Slečna přetvářka

Od: Datum: 11.01.15 20:29 odpovědí: 2 změna: 17.01.15 18:40

Dobrý večer, vrácím se ještě k tomuto příspěvku: https://www.poradte.cz/spolec…t/35086-dve-slecny-vztah.html

Tentokrát budu mluvit pouze o té první slečně ze školy.

Během týdne se nic zas tak zásadního nestalo. Až v pátek když jsme měli dvě společné vyučovací hodinu. Tu první si mě naprosto nevšímala, asi kvůli tomu že mi ve čtvrtek napsala na facebooku a já ji neodpověděl. Ale tu druhou hodinu už jsme spolu komunikovat museli. Když jsme se pak rozdělovali do skupinek, ona šla schválně do té, ve které jsem byl já. Po škole jsem pak s kamarádem šel na zastávku kde ona už dávno čekala. Stála od nás tak 10 metrů. Všiml jsem si, že celkem váhala, ale nakonec šla za náma a začala konverzaci. Teď si asi řeknete co řeším - evidentně má o mě zájem.

Ale jak už jsem možná říkal, ona je z těch lidí co nerada ubližuje druhým a je schopna se přetvařovat - a jakou mám jistotu že to co teď dělá je upřimné. Naštvalo mě i to že nějakej blbec ji o mě něco nakecá a řekne ji že mi jde pouze o jedno a ona tomu uvěří a potom to z ní tahám jak z chlupaté deky. Vůbec nevím co mám dělat, utnout to hned ze začátku, říct ji že se kvůli mě nemusí přetvařovat. Ano, možná to podle Vás moc hrotím. Ale fakt nechci, aby mi ublížila podruhé.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jinx®
Datum: 12.01.15 14:57
avatar

Ako ti to už písal niekto: "C" je správne.Prestaň už konečne uvažovať tým orgánom dole a začni používať mozog!To že nejaká slečna príde za mnou na zastávke nie je na vyznanie lásky.Evidentne ide o stávku medzi spolužiačkami nič viac.Dobre sa na tebe bavia a ty to žerieš aj s navijakom.Alebo chceš vzťah za každú cenu?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.01.15 18:40
avatar

Milý Amateure (ten nick opravdu sedí!), ty ses místo řešení "problému" s dívkou, jíž se týkal, obrátil na "jiného borce". To se nedělá a ta dívka se oprávněně naštvala.

Nešlo o žádnou manipulaci, "pohnojil" sis to sám. Příště s dívkami jednej přímo! Jestli někdo někomu ublížil, nebyla to ona ...

Máš-li o dívku zájem, pokus se jí to vysvětlit. Jinak to nech plavat a s další dívkou jednej lépe.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.