Jak se seznámit přes inzerát

Od: Datum: 27.09.13 23:19 odpovědí: 12 změna: 28.09.13 15:30

Seznámili se přes inzerát. Přišel, byl krásný, svalnatý, nádherně voněl. Možná z Drážďan, možná Ital. No měl problém, exekuci na krku. Půjčila si snad 100 možná 150 000 Kč. Dala mu je. Co by neudělala pro svoji budoucí velkou lásku. Smůla, již se neobjevil. Půjčku bude splácet 7 let a bude na něj s láskou vzpomínat. By krásný, svalnatý, nádherně voněl. Nejspíš z Drážďan, nebo Ital.

A teď ta otázka. Jak moc to musí svrbět, aby se tak zatemnil mozek.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 27.09.13 23:27

Na tohle není metr, měřítko. Já ji docela chápu. Někdy se prostě mozek přesune do nižších partií a nelze se tomu v té chvíli bránit. Myslím, že životní zkušenosti v tu chvíli jdou stranou a IQ je nějak vyřazeno z provozu. Znám to...

Datum: 27.09.13 23:33

Říká se - ničeho nelitovat je počátkem moudrosti...Takže vzít si příklad a moc neškrábat to co zrovna svědí..

doplněno 28.09.13 00:25:

jen pro upřesnění - nevím za ta narážka měla být na mne, či na tazatele...Pokkud na mne, pak se omlouvám za názor,..Ale nedělá mi problém respektovat názor jiných, pak myslím, že by druzí nemuseli mít problém s náźorem mým..Nicméně respektuji..

doplněno 28.09.13 01:05:

Bene, děkuji..Rozumím..*pusa*

Od: ben®
Datum: 27.09.13 23:55

Dobrý den, to má být bajka nebo příběh skutečný? Zdravím!

doplněno 28.09.13 00:02:

Pokud je to bajka, tak je to napsáno hezky. Pokud je to skutečnost, tak vložte zdroj informace.

Ale, řekl bych, že je to spíše provokace na poslední otázky k tomuto tématu zde na poradně.

Zkuste potvrdit nebo vyvrátit moji spekulaci.

doplněno 28.09.13 00:33:

kapkanadeje - myslím, že zde se dá najít souvislost s tímto "dotazem". S tolerancí souhlasím, ale ne s provokací. https://www.poradte.cz/volna-…-jak-se-seznamit-s-muzem.html

doplněno 28.09.13 00:39:

jirbar - děkuji Vám za uvedení zdroje. Tedy, zdrojem informace je TV Nova - tím je to jasné. A ty Drážďany a Itálie jsou tedy z TV Nova. Tak to jo.

doplněno 28.09.13 00:57:

jirbar - no, tak to Vám gratuluji, že jste se (asi) konečně "čapnul". Ale, byla to dlouhá šichta.

Od: jirbar*
Datum: 28.09.13 00:35

Jaká bajka. Zcela náhodou jsem 19.30 pustil TV a byla naladěna pokleslá televizní stanice NOVA kde dávali tento příběh k lepšímu v hlavním zpravodajském bloku. Bohužel "postiženou" jsem nestačil vyfotit. Jen mi to připomnělo názory a možná i chování jistých jiných.

Datum: 28.09.13 00:48

Je tam snad slovo "možná" to jen aby se to rýmovalo.A na tom snad příběh nestojí. Nejsem si jist přesně ani tou částkou. Zrovna jsem vedl dlouhý rozhovor s jednou normální, kterou jsem potkal na tanečku. Naštěstí to není matrona a ani já jsem ji neplácal po prdeli.

doplněno 28.09.13 00:52:

Proč to píšu. Ano bylo mi vysvětleno, že na tanečky chodí matrony a chlapi je pak plácají po prdeli. Takže jsem se chtěl jen pochlubit, že jsem na matronu nenarazil a nějak mne nenapadlo ji plácat po prdeli.

doplněno 28.09.13 01:01:

A jen pro doplnění, aby mne někdo nechytal za slovo. "Byl krásný, svalnatý, nádherně voněl" je citace z TV NOVA

doplněno 28.09.13 01:15:

No bene nevím k čemu gratuluješ. Já nemám problém. Nevím jak jsi na tom ty. Snad se nemusím opakovat co jsem psal. Ony se většinou nad tím pohoršují ale ve skutečnosti jim o to jde, aby je někdo plácal po prdeli. No a já jsem spokojen, že jedna další projevila zájem se skutečně naučit tančit a né jen "slintat" při Stardenc. To je stejné jako chlapi co čučej na fotbal a hokej. Pro mne to je jen ztráta vysílacího času. Radši sednu na kolo.

Od: ivik®
Datum: 28.09.13 10:30

Pan jirbar se snaží ventilovat svoji ješitnost a asi se urazil,když mu někdo napsal svůj názor...

Datum: 28.09.13 12:08

Ale vůbec ne. Jen jsem si na něco vzpomněl, když jsem tu TV poslouchal a přivedlo mne to k úsměvu co všechno normálním lidem nepochopitelného, se může stát. Apropó nevšiml jsem si, že by bylo na někoho poukazováno.Jen hodně zasvěcený možná nachází souvislosti. A že by platilo to osvědčené. "potrefená husa zakejhá"

Datum: 28.09.13 00:13

Ty jseš hustej, ale je to svatá pravda. Nedávno byl v tv týpek, co rozesílal ,,holkám,, fotky fitnes kluků a ony mu posílaly prachy, jen po té co viděly ty stažené fotky, vydělal si přes dva milony...a mě pak baví, když si čtu na seznamkách, že hledaj ,,někoho normálního,, , ,,dobré srdce,, , ,,hodného,, , ,,rodinný typ,, ale nejvíc jsou hodnocené fotky s ksichty typických grázlíků, nejlíp, když jsou opřený o nějaký fáro a nebo seděj na super motorce...

Datum: 28.09.13 01:36

S tím naprosto souhlasím. Inzerát má být technický parametrický. Napsat vysoký je špatně. Pak se zjistí, že je nejvyšší mezi trpaslíkama. Prostě 180 to je parametr který se těžko obelže.A to dobré srdce, rodinný typ. Jen žvásty, normální člověk sám sebe těžko hodnotí.

Od: olaf71*
Datum: 28.09.13 15:30

že bych začal používat podobnou hlášku jako "kun.. proti vodě, utáhne tři lodě", jen pro opačné pohlaví?

Od: ivik®
Datum: 28.09.13 10:18

Pane jirbar, vy musíte být neskutečně zakomlexovaný ...

Datum: 28.09.13 12:13

No když to tvrdíte Vy, tak to je na 100% pravda. Nepsala jste náhodou něco o padesátce. Pokud tomu tak je, tak si myslím, že v tom věku většina lidí již má rozum.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.