané) brzy přijdem. Je to těžký. Ona totiž křesťanská víra nám asi hodně dala, ale teď se to začíná lámat (pomoz bližnímu svému).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ja1
Datum: 29.06.15 17:16

O migranty/uprchlíky nechť se postarají v první řadě vlády zemí které díky svému vměšování a hraní na světové četníky pomáhaly tamní vlády a režimy destabilizovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 29.06.15 17:24

Pardon, ale to je typická odpověď levicového aktivisty a odpůrce USA, není někde na demostraci?

doplněno 29.06.15 17:29:

A ještě hochu (dovolím si ti tykat) kdyby nebylo Ameriky (ač jí tak nemáš rád) tak se tady minimálně 5x klaníme a vystrkujeme prdel, nebo alespoň vyzýváme velké rusko. Zdar Euroatlantické civilizaci - pokud ještě někdo ví, co to znamená.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ja1
Datum: 29.06.15 18:52

Soráč frajere, levicový aktivista nejsem a hoch už dáááávno nejsem.*smich*

Tak teda "Míru zdar!" Bude to potřeba...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 29.06.15 19:58

Ale hlavně jste (si) neřekl, jak to řešit. Čekám odpověď.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.15 19:03
avatar

mp -

možná by za "velkého ruska" bylo v Evropě bezpečněji, rozhodně mne moc neláká klanět se muslimům. No uvidíme - pokud nás nepřejede auto, či neklepne pepka, tak všichni asi poznáme, jak to nakonec dopadne, protože to všechno má nějak nebezpečně rychlý spád. Ráda bych se mýlila i za cenu označení za blbku.

doplněno 29.06.15 20:16:

mp - no, já jsem si představovala něco jako USA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 29.06.15 20:01

Já bych si předsavoval silnou Evropu (nekomunistickou). To je ale asi těžké.

doplněno 29.06.15 20:02:

a nejde to

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepe1222
Datum: 29.06.15 20:08

A to máte "ja1 " 100 % pravdu. Porovnejte původ uprchlíků a místa, kde USA zasahovaly proti tyranům. Lybie, Irák, Afghanistán, africké státy. Buď mají napochodovat do té které země a vyčistit to tam, nebo je nechat svému osudu. Takové napůl je k ničemu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michllll
Datum: 30.06.15 09:25

Jo je to těžké. Jo vlastně nevím co jsou ti uprchlíci zač. Na zprávy mediíí nedám.Musel bych mezi nimi chvílí být a rozumět co si říkají. Navíc je momentálně v Evropě léto.Co budou dělat až přijdou první podzimní mrazíky,budou se krátit dny a začne poletovat první sníh?

Také nad tím přemýšlím.Tedy nad siutuací těch dětí. Těžko je zachráníme tady v ČR. Je to stejné jako s cikáňaty. Také by z nich mohli být normální lidé kdyby měly odpovídající rodičovské vzory a ne flákače a vyčůranky či hrubce a ožraly...Oni se chtějí nastěhovat do Evropy,ale neví,že narazí na zákony a životní styl,který nikdy nezažili a který pro ně bude velice bolestný. Oni vůbec netuší co je čeká. že je čeká úplně jiný boj než u nich doma. "Nejsladší jádra ořechů jsou doma,ale mají také nejtvrdší skořápku..." ,jak napsal klasik.

A tady něco o zbohatlých Arabech,kteří se producírují u nás jako by jim to patřilo: http://havlik.blog.idnes.cz/c/178776/Miluju-Islam.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: phantom
Datum: 26.09.15 14:03

Migranti? Ať jdou jednoznačně do pr...e i s celou EU a s politiky , kteří je obhajují ! Ať se je vezmou k sobě domů ! Nenasytní politici , zkorumpovaní , vypasení a mocichtiví nám neustále říkají , že na nic není , důchodce nutí žít z almužny , kradou v megaměřítku , za své průsery nejsou zodpovědní a nutí nás platit z našich daní jejich chyby a zlodějny a teď chtějí dávat naše peníze pasákům koz a vepřů , kteří se neumí pomalu ani podepsat a staví pro ně centra za desítky korun? Vždyť tento odliv našich peněz na ty migranty opět budou nahrazovat zdražováním atd. ! Jaký je rozdíl mezi rusákama za komoušů , kteří nám nemilosrdně diktovali svoji nadřazenou vůli a mezi EU , která jedná stejně? ŽÁDNÝ ! VŮBEC ŽÁDNÝ ! Obě strany žádají nekompromisně svoji vůli po ostatních a vyhrožují , pokud se tak nestane ! Máme problém sami se sebou a ještě máme dotovat tyto přivandrovalé individua , které táhnou za penězi jež dostávají za nic a zadarmo a neumí se ani podepsat !? A není v té masívní migrační vlně náhodou plánované vylidnění civilistů z krizové Sýrie , aby jim tam pak mohli šoupnout nukleární "koště"?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.15 14:19
avatar

- nedovedu si představit, kolik migrantů může Evropa vůbec pojmout - nejvíce je mi líto zvířat, krajiny a přírody, která musí být nutně taky dost devastovaná...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.15 21:25
avatar

Dnes jsem dostal 10 konkrétních důvodů, proč by uprchlíci neměli jezdit sem do Čech. Musím přiznat, že na nich něco je.

1.Český jazyk je jeden z nejtěžších na světě a bez jeho znalosti se v ČR neuživíte

2.Sociální dávky jsou jedny z nejnižších v Evropě

3.Minimální mzda je jedna z nejnižších

4.Český národ je tvořen 80% nevěřícími,kterým všichni bohové včetně Alláha můžou políbit pr.el

5.Celou historii nás okolní národy přepadávaly a obsazovaly a už si to nenecháme líbit

6.Máme bohaté zkušenosti s ideologiemi,takže odpor vůči islámské ideologii má 95 % obyvatel

7.Nenecháme si zastrašit naše děti bubáky v burkách

8.ČR je na první příčce na světě ve spotřebě piva-pro muslimy (pivo je nápoj s obsahem alkoholu)

9.Většina Čechů miluje řízky a vepřové maso. Naopak za prasata považujeme lidi,kteří se denně nemyjí a vyhazují odpadky na ulici, což je v muslimských zemích naopak považováno za naprosto normální

10.Polovina národa má doma psa, a má ho raději než uprchlíky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.10.15 09:04

Sice už konečně začíná být sychravo, deštivo a snad přijdou i mrazy, takže jich hodně zůstane doma, ale bohužel to nic neřeší, protože přijde jaro a nastoupí další vlna. Osobně se domnívám, že Angela Merkelová svým neodpovědným a neuváženým vstřícným postojem k migrantům podepsala ortel nad smutným koncem Evropy. Nechtěl bych být dnes mladý a začínat život. Opravdu mladým lidem dnešní situaci nezávidím.Žijeme v šílené nejistotě. Jen jsem zvědav, jak budou hovořit ti, kteří uprchlíkům pomáhají až se to tady skutečně začne mydlit, až se probudí a začnou vybuchovat spící buňky, až migranti začnou mít hlad, až se tady u nás rozvinou v epidemie dosud zde neexistujících nemocí. Jako bychom neměli sami dost starostí a problémů, musíme si vytvořit problémy ještě větší. Hrozný svět. Nic pěkného nás nečeká.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkapod*
Datum: 13.10.15 22:22

Tohle mě dneska dostalo *zed* ! Od cca 6:55 je to nejvýživnější...sluchátka v uších, v kapse asi nějaký pěkný mobil a: " Špatné ubytování - 8 lidí! Koukej nám pomoct italská vládo! Umíráme. Jsme unavení.

Pak pan kapuca:" Stávkujeme. Nedobré jídlo, takové divné, ani zvířata by to nejedla. Špína na zemi, nikdo se o nás nestará. Zima (pravou zimu ještě nezažili *smich* ). Chtějí OSN aby přijela a pomohla...


Ohodnoceno: 0x
 
Od: glock
Datum: 17.11.15 22:06

Viděl bych to následovně : Ihned zahájit nucený odsun všech islamistů tam , odkud přivandrovali ! Jsou to problematická individua , to snad již pochopil snad každý kromě EU komise , která má z toho zřejmě jakýsi vlastní zisk a skryté plány . Odsun je sice radikální řešení , ale stejně tak , jako tak k tomu dříve , či později stejně dojde , až všichni jednotně pochopí , že to vlastně jinak ani nejde . Tomu ale bude muset ještě předcházet hodně krve . Potom se budou muset zodpovídat ze své zodpovědbnosti ti , co je sem natahali .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dron
Datum: 17.11.15 22:22

Přišli z míst , kde měli ho..o , neumí se ani podepsat , nemají co nabídnout , protože nic neumí a tady si chtějí žít královsky , víc než královsky . Kdybych utíkal před válkou a genocidou , byl bych vděčný za každé přijetí , byl bych trpělivý a přijímal bych vše , čeho by se mi zadarmo dostalo . ONI ALE NE ! KŘIČÍ , NADÁVAJÍ A SILOU SE DOŽADUJÍ SVÝCH VLASTNÍCH POŽADAVKŮ A PŘEDSTAV ! PAK TO OVŠEM NEJSOU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ UPRCHLÍCI PŘED VÁLKOU , ALE MIGRANTI ZA PŘEPYCHEM ! TO JE VÍCE NEŽ JASNÉ A ZŘEJMÉ ! NEJSME BLBCI , ABY JSME TO NEVIDĚLI A NEPOCHOPILI . NENECHÁME SI NAKECAT NĚJAKOU LEŽ OD EU V BRUSELU , ŽE JE TO JINAK ! BRUSEL LŽE A MOC DOBŘE VÍ , PROČ !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 15:13
avatar

Naprostý souhlas!

Od: tomahawk
Datum: 17.11.15 22:26

Rozpoutají tady válku , když nebude po jejich...a již ji rozpoutali . Brusel pak lidi poženou na popraviště !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkapod*
Datum: 18.11.15 14:10

Ty správné otázky pro uprchlíky:


Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 07.01.16 22:24
avatar

Jaké to bylo v koncentráku nám nejlépe může dosvědčit, kdo si lágrem prošel. Jaké je to při zemětřesení nebo při tsunami, může dosvědčit člověk který to zažil. A jaký je Islám, může říct člověk, který v tom prostředí vyrostl. Zajímavé je vyprávění exmuslima Hasana Salmana: https://www.youtube.com/results?search_query=salman+hasan

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 08:39
avatar

Páni...tak to asi budu muset svojí kamarádku příště líp pozorovat, jestli vždycky, když se mě dotkne, neběží na záchod umýt si ruce. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 08.01.16 09:34
avatar

"klera", pokud pochází z takové země, kde tak byla vychovaná a je stále ortodoxní, tak si je asi mýt bude.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 14:02
avatar

Takže, jaký je islám nebo jaká je výchova v dané zemi? Nejsou to snad dvě rozdílné věci? ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 15:35
avatar

klera -

i kdybyste měla ve svém pochopení pro muslimy pravdu - nechápu jenom jedno - proč by se sem měli stěhovat? - celý svět je plný hladu, trpících a umírajících lidí - a tím že přijmeme milion (nebo kolik) migrantů svět nespasíme !

Problém je v tom, že je Země přelidněná, lidí stále přibývá a životní podmínky se v důsledku toho zhoršují všude. Nevidím pro budoucnost lidstva východisko. Jak dlouho lidem vydrží např. třeba ta ropa, která se všude ve všech konfliktech tak bezstarostně zapaluje?!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 20:41
avatar
K tomuhle jedna věc...když vezmete př. Syřany, hodně z nich momentálně nemá co ztratit. Málo jich, co přišlo o rodinu a střechu nad hlavou, nebude. Myslíte si, že masa těhle lidí, když jim nedáte nějakou perspektivu do života, ať už tady nebo třeba v Jordánsku nebo Turecku není nebezpečná? Jsou to mimo jiné ideální rekruti IS.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 08.01.16 20:52
avatar

Ale proč? Protože mají společné učení. Přece je spousta lidí na zemi v těžkých podmínkách, kteří již nemají, co ztratit, ale nešli by likvidovat ostatní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 21:04
avatar
Když vycházíte z toho, že islám učí zabíjet ostatní, tak vám asi těžko dokážu, že to neni tak jednoduchý, jak si myslíte.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 08.01.16 21:24
avatar

Ale snad to stojí v jejich knize, to jste to nečetla? Myslím, že pokud byste chtěla informace pro i proti, tak v dnešní technické době si je najdete. Zřejmě nechcete. Abyste nedošla nějakého zklamání, nebo byste cítila, že ztrácíte půdu pod nohama, to pak chápu. Jenže pak žijete ve snu. Nebo nesmíte...*nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 23:14
avatar
S váma musí mít člověk trpělivost...Nejspíš narážíte na "zabíjejte je kde můžete...". Ono jde taky o to znát souvislosti, ne úseky vytržený z kontextu. Je to záznam historie, kde, aspoň podle Koránu, se zjevil Alláh Mohamedovi a řekl mu, že když jeho vyhnali z Mediny, tak má to samý udělat on jim. Není to nic obecného...pouze výjimka z pravidla. Stejně jako je to v křesťanství, i islám zakazuje zabíjet nevinné nebo páchat sebevraždu...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 01:30
avatar

Teď jde o to, jestli jsme pro ně nevinní, když nejsme muslimové. Kdo nekonvertuje k Islámu je přeci jejich nepřítel. A to i bezvěrec!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 09:25
avatar

Týká se to všech...nejenom muslimů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 09.01.16 11:28
avatar

Srovnáváte nesrovnatelé. Křesťanství mám zase načtené velice dobře já, takže mně nic nenamluvíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 01:24
avatar

Néhradní paliva jsou už min. 100let vymyšlená, jen se vzdát těch zisků! Tuším, že právě Tesla vymyslel auto , které jezdilo již tehdy na vodu. A kam to zapadlo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 11:41
avatar

blesik -

- nějaký přehled o náhradních zdrojích nemám, ale stejně je mi té ropy líto ! - ostatně lidi plýtvají vším - a na druhé straně "brečí" nad hladovějícími a trpícími - celý svět je jenom "šaškárna" - a líto mi je jedině té přírody a zvířat.. lidí, jako celku ani moc ne. Konkrétně - a případ od případu - samozřejmě ano - ale tím ostatní potřebné miliony nijak "nevytrhnu".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 08.01.16 17:48
avatar

"klera", takto se to můžete domnívat. Já, ale věřím člověku, který tak vyrostl a byl vychován v Islámu a sám to vypráví. Víte mně někdy přijde, že musíte za každou cenu tvrdit svoje, přesto že máte očité svědectví rodilého člověka. Už nabývám dojmu, zda jen schválně neprovokujete, nebo zda Vám nechybí rozum. Nechcete náhodou také tvrdit, jaké to bylo prima v lágrech? Jak říkala babička "kdo rozumu nemá, jako by zdraví neměl"...*plac*

"Culda" Vám to také popsala po pravdě, zkuste se nad tím zamyslet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 19:23
avatar
Já zas věřím člověku, kterýho dobře znám a nemá motivaci manipulovat...
Btw. začínáte být docela osobní. ;)
Věřte si na těch internetech komu chcete...ale příště se aspoň nejdřív zamyslete, než založíte otázku o lidech, lidství...(myslim, že jste to byla vy), když z toho vyřazujete sedminu populace na zeměkouli.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 08.01.16 19:44
avatar

Věříte člověku, kterého dobře znáte? Nikdy nemůžete říct, že člověka znáte. Mimo to, na YT nemluví jen jeden člověk, který tak vyrostl a nyní je ex, je jich tam více. Jak už jsem řekla, podle mně chcete jen provokovat, nebo je Vám úplně jedno, co se stalo o Silvestra ženám v evropských zemích? Nebo jste konvertovala a nezbývá Vám nic jiného. Nebo se svými výroky jen bavíte, jinak to vysvětlit nejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 20:33
avatar
Tak si myslete co chcete no. A klidně si domýšlejte o mě další věci a jí označujte za lhářku, když neodpovídá nějakýmu mediálnímu obrazu...je mi to líto, ale už asi nemám, jak bych vám to jinak vysvětlila.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 20:37
avatar

klera -

ale my bohužel taky nevíme, jak Vám to vysvětlit - takže nezbývá, nežli si ještě "chvilku" počkat a uvidíme - třeba se Vám i omluvíme,

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 08.01.16 20:39
avatar

A co jiného si myslet, když nepodáte jeden argument a stavíte se slepě k dění, jedině, že se zřejmě bavíte, ale pak je mi taková zábava odporná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 08.01.16 21:41
avatar

a konkrétně?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 01:17
avatar

Podle mě je stát velká rodina a měla by v něm platit stejná pravidla. Taky si vezmete někoho domů, když Vám ho je líto? Nebo se dozvíte o rodinách s těžkými soc. problémy a nastěhujete si je do bytu, budete je živit, necháte si plundrovat zařízení a v noci budete vzhůru, jestli je Vaše žena v bezpečí? Stát by měl jednat jako soukromá osoba ve své rodině. Zjistit způsob, jak pomoci ekonomicky, ale u nich doma. https://email.seznam.cz/#Zaj%C3%ADmavosti/79430

http://aeronet.cz/news/zverej…e-byste-si-ani-kolo-neopreli/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 02:03
avatar

Tady něco čerstvého pro KLERU: http://www.parlamentnilisty.c…lova-o-islamu-v-Evrope-416333 A řekli, že nás umlátěj dělohama. Evropa 2 děti, oni 8 a kde budeme za dvacet let?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 09:42
avatar

Ale však řekl v podstatě to, co tu píšu já...že "skutečný islám spočívá v lásce, bratrství, solidaritě, toleranci". To radikálové si ho mění podle sebe a pak ohrožujou nejen nás, ale i ostatní muslimy.

"Mohou s tím evropští muslimové něco dělat?

Musejí! Musejí přijmout svoji spoluzodpovědnost a pomoci tyto hodnoty chránit. Je také na nich, aby evropskou společnost uklidnili a ukázali lepší obraz, než podávají extremisté." Ano, i oni by na tom měli zapracovat. Problém je, když je většinová společnost přestává brát vážně.

" V Evropě se šíří strach, který by mohl vést k její radikalizaci, podobně jako jsou radikální některé výklady islámu."

Opět to, co už jsem sem psala- tím, že podléháte tomu strachu a nějakému obrazu islámu a ještě ho šíříte dál, tak jste spoluzodpovědní za vytváření radikálně smýšlejících lidí. K tomu doporučuju jednu ukázku, kde je to skvěle vysvětlené- https://www.facebook.com/vide…10156450040315220&pnref=story

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 10:23

klera. Na podnosu Ti nabídnu sto bonbonů. JEN JEDEN z nich bude smrtelně jedovatý. Vybereš jeden z těch bonbonů a vložíš ho do pusy svému dítěti? Ty asi ano, protože je malá pravděpodobnost, že mu dáš právě ten jedovatý. Já bych ho svému dítěti ale nedala, protože bych se o své dítě bála, i když bych věděla, že pravděpodobnost, že ho otrávím, je velice nízká.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 09.01.16 11:37
avatar

Pokud existuje něco, čeho se mohou chytit a vede to k radikalizaci, tak je u nich něco špatně. V křesťanství nic takového neexistuje, křesťanství říká "miluj své nepřátele". Možná byste si měla načíst něco a to hodně o křesťanství a poučit o tom kamarádku, než to dělat obráceně. Co myslíte, vyslechne Vás? Povede s Vámi debatu, či výměnu myšlenek?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 12:11
avatar

A přesto křesťané ve jménu svého Boha zabíjeli ve velkém...co to asi znamená?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 09.01.16 12:15
avatar

Ale dítě zlaté, nepleťte si křesťanství a křesťanstvo. Vždyť vy nic neznáte, nic jste nečetla. To s Vámi musí mít člověk opravdu trpělivost.

Mimo to, to znamená, že se lidé bránili proti útokům Islámu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 12:20
avatar

Ale notak, neopičte se. :P Pořád trváte na tom, že islám učí nenávidět nemuslimy...dokud z toho budete vycházet, myslím, že nemá cenu pokračovat v diskuzi.

Třeba jako v Jeruzalémě, když pozabíjeli Židy...? (to je řečnická otázka...)


doplněno 09.01.16 13:15:

Já znám rozdíl mezi křesťanstvím a křesťanstvem...vy zřejmě taky...ale stejný pohled nechcete aplikovat na islám. A to je jádro problému. Láska a obětování se jsou hodnoty blízké většině lidem, a proto taky věky přetrvávají náboženství, které tomu odpovídají. A tímhle už vážně končím rozhovor.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 09.01.16 12:41
avatar

Všímáte si nepodstatného. Ukazuji Vám rozdíl mezi křesťanstvím a křesťanstvem, čekala jsem, že se zeptáte na rozdíl, že začnete přemýšlet, ale nepodařilo se.

Tak to ještě zkusím rozebrat: Učení Krista je o lásce a to i k nepřátelům, o milosrdenství, o odpuštění, o pomoci se sebezapřením až na smrt. Nemstít se, nevyčítat, neoplácet zlé zlým. Bez nenávisti, bez zlosti, bez špatné myšlenky. Láska je popsaná, jako smysl života, protože člověk bez lásky není nic, jen "prázdný hrnec".

Lidé, kteří žijí bez hodnot lásky, jsou velice ochuzeni. Moudrost bez lásky činí člověka vychytralým, prostě všechny vlastnosti bez lásky, se projeví špatně.

Zkuste se zamyslet nad tím, co jsem napsala, zkuste se něco dozvědět o křesťanství, pak porovnávejte. Je smutné, že o křesťanství nic nevíte, ale hltáte do sebe jiné nauky, pak ovšem Váš pohled ani porozumění není objektivní. Vím, že nejste sama, takových lidí je hodně, taková jsem byla i já, ale potřebovala jsem pár let, abych se něco dovídala, porovnávala a pak teprve dělala závěry. Klera, snažte se také, ale nevím, zda je ve Vaší mysli ještě místo pro něco nového, co neznáte. Je to na Vás.


doplněno 09.01.16 13:29:

Klera, rozdíl je v tom, že křesťan se nikdy nebude radikalizovat, kdežto u muslima to možné je (sama jste dala odkaz)

V odkaze na Hasana Salmana jste opět zaměřila pozornost na nepodstatnou věc a to je mytí rukou. Všimla jste si, že přišel o svého bratra, kterého jeho soused podřízl jen proto, že se stal křesťanem? Všimla jste si také, že dokázal nakonec vraha svého bratra obejmout a říci, že mu odpouští a že se bude za něj modlit? To je velká síla ducha, velká síla lásky, pravé Boží lásky, která se vymyká myšlení, musí být v srdci. Pokud chodí člověk v lásce, nic špatného neudělá. Protože duch žádá proti tělu a tělo proti duchu.

Debatu končíte ve chvíli, kdybyste se mohla dozvědět něco nového, ale nechcete, nechcete k sobě připustit Boha lásky, Boha života. Máte svobodnou vůli, ale také zodpovědnost. Nelze žádná změna silou, ale Duchem lásky, to je křesťanství.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 09.01.16 12:23

Že by útoky Turků byly mírové mise?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 12:30
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 14:03

Klera. Na podnosu Ti nabídnu sto bonbonů. JEN JEDEN z nich bude smrtelně jedovatý. Vybereš jeden z těch bonbonů a vložíš ho do pusy svému dítěti? Ty asi ano, protože je malá pravděpodobnost, že mu dáš právě ten jedovatý. Já bych ho svému dítěti ale nedala, protože bych se o své dítě bála, i když bych věděla, že pravděpodobnost, že ho otrávím, je velice nízká.

Pokládám Ti stejný dotaz znovu. Můžeš mi odpovědět? Děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 14:14
avatar

Dobře odpovím vám- nevložím.

Jestli si myslíte, že jste touhle jednou otázkou rozhřešila celou podstatu problému, tak vás asi zklamu, ale nesdílím váš názor. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 14:47

ano. Vyřešila. Nemáte jednotný postoj. Jste pouze fanatik, který převrací fakta tak, jak potřebuje. Neznáte nic z praxe, pouze si ve své hlavě tvoříte svoji vlastní obhajobu čehosi o čem nemáte ani potuchu, jak to v realu funfuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 09.01.16 14:53
avatar

To víš, sebod, jaký učitel, takový žák...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 15:28
avatar

i když - v ráji taky žijou v míru vlk s beránkem, lev s kozlíčkem, tygr s laňkou - třeba se nám to tady taky povede, nebudeme-li xenofobní a budeme-li dost mírumilovní ! To by v tom byl čert ! - aby se to jednou - od začátku věků - nepodařilo - chce to jenom hodně sluníčkářů - mozko-vymívačů - a hlavně "blbců" .


doplněno 09.01.16 16:02:

Pavlínko - že jo? - co si budeme povídat !


doplněno 09.01.16 16:28:

http://www.instory.cz/1788-li…delat-jeste-komfortnejsi.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 09.01.16 15:48
avatar

Téééda, Marcelko, tys to včechno smíchala, od ráje až po blbce... :-D


doplněno 09.01.16 16:26:

Musela jsem se zkulturnit. Poslouchám přednášku od profesora A.E.Wildera Smitha , který má tři doktoráty, je to o mutacích, je to zajímavé.


doplněno 09.01.16 21:54:

přijímání migrantů v Kanadě (až ke konci)


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.16 23:19
avatar

no - koukla jsem se - a začínám mít dojem, že běloši jsou jako rasa pomalu na vymření - dopadne to s námi jako s indiány, nebo jinými domorodci všude jinde a vznik nové "multikulturní" rasy je do budoucna asi nevyhnutelný. Prostě je moc lidí - to Bůh nějak nedomyslel.


doplněno 10.01.16 00:01:

Pavlo - jenže lidi si začnou pomalu zvykat, přizpůsobovat se, rasy se nevyhnutelně budou mísit - ať už dobrovolně, nebo násilím ... a jak to bude vypadat za 50-100 let? Pokud se lidstvo toho ovšem vůbec dožije.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 09.01.16 23:34
avatar

Marcelko, ženy v Evropě používají antikoncepci a mají děti až je chtějí, až si zajistí bydlení a příjem a v tom bude ten rozdíl.


doplněno 10.01.16 13:53:

Marcelko, mísit se lidé budou, ale nemyslím, že po celé zeměkouli. Včera jsem právě poslouchala přednášku o mutacích, o křížení rostlin jednoho druhu, ale více barev. To se pak klidně stane, že se tmavšímu páru narodí bílé dítě a naopak, jsem zvědavá, jak tento fakt lidé pak přijmou, třeba si zvyknou. Co se týká náboženství, určitě bude více druhů, podle povahy člověka, což není na škodu. Na škodu je fanatické chování a prosazování toho svého za nejlepší pro všechny. Mohu se mýlit, ale v historii tomu tak zatím bylo, až do dnes.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: recko
Datum: 11.01.16 14:18


https://www.youtube.com/watch…=4_oJSg4u2XU&feature=youtu.be

Jak se ubránit davu? Nebo Řecko si tím již taky prošlo...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.16 18:58
avatar

Z trochu jinýho soudku- Syrští muži se omlouvají v ulicích Kolínu za "silvestrovskou" kriminalitu, na níž se částečně podíleli i jejich spoluobčané.

https://www.facebook.com/abu.…0207308897311930/?pnref=story

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 11.01.16 19:15
avatar

http://www.novinky.cz/zahrani…do-rakky-cekalo-ji-peklo.html

Do Sýrie ji zlákala trojice mladých Syřanů, o které se v Paříži starala jako sociální pracovnice.

"Ptala jsem se sama sebe, jak se to mohlo stát, jak jsem to mohla udělat. Ano, byla jsem naivní, zmatená, slabá, nejistá. Jak ale mohli být tito obyčejní, nijak zvlášť chytří kluci dost inteligentní na to, aby mi vymyli mozek? To je otázka, kterou si pořád kladu," uvedla Kasikiová.


doplněno 11.01.16 19:27:

Některým obětem sexuálního násilí bylo podle serveru Localu dokonce jen jedenáct či dvanáct let.

http://www.novinky.cz/zahrani…ilych-divek-na-festivalu.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.16 19:36

Být člověkem bez domova musí být hrozné. Tito lidé musí bez domova strádat také, ale sliby, nabídky na mnohem lepší život asi rozhodují. Jsou to neuvážené řeči, protože těžko půjdou splnit. Až se do německa naženou miliony, životní úroven začne klesat, migranti budou chtít slíbené a domácí se budou bouřit. Potom ti slibovalové zalezou a lide per se za svá práva. Bude s toho akorát to samé , co je dneska u nich.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.16 19:42
avatar

Já si myslím, že Německo na to má...věřim tomu, že neudělaj stejnou chybu jako Francouzi a nenechaj to zajít až tak daleko. Ale musí zlepšit ty mechanismy registrací, aby jim nikdo neproklouzával...urychlit deportace odmítnutých imigrantů atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 11.01.16 19:57
avatar

Ano, být bez domova je hrozné, trpět hladem a zimou, nemít základní životní potřeby, je velice frustrující. Proč jsou tedy v syrských táborech tito chudáci a do Evropy přišlo hodně ekonomických migrantů, kteří jsou plní síly a mají roupy na sex? Myslím, v Nizozemsku se mnohokrát stane, že se poskytne azyl pouze ženě, dětem a mužský musí jinam, nebo zpátky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 11.01.16 20:42
avatar

Našla jsem článek, prý se vozí české prostitutky imigrantům. Je toto možné?

http://www.svetkolemnas.info/…o-uspokojeni-mladych-utecencu


doplněno 11.01.16 21:19:

Hledala jsem Hoax a nic, ale je to na hodně webových stránkách. Jestli se jedná o Hoax, dejte konkrétní odkaz, jedině bych byla ráda, kdyby to nebyla pravda. Ve Vašem odkazu na Hoax jsem o prostitutkách nečetla.


doplněno 11.01.16 21:54:

další článek: http://www.novinky.cz/krimi/3…o-kradezi-v-nocnim-klubu.html


doplněno 11.01.16 23:42:

Vždy, když Vám dojdou argumenty, začínáte vše zlehčovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.16 20:52
avatar

no - logiku to má ...


doplněno 11.01.16 20:56:

pro vládnoucí elity jsou lidi jenom zvířata.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.16 21:02
avatar

Jeden z mnoha naprosto absurdních hoaxů...zajímalo by mě jestli tomu věří sám autor.


doplněno 11.01.16 21:12:

Kdyby vás třeba zajímalo, jakej je původ mnoha ze "zaručených informací" na internetu...i s odkazy na původní zdroje (třeba 5 let staré), s fotkami údajných obětí trestných činů, které byly přitom kdysi použity někam do reklamy atd., tak tady je odkaz- http://www.hatefree.cz/blo/hoaxy?limit=6

(Jenom dodávám, že samozřejmě taky hodně incidentů hoaxy nejsou...jenom je dobrý se v tom neztratit a pak nepanikařit, že se blíží apokalypsa.)


doplněno 11.01.16 22:02:

Na tohle se dá použít jenom logika...můžete tvrdit, že německá policie něco tutlá, řidiči to tutlaj, ochranka v danym zařízení pro uprchlíky (nebo kde se to odehrává) taky, novináři, kteří tam dřepí od rána do večera, že na to existuje příkaz shora- "abychom ochránili naše ženy, zajeďte do Česka a přivezte prostitutky, my to zaplatíme." A věřit člověku, co si napíše na náhodnej web- policajt odkudsi mi prozradil cosi (viz zdroj). A toho si pak někdo, kdo tyhle "zaručeněpravdivýweby" sleduje, všimne a napíše to na jinej "zaručeněpravdivejweb" a vy tomu pak uvěříte. Nebo taky můžete použít zdravej rozum.


doplněno 11.01.16 22:11:

Nojo...je to idiot a zloděj a měl by být zase hezky deportovanej. Jenom mě celkem zaráží to strašný drama okolo toho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 21:34
avatar

Klera: cílené obtěžování žen v Německu je taky Hoax? Vyhrožování nemuslimům smrtí, hájení se koránem, je taky Hoax?

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 12.01.16 00:23
avatar

Hmm...vy v krádeži peněz z bordelu nejspíš vidíte něco víc než já...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 12.01.16 00:46
avatar

Já jen žasnu, jak vy všechno překroutíte k obrazu Vašemu, jak si vymýšlíte. Je to zřejmě Váš druh zábavy a s tím nechci mít nic společného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 09:13
avatar
Hmm a stejně mi pořád odpovídáte...že by vás to bavilo? A nemůžu za to, že nerozumíte ironii.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 11:03
avatar

Tato diskuze mi příjde hodně podivná. Odlehčíme to, jo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 13:05
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.